Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Igra preko interneta

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800

    Igra preko interneta

    Evo ja ću otvorit tremu za sebe i Dropera. Nemam pjma kako igrat bilo oju igru preko neta. A molio bih da objasnite kako igrat Frozen Throne!

  2. #2
    lol !!
    frozen throne..imaš origigi?
    ako ne eurobattlenet je rješenje za tebe!
    skineš dakle installer za patch koji imas (preporuka ovaj najnoviji 1.21) i installer za njeeg patchas instaliras insatller napravis acc na eurobattle.net i igras
    sto se tice CoDova i thi sranjera FPS_a,vecinom se to patcha najnovijim patchom koji je trenutno aktualan nadjes crackani server i ownas,u slucaj da imas origigi igru ^.^

    ali gotovo svaak igra ima drukciji sustav online igrana

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    A sve si mi reka'... ajde malo to bolje objasni. Po mogućnosi daj koji link... i imam origigi!

  4. #4
    e bre onda battle.net igraj tamo bre može,a,a,a???''
    http://battle.net/
    eto tu imas sve!

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Jerry neznam kak mozete bit takve pice...Svi kazete da odlazite sa foruma i nademo vas 2 sata poslije na forumu ili napravite novi acc...
    alo?

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    ma čeko sam razlog od admina da mi napišu,u međuvremenu skužim da nisam benan,čemu onda odlazit

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  7. #7
    = Citat = Izvorno postao C/P sa droperove teme
    Pogrešna informacija i odgovor dati,ako on pita za origigi onda je sve jednostavno,kada uđeš u igru klikni na ikonicu na kojoj piše Battle.net i kada se konektuješ(AKO JE ORIGINAL!!!) onda ti se pojavi izbornik u kojem imaš 4 opcije,napraviti novi acc,promjeniti pass itd.Klikni na Prvi izbor-Create New Account i onda slijedi sve korake,jednostavno je napraviš sebi nickname-pass-retype pass i to je to,kada sa tim završiš onda ideš na probitnom izborniku imaš(kada se tek konektuješ na b.net) 2 prazna polja>>Account name i Password,tu upišeš što treba i Enter,nakon toga će te pitati da li želiš da taj acc pratiš putemm email adrese(pošalje ti podatke,pass i to)i ti izaber da/ne kako želiš,upiši ako želiš i to je to,čim uđeš u battle.net,u desnom donjem kutu postoje 2 opcije Exit Battle.net(da izađeš iz b.neta) i Enter Chat,klikni na enter chat i to je to.Na battle netu imaš 4 osnovna tipa igre,a to su Solo(1vs1),Random Team-2vs2,3vs3;Free For All(4 igrača igraju jedan protiv drugog),svaki dan imaš turnire.Postoji i Arranged Team,to je kada se dogovoriš i nađeš nekoga da sa njim igraš zajedno,pa te on pozove i igrate-2v2,3v3,4v4.U Warcraftu postoje Statsi i imaš ikone koje osvajaš... GL HF
    edit:da patch,zaboravio sam reći,mislim da je 1.21(ne pratim odavno to)i da je težak cca 50mb,ne skidaj sa bnetove stranice,nego kada se kreneš konektovati na bnet ono će ti samo skinuti,lakše je tako...
    gdje je on spomenuo da se radi o eurobattlenetu?!??!
    Swaljda pomaže,to ti je za frozen/roc na b.netu...ako imaš problema sa hostanjem obrati se onome tko je izbrisao temu koju sam ja ostavio u war3 podforumu sa smislom da pomogne a ne da je neko makne...

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Dobro vidio sam da si ovo bio napisao... na ovom kompjuteru nemam Warcraft III... pa ne mogu odmah probat. Kasnije ću, a ako bude problema javit ću se... može tema u banned, kaj se mene tiće.

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Dubrovnik ?
    Postova
    1.016
    = Citat = Izvorno postao Jerry_vol2
    lol !!
    frozen throne..imaš origigi?
    ako ne eurobattlenet je rješenje za tebe!
    skineš dakle installer za patch koji imas (preporuka ovaj najnoviji 1.21) i installer za njeeg patchas instaliras insatller napravis acc na eurobattle.net i igras
    sto se tice CoDova i thi sranjera FPS_a,vecinom se to patcha najnovijim patchom koji je trenutno aktualan nadjes crackani server i ownas,u slucaj da imas origigi igru ^.^

    ali gotovo svaak igra ima drukciji sustav online igrana


    i mene zanima kako cu zaigrat dote preko neta

    mozes li mi malo opsirnije objasnit
    Dropper - a.k.a. - LordBabo - a.k.a. - BaBiNho

    xFire - lordbabo

    ||MB ECS 945PT-A2||Intel Pentium 2x2.0GHz||Zotac 9600GT 512Mb||2Gb Buffalo DDR2 RAM||Hitachi 300Gb||

    ||CoB fan||LotR freak||RuneScape & Guild Wars player||

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    neznam bash,,ne zelim bann ...
    uglavnom ako si regan na ebnetu i sve to znas uc ond aodes samo u custom game i tamo nadjes igru i joinas se na nekog ko je cr8

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

Slične teme

  1. Kupovina hardware-a preko interneta
    By Mirogamemasta in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-01-2011, 22:46
  2. Igranje na PSP konzoli preko interneta
    By W1k1n6 in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-10-2010, 16:49
  3. Kupovina preko interneta
    By PLAYER in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-05-2010, 10:33
  4. Televizija preko interneta
    By Dozer in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-11-2008, 16:48
  5. Kupnja preko interneta
    By M1M3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-05-2008, 17:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •