Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 265

Tema: Foi-Fakultet organizacije i informatike???

  1. #1
    Guest

    Foi-Fakultet organizacije i informatike???

    Najvjerovatnije ču upisat ovaj faks...ima li tko sa foruma da ide na njega ili ima kakvih informacija?Sve je dobrodošlo!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    e majstore i ja planiram. ili foi ili tvz, pa se možda vidimo
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  3. #3
    Guest
    Jel znaš šta za prijamni??Kakva je matka??Jer sam išo u medicinsku..koj ima 2 godine osnovne matke....tak da nisam baš potkovan nekim znanjem....

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    bez brige, ja sam išao u gimnaziju i svejedno nemam pojma o matematici. valjda nisam rođen za nju. što se tiče prijamnog uzeo sam s
    http://www.prijemni.net/
    skripte za foi (koje su ti i za ekonomiju) i još neke primjere s prijemnih koje mi je dao neki lik
    sad samo treba učiti
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  5. #5
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @quaker=XII=S

    Najbolje ti je otić drito u referadu (ili skriptarnicu) na tom fakultetu i kupiti si primjere prijamnih ispita od prethodnih godina! Uglavnom svi faxevi ti imaju tu opciju i čisto se dobro može prema njima savladati gradivo!

    Ja sam tak kupio prijamne sa FSB-a... jedino sam po njima učio i na kraju sam upao bez plačanja i na FSB i na TVZ... Znaći, što želim reći, ako nema na FOI-u takve opcije, onda si odi i kupi primjere sa fakulteta koji mu je naj slićniji!

    Sretno na prijamnom!

  6. #6
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    ja sam od osnovne planirao ići na foi , ali mi je zajeb jer sam se zadnju godinu dana dosta ohladio od pc-a i gaminga pa sad ne znam ni što bih upisao. inače , svima koji upisuju bilo koji faks , srednju ili što već - sretno !!

  7. #7
    Guest
    Bartuc moram ti mene hebat i opet če bit bananko...samo hoču informacije ne i probleme

    Da bio sam na faksu i imaju te skripte sa pitanjima i odgovorima..oko 120kn tako da ču to uzet...

    A znate li nešto o samome faksu?nJegova kvaliteta??

  8. #8
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Bartuc moram ti mene hebat i opet če bit bananko...samo hoču informacije ne i probleme

    Da bio sam na faksu i imaju te skripte sa pitanjima i odgovorima..oko 120kn tako da ču to uzet...

    A znate li nešto o samome faksu?nJegova kvaliteta??
    Ma nemš frke, malo zezam, jedino nas dvoje kužimo kaj sam napisao

    Inaće, FOI ti je fax na razini Prometa i TVZ-a... imaš diplomu, ali u redu za posao imaš jako slabe šanse protiv FER-ovca ili FSB-ovca!

    A i fax je u Varaždinu, zar ne? Ne znam da li ti je to daleko za putovati...

    Kak to da ne nastavljaš medicinu? Daš si truda i imaš puno veće zvanje nego što ti može FOI ili slićni fakulteti ponuditi!

  9. #9
    Guest
    Pa išo bi tu u Zabok..i tu ima kod nas...blizu mi je....

    Odustao sam od medicine jer mi se neda više razbijat mozak sa time+biti stalno u bolnici+da ne govorim za stažiranje godinu dana-radiš badava!

  10. #10
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Pa išo bi tu u Zabok..i tu ima kod nas...blizu mi je....

    Odustao sam od medicine jer mi se neda više razbijat mozak sa time+biti stalno u bolnici+da ne govorim za stažiranje godinu dana-radiš badava!
    Kužim te!

    Ako ti je FOI blizu, a voliš računala i informatiku, probaj... nikaj te ne košta! Samo se potrudi upsati uz potporu MZOŠ-a! Što se matiše tiće, to se ne moraš brinuti, uglavnom ti 97% studenata dođe bez ikakvog pred znanja, tak da se to uvijek radi potpuno iznova!

    Uglavnom ti je na velikoj većini faxeva pravilo da nebuš pao zbog ne znanja već zato jer su profesori jenostavno pre bahati i primorani popunjavati kvotu rušenja kako bi se povećao buđet od ustanove! Zato ostavi dobar prvi dojam i dalje bu išlo sve glatko!

    PS: Javi kad saznaš dal si upao na fax... malo nam se vrati i pohvali

    A do tada, sretno i rasturi na prijamnom!

  11. #11
    Guest
    okey...budem javio..A ovo za poitporu ministarstva...možeš mi to malo obajsnit?Kakva je procedura??Ne kužim baš..Što dobijem s tim?

  12. #12
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    okey...budem javio..A ovo za poitporu ministarstva...možeš mi to malo obajsnit?Kakva je procedura??Ne kužim baš..Što dobijem s tim?
    Potpora ministarstva... To dobiješ ako si iznad crte na listi! Inaće ti godina studija dođe cca 7000 kuna, a uz potporu MZOŠ-a studiraš 4 godine besplatno!

    Znaći što bolje napiši jerbo prvih xxx studenata (kod mene na faxu je bilo 140 studenata za moj smjer) dobiva tu potporu odnosno besplatan studij!

    Samo si naravno knjige i pribor sam kupuješ, ali studij ti financira država!

  13. #13
    ko se upiše nek javi da otidemo na pijaču

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    što se tiče potpore

    sada je donesen novi zakon gdje svatko plača, ali onaj prvi na listi plača (kažem za primjer) 15 kuna, a zadnji punu cijenu od 7k i kusur
    tako je barem na zagrebačkom sveučilištu čiji je foi
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  15. #15
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @Posa, to nisam znao... ma svake godine nekaj novoga uvedu!

    @Hanzaplast, jel to vrijedi i za one koji su već upisani?

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    @Posa, to nisam znao... ma svake godine nekaj novoga uvedu!
    kad ti na tvz-u tog nema
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Moj bratić je završio FOI, računalni tehničar ili kako se to već tamo zove, odmah je dobio posao u Samsungu, i bio je poslan na profesionalnu izobrazbu na 2 tjedna u Hong Kong, i opet je prošle godine bio na tjedan dana u Hong Kongu na seminaru o novim tehnologijama, i to se ponavlja barem jednom godišnje, i plaća mu je sjajna.
    Tak da, way to go, Ivek...

  18. #18
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Sajmon Drimr
    Moj bratić je završio FOI, računalni tehničar ili kako se to već tamo zove, odmah je dobio posao u Samsungu, i bio je poslan na profesionalnu izobrazbu na 2 tjedna u Hong Kong, i opet je prošle godine bio na tjedan dana u Hong Kongu na seminaru o novim tehnologijama, i to se ponavlja barem jednom godišnje, i plaća mu je sjajna.
    Tak da, way to go, Ivek...
    opa....da...čuo da se plače kreću kod frendova od 5000-17000kn....nisam čuo da netko ima ispod 5 somova...

    A nema mi druge nego sjest i učit..malo smanjit pcplay forum i bit če nešto-...

    pa za par godina imate i ing.informatike ako Bog da

  19. #19
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    @Hanzaplast, jel to vrijedi i za one koji su već upisani?
    ne


    shala.narafno

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    evo jutros se prijavio. pa sviđa mi se tamo. lijep je varaždin, a još kad sam čuo neke s faksa kako pričaju o he-manu, bus-busu, nogalu, tehnikama gradnje kopsove piramide shvatio sam da su to moji ljudi.
    pa eto, nadam se da ću upast...bez plaćanja...i s domom
    meh
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  21. #21
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    evo ja upravo idem ekonomsku... 2 godina zavrsena...
    pa me zanima dali je foi naj faks ako želim na informatiku ili ima i boljih
    Boli me K***C !!11

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Foi ima više veze sa menagementom nego sa informatikom. Prve dvi godine naglasak je na ekonomiji i organizaciji. Ima predmet informatika, ugrubo 2 knjige sve skupa od 1500 stranica od kojih moraš bar 1200 znat da bi proša ispit koji je uvjet za drugu godinu. Znaci to i opce programiranje su jedini predmeti vezani za informatiku. Ima 13-ak predmeta. Ko voli nek izvoli

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    @quaker=XII=S

    Najbolje ti je otić drito u referadu (ili skriptarnicu) na tom fakultetu i kupiti si primjere prijamnih ispita od prethodnih godina! Uglavnom svi faxevi ti imaju tu opciju i čisto se dobro može prema njima savladati gradivo!

    Ja sam tak kupio prijamne sa FSB-a... jedino sam po njima učio i na kraju sam upao bez plačanja i na FSB i na TVZ... Znaći, što želim reći, ako nema na FOI-u takve opcije, onda si odi i kupi primjere sa fakulteta koji mu je naj slićniji!

    Sretno na prijamnom!
    Ima na FOIu to za kupiti. Frend mi ide na fax pa znam
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  24. #24
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Uh Nitros jesi ga zakasnio Čovjek je već upisao fax, a ti tek sad reagiraš

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Uh Nitros jesi ga zakasnio Čovjek je već upisao fax, a ti tek sad reagiraš
    hehehhe )) kasno paljenje
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  26. #26
    Guest
    gg....10.7 su rezultati..al pošto ima malo "veze" uz sve to..lik reko defenitivno si unutra...

    Najbolje od svega svojim očima sam vidio nekih 7-8 kolegica....koje maceeeeee....iz zg-ea....

    ja ču njih drpat a moj stari če mene

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    blago tebi, ja se samo mogu nadat da ću kak spada napisat. planiram briljirat hrv i inf koliko mogu, a mat zaokruživati ne znam. imam neki digitron koji zna bolje od mene pa se nadam barem jednom zadatku

    i kak su 10. 7. rezultati, zar nije prijemni 12.
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  28. #28
    Guest
    U Zaboku nema prijamnog

  29. #29
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao POSA
    blago tebi, ja se samo mogu nadat da ću kak spada napisat. planiram briljirat hrv i inf koliko mogu, a mat zaokruživati ne znam. imam neki digitron koji zna bolje od mene pa se nadam barem jednom zadatku

    i kak su 10. 7. rezultati, zar nije prijemni 12.
    Pazi da ti krivi odgovori ne nose negativne bodove To ti je zaštita protiv onog "Eci Peci Pec" sistema rješavanja testova

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    U Zaboku nema prijamnog
    nisam znao da tamo ima foi. jel to onaj kakav je u varaždinu ili onaj kakav je u sisku, samo pitup

    @bartuc
    da znam za to, vidio sam na rezultatima od prošle godine da su neki imali negativne konačne bodove, valjda neću biti jedan od tih. al zato na tvz-u tog nema, zar ne? tamo planiram "od oka"
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

Slične teme

  1. Natjecanja iz informatike
    By Luka in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 30-01-2010, 12:44
  2. Par pitanja iz informatike na maturi
    By Kron in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-06-2009, 14:13
  3. Fakultet strojarstva i brodogradnje u zgu
    By blackman in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-04-2008, 20:12
  4. Fakultet
    By Bens in forum Alt-F4
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 23-08-2006, 17:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •