Stranica 1 od 26 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 780

Tema: IZABERITE NAJBOLJU IGRU SVIH VREMENA

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    IZABERITE NAJBOLJU IGRU SVIH VREMENA

    Zamislite da vas netko probudi usred noći, uhvati za vrat i upita: Koja je najbolja PC igra svih vremena i zašto?!S
    Upravo odgovor na to pitanje želimo dobiti od vas, a onoga tko ponudi najbolje obrazloženje spremni smo i vrijedno nagraditi.

    Pravila su jednostavna:

    1. Svatko smije dati samo jedan prijedlog i to za samo jedan naslov.

    2. U ovoj temi ne smijete komentirati tuđe prijedloge, postavljati dodatna pitanja, nit na bilo koji način spamati.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    World of warcraft


    ---> zašto


    -ogroman svijet
    -Puno questova
    -Raznolikost
    -PvP
    -Izvrstan PvE
    -Klase
    -Rase
    -Auction house
    -Lijepa ali ne i gladna grafika
    -Roleplay serveri
    -Zabavnost



    EDIT:To je MMORPG,a ovako od ne MMO je Oblivion,iz većine razloga kao i WoW (doduse nema PvP,AH,i "lijepu ali ne i gladnu grafiku",ali inače pruža veoma vrlo mnogo zabave )

  3. #3
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Također Morrowind,ali nisam probao Oblivion...hmmm....

    Igra je unijela skoro pa neograničene mogućnosti u žanr,a pojavom novih tehnologija to se usavršava (Oblivion),dakle Elder Scrolls rula...ali pošto moramo izabrati igru a ne serijal,onda Morrowind...
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  4. #4
    Po meni je definitivno Warcraft 3 najbolja igra.Možda prva stvar koja je mnoge privukla Warcraftu 3-ici jeste upravo to što je to bio treći nastavak već jedne relativno popularne sage,priče koja je već davno počela i prikupila značajan broj fanova,jerbo važno je ipak napomenuti da je prvi dio Warcraft izdan 1995. godine pod nazivom Warcraft:Orc and Humans,dalje je tu sagu nastavio Warcraft:Tides of Darkness da bi eventualno na kraju došao i taj treći dio,2002 godine pod nazivom Warcraft III Reign of Chaos.Novi projekat Blizzarda koji je za zadatak imao da nastavi priču o ratu između rasa,dotada neviđena grafika,mali hardverski zahtjevi te mogućnost da kupnjom 1 igre dobijete i mp(ono što je nedostajalo 2 dijelu pa se naknadno morala kupovati mp inačica)bila je veoma privlačna kako ovim novijim,tek upoznatim sa svijetom Warcrafta tako i onim starijim,koji su svoje prve dane uz pc proveli upravo uz Warcraft.Dakle priča,koja je uistinu satkana kroz 4 kampanje(sa svakom rasom) je pružala mnogo više sati igre nego iti jedna igra do tada izdana,osim toga solidno napravljen multiplayer(koji je proizišao iz dobro napravljenog singleplayera) je mamio igrače.Mnoštvo novih unita,heroja i veoma dobro sklopljene rase su polahko sve više i više privlačile nabrijane mase od onih koji su tek sjeli za pc do onih "starosjedilaca",možda je zanimljivo reći da je 1 godinu kasnije izašla i expanzija za warcraft pružajući još više zabave svima.Dakle da sve sumiram,dobro urađena grafika koja je u to vrijeme,slobodno se može reći,bila skoro pa i neviđena(barem na onim slabijim pc-ovima) pružala je novi uvid u ljepotu digitalnog svijeta koji je nudio Blizzard,mnoštvo veoma dobro napravljenih unita usklađenih u 4 veoma različite no opet na neki način slične rase davao je igraču mogućnost pravljenja unita i heroja po vlastitom izboru,također važno je i napomenuti da warcraft sadrži veoma dobar sistem pravljenja unita i kontrolisanja rasa,gdje svaka rasa ima proturasu a svaki unit ima protuunita koji je u mogućnosti da ga potpuno uništi.Dalje je važno(opet) napomenuti tu mp inačicu,mogućnost logovanja na Battle.net(poznat i po drugim Blizzardovim naslovima) i igranja 1vs1,2vs2,3vs3 i Free For All,dakle možete igrati sami,u random ili u krajnjem slučaju u Aranžiranom timu(unaprijed dogovoreno sa nekim igračem),mp pruža i mogućnost "osvajanja" novih ikona i praćenja svoga rezultata.Sve ovo spojeno je dalo jedan nadasve jedinstven i vjerojatno jedan od,po mome mišljenju,najboljih naslova ikada,Warcraft III:reign of Chaos.
    isto je meni war 3 i frozen throne a ne wow pogresio sam zabunio se

    iso editat i on je ovo napiso(na citat se misli
    KingMyro drugi naziv ,imam sve nastavke i jedva cekam 5 dio

  5. #5
    Po meni je definitivno Warcraft 3 najbolja igra.Možda prva stvar koja je mnoge privukla Warcraftu 3-ici jeste upravo to što je to bio treći nastavak već jedne relativno popularne sage,priče koja je već davno počela i prikupila značajan broj fanova,jerbo važno je ipak napomenuti da je prvi dio Warcraft izdan 1995. godine pod nazivom Warcraft:Orc and Humans,dalje je tu sagu nastavio Warcraft:Tides of Darkness da bi eventualno na kraju došao i taj treći dio,2002 godine pod nazivom Warcraft III Reign of Chaos.Novi projekat Blizzarda koji je za zadatak imao da nastavi priču o ratu između rasa,dotada neviđena grafika,mali hardverski zahtjevi te mogućnost da kupnjom 1 igre dobijete i mp(ono što je nedostajalo 2 dijelu pa se naknadno morala kupovati mp inačica)bila je veoma privlačna kako ovim novijim,tek upoznatim sa svijetom Warcrafta tako i onim starijim,koji su svoje prve dane uz pc proveli upravo uz Warcraft.Dakle priča,koja je uistinu satkana kroz 4 kampanje(sa svakom rasom) je pružala mnogo više sati igre nego iti jedna igra do tada izdana,osim toga solidno napravljen multiplayer(koji je proizišao iz dobro napravljenog singleplayera) je mamio igrače.Mnoštvo novih unita,heroja i veoma dobro sklopljene rase su polahko sve više i više privlačile nabrijane mase od onih koji su tek sjeli za pc do onih "starosjedilaca",možda je zanimljivo reći da je 1 godinu kasnije izašla i expanzija za warcraft pružajući još više zabave svima.Dakle da sve sumiram,dobro urađena grafika koja je u to vrijeme,slobodno se može reći,bila skoro pa i neviđena(barem na onim slabijim pc-ovima) pružala je novi uvid u ljepotu digitalnog svijeta koji je nudio Blizzard,mnoštvo veoma dobro napravljenih unita usklađenih u 4 veoma različite no opet na neki način slične rase davao je igraču mogućnost pravljenja unita i heroja po vlastitom izboru,također važno je i napomenuti da warcraft sadrži veoma dobar sistem pravljenja unita i kontrolisanja rasa,gdje svaka rasa ima proturasu a svaki unit ima protuunita koji je u mogućnosti da ga potpuno uništi.Dalje je važno(opet) napomenuti tu mp inačicu,mogućnost logovanja na Battle.net(poznat i po drugim Blizzardovim naslovima) i igranja 1vs1,2vs2,3vs3 i Free For All,dakle možete igrati sami,u random ili u krajnjem slučaju u Aranžiranom timu(unaprijed dogovoreno sa nekim igračem),mp pruža i mogućnost "osvajanja" novih ikona i praćenja svoga rezultata.Sve ovo spojeno je dalo jedan nadasve jedinstven i vjerojatno jedan od,po mome mišljenju,najboljih naslova ikada,Warcraft III:reign of Chaos.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    deus ex

    zato što ima priču vrijednu življenja i gameplay vrijedan izgubljenih noći

    sjećam se kako sam konstantno, kada ne bih igrao, mislio kako prijeći neki level, gdje se sakriti, kojim putem doći od točke a do točke b. to je bila prva i nadam se ne zadnja igra koja me zaokupila i uvukla u svoj svijet. došao sam do točke kada sam čak i sanjao (najozbiljnije) igru, tj. rješenje nekog problema u igri. što je najbolje, to je jedina igra koja me čak natjerala na dodatna pitanja jer sam tražio po netu i raznim knjigama više podataka o raznim temama spomenutim u igri (zbog deus exa sam pročitao Illuminatus trilogiju). nije li jedna jedna igra koja ti promjeni pogled na svijet, koja promjeni dio tebe koji ju igraš doista najbolja igra svih vremena?
    siromaštvo hell's kitchena, blade runnerovski cyberpunk tokia, neki techno-gothic izgled pariza - bio sam tamo. glavni lik koji bira između odanosti bratu, vladi, sebi.
    deus ex nije igra.....to je stanje uma
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    826
    Halfe Life

    Zašto? Nenadjebiv gameplay. Naigrao sam se igara u svom životu, ali samo ON je uspio ostavit dojam na mene. Igra je stara koliko je stara, ali i dan danas ju sa guštom pređem iako znam sve levele napamet. Još jedan razlog je što se zbog te igre rodio nenadjebiv MP zvan CS koji dan danas prkosi vremenu i idalje drži visoku poziciju među najigranijim FPS-ovima na svijetu.

  8. #8
    Moram priznat da mi je trebalo nekih desetak minuta da se sjetim te igre koja mi je zapravo naj naj,iako ju nisam vec dugo igrao.Jedi Knight:Jedi OutcastSje ta igra.Da je bilo pitanje koja fransiza mi je naj,rekel bi Silent Hill,ali posto se radi samo o jednom naslovu,onda je to ovaj gore navedeni.Zasto?Po mojem skromnom misljenju idealna duljina,za ono vrijeme kad je igra izasla fenomenalna grafika,Star Wars okruzenje,koristenje lightsabera i sile,ma sve covjece.Treba nam vise takvih igara.

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Morrowind. Zašto? A sta misliš?
    Pa krenimo redom...Prvo, ima lore koji je apsolutno nenadjebiv, krenulo je kao Arena, da bi preraslo u svijet kojem moze konkurirato samo mozda Tolkienov Lord of the Rings. Sa desetinom naroda, svaki sa svojom povješću, bitkama, junacima, razdoblje od nekoliko stoljeća detaljno obuhvaćeno i opisano kroz knjige kojih zaista ima puno, neusporedivo sa bilo kojom igrom.
    Znalo mi se dogoditi da u Morrowindu dok mi je dosadno procitam neku kjigu
    i vidim da je nesto slično Ivici i Marici. Dakle, lore je dorađen do naj sitinijeg detalja...Drugo, sama igra je car, manji bog, nek te Zec kaze, citat, PcPlay #40 ("Zeculja je rekao da igra samo Morrowind i da više ne želi ništa više no Morrowind"), kao sto je Hellboy opisao, pocetak igre je, neznam, kao droga, sto vise igras to vise zelis da bude kao prvo put, ona glazba, izlazak sa broda, Seyda Neen, to je neponovljiv osjecaj...igra ima sve, skillove, oružja, setove armora, sta god ti srce želi, a da ne spominjem oko 500injak sati igre samo ako igrate main quest i 2-3 Guilda, mene je igra drzala cijeli 8. razred, jedna cijela skolska godina, 365 dana...Dalje, fascinirala me i sama veličina tog otoka, enorman broj tamnica, građevina, utvrda...ma sve, kazem, SVE! A da i ne spominjem nekolicinu easter eggova kad na koje naiđeš prvi puta, zbilja se mos nasmijat...e neznam vise sta da kazem...igra je sve!

    *Odlazi ponovo igrat, cya

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  10. #10
    warcraft 3 je najbolji nema bolje igre di se stvarno mozes zabavit
    KingMyro drugi naziv ,imam sve nastavke i jedva cekam 5 dio

  11. #11
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    Mafia : The City OF Lost Heaven

    priča, realizacija, atmosfera tridesetih, karakterizacija likova, filmski završetak, glazba iz tog razdoblja, grafika, prikaz automobila... ma sve ..

    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  12. #12
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    teško pitanje ali izabrat ću igru koju sam najviše put prešao i koju sam među prvima zavolio... privukla me svojom jednostavnošću i karizmom.. ima igara u kojima sam više uživao ali sve u svemu Broken Sword

  13. #13
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Da ne ponavljam ono što su drugi rekli, izabrat ću jedan naslov koji mi je prirastao srcu. To je jedan, jedini i neponovljivi DUNGEON KEEPER.SIgra nevjerojatne originalnosti i vizualnog identiteta za davnu '97 kada je izašla. Stvarno mi je bilo gušt naći se u ulozi zlog upravitelja koji beskrupulozno gazi svoje protivnike, ali i podanike . Ulaženje u jedinice, šamaranje istih, treniranje novih sposobnosti, mučenje i perobraćenje protivničkih jedinica, žrtvovanje vlastitih jedinica za lude kombinacije (svi se sjećamo što daju 3 bile demona ), i još mnogo, mnogo sitnica koje igru znače, a kojih se sada ne mogu sjetiti razlog su da ovu igru smatram ako ne najboljom, a onda najinovativnijom i najzabavnijom strategijom ikada! Spadam u onu vrstu igrača koji će igru odigrati jednom i time biti zadovoljan. Keepera sam prešao x puta, čemu se i sam čudim, no možda ne bih trebao s obzirom na njegovu kvalitetu. Svim novijim gamerima koji ga još nisu isprobali toplo ga preporučujem.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  14. #14
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Da me to pita neko na cesti stero bi ga u 3 pm, ali ajd, ovo je nešt drugo.


    W: ET

    Zašto?
    Besplatan, no vrlo igriv timski FPS, u kojem nije važno znaš li samo raditi hs-ove, nego i timski rad. Q3 engine omogućuje komične situacije, tipa igranje nogometa na ledenoj površini s jednim od igrača i daj vrlo lijep arkadni štih igri.

    To je bio shooter koji me je uveo u on-line igranje te sam preko njega upoznao jebenu ekipu (pozz jebena ekipo) i bio na nezaboravnom LAN-u.

    Nadam se da će QW biti bar 75% dobar koliko i ET i isplatit će se dati kojih 400kn
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  15. #15
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    tamo na klupici,sa žujom...
    Postova
    178
    Najbolja igra? Definitivno Lemmingsi. Kao jedna od prvih igara koju sam imao priliku odigrati(uz centuriona,on je drugi na listi) jednostavno me oduševila. Igra mi je ponudila sve, od prve misije gdje je cilj samo kopati prema dolje,pa sve do kasnijih gdje je mozganje neophodno; akciju,to frenetično klikanje mišem u 3 ujutro dok pokušavate naciljati te male gadove,pa do vrištanja kad ih spasite 79 posto a trebate 80...Humor, tko se sjeća poruka u landscape-u zna o čem pričam. Vrijeme igranja-neograničeno, još uvijek se sjećam kak sam sa starim se natjecao tko će u što kraćem vremenu preć sve nivoe, i onog njegovog bjesomučnog zapisivanja svake šifre svakog nivoa, da bi kasnije neko hitio papir( ) pa sve opet. E to su bila vremena.
    Definitivno moja najbolja igra svih vremena.
    Everything is subjective.There are only personal apocalypses.Nothing is a cliche when it's happening to you.

  16. #16
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Baldur's Gate II - Shadows of Amn

    Zaljubio sam se u recenziju od Gorana Zeca (PCPlay broj 24), zaljubio sam se u prvi prohod te igre također od Gorana Zeca (PCPlay broj 25), nabavio sam tu igru i još jednom se zaljubio u nju!

    Igra je prekrasna! Od preljepo dizajniranoga svjeta u kojemu se radnja odvija, pa do detaljno uglancanih NPC-eva! Grafički je igra i dan danas neodoljivo privlačna, a njenu igrivost nije niti jedan RPG tog tipa uspio pokolebati! Likovi u igri su odlično osmišljeni, svatko ima svoju unikatnu biografiju i pozadinu! Čak je prisutna i ogromna sloboda kod dizajnirana vlastitog lika, od brda portrait-a (pa čak i custom portrait), brda kitova, brda rasa, brda skillova i ability-a, ma jednom riječju - Savršeno!

    Također mi se sviđa to što ima brdo odličnih itema, brdo mogučnosti u razgovoru sa likovima, brdo načina da se rješi pojedini quest... ma igra je IGRA i to fenomenalna!

    Igrao sam je cca 7 puta sa good party-em, 2 put sa evil party-em i 3 puta sa custom party-em i još mi nije dosadila! To je ono pravo što današnje igre nemaju, BG2 će živjeti vjećno i igrat će se generacijama!

    Uf što sam se nabrijao sad na igru

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Arcanum.
    Prije svega radnja je bazirana oko dwarfova, a dwarfovi su meni najopicenija fantasy rasa škotskog naglaska koja voli popit dobru pivu, iskovat pošten mac, pošteno se potuc i zajebavat elfovske pickice i njihove uši. Želja mi je jednog dana imat bradu ko dwarf
    Druga stvar, steampunk atmosfera, odumiranje magije i napredak tehnologije.. al Aronax se neda-stari elf ima plan, međutim ništa nije kako se doima... Taj štih pali kroz igru i gura te naprid više puta ispocetka, ja san recimo 6 puta priša igru jer svaki put otkrijem nešto novo. Malo koja igra ima tako dobar reeplay value i toliko potencijalnih npc-ova.
    Treca stvar, rpg sistem je vrlo zanimljiv di nemožeš imat specijalistu za svaku granu nego moraš pomno planirat lika tokom igre. Sviđa mi se kad je igra tako kompleksna, atmosfericna i duboka. Arcanum to svakako je, igra koju svaki gamer koji drži do sebe mora imati u svojoj kucnoj kolekciji.

  18. #18
    Igre su presiroke da bi samo tako odabrali najbolju na pc-u svih vremena.Da je po zanrovima to bi vec bilo lakse ali ovak ukupno,nemoguc zadatak.Jos nisu napravili savrsenu igru koja bi se svima svidjela.
    E sada ako je pitanje koja je najbolja pc igra svih vremena meni osobno onda onako iz topa bi mogao ispaliti DOOM 3.Zasto? Pa zato jer je jednostavno nevjerovatno kako su uspjeli napraviti onako dobru horor atmosferu.Ni jedna druga igra me ni priblizno nije isprepadala i uvukla u svoj svijet kao zadnji Doom.Tehnicki gotovo savrsena,po meni bez slicnog primjera u pc svijetu.Koliko god volio fps simulacije jedna ovako arkadno orjentirana igra ih jednostavno sve zajedno pomete ispod stola.Naravno Doom za uzvrat trazi barem pristojan stroj sa pristojnim ozvucenjem i igranje u mracnoj prostoriji.Ako je to osigurano i volite se nuzivati straha u porcijama od po 30-45 minuta od jednom onda svakako barem probajte.
    Naravno igra nije savrsena.Ima jednu veliku manu.Nakon drugog prolaza to jednostavno vise nije to.Ali nije li tako i sa velikom vecinom igara.


  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    reko bi wc3, čisto zbog izbalansiranosti rasa, a i ma mapa, koje su useri napravili, jedno mali bezbroj.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    Operation Flashpoint
    zašto, pa igra ima prejebenu atmosferu, kampanju i igrivost
    jedina igra koju sam 10+ puta prešao
    znam svaki kutak jebenog otoka i tu igru pamtim dok sam živ

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Najbolja igra:
    Diablo 2: LoD

    Zašto:
    Eto zato što je jedina igra koja se vrti na mom kompu zadnjih godinu dana...


  22. #22
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Warcraft III

    Bull je sve rekao )

    +DotA(nenadmashiva mapa za Warcraft III)
    #paperplatoongoonz

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Heroes of might and magic 3.(shadow of death)
    Igra koja je toliko dobra i zabavna-odlična grafika,zanimljivo i jednostavno sučelje,izbalansirane jedinice i map editor koji igru čini doslovce beskonačnom. Jednsoatvno nema igre koja je zaslužila titulu najbolje osim gore spomenute
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224
    Hmmm, sad da imam neku najbolju, nemam,al evo, OBLIVION

    Zašto?
    Prvi RPG(koji nije hack'n slash) koji sam igrao, te me navukao na mnoge besane noci...eh sad bi mogao knjigu pisati, al' da skratimorekrasna grafika,atmosfera(pogotovo kada Martin drzi govor pred ona tri Oblivion gatea ),super rase,medivial fell,nelinearnost,priča,život NPC-a,uvuce te u njihov zivot,brojne gilde i bratstva koje su super odrađene ,velik svijet te mnostco spilja, dungeona....
    To su neki razlozi zasto je OBLIVION NAJBOLJA IGRA

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    TES III:Morrowind

    Neda mi se komentirat post ali citajte druge postove koji su pisali za ovu igru pa cete vidjet zasto...
    alo?

  26. #26
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260
    Freelancer

    Zašto? Odlična priča, neograničena sloboda, mnogo skrivenog sadržaja do kojeg se može doći samo lutanjem po svemiru, odlična grafika i borbe(borbe su malo arkadne, ali to mi odgovara), velika količina modova koji još produljuju igru...

  27. #27
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    HOMM3 complete...
    necu filozofirat...
    jednostavno sam uz igru proveo puno sati s ekipom...zavolio sam tu igru i full mi je draga...
    igra je za pocetak...hmm...zanimljiva(lol)...prvo sto me privuklo je soundtrack...ona melodija na pocetku novog tjedna me jos i sad odusevljava...
    grafika je dobra, velika igrivost, mala hardverska glad...
    priča je dobra i ima radnju...
    s map editorom je nevjerojatno jednostavno barat...ako imate volje prckati po map editoru, mozete cuda ciniti...
    neznam zasto bi naveo da je najbolja igra (nemam inspiraciju za pisanje), ali vecina vas je igrala i zna da rulla...

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Warhammer 40kawn of war:The dark crusade
    Nekoliko razloga iako mi je prvi nastavak bio solidan ova me je expanzija zaljubila u WH40k svijet jer nakon pređene kampanje poceo sam je igrati opet i opet i opet i ...
    I radi te igre sam počeo proučavati univerzum Warhammera i upijati beskonačni lore sa Games workshop homepagea
    I radi te igre razmišljam da počnem igrati tabletop verziju
    Jos jedan razlog je i gameplay jer je pruzao dosta mogucnosti i imao je drukciji pristup ratu i resursima i i i
    Ne znam više ali ta igra je za mene najbolja i niko to ne moze poreći i za kraja Relicu i Games Workshopu
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Wolfenstein 3D

    Smatram da je najbolja jer su prije svega stare igre puno bolje od novih. Danas je većini grafika na 1. mjestu. Wolfenstein kao prva 3D FPS igra nema dobru grafiku, a mnogima je odlična igra. Osvaja svojim levelima punim tajnih prolaza, tajni itd... Za ono vrijeme izvanredno napravljena igra.

  30. #30
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Starcraft :Brood War...
    Neznam dali da krenem od price kad sam je prvi put vidio kod frenda prije 4 godine,dosao na battle.net kao zadnji newbie,ili kad sam vidio prelosu ocijenu u jednom casopisu i zvao urednistvo da pitam jesu normalni,ili od zadnjeg WCGna kojem sam bio.....I od tada,bye real life zadnje 4 godine,nije bas,nasao sam curu ali evo
    Dakle poznato je da su azijati freakovi u svemu ,a kada su 1999 ovu igru proglasili Nacionalnim Sportom to je bio boom u svijetuJednostavno Blizzard je i sam priznao da nije znao koliko je izbalansiranu strategiju napravio...Nema pravog RTS gamera koji ce reci da postoji bolja strategija od starcrafta,jednostavno nema. 3 rase koje su unijele potpuno novi svijet,stil igre..Protoss kao warp i mind rasa,terran kao ljudi agresivci i zerg kao alienska kuga.Meni je najbitniji razlog da me jednostavno privukla na prvi pogled: nije me smetalo sto se ne moze grafika podesit,sto nema detalja,rezolucije..Prvi lan party koji sam igrao je bilo 2 noci i 2 dana starcrafta na fastest mapi 3v3..kad je netko skuzio novu stratu to se plakalo od muke da ga probas dobit...necu vas previse zamarat freakovskim ispadima...neznam meni je ljubav prema sc veca od mnogo cega,i sve sto znam je da jednom moram u Koreju upoznati Nal_ra najjaceg protossa svijeta...eto totalno na prvu i iskreno od mene.(nadam se da se ove trotocke ne ocjenjuju)
    Won't Bow Don't Know How.

Slične teme

  1. NAJGORA IGRA SVIH VREMENA
    By D@rX in forum Gaming općenito
    Odgovora: 639
    Posljednji post: 29-06-2010, 21:27
  2. IZBOR ZA NAJBOLJU IGRU 2007.
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 04-02-2008, 22:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •