Stranica 2 od 26 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 780

Tema: IZABERITE NAJBOLJU IGRU SVIH VREMENA

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    warcraft je bolji ^^
    naravno,s time glasam za Warcraft III,nenadjebiva igra definitivno,i potpisujem ono što je bull reko u vezi wca..
    btw,mislio sam cod2..al onak..u spu je sranje,pa rekoh pošto sam u MPu nekad igram izbor pada na Workraft

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Mafia je meni najbolja igra koja je ikad izašla i zasad ne postoji igra koja joj se po kvaliteti uspjela približiti.
    Mafia ima najbolju priču koju sam ikad vidio u igri, realna je, ali svejedno zabavna, ponašanje oružja je savršeno izvedeno, atmosfera je odlično izvedena...
    Mafia bi trebala dobiti ocjenu 99% - ima samo JEDNU grešku -> loša optimizacija enginea u FreeRide modu.

  3. #33
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    AAAAAAAA, ubit ću se, ne znam, trebalo je to ić po žanrovima, a ne ovak.

    Kad već moram.


    The Elder Scrolls III - Morrowind

    Ovo je po meni the igra. Prvi puta kada sam dobio Morrowind i krenuo igrat, izgubio sam se, nisam uopće znao gdje sam i tako je Morrowind nestao s moga hard diska.

    Nakon par mjeseci, negdje tijekom zimskih praznika 2002. ili 2003. sam bio kod kuće prehlađen i nisam mogal van i tako ja idem gledat šta imam od igara, gotovo sve sam prešao kaj sam imao, ali onda mi za oko zapeo Morrowind. Instalirao sam igru i bilo sve spremno da toj igri ja dam drugu šansu.


    Pokrenem ja igru, napravio sam Night Elfa samo zato što je imao crvene oči i mračno izgledao. Klase se ni ne sjećam, ali birthsign sam uzeo The Thief. Pustili oni mene, pokrao sam sve u onoj prostoriji i krenuo dalje.

    Kada sam napokon stigao u divljinu, išao sam klat okolo i umro na mjestu, nije mi bilo jasno kako nemogu pogodit štakora sa nožem.

    Tako sam igrao Morrowind jako dugo dok nisam skužio princip igre, koji skill čemu služi... onda sam napravio novog lika, Norda i od onda igram s Nordom.


    Zašto Morrowind najbolji?

    Zato jer mi je to igra koju sam najdulje igrao, iako mi nije omiljena, igra koja me definitivno najviše očarala, svojom atmosferom, svojom glazbom, svojim svijetom.

    Morrowind je bio svojevrsna revolucija kada je izašao, imao je onda vrhunsku grafiku, mislim da je čak bio i prva igra sa pixel shaderima, u časopisima je pisalo nešto tipa "ova igra će vam pokazat koliko vam je računalo slabo", tada sam ja još uvijek imao Matrox Millenium G450 i igru sam igrao, ali jedva, štekala je totalno, ali sam ju igrao jer je imala atmosferu, igrivost...

    Igrivost Morrowinda je neprocjenjiva, jednostavno te uvuče u Vvardenfell i imaš zaista osjećaj da si ti tvoj lik.

    Dolaskom Tribunal ekspanzije je taj svijet bio još više proširen, novi itemi, nova mjesta, novi protivnici, questovi, npc-jevi. Tribunal sam igrao i igrao, pokupio Trueflame i Hopesfire.

    Nakon Tribunala dolazi Bloodmoon, ondosno The Expanzija. Bloodmoon je totalno upotpunio TES III. Satima i satima sam lutao po Soltsheimu i gradio onaj mining colony. Atmosfera je otišla još dalje u Bloodmoonu, kada si ušao napokon u svoju kuću na Soltsheimu imao si baš osjećaj kao da dođeš na toplo, da se tu osjećaš kao kod kuće.


    Morrowind je IGRETINA. E da je Oblivion ispao tak odličan, bilo bi drugačije, ali ne, bethesda mora bananu napraviti u kojoj skillovi stoje za ukras, a cijela igra je ukras.

    Kak je stari McPingvin rekao

    "Morrowind je za igranje, Oblivion je za gledanje."

    -----------------------------------------------------------------------------------------


    Vjerujte mi, teško sam se odlučio za Morrowind.

    Omiljena igra mi je Thief: The Dark Project. No Thief-a nemogu napisat kao igru nego se o tome mora pisat kao trilogija jer priču tek skroz znaš nakon trice.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  4. #34
    Senior Member It lives by night omfgnoob1's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    623
    Return to castle WolfensteinS

    Zasto?

    Evo da se prisjetim. Taman za vrijeme Njena izlaska sam dobio novi komp i nisam nikad cuo za tu igru. I onda je bila recenzija u nekom Hackeru vidio sam da je igra dobra i razmislio o kupnji. I par dana nakon toga me zovne frend da je dobio novu igru ali da mu steka (zapinje) samo tako. I mi smo dosli kod mene, ja vidim da je dobio RTCW i mislim odlicno da probamo i to. Mi smo taj dan od 14h do kojih 19h igrali samo tu igru. To je bilo nesto nevjerojatno. Doslovce smo svrshavali po ekranu kad smo vidjeli grafiku. Ona horor atmosfera me jednostavno drogirala. Ne znam jesam ikad vise igrao neku igru s toliko uzitka. Pogotvo kad te u jednoj misiji napadnu oni bez nogu sta im struja frca. Ona scena kad skoce na prozor ispred tebe odjenom. Prejebeno!!! Sijecam se kad je prvi put u igri dosao zombi i to iz misije "katakombe" (mislim da se tako zvala) to je bilo nesto nevjerojatno kako smo se mi prisrali + ona lagana mjuza brutalna. Ili onaj s bacačem plamena iz usta. Kad smo ga ubili i prezivili sa 4 HP-a. (Blazeni F5 ) Ili kad hodas nekim mostom i na drugom kraju se pojavi zombi, ja ga pucam i vratim se nazad da me ne dohvati, kad ono most se urusi ja padnem dolje a tu me ceka tip s macom i stitom. Derem po njemu, a on samo stavi stit i ide polako prema meni.Spooky!!
    Uglavnom bas prije par dana me taj frend sjetio te igre i i shvatili smo da je moramo opet imat, a ova je negdje nestala bez traga. U koga je nitko ne zna
    Uglavnom spooky atmosfera+OMG GRAFIKA+odlicna oruzja+fenomenalni neprijatelji= RTCW
    Gdje umire sloboda javlja se kršćanstvo.

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    Grand Theft Auto: Vice City

    Dugo mi je trebalo da se sjetim da je to najbolja igra koju sam igrao.
    Proveo sam jedno cijelo ljeto igrajući samo nju,
    Fenomenalna atmosfera u stilu osamdesetih, sloboda kretanja, auti, radio, misije, likovi, modovi...
    Nema igre koja posjeduje ovu igru, GTAVC posjeduje sveSigre.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  6. #36
    DIABLO

    Igra je sad već stara preko 10 godina.



























    Aha... Da...


    Bilo je to jedne neobične ljetne večeri, kad je zrakom strujala neka čudna sjeta. Kao da se sprema neka oluja. A sunce ogromno i crveno zalazilo je na Zapadu.
    Šetao sam kraj svog sela nakon godina izgnanstva i upravo sam skupio hrabrosti da se vratim. Na ulazu u selo, pokraj drvene barake sretoh starog seoskog pijanca koji je buncao o kraju svijeta, nezamislivim strahotama koje se događaju u dubinama ispod seoske crkve, vojsci zla koja se diže iz najdubljih jama pakla... Uživao je i on u ovoj ljetnoj večeri.

    U selu sam sreo svoje stare poznanike... Ah, bilo je tako dobro vratiti se. Ali nešto je bilo čudno. Neki strah, nešto nadnaravno, nešto zlo, nešto...

    Griswald, stari kovač u selu, pozdravio me medvjeđim zagrljajem i svojim hrapavim glasom mi zaželio glasnu dobrodošlicu. Razgovarali smo o prošlim vremenima, kako je bilo ovih godina dok me nije bilo, što se dešavalo... I kad je bio blizu završetka priče, sa zabrinutim glasom mi je došapnuo malo tiše: "Nešto čudno se događa u selu noću. Čuju se strašni krikovi, topot nogu oko kuća, sjenke preljeću preko ulica, a noćne ptice su sasvim utihnule. Nešto nije u redu"

    Sad sam već i ja bio zabrinut. Jedno je kad ti seoski pijanica bunca o kraju svijeta i silama zla, a sasvim drugo je kad nešto slično čuješ od starog veterana kao što je Griswald. Al dobro, popili smo po vrč dobrog piva i odmah se glasno nasmijali, prisjetivši se nekih davnih spački, kad sam ja kao klinac krao komadiće kože za moju pračku...

    Na izlazu iz Griswaldove kovačnice sreo sam Deckarda Caina.

    Taj se stari čarobnjak nije nimalo promijenio ovih godina. Kao da vrijeme za njega ne teće. No dobro... I njemu je bilo drago što me vidi. Razmjenili smo putne priče, a onda se odjednom naglo uozbiljio i zabrinuto rekao:"Bojim se da smo se sreli u teškim vremenima. Zlo se budi, a noću se oko crkve čuju čudni krikovi. Poslali smo grupu od nekoliko ljudi u crkvu da vide o čemu se radi. Bilo je to prije 3 dana. Još se nisu vratili. Bojim se da se da im se desilo nešto strašno."

    Ostali smo tako u iznenadnoj tišini, a neizrečena molba sjedala je na moja ramena kao olovni orao. Znao sam da moram pomoći ovim ljudima. I tako me je nakon nekoliko dugih trenutaka, Deckard Cain zamolio da pođem u izvidicu i vidim što li se desilo sa grupom koja je poslana prije 3 dana.

    Sve te godine koje sam proveo u vojnom kampu, naučile su me nekim vještinama sa mačem i umom, ali nisam ni najmanje mogao znati što me čeka u crkvi.

    Ia tako sam se pozdravio sa još nekoliko prijatelja i otišao u nabavku kod Griswalda. Trebat će mi mač, štit, šljem i nekakva prikladnija odječa od pamučnih hlača i kožnog prsluka.

    Nabavio sam što sam mogao sa mojojm zadnjom ušteđevinom i opremio se. Pa neće valjda bit nešto strašno u toj crkvi. Samo ću pogledat što je to unutra, vjerojatno nać pijanu grupu seljaka koji su pronašli popovo misno vino i onda ih izvesti van. Bit će dovoljan ovaj mali štit i ovaj bodež, za svaki slučaj.

    Još iste večeri krenuo sam prema crkvi.

    Na ulazu sam pronašao umiručeg seljana koji mi je zadnjim dahom ispričao kako ih je dočekala zasjeda unutar crkve. Kosturi! Mračne sjenke! Divlje mačke! Zombiji! I tad je umro.

    Nešto mi se u grlu ukrutilo.

    Zakoračio sam u crkvu i odmah osjetio miris raspadajučeg mesa i utrobe. Dan je bio na izmaku i zalazeće sunce je bacalo jezive zrake kroz obojana stakla crkve. Još malo i bit će mrak.

    Krenuo sam odlučno unutra.

    Glazba, krikovi, glasovna karakterizacija, priča, ambijent...

    Oružje, borba, uzbuđenje, oklop, štit, zadovoljstvo, strah...

    Dublje, dublje, dublje. Vatra, vručina, demoni, krv, novac, magija, misterij...

    Rat jednog čovjeka protiv vojske demona.

    Pobjeda!

    Bol spoznaje. Neizbježan poraz...

    Ambijent i atmosferu koje sam doživio u toj igri nisam nikad kasnije okusio.
    Nadam se da ću jednog dana opet zaigrat takvu igru.

    Pozz!
    Život je za neka sranja jednostavno prekratak.

  7. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    NAŠICE
    Postova
    5
    BALDURS GATE sa svim ekspanzijama...


    Nešto tako u životu nisam doživio.. Jednostavno se uneseš u igru za razliku od onog NWN-a koji je totalni shrot i neigriv... Baldurs Gate je jednostavno kao da citas knjigu, ali tu "knjigu" sam procitao 100 puta... Trenutno sam izgubio dvd.ove ali iskreno se nadam njihovom pronalasku pa da mogu opet zaigrati tu legendarnu igru....

    Mnoštvo zmajeva, Undeadova, svakakvih stvorenja, prica savršena... mislim da ne moram vise ni pricati...

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Starcraft : Brood wars

  9. #39
    ovo je nemoguce odabrati a najbolja igra je war 3

    nqajbolja je a jos je od blizarda koj je jedan od najboljih proizvodaca
    KingMyro drugi naziv ,imam sve nastavke i jedva cekam 5 dio

  10. #40
    Star Wars Empire At War + ekspanzija

    Zašto?

    Dakle idemo: Puno raznovrsnih jedinica
    Svemirske bitke
    Kampanja
    Heroji na kopnu i u svemiru
    Mogučnost izgradnje zvijezde smrti i uništavanje planeta s njom

    dalje se baš ne mogu sjetit. malo ću ga odigrat tako da ću se sigurno sjetit još razloga

    {DualCore Intel Core 2 Duo E6600 2400MHz | Antec 500W | Gigabyte GA-P35-DS3L | Nvida 9800GX2 1GB GDDR3 | Microsoft Windows Vista Home Premium | 2GB ram | 350 GB HD}

  11. #41
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    Meni Disciples (svi skupa nastavci i expanzije) TBS u jednom atmosfericnom mracnom meni predivnom svijetu u kojem sam proveo sate i sate.

    dalje bi islo Fallout,Baldur's Gate,Arcanum,Planescape Torment,TES...
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  12. #42
    TES4:OBLIVION

    RAZLOG: 213 SATI IGRANJA

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Gle,ovaj topic nisam vidio.
    Igrao sam mnogo igara u životu,a jedna će mi uvijek biti najbolja.
    Far Cry
    Kao prvo,FPS mi je najdraži žanr,pa je logično i da će igra biti FPS.
    Igra je jednostavno,jednom rječju - fenomenalna.
    To je FPS kakav su ljudi oduvijek čekali (singleplayer),jer ima sve elemente kako bi postao odlična igra. Ono što je meni od svega u igri najbolje jest - okolina. Onakvu okolinu nikad prije nisam vidio. Prašuma i more su fascinantni. Kada je neka gužva,odnosno kad neprijatelj šalje ogromne količine metaka na tebe,uvijek se možeš sakrit u obližnji grm ili skočiti dublje u more.
    Nadalje,Al neprijatelja je odličan.Kada su neprijatelji u grupi,normalno da će te odjednom svi napadati,a kada je samo jedan,onda će se on vjerovatno povući i pozvati svoje kolege da ti zagorčaju život.
    Oružje je raznovrsno i nađe se svašta za svakoga,isto kao i izbor vozila.
    Kasnije se u igri pojave čudovišta,kojima se mnogima nisu svidjela,ali,meni je upravo suprotno.Čudovišta donose i malo straha,jer te mogu odjednom zaskočiti,tako da će trebati i malo više od dobre puške da ih središ.
    Igra je malo duža,ali sam uživao u svakom levelu koji sam prešao.Dosada sam igru prešao 3 puta i nikad mi nije bilo dosadno,a to je ono šta ljudi žele od igre - zabavu.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    Morrowind

    Mislim da nemoram previse pisati,ali cu napisati nesto
    Dakle,nema se puno za pricati.Otkad sam uhvatio tu igru,te je krenuo igrati,kapci su mi bili sirom otvoreni dok sam slusajuci onu zakon muziku promatrao dark elfa u onom brodu.
    Tad sam izasao van,i nisam mogao vjerovati svojim ocima.Nebo je bilo tako realisticno,takvo nikad nisam vidio...Isto tako i voda.
    Nakon svega toga,pocinju sati i sati hodanja,rjesavanja questova,i to nikad ne dosadi,samo se trazi jos.
    Sto se tice vremena igranja; hm...ovisi,ak hocete,mozete brzo biti gotovi,ili mozete bit gotovi za desetak godina

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    CIvilization, ako baš moram izdvojiti, neka bude aktualna četvorka.

    Civilization je općenitu veliko ime, svojevrsna isntitucija i jedan od stupova suvremenog PC gaminga. I danas kad su potezne strategije u svojevrsnoj krizi popularnost Civilizationa ne jenjava i ekspenzaija se nestrpljivo iščekuje. Riječ je o jednom inteligentnom i zaavnom konceptu koje se pažljivo brusio i usavršavao kroz petnaestak godina a da je u srži ipak ostao dosljedan sebi. To je jednostavno jedno nepresušno vrleo zabave budući da je riječ o igri za koju ne možete reći da ste ju odigrali jer nema svoj kraj. Kad se jednom iscrpe sve moguće opcije što je malo teže izvedivo, tu je izvrstan editor zahvaljujući kojem na netu postoji igroman broj različitih povijesnih scenarija kreairanih od strane igrača, tako da je Civilization izvrsna podloga za bilo što. A tu su još i modovi što posebno dolazi do izraažaja s četvorkom budući da je sve napraljeno tako da se može što lakše modificirati. O Civipediji i njenoj edukativnoj vrijednosti nećemo ni govoriti. Čak sam čuo da je igranje Civilizationa kod nekih potaknulo interes za povijest. Nije bez razloga Sid Meier toliko cijenjen i uspješan dizajner.

  16. #46
    Operation Flashpoint

    Jedina igra koja je u detalje uhvatila osjecaj 'biti vojnik'. Ova igra ima sve, od gameplaya do price. Svaka cast CoD-u i slicnima, ali ovo je rat.

  17. #47
    Junior Member Plants Vs Zombies Zhicka's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    16
    Final fantasy VII

  18. #48
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    27
    Fallout

    Kratko i jasno

  19. #49
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    GTA San Andreas ===> možda je "njubovski" što je ona moj izbor, ali igra je fenomenalna.....prvensteveno zato što se pamti, pa krenimo dalje, ogroman svijet, vozila, misije, feeling, igra koju svi vole, veliki, mali, zahtjevni, ne zahtjevni, ma neda mi se tu previše prićati iako bi mogao danima. Igra je car nad carevima, za GTA: SA ZNA CIJELI SVIJET! daljni komentari nisu potrebni....mišljenje iznosim radi sebe i radi drugih, za nagradu mi se lagano "hebe"
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  20. #50
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Zenica
    Postova
    112
    Command & Counqer 3: Tiberium Wars

    zasto

    jer ima jedno od najduzih imena u gaming industriji i jer je jos i zarazna
    orim, čupam, izbijam bandere za novu grafičku

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    1.047
    Morrowind!!

    Zašto? Zato.

    Bog je šest dana radio Morrowind i onda se sedmi dan odmarao. Nakon odmora, stvorio je ljude zato da stvore hrpu modova za morrowind.
    THIS IS NOT A JOKE!! YOU ARE A 999,999,999th VISITOR!!! CLICK HERE TO CLAIM!!!!!!!111oneoneon

  22. #52
    Senior Member Ninja hurdle Silventus's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hum
    Postova
    764
    Thief 1

    Zasto ?

    Prva igra uz koju sam doživio orgazam.

  23. #53
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    gta vice city
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  24. #54
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    MMORPG Guild Wars - sva tri naslova

    Ima 3 milijuna clanova i poslije wowa drugi najpopularniji MMORPG, sto je steta jer je igra bolja, teza, ljepsa, i zabavnija od wowa ali to ocito ljudi ne zele "isprobavati" koja je bolja vec igraju samo ono sto je najpopularnije

  25. #55
    Wolfenstein;zašto-jedinstvena ratna pucačina iz prvog lica u pravom smislu te riječi
    intel celeron 2.60 GHz/nvidia geforce 6600GT/768 MB twinmos RAM/asus P4SGX-MX Motherboard/Samsung SyncMaster 763MB/WD 80 GB

  26. #56
    onak, igral sam puno toga, od MP igara do SP.. imam dosta favorita od RA2, Strongholda, Mafije pa do Max Paynea i Hitman serijala..

    Inace, mrzim avanture al da me hebes

    Farenheit: Indigo ProphercySmi je najbolja igra ikad. Prejebena atmosfera, prošo sam ju u jednom komadu..filing ko da si u nekom tom filmu ti glavna uloga, sloboda odlučivanja kako će se nešto odvijati.. ono, šta reć.. zakon

  27. #57
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    Fallout 2

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Morrowind - toliko mocna igra (za koju sam mislio da je smece prvih dana igre) da me uspjela odlijepiti od obliviona, za kojeg sam mislio da je bog&batina, i preobratiti me protiv njega.

  29. #59
    medieval total war

  30. #60
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    WoW+TBC
    razlozi:
    1. odlicno dizajnirane zemlje, mapa po meni dovedena do savrsenstva,
    2. putovanja su odlicno izvedena, pocevsi od zeppelina, brodova pa do mounta, stvarno fenomenalno napravljeno,
    3. sustav otkrivanja kontinenta/svijeta je zanimljiv i odlicno napravljen,
    4. rase su super,
    5. mogucnost odabira profesije,
    6. prodaja/kupnja itema,
    7. PvE i PvP koji su stvarno za stat i divit se,
    8. questovi su poprilicno dobro izvedeni,
    9. u igri mozes radit gotovo sve sto pozelis-sloboda kretanja; plivanje, ronjenje, letenje, mozes ici kuda pozelis po cijeloj mapi...

    dalje se ne mogu sjetit... ukratko receno, igra je fenomenalna!

Slične teme

  1. NAJGORA IGRA SVIH VREMENA
    By D@rX in forum Gaming općenito
    Odgovora: 639
    Posljednji post: 29-06-2010, 21:27
  2. IZBOR ZA NAJBOLJU IGRU 2007.
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 04-02-2008, 22:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •