Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 115

Tema: PvP Arena!!

  1. #1
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    PvP Arena!!

    Pa evo čudim se kako to nije nitko več prokomentirao.


    U temi raspravljajte o svojim kombinacijama i taktikama, koje su po vašem mišljenju najbolje arene,mada ih ima samo 3, ali se u svakoj može nešto iskoristiti,koje je klase najbolje kombinirati itd,koja vam je bila najuzbudljivija borba, a koja najloša itd...

    Evo ja sam danas započeo svoju Arena avanturu. Igram sa suigračom druidom resto specc, mada smo malčice loše krenuli ali nema veze kolko vidim budemo se istrenirali. Odigrali smo 10 partija i za sada nam je status winS3-7Slose. I moram priznat da je zadnja bila super borba,protiv paladina i druida.Na početku sam mislio gubimo 100% ali ipak nam se sreća osmijehnula i pobijedismo ih.

  2. #2
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    ja uopce nisam ni igrao te arene jer sam jos pre mali lvl... pa me zanima 1. kako idu ti bodovi iz arene jel to honor ili?
    2. Jel možeš prije 70 lvl ici u arenu?
    3. Cuo sam da se za te arene moraju napraviti posebni timovi i da se osnivanje timova naplacuje (mislim da je 10 igraca po timu) jel to istina?

    HVALA
    Boli me K***C !!11

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    arenaSFAQ

    ni sam se ne bih mogao bolje izraziti

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    BM Hunter (ja) + MM Hunter (prijatelj) > Sve (u slucaju da nemaju full gladijator...)
    Najbolje nam ide Blades Edge Arena, odmah odemo do stupova kod mosta, ja na jedan kraj, on na drugi. Zamke svaki na svoju stranu i flare izmedju nas u slucaju da ima rogova / druida

    Nagrand Arena nam ide tako-tako..Tu odmah idemo na nuke onoga sa slabijom opremom, cloth>leather>mail>plate a onoga sa jacom opremom u zamku

    Tirisfal Glades Arena nam ide najlosije..vecinom nas zapadnu full / skoro full gladiator timovi =/

  5. #5
    Ja sam uglavnom s hunterom iz guilda igro arenu (ja sam rogue).
    S obzirom da nemamo nikakav pvp gear(sad mozda imam oko 100 resi)
    dosta dobro nam ide i drzimo se oko 1500 bodova uglavnom.

    Bas trazim aktivne pvp-ere na twilight's hammeru (allys) za arenu (imam team i mogu invajtat).
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  6. #6
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197
    Resto druid i ja, mm hunter. U prvom weeku kad su na 1500 bili onu ful mercilessi i to imali smo 5-5 sto nije jako lose ako se uzme u obzir da smo oboje imali oko 100 resi i on pola healing/pola sspell dmg gear.
    Sada oboje imamo 200+ resi a on je sad u ful healing gearu tako da ne vjerujem da cemo imati problema dici na 1600+ ovaj tjedan.

    Inace kombinacija radi super, ja drainam healera s scorpid petom i draining stingom dok on cca dpsa (ako je warrior onda je jos lakse) i bjezi travel form/bear form sve sto treba dok healer ne ode oom.
    Ako je dps klassa s healerom rogue onda ja idem nuke na njega dok druid cyclona healera. Ako su dva dpsa to je najmanji problem, Ako nukaju druida on bjezi/cc dok ja nukam jednog po jednog, ako nukaju mene njegov healing je preimba da me ubiju.

    Samo protiv druid/lock komboa smo imali problema jer to je najaci sad team u 2vs2.

    U 3vs3 igram s istim druidom i shadow priestom s 320 resia.
    Kombo je u redu, nemamo problema s nikim, uvijek je drain heaera, ako je lock, pet mu umire. Ccamo dpsa, ako je rogue ga ja nukam itd. dosta dobro ce funkcionirati, nismo jos poceli igrati odkad smo se gearali.

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    ua lock sp 1.9 nps =)sa isprobavam s rogom i sl/sl spec tak tak
    maca na forumu

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Arena mi zvuči primamljivo, dosta primamljivo. Nekak mi se čini zanimljivije od rejdanja, ali neka nisam probao pa ne mogu točno reć.

    Na mojem serveru (Twillight's Hammer, PvP) ima puno ljudi sa arena opremom, čak više nego sa rejd opremom. (primamljiva mi je ona sjekirica za huntarda).

    Eto, kada budem 70 idem u arenu..
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Nije loše odigrati arenu,ali ja ju nikad nisam posebno igrao ni ništa jer sam vecinom kad sam bio online ili farmo za raid navečer ili se zajebavo s ekipom po 5-man instancama.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  10. #10
    Senior Member Lock'n'Load Kasho's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Spavaca soba...
    Postova
    154
    = Citat = Izvorno postao Smeagoul
    BM Hunter (ja) + MM Hunter (prijatelj) > Sve (u slucaju da nemaju full gladijator...)
    Najbolje nam ide Blades Edge Arena, odmah odemo do stupova kod mosta, ja na jedan kraj, on na drugi. Zamke svaki na svoju stranu i flare izmedju nas u slucaju da ima rogova / druida

    Nagrand Arena nam ide tako-tako..Tu odmah idemo na nuke onoga sa slabijom opremom, cloth>leather>mail>plate a onoga sa jacom opremom u zamku

    Tirisfal Glades Arena nam ide najlosije..vecinom nas zapadnu full / skoro full gladiator timovi =/
    Vlado ti i andrej ne bi mogli moju babu ubit sa povezon na ocima a kamoli arenu prasit

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Maze
    Arena mi zvuči primamljivo, dosta primamljivo. Nekak mi se čini zanimljivije od rejdanja, ali neka nisam probao pa ne mogu točno reć.

    Na mojem serveru (Twillight's Hammer, PvP) ima puno ljudi sa arena opremom, čak više nego sa rejd opremom. (primamljiva mi je ona sjekirica za huntarda).

    Eto, kada budem 70 idem u arenu..

    Pa lega! Ja sam na Twilight's Hammeru, javi se kad budem online (Zicmi)
    Bas trazim aktivne pvp-ere kao sto sam napiso makar nisi josh 70, da te imam na frend listi za ubuduce xD

    = Citat = Izvorno postao Pharun
    Inace kombinacija radi super, ja drainam healera s scorpid petom i draining stingom dok on cca dpsa (ako je warrior onda je jos lakse) i bjezi travel form/bear form sve sto treba dok healer ne ode oom.
    Ako je dps klassa s healerom rogue onda ja idem nuke na njega dok druid cyclona healera. Ako su dva dpsa to je najmanji problem, Ako nukaju druida on bjezi/cc dok ja nukam jednog po jednog, ako nukaju mene njegov healing je preimba da me ubiju.
    Sviđa mi se taktika, dobro ste to razradili ali.. ako vam se 2 dps-a okome na druju (naprimjer rogue i hunter) onda ste posakali jer ce drujo umrjet vrlo brzo, a ak ti budesh dps-o rogu sa 2x evasionom nes ga ubit nikad...
    Zicmi - 70 - dwarf - rogue - Twilight's Hammer
    Zicmi - tauren - warrior - Al' akir
    Zic - blood elf - priest - Bloodfeather
    Zmijoljubac - orc - hunter - Bloodfeather

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Igram sa drujom 2 v 2, warrior. Ide nam OK jebiga, makar smo jučer igrali imali 3 d/c-a i jednu popušili na glupost i onda naravno rogue / frost mage timovi. Mislim da njima nemre bit lakše, no dobro. Sad smo na 1730 ratinga, bili smo na 1770. Nisam mogao često igrat zadnji tjedan pa je i to razlog. 3 v 3 mi je na 1.6k, upravo zbog mene i mog neigranja , dok je 5 v 5 na 1726 i super nam ide tamo (makar ni to nisam igra prečesto zadnji tjedan, al su se dečki potrudili i digli to ).
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    Ante njubino pogledaj datum kada sam to napisao... i da, zadnji put kada sam igrao jos arenu hunter+hpriest je odlicna kombinacija bila.. imam negdje i snimke pa budem poslao kada se to stavi u kompresiju....

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197
    = Citat = Izvorno postao Zicmi
    Sviđa mi se taktika, dobro ste to razradili ali.. ako vam se 2 dps-a okome na druju (naprimjer rogue i hunter) onda ste posakali jer ce drujo umrjet vrlo brzo, a ak ti budesh dps-o rogu sa 2x evasionom nes ga ubit nikad...

    Ako su rogue i hunter i oboje na druju ja opalim sve cde i na huntera a rogueu bacim wing clip/scater/conclusive a druid samo shapeshifta u bear/travel (ima set 15% brze trci u formovima) i onda ide oko pilara/jumpa dok ja ne ubijem jednog a kad je samo 1 preostao onda je easy.

    Dosta tesko nam je protiv war/h priest koji znaju sta rade, jucer smo dobili jedne (oboje su imali 3 picea vengful, mercilesse i veterane) samo zasto jer su prekasno reagirali i warr se sjetio ubiti mog scorpiona kad je priest bio na 15% mane.

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    2 v 2 je samo combo, combo pobjeđuje i dosta sreća.
    3 v 3 je baš taktiziranje jebiga, najbolja arena.
    5 v 5 je nuking, što brže to bolje nekog...

    Ta ograničenost mi malo počinje ić na jetra, kad je World PvP umro, umro je i WoW po meni. Zato jedva čekam... guess what?!?!? WHO Mass PvP, siege weps, castles and every other wicked aspect there is
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Ta ograničenost mi malo počinje ić na jetra, kad je World PvP umro, umro je i WoW po meni. Zato jedva čekam... guess what?!?!? WHO Mass PvP, siege weps, castles and every other wicked aspect there is
    ja mislio warhammer

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Pa WHO = Warhammer Online
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    pa ovo siege weps i ta sranja su najavljenja i u novom wow-u

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ma WoW nije PvP igra i gotovo, iako igram samo PvP u zadnje vrime , mogu napraviti sto god hoce, al PvP nece se popraviti jer to ne zeli vecina igraca...

    E ja igram sad poceo 2vs2 s lockom, Mag+Lock odlicna kombinacija, ja ubijem jednog brzo, a onda drugog malo sporije, dmg nam je odlican, kad dojde pala i war malo duze traje, al je dobro

    A 3vs3 sam s tim lockom i preistom, ono tako tek smo poceli al dobro nam ide vajda, bit ce bolje, slicno ka u 2vs2 ubijemo jednog brzo pa onda se okomimo na druge, al ak me zajebe pa ne ubijem brzo nekoga onda smo u govnima

    Prije sam igra 2vs2 s priestom, to je odlicno islo, on je mnogo hilao tako da bi ja ubia njih prije neg oni nas, al tu je uvijek problem ak ti dojde combo koji ti moze iscrpiti manu onda za*eb
    Well, as long as it's interesting.

  20. #20
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    true wow nije pvp igra =) jedan od najboljih segmenata po meni je world pvp kojeg nema pogotovo na low pop serverima..Prije bez bg-ova raidovi svaki dan i koljaza a sad jbg grind grind free epix -.-
    maca na forumu

  21. #21
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Cd-rom
    Postova
    66
    WoW bez PvP-ea nemoze. Dosadno je samo uokolo ubijati kojejkakve moobove i radit instance(koje su donekle i zanimljive) ali dosade...PRAVI uzitak je nabijati hordu/alijansu na PvP battlegroundu ili josh bolje kad se sretnete negdje u nekoj shumici pa onda ga dobro genjkate da na kraju lik ostane bez zivaca i samo stisne alt+f4
    ZOMG

  22. #22
    Evo dvije taktike za 2 oposite tima, koje prolaze.

    Za war+pala kombinacij. War presinga paladina da se bubla dok je druid u stealthu u macki i skriva se okolo. Ako je druidov war na 60% ide nature swiftens+healing touch, i cc wariora sa rootsima i cyc a war ide presing da se pala bubla. Kad se pala bubla war se okreče na druida i onda medo i travel a druidov war ga hamstringa i daje vremena za bacit dot, uz bash61sec i feral charge i grasp nije problem kitat wara. Onda finish wara ili palu. Ako se finisha war pala se cyclona, charge, stomp, obrnuto war se roota i cyclona.

    Ova je poslastica. Solo magic dmg. Npr. shadow priest i warlock. Druid "neide u stealth" nego odma lifeblooma wara i sebe. Wara 3x stacka. Prvi fear se braeaka trinketom a drugi treba prezivit war sa hotovima. Ne bacati solo reju, prvo bloom pa reju, zbog dislpela!!!
    Ako ide reju samo dispel, ako ide bloom onda ako vas dispelaju ide instant heal vašoj meti sa bloomom, a to nitko nece, pa samo jos reju.
    Nemoj te riskirati sa cast healom. Moj war uvjek napadne prvo priesta.
    Ubijali su nas stalno bez problema sa cast healovima, ali sa hotovima gg
    magic dmg.

    Lifebloom je jednostavno predobar i jeftin.

    Taktike sa drugim kombinacijama kao protivnicima??

  23. #23
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530
    warr - shamy - rog dobro smo funkcionisali u 3v3 dok se nismo raspali

    malo puno su mi shebali pvp u av s ovim novim patchom nema vise koljaze

  24. #24
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    Igram sa Mageom a samnom je u teamu jos jedan mage i lock.
    A kad igram sa burazvim hunterom samnom je warr.

    btw. MS WARR + RESTO DROOD > SVE OSTALO

  25. #25
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    E ja igram sad poceo 2vs2 s lockom, Mag+Lock odlicna kombinacija, ja ubijem jednog brzo, a onda drugog malo sporije, dmg nam je odlican, kad dojde pala i war malo duze traje, al je dobro
    Za frost mage + drugi dps nema lakseg comba od war+pala, dps war cs paladin i gotovo, ako se ovaj buble ice block, ili kite..

    Ja igram sa rogueom, ja frost mage, sada imam oko 1800 jer je rogue s kojim sam dugo igrao prestati igrati 2v2, inace bi imao 2k+ a 3v3 i 5v5 trenutno ne igram

    LINK: http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &n=Ihmotep

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    hmmm... neznam zasto ekipa (mage+dps) uvijek idu na warra, mi inace nuke paladina i ako stigne bubble onda na warra... Ako ga pala nahila na 100%, a bubblea vise nema idemo palu oderat ko macku! a warra mogu sam tak onda poslje zasit.

    PS: imas lijepi staff moram priznat ali ipak mislim da si trebao uzeti dagger+off hand

  27. #27
    dva maga su isto dobra, meni su jednom dosli ja(priest) i rogue igramo, imali su takav sheep timing da to nisu istine, cijelo vrijeme sheep na rougu i mene nuke i onda rouga !

  28. #28
    hvala, na low ratingu mozes ici na palu( jer su vecinom glupi i kada ih nukas pocnu hilat bez bubla, opalis cs frostbolt+ice lance( malo prije petov freez) i mrtav je, na vecim rtinzima vec je drukcije, vecinom je lakse ubit wara, jer i tada je puno lakse blind/cs/ ili sta vec paladina, jedini combo koji zadaje probleme je war/druid i druid/lock, opcenito di je druid...

  29. #29
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    Ma iznad 2k ratinga isto palu moras prvog razbit ko svinju...
    Inace moj PVP uzor:
    Priest Tryllepulver iz moje guilde (PeeVeePee guild).

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... yllepulver

    steta, nije mage

  30. #30
    disc pristovi su sada jako dobri u areni, dosta ih je tesko ubit ako ti utekne 2 sec da mu nemozs nista ishila se, ako dobro kita..

Slične teme

  1. TES:Arena
    By The Great Duck in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-07-2009, 13:27
  2. Arena
    By Nodakim in forum Online gaming & living
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-12-2007, 21:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •