Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 43

Tema: MP3 na mobitelima

  1. #1
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    MP3 na mobitelima

    OK, tema nije striktno o igrama ali je vezano uz elektroniku.

    Jesam li ja jedini kome ide na živce kad netko pušta MP3 na mobitelima na onim niskokvalitetnim krčećim zvučnicima. Nije bitno je'l puštaju cajke, pop ili death metal jer sve jednako zvuči, a iritacija je maksimalna. Mogu shvatiti ljude koji koriste MP3 na mobitelu i lijepo si stave slušalice i gg. Ali ne neki jednostavno imaju potrebu iziritirati svu okolinu, jer ja ne vidim drugi cilj slušanju glazbe na taj način i s tom kvalitetom.

    Nadam se da čovjek koji se toga prvi dosjetio svaki dan u busu punom djece (jer bogme nisam vidio nikog iznad 20 godina da koristi to smeće) uživa u milozvucima svoje kreacije.

  2. #2
    Guest
    Kad si vani pijan..u parku i nemaš niš drugo i to posluži...ili kad očeš nekome pokazat da čuje pjesmu a nemaš sluške ok....al za preseravanje banana...takvima se samo smij...Nemreš očekivat čuda..ipak je to na bateriju..nema bassa a ni 220w!

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    A čuj ja kad sam vani pijan u parku, uvijek se nađe gitara, istina da kad pijani zapjevamo ne zvučimo baš kao bečki dječaci ali definitivno je bolje od mobitela.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Meni ne ide na zivce. Svatko unutar svojih mogucnosti neka djeluje kako hoce. Meni ne treba puna pjesma da bi se uzivio, tako da ako pustim na mobitelu i ako mi se cuje melodija koja istice pjesmu - - nema beda, ja sam zadovoljan. Ne opterecujem se previse time u tako spontano vrijeme.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    smeta mi kad netko pojača jačinu zvuka do kraja pa onda ja u prvom redu busa slušam mixeve rapa, cajki i metala sa zadnjih sjedala
    nek slušaju ali nemora slušat cijeli bus s njima

    ps dao sam primjer busa jer se tamo najčešće susrećem s mp3-ama na mobu

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    meni to stvarno super dođe ( makar ga ja ni sam nemama ). Baš smo na prvi maj ja i frendovi roštiljali na trim stazi ( to vam je šumska staza od labina do rabca, ima potoka, malih bare i špilja). Udobno smo se smjestili pored neke špilje, napravili roštilj, pive u ruke a na mobitelu je svirao Jimi Hendrix. Prava vijetnamska atmosfera, samo je još žutih falilo

  7. #7
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    I mene to jako jako jako zivcira, pogotovo kad moj frend po cijele dane kad se druzim s njim pusta nekakve cajke

  8. #8
    Guest
    ja imam se w550 i kad pustim muziko zvicnici rade odlicno tako da me to i ne zivcira.

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    strašno me to nervira...
    jednom sam putovao iz škole busom i neki kreten ispred mene pusti nekog shabana i ono,para usi,skiči,a fayon je u tome sto sedi s nekim retardom sličnom njemu i ono ćute i bulje kroz prozor,a nas 5 u šaragama ne možemo da "delujemo normalno" od takve "muzike"...a ja reko: e neš ti mene...
    uzmem od druga koji je preložen na Iron Maiden mobitel u jednu ruku,pustim neku pržu...uzmem moj u drugu,pustim Mudvayne i stavim ruke na sedište ispred,tik pored njegovih ušiju...
    Lik se prestravio i čudno gledao okolo,i zamisli debila...njegovo se malte ne i ne cuje ali on ne odustaje, i dalje ne gasi... mislim šta reći,sem ŠabaN ...ali barem je oslusao Dig i jos nesto...zaboravi sta je bilo...
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Meni to ide pravo na zivce posebno kad neko pusti pjesmu i njih petero hoda brblja cestom i iz mobitela se cuje cajka gore kvalitete od gramofonske ploce
    neke likove mogu shvatit stave losu kvalitetu da im stane vise pjesama ali neke degenrike (iz mog razreda na primjer)na tjelesnom sjele njih tri i pustile Smels like teen spirit (za Cobaina cule nisu) najlosija kvaliteta zvuka para usi doslo mi da joj onaj jadni mobitel u grlo nabijem
    Jednom su dvije ocito zaostale zenske iz mog razreda prenosile pjesmu tako sto su u hodniku punom djece stavile mobitel do mobitela i jedan je svirao neko smeche a ovaj drugi je to snimao
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Meni je tu najgluplja navika jednog mog frienda da svako malo dok hoda ulicom pusti na telefonu neku pjesmu na razglas i sluša onako usput... to mi uopšte nije jasno.

  12. #12
    ide mi naquratz dok ljudi slusaju bez slusalica,ali sad ajde mogu kolko tolko podnesti posto je mp3.a nekad dok su samo midi-e imali,jaoo...

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    dok god se ne pustaju cajke meni pase

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    dok god se ne pustaju cajke meni pase
    sign

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    Evo ja imam sada motorolu i mogu reći da je iskustvo s mp3 bolje nego na drugim mobaćima.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    dok god se ne pustaju cajke meni pase

  17. #17
    Guest
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    dok god se ne pustaju cajke meni pase
    tako je care.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    hmmm hodam do pekare kad neki likovi pustili smack that, haj sto ga ne razumijes nego sto oni pjevaju jos gore od zvuka na mobitelu.Jednostavno se jezim od toga jer to moram slusat svaki dan

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    ja taman nabavio v630i i mogu rec da se super cuje al ne na maxu nego pol crtice ispod...samo nisam seljak da po busevima i ulicama pustam....uglavnom imam pjesme na njemu "kada metnem ti u pak" pa onako iz zajebancije znam kad sam vani pustit da se smijemo xD.
    imam i narodnjaka kada zelim nazivcirat nekoga i tako..svaka pjsma za svoju priliku

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Najgore su mi mulice koje dođu u autobus i onda puste cajke i dignu noge gore na stolice....i onda su one kao cool... i kao ti njima ništa ne možeš i one su velike cure i odrasle. Mulice jedne umišljene.. Ma jebem ih glupe ako ih neću jedan dan našamarati......

    inače spasio nas jednom mobitel na roštilju jer je zbog greške u komunikaciji zaboravljen izvor glazbe pa smo puštali stvari na mob i pjevali usput.
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Najgore su mi mulice koje dođu u autobus i onda puste cajke i dignu noge gore na stolice....i onda su one kao cool... i kao ti njima ništa ne možeš i one su velike cure i odrasle. Mulice jedne umišljene.. Ma jebem ih glupe ako ih neću jedan dan našamarati......

    inače spasio nas jednom mobitel na roštilju jer je zbog greške u komunikaciji zaboravljen izvor glazbe pa smo puštali stvari na mob i pjevali usput.
    ako slusaju cajke nisu mulice nego kurve

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Smrt cajkama!
    Kod mene u školi sve cure stalno počnu puštat ona sranja s MTV-a, onda mi kaže moj frend : DAJ PUSTI TROLHAMEREN!
    Naravno, ja bi inače pustio, ali beskorisno je - ja sa svojim mobom mogu nadglasati svaki postojeći mobitel, ali ne mogu nadglasati 33 ljudi iz mog razreda....
    Tako da smo prisiljeni slušat njihova sranja.....
    Ako već misle slušat nešto tako grozno, neka barem imaju malo obzirnosti prema ljudima oko sebe i stave slušalice....

  23. #23
    Junior Member Plants Vs Zombies kelvix's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Tko zna gdje neka mi javi
    Postova
    11
    Tako je SMRT CAJKAMA. [/b]

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    stvarno na nekim mobitelima je zvuk tako grozan, kad čujete onaj "bass" najrađe biste uzeli taj mob i bacili ga u 3 pm

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao D.E.M.O.
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Najgore su mi mulice koje dođu u autobus i onda puste cajke i dignu noge gore na stolice....i onda su one kao cool... i kao ti njima ništa ne možeš i one su velike cure i odrasle. Mulice jedne umišljene.. Ma jebem ih glupe ako ih neću jedan dan našamarati......

    inače spasio nas jednom mobitel na roštilju jer je zbog greške u komunikaciji zaboravljen izvor glazbe pa smo puštali stvari na mob i pjevali usput.
    ako slusaju cajke nisu mulice nego kurve
    that's ma man
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504

    Re: MP3 na mobitelima

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    /cut
    nisi jedini,i mene to živcira,jest da imam mob koji podržava mp3,ali nikad ne upalim i ne slušam jer nemogu slušat na tim idiotsko glupim ružnim i nekvalitetnim zvučnicima + tome baterija mi se brzo prazni.. da napomenem imam k700i

    al ne smeta me kad čujem na nekom mobu s dobrim zvučnikom,i glazbu koju volim

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    = Citat = Izvorno postao Mafioso
    Smrt cajkama!
    Kod mene u školi sve cure stalno počnu puštat ona sranja s MTV-a, onda mi kaže moj frend : DAJ PUSTI TROLHAMEREN!
    Naravno, ja bi inače pustio, ali beskorisno je - ja sa svojim mobom mogu nadglasati svaki postojeći mobitel, ali ne mogu nadglasati 33 ljudi iz mog razreda....
    Tako da smo prisiljeni slušat njihova sranja.....
    Ako već misle slušat nešto tako grozno, neka barem imaju malo obzirnosti prema ljudima oko sebe i stave slušalice....
    Ma kakvi, njihov ukus je jedini, njihove pjesme najbolje, konkurencije nemaju, svi se moraju pokoravati njihovoj milozvucnosti, nista drugo ne smije opstati, nista ne smije biti glasnije od Njihovog, oni su predstavnici jedine prave glazbe!! Pokorite se!!!
    ... sada znam kako se osjećaju masovni ubojice...

  28. #28
    jucer,tj. dan u 5 ujutro cekam ja vlak i dojde neki retard i pusti neki narodnjak.milina

  29. #29
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Mrzim to jer zbog nekog razloga svi lako podnose glasnoću muzike od koje se meni trgaju bubnjići...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #30
    Guest
    = Citat = Izvorno postao hacker
    I mene to jako jako jako zivcira, pogotovo kad moj frend po cijele dane kad se druzim s njim pusta nekakve cajke

Slične teme

  1. 3D tehnologija na mobitelima
    By croWduh in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 31-01-2009, 21:41
  2. Igrice na mobitelima
    By kresso in forum Alt-F4
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 17-12-2008, 10:50
  3. Igrice na mobitelima
    By kresso in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 17-12-2008, 10:50
  4. Odgovora: 8
    Posljednji post: 25-12-2005, 16:27
  5. Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •