Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 289

Tema: Fallout i Fallout 2

  1. #1

    Fallout i Fallout 2

    Evo baš sad igram i prisjećam se kralja...
    Komentari?

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Igram i ja upravo dvojku i svakih 15 minuta se rasplačem pod napadom nostalgije...

    Grampy Bone i te spike, sjajna igra...

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    ja sam poceo igrat dvojku ali je nemam na laptopu samo na kompu na kojeg ne mogu
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ja si bas poceo razmisljat da pocnem opet dvojku igrat makar sam i krajem prosle god po 15 put proso oba djela
    al jedna stvar me muci nisam otkrio jednu lokacio Sierra Base niti jednom a vidio sam da postoji jel ju zna neko otkrit?

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  5. #5
    E da se ja sada sjećam svega.

    Jedino što mi je jasno ostalo u sjećanje je euforija koju sam imao kad sam našao 1. puškicu (onu crapshot šta pali samo jedan metak, pa onda puni).... euforija koja je vrlo brzo nestala nakon jedne borbe kad mi je Sulik sprašio rafal u leđa.

    Dobri stari dani (prodavanje likova u roblje, anyone?)...

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Sierra Base je ako se dobro sjećam južno od New Rena, i teško je ući jer imaju neke topove, ali kad uđeš, unutra je jedna od najboljih fora u igrici - Skynet (iz Terminatora).

  7. #7
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ja sam sad počeo dvojku igrat... Ubio me patlidžan u selu
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  8. #8
    A što reći, prešao sam i jedinicu i duju pun k* puta, ali evo, opet me hvata nostalgija da zaigram, btw, zna li itko gdje se može konstruirati vlastiti Robo-Brain, jedan frend mi je rekao da ga je on napravio ali nije htio reć gdje.
    By Shadow Spector

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Sjećam se ove igre dok sam je igrao na dobrom starom Atari-u...

    Pa jel' vi znate kad je ova igra izašla?

    Oldies But Goldies
    Commodore generacijo moja, da smo se ranije sreli; Amiga generacijo moja, toliko toga nas dijeli; Nintendo generacijo moja, tko nam je ukrao dušu; Sega generacijo moja, jesmo li previše htjeli?
    Selim ovo u Gaming općenito...

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ova igra nema veze s atarijem
    nego znam di se nalazi ta Sierra baza ali nemogu u nju uc obicno vec trebam s nekim pricat ko ce mi rec za nju il tak nes a ovako normalinm istrazivanjem ju se nemoze otkrit

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    E da li su sada 1 i 2 postale free mislim kako je bethseda otkupila sva prava i to
    ako je odgovor da molim da f2 ili f1 budu na pcplay dvdu ili da mi netko da link za skidanje jer nostalgija
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Evo stvarno ne kuzim zašto si ti tako zapeo za to da najveći hitovi budu besplatni? imaš ih obadva za kupit sa original manualima za 119kn.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    u algoritmu ili crovortexu?
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ima u crovortexu.Nisam gledo za Algoritam.

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    Crovortex ima fallout collection,cca. 150kn. Isplati se bez razmišljanja, Fallout 1 i 2 su klasika turn-based rpg-ova, Tactics je ok iako na malo drukčiji način.

    A u Sierra Army Depot se jedino može ući kao član obitelji Wright u New Renu tj to je 2. zadatak,taman prije inicijacije. A zadatak prije toga je otkriti zakaj se omiljeni sin šefa obitelji Wright predozirao jet-om,otkriće je direktno vezano za slanje u tu bazu.
    Btw,procedura za uopće moć radit za njih je prvo pristupit jednom od njih na kolodvora na istoku Rena,a tek onda ić u kuću i tražit razgovarat s šefom, Orville Wright ak me pamćenje služi.

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    = Citat = Izvorno postao Shador
    A što reći, prešao sam i jedinicu i duju pun k* puta, ali evo, opet me hvata nostalgija da zaigram, btw, zna li itko gdje se može konstruirati vlastiti Robo-Brain, jedan frend mi je rekao da ga je on napravio ali nije htio reć gdje.
    Skynet u Sierra Army Depot.
    Mali spoiler,Skynet je mainframe tamo,želi se maknut iz napuštene baze pa mu omogućiš to prebacivanjem programa u cybernetic brain. Važan visok science skill i brijem dex jer se jedino tako može spasit mozak da ne propadne u maloj nezgodi...

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao Domy
    Crovortex ima fallout collection,cca. 150kn. Isplati se bez razmišljanja, Fallout 1 i 2 su klasika turn-based rpg-ova, Tactics je ok iako na malo drukčiji način.

    A u Sierra Army Depot se jedino može ući kao član obitelji Wright u New Renu tj to je 2. zadatak,taman prije inicijacije. A zadatak prije toga je otkriti zakaj se omiljeni sin šefa obitelji Wright predozirao jet-om,otkriće je direktno vezano za slanje u tu bazu.
    Btw,procedura za uopće moć radit za njih je prvo pristupit jednom od njih na kolodvora na istoku Rena,a tek onda ić u kuću i tražit razgovarat s šefom, Orville Wright ak me pamćenje služi.
    da to sam si i mislio ja sam svaki put u tom gradu radio za onu drugu obitelj i svaki put kad bi doso kod njih uvjek bi zavrsilo masakrom ako su to oni koji imaju veliki bazen na drugom katu ona mozes spavat s njegovom zenom i opljackat one sefove

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  18. #18
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    Ja sam na jedinici došao jaaako daleko, skoro pa red kraj, imao sam savrsenog lika, sva moguća oružja od onih likova koj prodaju oružja, oni koje su Deadclawovi zarobili, BOS armor...joooooooj, i onda mi je brat jednom nezgodom izbrisao saveove
    A dvojku bas i nisam nesto igrao, zasro sam pa mi se nije dalo vise, ali razmišljam da ponovo započnem. E ljudi, odma jedno pitanje... kad uzimate ono za što ćete biti specijalizirani (small guns, energy guns, fist aid, gambling itd.) dali na dvojki je bolje uzet small guns ili energy guns ili oboje?
    War, war never changes.

  19. #19
    Po meni se, sve do dosta kasnije u igru, isplati koristiti samo small guns od dalekometnih naprava (granate su stvarno... problematične).

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ova igra nema veze s atarijem
    nego znam di se nalazi ta Sierra baza ali nemogu u nju uc obicno vec trebam s nekim pricat ko ce mi rec za nju il tak nes a ovako normalinm istrazivanjem ju se nemoze otkrit
    Ma nemoj mi reć!?

  21. #21
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao Armachus
    Sjećam se ove igre dok sam je igrao na dobrom starom Atari-u...

    Pa jel' vi znate kad je ova igra izašla?

    Oldies But Goldies
    Commodore generacijo moja, da smo se ranije sreli; Amiga generacijo moja, toliko toga nas dijeli; Nintendo generacijo moja, tko nam je ukrao dušu; Sega generacijo moja, jesmo li previše htjeli?
    Selim ovo u Gaming općenito...
    Ne slažem se sa tvojom odlukom:
    Fallout 2S--- September 30, 1998

    Deus Ex --- June 22, 2000
    Unreal Tournament --- November 26, 1999
    Revolt/Rollcage --- March 24, 1999
    NFS 3 --- June 18, 1998
    Planescape Torment --- December 12, 1999
    Heroes of Might and Magic 3 --- June 1, 1999
    Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura --- August 21, 2001
    itd., ima ih još dosta.

    Sve ove igre imaju svoj topic u oldies but goldies, tako da ili vrati ovaj topic nazad ili te čeka još jako puno premještanja. Činjenica je da ako ćeš premještati sve topice iz ovog razdoblja, u oldies but goldies će ostati dva i pol topica.

    BTW evo što ti piše ispod gaming općenito:
    Ako ste prije nas došli do neke zanimljive informacije, slobodno je podijelite sa svima, čak i ako je istinita. Ovo je također i mjesto za sve vaše komentare u vezi igara. Savjet: nastojte se čim više držati naslova iz ovog stoljeća.S

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Nevene neki jednostavno neznaju al drago mi je da ima više nadobudnih koji ispravljaju neznalice jer meni se cisto neda.

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao Armachus
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ova igra nema veze s atarijem
    nego znam di se nalazi ta Sierra baza ali nemogu u nju uc obicno vec trebam s nekim pricat ko ce mi rec za nju il tak nes a ovako normalinm istrazivanjem ju se nemoze otkrit
    Ma nemoj mi reć!?
    lol tek sad vidim da je ovo bio sarkazam hehe

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Evo,preseljeno na zahtjev Nevena
    alo?

  25. #25
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    E ljudi sta kazete da zatrazimo da Fallout serijali imaju svoje mjesto na forumu?
    War, war never changes.

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    ^A neznam, nije online igra, nije da ju svi trenutno igramo, pa do izlaska trojke još ne...

    Za Kiklopa, Wrightovi su oni drugi kojih ima najviše, svi su si braća i sestre, , a onaj sa ženom i kćeri koje možeš, khm, bolje upoznati nije Wright nego neki drugi, nemrem se sad sjetit prezimena.

    E da, i Amarchuse, daj prestani srat, neznam šta ti uopće radiš na ovom podforumu, odi igrat Far Cry i pusti ovaj podforum na miru.

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    = Citat = Izvorno postao Sajmon Drimr
    ^A neznam, nije online igra, nije da ju svi trenutno igramo, pa do izlaska trojke još ne...

    Za Kiklopa, Wrightovi su oni drugi kojih ima najviše, svi su si braća i sestre, , a onaj sa ženom i kćeri koje možeš, khm, bolje upoznati nije Wright nego neki drugi, nemrem se sad sjetit prezimena.

    E da, i Amarchuse, daj prestani srat, neznam šta ti uopće radiš na ovom podforumu, odi igrat Far Cry i pusti ovaj podforum na miru.
    Bishop

  28. #28
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    stalno čujem ljude da spominju tu igru a ja ju još nisam igrao... jel puno propuštam?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao k0st0L0maCh
    stalno čujem ljude da spominju tu igru a ja ju još nisam igrao... jel puno propuštam?
    Yep,odličan postapokaliptični TB RPG,sa nevjerojatno postapokaliptičnom afmosferom,postapokaliptičnih likovima,onim postapokaliptičnim dvoglavim kravama,sve u svemu,postapokaliptično .
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    = Citat = Izvorno postao Domy
    = Citat = Izvorno postao Sajmon Drimr
    ^A neznam, nije online igra, nije da ju svi trenutno igramo, pa do izlaska trojke još ne...

    Za Kiklopa, Wrightovi su oni drugi kojih ima najviše, svi su si braća i sestre, , a onaj sa ženom i kćeri koje možeš, khm, bolje upoznati nije Wright nego neki drugi, nemrem se sad sjetit prezimena.

    E da, i Amarchuse, daj prestani srat, neznam šta ti uopće radiš na ovom podforumu, odi igrat Far Cry i pusti ovaj podforum na miru.
    Bishop
    Da, Bishop, thx.
    Koje ironično ime...

Slične teme

  1. Fallout 2
    By Totoro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2011, 20:06
  2. Fallout 3
    By kulamasta in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 11-06-2010, 22:13
  3. Fallout 3
    By Korpse in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-05-2009, 08:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •