Stranica 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikazujem rezultate 241 do 267 od 267

Tema: Metin 2

  1. #241
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531
    Zašt?
    Consciousness: that annoying time between naps.

  2. #242
    Senior Member Lock'n'Load Icey Joe's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    I am here, I am there, I am everywere.
    Postova
    115
    igra ne izgleda loše al neznam...
    Long live PcPLAY!!!
    Ja sam opasan kolko sam mutav!

  3. #243
    Bolja je RF Online.. isto besplatna
    Sometimes my mind plays tricks on me..

  4. #244
    Senior Member Lock'n'Load Icey Joe's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    I am here, I am there, I am everywere.
    Postova
    115
    rf je prije bio ko wow, moro se plaćat, la sad više ne hehehehe
    Long live PcPLAY!!!
    Ja sam opasan kolko sam mutav!

  5. #245

    Re: Metin 2

    počeo sam igrati ovu igru kao sura. jedan frend mi objasnio neke stvari jer sam slab sa engleskim može li netko pomoći oko savjeta i objašnjenja?

  6. #246
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    13

    Re: Metin 2

    Skinul sam zgleda ok
    dobro je sto je besplatno
    u shinsoo empire sam
    mmorpg the best games!!!

  7. #247
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    13

    Re: Metin 2

    kolko prometa uzme na sat vremena?
    mmorpg the best games!!!

  8. #248
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    kž/zg
    Postova
    52

    Re: Metin 2

    igrala nekad davno...brzo dopizdi... nelosha igra
    Judging people you don't know for things you don't understand is just really stupid!

  9. #249
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    neloša igrica al predosadno je putovat iz grada u grad

  10. #250
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    ako ko triba pomoc ili moze pomoc ja sam jinho empire i server 1 a ono nešto drugo

  11. #251
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    jeb* vas RF online zatvoren u euvopi

  12. #252
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    19

    Re: Metin 2

    otvorio se novi server singapure (23.9) , krdo igraca dolazi kojima su dopizdili "demo" inacice metina2 u singapure server , ako mislite pocet igrati metin2 bolje pocnite ovdje negoli u uk ili us serveru , item mall stvari su tradeable i nebi trebala biti bugovita kao uk i verzija igre je puna stvari koje uk nema a i nzm hoce li ikad imati -.-*

    link - http://www.metin2sg.com

    btw izaberite bolje ( preporuka) plavi ili zuti empire ne crveni empire koji su ovi bivsi koji su izabrali crveni (ok je i crveni samo sto ih ljudi znaju zvati ghost city ,valjda kuzite zasto

    ja sam trenutno u plavom(elgoria) kingdomu wep.(mirage) sura sam

    pvm je bez auto-atack , mouse-targeta auto-zamahivanja macem i takvih gluposti kao sto ima cabal , perfect world ... skillove se dizu prije mastersa lvlima ( 17lvl za master u 1 od 5-6 skillova ) nakon mastersa "skill bookovima" tj. nije sve u lvlu (low lvl lik sa grand mastersima moze lako unistiti high lvla sa slabim mastersima) , moze se pecat , rudarit , lvlanje i mlacenje nije jedini nacin da se zaradu dobre pare ...



    ps. postoji caka , kako je rekao "boss" u sg-u "ovo je samo za azijce a razlog zato sto ostali imaju svoj server , posto cro nema svoj server pa zato ja barem kao i ostali balkanci i svi ostali koji nemaju svoj server mogu igrati , dok britanci , ameri , njemci ... nemogu ( samo sa proxyem oni mogu ) , znaci mozemo igrati , ali jos ostaje pod upitnikom zasto je napisao samo za azijce , ali covjek valjda nije lud nas kickat iz igre pa jos nisam susreo azijca u igri , mozda ih je nekih 10% od nas svih , ja nastavljam igrati kao i vecina balkanaca koje znam koji su mislili igrati na ovom serveru )

  13. #253
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    zadnji post je prije vise od godinu, ima li sta novo,ja to odavno ne igram,a ima li kakva zastita za hack?

  14. #254
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    poceo san opet igrat, server Corum carstvo Jinho, najcesce sam na ch2.....nick ZekoCro.
    Sto se tice antihacka sto san spomenia u proslom postu, postavili su nesto,nadam se da radi.
    P.S. nemogu edit zato je double post

  15. #255
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    19

    Re: Metin 2

    da ja igram jos , ali sg inačicu

    kod nas nema nikakve zastite za hack ( bar mislim ) ali nema ni potrebe posto su gm-ovi cesto online , a i vjerojatno najčešće hackove su valjda napravili da ih sama igra prepoznaje,otkrije ili nzm ni sam kako to funkcionira , ali sve u svemu dosad nisam vidio nikoga da je koristio hack ... samo se cuje preko call chat obavijest kad netko bude banan zbog hakiranja

    btw u sg-u je i scamiranje u 90% slucajeva nedozvoljeno , tj tijekom sharenja acc ako si pokraden ,ti mozda vrate iteme a mozda ne , ovisi o njihovoj dobroj volji i o samoj situaciji u kojemu se nalazis ( scamirane ppl mogu izbrojati na prstima jedne ruke ), a scamenje tijekom kupnje i prodaje tp-a ( ili dc - item mall stvari za gold-e (yang-ove)) je 100% nedozvoljeno , znaci mozes mirne duše prodavati ili kupovati item mall stvari od drugih igraća , jel ako te netko scama prijavis ga gm-u i sve ti se vrati ( mene dosad nitko nije pokusao scamat a kupovao sam od drugih igraca tp-e xyz puta )
    hmm sta bih jos mogao reći a da je drukcije od gf inačice metin2 ... jeftinije su item mall stvari , svaki dan su eventi , imamo +5 kamenja , nazalost manji broj igraca imamo nego uk , nazalost mali broj balkanaca iako napocetku servera nas je bilo poprilicno puno , jedino su spanjolaci tada bili mnogobrojniji od balkanaca , nemamo spamere koje se nalaze u centru grada ( nzm jeli uk jos to ima ) , doduse nemamo hl2 , i nove mountse ali govori se da ce docji ovaj ili iduci mjesec , ks ppl unutar istog kingdoma je nedozvoljeno

    za povremeno ubiti slobodno vrijeme dušu dalo , iako neigram vise tako cesto obicno samo dodjem online procitam skill knjigu ili soul stone i odem offline , malo jos dodatno porazgovaram sa ostalima koji su online i to je to...

  16. #256
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    pff meni taman krenilo na uk, neki event za valentinovo, 1.5kk zaradio u par dana igre, meni je to puno, jer san lvl18... A kakvi su tn eventi svaki dan i jel tesko zaradit, koliko je horsem ili clam?

  17. #257
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    19

    Re: Metin 2

    horse medal je negdje oko 200k , clam oko 1.3kk , ... eventi ...kako kada naprimjer dvaput tijednom je ox event , jedanput do dvaput tijedno bude i hunter hour ( 500% item drop u sat vremena) , gold fever ( 1000%ili 2000% gold drop u sat vremena ) , znaju biti po par puta tjedno metin rain eventi , znaju biti i dt runovi vođeni od strane ga ( takvi dt runovi traju otprilike 5minuta i jos ti daju 5 puta da mozes upgradeat iteme na 7katu dt-a ) , znaju se otvoriti jednom u 2 tjedna po jedan shop pun sa poly marbelima koji se inace nemogu dobiti unutar igre , kroz svaki vikend su bonusi +50% gold drop i +50% exp bonus , ako se po prvi puta registriras u sg dobijas 7dana double drop , third hand , double gold drop ...

    jel tesko zaraditi ? ... ovisno koliko vremena mozes provesti na metinu i jel ces igrati sa pve charom , mislim da se lako moze sa pve charom zaraditi , lakše se dolazi do bilo kojih metina , thief glove je za razliku od uk tradeable ( 2h thief glove = kosta negdje od 100k-200k) , a sa thief gloveom dobijas puno bolji drop od metina

    nazalost veliki minus je manjak igraca , i manjak balkanaca ali meni je i sa time sg puno bolji od uk , ... kako se kome sviđa ...

  18. #258
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    pribacujen se na sg, ako
    ces mi malo pomoc

  19. #259
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    19

    Re: Metin 2

    nema problema , pomoći ću ti koliko ti bude trebalo ... i koliko budem imao slobodnog vremena , btw ja sam u plavom kingdomu

  20. #260
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    koji server? Ili ima samo 1 xD
    i koji ti je nick

  21. #261
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    19

    Re: Metin 2

    ima samo 1 server ; nick : Vexido a ako me nema online pokušaj sa Vexina, to mi je buffer , u zadnje vrijeme sam cesce online s njom jer ju ostavljam afk za regeneraciju ranka

  22. #262
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    k, ima kakav event?na uk je bilo za valentinovo,cokolada i ruze, tu?

  23. #263
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    koji si lvl?
    Itemi+?
    Edit malo me jebe mobitel...

  24. #264
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    19

    Re: Metin 2

    da i ovdje su bile dropale cokolade za valentinovo , ali nzm jeli jos dropaju ... sumnjam ... , danas nzm kada će biti koji eventi , uglavnom su eventi random tj. mora se biti online u trenutku kad ga-u,gm-u padne napamet da napravi event , preksutra je pun mjesec ako se nevaram onda ce dropati 2-3 dana moonboxevi

    lvl 83,wep sura...
    itemi su mi uglavnom +8,+9 sa uglavnom 5bonusa , kao i većini 80+ igrača...

  25. #265
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Metin 2

    lolz
    dobar si
    koliko ti je tribalo za 80 lvl?

  26. #266
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    19

    Re: Metin 2

    negdje oko godinu dana, ali vise sam farmao nego sto sam se lvlao

  27. #267
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    19

    Re: Metin 2

    evo da malo bumpam i da malo reklamiram meni najbolji "hack & slash" mmorpg i opcenito mmorpg , ali da nebude bas kao spam par novih informacija vezano za http://www.metin2.sgS
    -98% item mall stvari je ingame tradeable , ostalih 2% je giftable ( giftable ? ista stvar kao tradeable , samo sto ih nemozes nacji u ingame shopovima ) ; drugim rijecima sve sto mogu item malleri mozes i ti !
    - hmm aqua dragon je nedavno dosao ( prije nekih mjesec dana ) " jTrkldFMXssS"
    - ne prevelik ali lijep i pristojan comunity
    - preporucavam 2kingdoma : zuti kingdoom najvise balkanaca ali losa ekonomija ili plavi kingdom par balkanaca ali dobra ekonomija !
    - nadolazeci update - malo ce se smanjit exp requirement za lvle i omogucit ce se lvlanje iznad 99lvl-a ( ppl choice - u sg serveru u vecini slucajeva gm-ovi naprave poll na forumu da vide da li ppl zele odredjeni update )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •