Stranica 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 181

Tema: Metal Gear Solid

  1. #121
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.742

    Re: Metal Gear Solid

    Ako imas viska,dopustam ti da meni posaljes :d

  2. #122
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Druga drzava,veci troskovi itd
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #123
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    ja sam sa dvojkom imo svakakvih sranja, pomogli su mi samo zadnji patch u kombinaciji sa modanim .exe-om jer inaće textura opće nije bilo

    Živi bili pa umrli

  4. #124
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Čux
    ja sam sa dvojkom imo svakakvih sranja, pomogli su mi samo zadnji patch u kombinaciji sa modanim .exe-om jer inaće textura opće nije bilo

    Pa da tak je i meni bilo pa sam uradio sto i ti medjutim igra zakucala i kad sam ponovo hti da udjem izbacio mi taj eror

  5. #125
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Metal Gear Solid

    Jel igrao tko Metal Gearove? One prve, jel.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  6. #126
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Metal Gear Solid

    Naravno.

    Imate ih sad i za mobitele
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  7. #127
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Jel igrao tko Metal Gearove? One prve, jel.
    Nakon što sam odigro MGS prek 20 puta, odigro sam Metal Gear i Metal Gear 2, pa opet MGS i pohvato sam jedno 100 detalja o cijeloj priči koje prije nisam razumio niti zamjetio opće. Možda jesu prastari, al story je na razini od samog početka, pogotovo Metal Gear 2, al su zato oba koma za snać se, čak kompliciraniji od nekih modernih nastavaka.

    Živi bili pa umrli

  8. #128
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Metal Gear Solid

    Tacno cu da pocnem igrati metal gear stari, valjda cu imati vise srece sa njima.

  9. #129
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Metal Gear Solid

    Odigrao sam MGS davno na PS-u,sve je odlično,pogotovo početak...najupečatljiviji dio koji mi je ostao u glavi je navođenje projektila kroz prostorije da bi uništio nešto pa da možeš ući unutra,fora sa laserskim detektorima i cigarom(samo tad sam zapalio ) i Psyhomantis,jedino mi je zadnja akcija sa džipom u tunelu bezveze.Dvojku probao na PC-u prije 2 godine ali kada sam ušao u brod i vidio grafiku nisam mogao dalje a i nije mi se dalo privikavati na kontrole na pad-u.

  10. #130
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao hvedran
    prije 2 godine ali kada sam ušao u brod i vidio grafiku nisam mogao dalje
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #131
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    = Citat = Izvorno postao hvedran
    prije 2 godine ali kada sam ušao u brod i vidio grafiku nisam mogao dalje
    Metal Gear Solid 2:SUBSTANCE
    na brodu se pojaviš na početku
    EDIT:mogao sam dalje ali grafika je siromašna pa nisam htio igrati.

  12. #132
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Razumijem ali sta pokusavas reci?
    Grafika te odbila od igre?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #133
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Razumijem ali sta pokusavas reci?
    Grafika te odbila od igre?
    Da.neki su pisali da su imali problema sa pokretanjem igre na PC-u pa te možda to zbunilo.
    EDIT:editirao sam svoj post gore.

  14. #134
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao hvedran
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    = Citat = Izvorno postao hvedran
    prije 2 godine ali kada sam ušao u brod i vidio grafiku nisam mogao dalje
    Metal Gear Solid 2:SUBSTANCE
    na brodu se pojaviš na početku
    EDIT:mogao sam dalje ali grafika je siromašna pa nisam htio igrati.
    žalosno

    Živi bili pa umrli

  15. #135
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Metal Gear Solid

    Cek, nije mi jasno. Meni MGS2 jos i danas ima fenomenalnu grafiku... Daleko se bolje drzi nego npr. grafika prvog MGSa

    Valjda je mislio na graficke probleme sa MGS2
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  16. #136
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Upravo o tome sam govorio u svojoj temi "Visoki standardi" u Pljuvacnici.
    Sa ovim novim klincima ne moze objektivno razgovarati o igrama.
    Kad je izasao MGS2 je tad crpio maksimum iz PS2 i ja stvarno ne znam sta tebi fali u grafici.
    Kao da impliciras da si odustao od MGS2 zbog lose grafike.
    Zalosno,kao sto Cux rece.
    Prigovarati bilo kojem MGSu na racun grafike je stvarno jadno.....to sigurno nije ono sto je igru proslavilo.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  17. #137

    Re: Metal Gear Solid

    WITCH HUNT!11!
    MGS2 i danas, kao i sve PS2 igre, ima izvanrednu grafiku. Ako ne izvanrednu, onda sigurno i više nego gledljivu.

  18. #138
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Metal Gear Solid

    jebiga,ne mogu to gledat,odmah se sav ukočim počne me glava i vrat boliti i muka mi bude...ozbiljno.

  19. #139
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    194

    Re: Metal Gear Solid

    I meni je dan danas grafika iz drugog MGSa više nego solidna, možda misliš na kameru a ne grafiku.
    92% ljudi stavlja ovakve besmislice u svoje sigove. Ako ste među onih 8% koji to mrze, stavite ovo u svoj sig.

    oh wait...

  20. #140
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Metal Gear Solid

    Ta grafika je savrsena. Inace razmisljam da kupim PS2 da bih igrao MGS 3 ali imam nekih manjih problema, ne samo finansijskih.

  21. #141
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    194

    Re: Metal Gear Solid

    Ja u trici se nisam makao dalje od pocetka, jebeni krokodili me usrali i sad imam traume, a sad mi ne vrijedi ni probavat kad mi ps2 jedva cita
    92% ljudi stavlja ovakve besmislice u svoje sigove. Ako ste među onih 8% koji to mrze, stavite ovo u svoj sig.

    oh wait...

  22. #142
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Aerospark
    Ja u trici se nisam makao dalje od pocetka, jebeni krokodili me usrali i sad imam traume, a sad mi ne vrijedi ni probavat kad mi ps2 jedva cita
    heh, ja se sjećam da su mene zmije uvijek bolesno prestravile kad sam se šuljao po zemlji iz prvog lica, i onak ti u mraku skoči na facu. Šok totalni.

  23. #143
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Metal Gear Solid

    Slap me on the head & call me a bitch. Zašto ja ovo nikad nisam odigrao s razumijevanjem. Kako sam mogao biti tako glup, arghhhh.

    *Rewinding*

    Dolazim tako ja jedan dan u osnovnu i svi pričaju o MGS-u, bio je to negdje peti razred ili šesti ako me sjećanje ne vara i svi su za božić podobivali PSone koji je taman tada negdje izasao. Uglavnom sjećam se da se MGS pričao i prepričavao. I da sam se grizao što nemam PSX i bio sam lud, lud, lud,+ Rainbow Six, ali on je manje bitan za ovu priču. Enikejs, nabavih ja Bleem(Među prvim radećim PSX emulatorima, za malađariju koja nije čula ) i frend mi da MGS za PSX i ja si to pokrenem na emulatoru i odigram. Ali:

    #1 - priču nisam pratio, imao sam 11-12 godina pa me političko/vojnički trileri nisu zanimali

    #2 - znao sam cijelu igru napamet tkao da nije bilo potrebe čitat/slušat i Codec-a

    #3 - Bio sam prvi koji je izdržao mučenje, i bio sam glavna faca u školi zbog toga

    #4 - Igra je bila cool must have i to je jedan od glavnih razloga što sam je igrao i prošao između ostalog

    *Fast-forward*

    Frend mi daje MGS 2 dolazim doma instaliravam ga, ajde ajde da vidim sto je to i igra me pojela. Bog, idem igrat, a nakon toga cu preci i jedinicu.

    Eh i da, da igra ima texture visoke rezolucije izgledala bi bolje od 50% današnjih next gen igara, nemogu vjerovat da igra sa PS2 ima realnu fiziku tkanine, onako visokopoligonalne likove, i očne jabučice koje su zasebni 3d modeli i najbolje animacije i najrealnije razgovore u igri ikad. Jedini problem mi je guzlati Raiden što možda i nebi bio problem da nije bilo onog awesome Snake/Tanker uvoda...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  24. #144

    Re: Metal Gear Solid

    Nemoj, prvo original odigraj opet (zbog priče i likova)... ukoliko se ne sjećaš svega još uvijek. Tim više jer postoji i za PC.
    MGS igre se moraju igrati po redu da barem koliko-toliko pohvataš ionako clusterfuck priču.

  25. #145
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Metal Gear Solid

    Hebiga sad stari, pod zadnje dane/mjesece imam ozbiljan defekt, a to je da jednostavno izgubim interes za igru, ako je ne odigram u tjedan dana, neznam koji mi je vrag. I to uopce nema veze s kvalitetom igre, jednostavno se zasitim. Valjda se pretvaram u konzolaša.

    Priču jedinice donekle znam tako da mi nijedan lik dosad nije nepoznat, doduše uvijek je bila zbrka sa pustim klonovima i big bossom, ali vjerujem da je to tako i vama starijim MGS-ašima. Uglavnom, toliko sam puta sa frendom prešo temu MGS-a da uz ono što sam je odigrao jednom davno znam o čemu se radi, a i nekako mi je fora što kad Raiden spomene Shadow Moses stvara mi se dojam kao da gledam film i da ce drugi nastavak biti prequel.

    EDIT: ŠTo se tiče ovog gore trebao sam još nadodati to da ako krenem igrat orginal i predjem ga (Ili da se jednostavno na početku ukrcam u kamion ), bojim se da ne izgubim interes za poluprijeđeni MGS 2 i tako to...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  26. #146
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    kasnije se baci na "Metal Gear" i "Metal Gear 2: Solid Snake" za MSX. MGS sam znao sve živo napamet, a kad sam ova 2 odigro, još dodatnih 100 stvari iz MGSa mi je bilo jasnije.

    Ak baš totalno sve po redu očeš, onda kreni s MGS3 pa ona 2 za PSP pa tek onda MSX verzije.

    Al užaš kolko materije ima priča u samo jednom naslovu. Nedavno sam MGS3 rješio u nadi da mi neke stvari budu jasniije malo, al se tek onda sve zakompliciralo

    Živi bili pa umrli

  27. #147

    Re: Metal Gear Solid

    Kojima ima užasan fetiš za bespotrebno komplicirane priče koje je jedva-jedvice razriješio tek u MGS4 (i kažem "razriješio" jako slobodno).

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Valjda se pretvaram u konzolaša.
    Onda si kod kuće sa MGS igrama.

  28. #148
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Metal Gear Solid

    Cek, MGS 3 prati Big Boss-a, MGS 4 - ostarjelog big bossa ili Solida to nisam siguran, MGS 2 - indirektno prati Solida, i jedinica prati Solida i Liquida.

    Za sad mi priča nije preteška u MGS-2, doduše tek sam odigrao 3 sata (demontiranje bombi) i vjerovatno bude par zaokreta sa Pliskinom

    Ali ipak kad igraš s titlovima piše onaj S... kad zatražiš da se predstavi , iako bi bez titlova to vjerovatno zvučalo tj. zvuči kao bolni uzdah

    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  29. #149
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    evo redom

    Metal Gear Solid 3 - bigboss, skroz počtak svega, još zapravo ni nije bigboss
    Metal Gear Solid: Portable Ops - još malo bigboss (psp)
    Metal Gear Solid: Peace Walker - opet bigboss, vremenski smješteno kod stvaranja outer heavena (psp)
    Metal Gear - solid snake nastupa po prvi put (msx)
    Metal Gear 2 - opet solid snake, ujedno i zadnje pojavljivanje bigbossa glavom i bradom u serijalu (msx)
    Metal Gear Solid
    Metal Gear Solid 2
    Metal Gear Solid 4


    Za PSP verzije već imam plan kak odigrat, al mgs4 neznam kaj bum zaigro opće, sumnjam da bu mi neko konzolu posudil

    Živi bili pa umrli

  30. #150
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Čux
    Za PSP verzije već imam plan kak odigrat, al mgs4 neznam kaj bum zaigro opće, sumnjam da bu mi neko konzolu posudil
    Isto ovdje. Ali ja sam bio hardcore pa pogledo sve cut-scenes iz 4. zato sto nikad necu igrati.
    Ali kad nabavim PSP mogu mislit koliko stvari ce mi biti jasnije. Konacno cu razrestiti misteriju sa godiamam Big Boss-a.

Slične teme

  1. Metal Gear Solid V
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 474
    Posljednji post: 10-09-2015, 11:01
  2. Metal Gear Solid 5
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 27-08-2012, 09:43
  3. Metal Gear Solid
    By Sickmanno1 in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 114
    Posljednji post: 22-03-2006, 21:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •