Stranica 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 181

Tema: Metal Gear Solid

  1. #91
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    Jeste, i meni su dosta zabavni, samo šta čine priču čudnom. Inače nalikuje na nekakav špijunski triler, kad ono ubace lika s psihičkim moćima i revolveraša koji kao da dolazi sa divljeg zapada. Znam da je to japanski stil, i priča mi je ok, i to, samo nisam neki ljubitelj tih njihovih pretjerivanja.

  2. #92
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    Ocelot aka Shalashaska je jako zanimljiv lik, baš ko revolveraš s divljeg zapada, fura "the greatest handgun ever made" (Colt Single Action Army), a zapravo je rus. Ujedno i jedini lik koji se pojavljuje 4 nastavka, odnosno povezan sa sva 4 Snakea

    Živi bili pa umrli

  3. #93
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Metal Gear Solid

    Nakon wolfice imaš još oko 2 sata igre. Možda i manje, ovisi kolko će ti trajat boss fajtovi. I da, jedinica meni ima najzanimljivije bosseve. Iako su fajtovi s bossovima u četvorci možda zanimljiviji, no nisu tako originalni sami likovi ko u originalu. Zapravo, ne znam u kojoj su mi igri bossovi kulniji neg u jedinici, a Liquid je najjači antagonist IKAD i jedan od najkul likova ikad.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #94

    Re: Metal Gear Solid

    Da, ali šakanje na kraju je PUNO bolje izvedeno u GC verziji igre (Twin Snakes) i pritom ne mislim samo na grafiku. Dinamičnija je borba tamo.
    I ima sigurno više od 2 sata... ne znam odakle si izvukao tu brojku, posebno ako se informiraš o svemu preko Codeca (Natasha je predobra kad opisuje oružja sa onim ruskim naglaskom... uf).

  5. #95
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Natasha je predobra kad opisuje oružja sa onim ruskim naglaskom... uf.
    "This is Nastasha Romanenko, a pleasure to work with you Solid Snake"

    hahaha, sad si me sjetio, ima brdo tih fora ak nazoveš nekog u pravom trenutku, sakrij se u kutiju i zovi sve redom

    btw ima jedna zgodna finta s kutijom kad smo već kod toga, pomaže lakše zaobić vukove tam u rupi. Kad se dođe tam ispred prvog susreta sa sniper wolf i kad se pojavi mali cucak, stisnut šamar meryl i brzo se u kutiju zavuć.

    postoji i još jedna, neš tipa fast travel, sakrit se u kutiju u jednom od onih kamiona, a destinaciju izabrat kutijom (već zaboravih kak idu, mislim da je A B i C uglavnom piše na kutiji) i kad dođe mutavi soldier i vidi da je kutija na krivoj lokaciji otpelja truck tam di bi trebala bit.

    Živi bili pa umrli

  6. #96
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Metal Gear Solid

    Jedna od igrara koje jednostavno ne dosade brzo i s svakim ponovnim prolaskom se mogu otkriti neke sitnice za koje nismo znali .
    Mislim da nikad neću zaboravit bitku protiv Psychomantisa... jednostavno Epic .

  7. #97
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Da, ali šakanje na kraju je PUNO bolje izvedeno u GC verziji igre (Twin Snakes) i pritom ne mislim samo na grafiku. Dinamičnija je borba tamo.
    I ima sigurno više od 2 sata... ne znam odakle si izvukao tu brojku, posebno ako se informiraš o svemu preko Codeca (Natasha je predobra kad opisuje oružja sa onim ruskim naglaskom... uf).
    Gamecube remake je jedno od zescih sr*** koje se moglo desiti MGS fransizi.Kao prvo,akcione sekvence je radio neki Amer koji se tolio furao na bullet-time bda ga je bukvalno trpao u svaku akcionu sekvencu napravivsi od Snakea svemoguceg Boga a ne realnog covjeka(sto MGS i pokusava da docara za razliku od ostalih igara).Drugo,svi dijalozi su prepravljeni da bi bili intelektualno blizi prosjeckom americkom gameru(spika tipa:"ne idi tamo,mrak je....ubicu te,ja sam zao).....a muzika tek!!!!Nemojte da pocnem o muzici......kao da je neko silovao Carl Coxa dok je potonji igrao "Alex Kid in Miracle World" i sve to snimio na kasetofon.Jedina dobr stvar je bolja kontrola iz prvog lica i mogucnost deaktiviranja kamera preciznim nisanjenjem(iako je i to bilo pre u MGS2)
    npr. pogledajte ovu glupost: AL3Ge4MOIUM
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #98
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Da, ali šakanje na kraju je PUNO bolje izvedeno u GC verziji igre (Twin Snakes) i pritom ne mislim samo na grafiku. Dinamičnija je borba tamo.
    I ima sigurno više od 2 sata... ne znam odakle si izvukao tu brojku, posebno ako se informiraš o svemu preko Codeca (Natasha je predobra kad opisuje oružja sa onim ruskim naglaskom... uf).
    Gamecube remake je jedno od zescih sr*** koje se moglo desiti MGS fransizi.Kao prvo,akcione sekvence je radio neki Amer koji se tolio furao na bullet-time bda ga je bukvalno trpao u svaku akcionu sekvencu napravivsi od Snakea svemoguceg Boga a ne realnog covjeka(sto MGS i pokusava da docara za razliku od ostalih igara).Drugo,svi dijalozi su prepravljeni da bi bili intelektualno blizi prosjeckom americkom gameru(spika tipa:"ne idi tamo,mrak je....ubicu te,ja sam zao).....a muzika tek!!!!Nemojte da pocnem o muzici......kao da je neko silovao Carl Coxa dok je potonji igrao "Alex Kid in Miracle World" i sve to snimio na kasetofon.Jedina dobr stvar je bolja kontrola iz prvog lica i mogucnost deaktiviranja kamera preciznim nisanjenjem(iako je i to bilo pre u MGS2)
    npr. pogledajte ovu glupost: AL3Ge4MOIUM

    Ajme, pa sta su to napravili MGSu ?!

    P.S. Quoteao sam jer je promjena stranice
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  9. #99
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Brate,ako ne vjerujes,imas Youtube.....samo ukucaj MGS Twin Snakes i cudi se....nekad ne znas bi li se smijao ili plakao...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #100

    Re: Metal Gear Solid

    Na žalost, još i dan danas mi nije jasno zašto su to napravili kad je sam original nije imao konkurenta kad su cut-scne bile u pitanju.

  11. #101
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Imam jednu pretpostavku......Gamecube je tad tek izasao a nije imao jos nijedan headline naslov poput konzola prije njega(ako izuzmemo poludjelog vodoinstalatera i sl.) i trebalo im je nesto jako.Posto nisu uspjeli dobiti ugovor sa Square-Enixom,okrenuli su se drugom naslovu iz Japana.Ljudi koji su radili na igri su samo trazili dozvolu od Kojime za rad na igri,ne i njegovu kolaboraciju.On im je to dopustio misleci kako ce igra izgledati bolje na tad jacoj konzoli.A ne.Glupi ameri preprave sve glasove u igri(skontaj Liquida bez svog karakteristicnog britanskog akcenta....u MGS:TS zvuci kao da je iz Teksasa),naprave akcione scene u TS da se ne mogu mjeriti ni sa onima iz Final Fantasy-a.Kasnije je Hideo rekao da je ovo sto smo igrali na Gamecubeu druga verzija TS-a,prvu je odbio jer mu je bila pretjerana u usporedbi s originalom i neralna u nekim scenama!!!
    Mogu samo zamisliti kako je ta prva verzija igre izgledala
    Slican primjer danas je i ovo sto se desilo sa Silent Hill-om;pola japanaca otpusteno,na njihovo mjesto dosli ameri,druga kuca radi sad na igri i glavni lik je naravno vijetnamski veteran(a sto bi drugo amerikanac u igri i mogao biti) i nosi karakteristicni dog tag oko vrata(da bi i oni ometeni u razvoju mogli skontati ko je).
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  12. #102
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    Još sam i prije pogledo par scena na yubito iz TS-a, došlo mi ko šamar nogom, cut scene su tolko usrali da to nema nigdje, previše hollywoodski, svi dijalozi prepravljeni i text izmjenjen, osto sam bez riječi..... u početku sam mislio da će bit odličan remake originala, al niš od toga, bolje da ga ni nema

    Živi bili pa umrli

  13. #103
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    http://www.konami.jp/topics/2008/0612/index-e.html
    Ako mene pitate,sasvim zasluzeno.
    Hvala gospodinu Kojimi koji je stvorio jednu od igara koje su znacajne promijenile moje glediste na svijet gaminga.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  14. #104
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    ja im jedino nemogu oprostit jer su PC zaobišli sa zadnja dva , al osim toga potpuno opravdano ujedno i moj najdraži serijal. Hideo

    Živi bili pa umrli

  15. #105

    Re: Metal Gear Solid

    Koji on poker face ima, jao.

  16. #106
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    http://www.freewebs.com/legacyofmgs/
    Jel ima neko hrabrosti da pocne skidati prvi?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  17. #107
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Metal Gear Solid

    Ja cu poceti kad mi budu povecali protok neta.

    Inace, sjebo sam se kad sam vidjeo....

    Edit: inace prije toga cu kupiti novi hard disk

  18. #108
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    Svaka čast za find. Još malo pa je 2. disk gotov

    Živi bili pa umrli

  19. #109
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Gade
    Kakav internet imas?
    Javi utiske kako budes gledao koji disk...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  20. #110
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Metal Gear Solid

    Jel moze neko da skine pa da narezi i da mi postom posalje.

  21. #111
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    4M/512k cable, al sam varo malo, prvi sam još jučer poskido

    Stigo sam samo "prelistat" prvi nabrzaka, briefing, sve cut scene i bitni codec razgovori, ja bi rađe da je i gameplay ukomponiran nutra, al i ovo je jako dobro, pogotovo jer vidim da kasnije ima i speedrun ubačen, al ja bi možda rađe da je skupa.

    Jako mi se dopada da su i prva dva nastavka također uključena u paket (Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake) u originalu za MSX platformu, kasnije i portano na svašta. Imo sam ih prilike igrat i puuuuno pridonose ukupnoj priči, mada mi je malo bed bilo kad sam vidio kolko je reciklirano iz njih kasnije.

    3. i 4. nisam igro pa se nadam da nebum došo u napast spoilat si sve, to je jedini minus svemu ovome.

    Živi bili pa umrli

  22. #112
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Pa kao sto autor rece
    I hope you all enjoy this. It took no less than 700 hours to put this thing together, hours of labor, recording, downloading, arranging, customizing, scripting, cutting, and the like. Enjoy the Legacy of Metal Gear Solid!
    ...svaka mu cast na tom
    Also Cux,volis li Silent Hill 3,u tom slucaju imam nesto za tebe
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  23. #113

    Re: Metal Gear Solid

    Omiljeni serijal video igara ikad. Samo me strah da ce da pokvare sve sa Rising-om jer Kojima ne radi na njemu...


  24. #114
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Pa kao sto autor rece
    I hope you all enjoy this. It took no less than 700 hours to put this thing together, hours of labor, recording, downloading, arranging, customizing, scripting, cutting, and the like. Enjoy the Legacy of Metal Gear Solid!
    ...svaka mu cast na tom
    Also Cux,volis li Silent Hill 3,u tom slucaju imam nesto za tebe
    cijenim serijal, ali ni približno ko MGS. Igro sam samo jedinicu, a na ostale se nisam toliko nabrijo pa ih niti probo nisam

    Živi bili pa umrli

  25. #115
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid


    Najhebenija scena iz MGS2...uvijek se najezim kad gledam ovo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  26. #116
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    111

    Re: Metal Gear Solid

    Ne sjećam se da je Raiden imao takve naočale?

  27. #117
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Hehehe,znao sam da ce to netko pitati.
    Cvike dobijes kad jednom predjes igru i pocnes opet,i Snake i Raiden ih nose.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  28. #118
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Metal Gear Solid

    Sad pocinjem dvojku igrati.

  29. #119
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Metal Gear Solid


  30. #120
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Metal Gear Solid

    Wat?
    Meni to nije bilo....
    ...ako hoces,mogu ti poslati postom original igru MGS2 Substance za PC
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Slične teme

  1. Metal Gear Solid V
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 474
    Posljednji post: 10-09-2015, 11:01
  2. Metal Gear Solid 5
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 27-08-2012, 09:43
  3. Metal Gear Solid
    By Sickmanno1 in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 114
    Posljednji post: 22-03-2006, 21:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •