Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 181

Tema: Metal Gear Solid

  1. #61

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Trenutno sk... nabavljam MGS, ako je zbilja tako dobar kao šta svi kažu, ne mogu dopustit da ne odigram...
    Samo se nemoj žaliti na grafiku i to kako likovi ne otvaraju usta.
    Ali ono, vidjeti ćeš da su cutscene u staroj igri kao što je MGS bile godinamaSispred svog vremena... i danas su, zapravo.

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Metal Gear Solid

    Pa kad su filmski izrežirane + gomila filmskih klišeja. Cijeli mgs serijal je interaktivan film.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  3. #63

    Re: Metal Gear Solid

    trebaju napravit hram mgs-a
    jedinica je legendarna

  4. #64
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    Bullshit. Ne radi, kaže da ne podržava moju grafičku. Onda pokuša pokrenuti nekakav "software rendering mode", vjerojatno želi koristit CPU kao GPU, i onda ništa, samo se kreša na desktop...
    8400GS, nit može pokrenut GTA IV nit MGS.

    Ima ko kakav pametan prijedlog?

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Metal Gear Solid

    A steta

    Za igru mogu stvarno rec da je Remek Djelo (neznam koju bi jos tako mogao nazvati).

    A (posthumna) animacija nakon borbe sa Sniper Wolf je nesto nevjerojatno
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  6. #66
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Bullshit. Ne radi, kaže da ne podržava moju grafičku. Onda pokuša pokrenuti nekakav "software rendering mode", vjerojatno želi koristit CPU kao GPU, i onda ništa, samo se kreša na desktop...
    8400GS, nit može pokrenut GTA IV nit MGS.

    Ima ko kakav pametan prijedlog?
    Ja sam imao identičan problem, ali je rješenje upitno legalno pa me pm-aj

  7. #67
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    Našao sam rješenje i dva patchana exe filea na linku koji je srećom jedan postao na MGS forumima i radi mi. Yay!

    Ne smeta mi uopće grafika, samo malo preglednost. Dosad sam skužio da ne mogu ubit čuvara nenaoružan, i da je bolje samo ih izbjegavati. Igram na hard i nisam uspio proć onaj dio s liftom još .

  8. #68

    Re: Metal Gear Solid

    Pa zašto igraš na hard, pobogu? I možeš srediti neprijatelje nenaoružan, samo ih treba likvidirati sa stilom (neck snap, baby).

  9. #69
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    Volim igrat na hard jer mi onda igra duže potraje. Kad završim probat ću na najteže

    Prešo ono s liftom, ugl.

  10. #70

    Re: Metal Gear Solid

    Je, ali stvar je da na hard nemaš mape/radara, tako da sretno ako već nisi igrao i ne znaš napamet layout građevina.

  11. #71
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    Da, znam. Bez radara je realističnije.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Našao sam rješenje i dva patchana exe filea na linku koji je srećom jedan postao na MGS forumima i radi mi. Yay!
    To sam ti mogo ja linkat da si me pm-ao kako sam ti reko.

    Btw, kak napreduješ na hardu?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Metal Gear Solid

    Ja na hardu morem doci do Vulcan Ravena (onaj drugi dio kad ima Minigun), no onda mi je uzas. Radar mi jako fali, nemrem ga sredit pa sam odustao
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  14. #74
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    Odigro sam samo prva 2, s obzirom da na 3. i 4. još nema za PC. Neš sam igro i verzije s NES-a al se nisam baš proslavio.

    Jedinica mi je osobno jedna od najdražih igara ikad, to već sve napamet znam, skoro pa i sve dijaloge već. Iako tehnički puno modernija, dvojka me bap i nije impresionirala previše, odigro sam ju svega dvaput, jednom ovak, i jednom na extreme za malo veći izazov. Općenito mi je jedinica što po priči, što po atmosferi i svemu puuuuno bolja.

    A sad glede težina, jedinica na extreme je stvarno koma, treba fakat popamtit kak se neprijatelji muvaju, ration samo od mrtvaca može iskoćit i to stvarno rijetko, još ni health ne napuni nakon bossova. A bossovi su opet priča za sebe, prva greška zna vrlo često bit i posljednja tak da se ti djelovi moraju praktički savršeno odigrat. Sva sreća pa sam samo jednom išo tak prelazit

    Živi bili pa umrli

  15. #75
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Našao sam rješenje i dva patchana exe filea na linku koji je srećom jedan postao na MGS forumima i radi mi. Yay!
    To sam ti mogo ja linkat da si me pm-ao kako sam ti reko.

    Btw, kak napreduješ na hardu?
    Dođoh do onog dijela nakon lifta, ušao sam u postrojenje. Dosta teško i još nisam skužio kako ručno ubit neprijatelja.

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Metal Gear Solid

    Dodjes blizu (unarmed - znaci bez selectiranog oruzja) i stisnes i zadrzis stisnutu wpnuse/shoot (Ctrl po defaultu) ali bez da si stisnuo tipke za kretanje (inace ti baci neprijatelja na pod i stuna na sekundu) i onda ces ga uhvatit.
    Kad ga primis samo nastavis brzo stiskat istu tipku i slomit ces mu vrat.
    Dok tako drzis protivnika ostali nece pucat na tebe (osim ak im ledja ne okrenes), no nekad ce ti protivnik ispast (ak igras na Gamepadu trebao bi osjetit vibru kad pocne ispadat, a ako ne onda moras pazljivo gledat kad pocne se trest) no mozes ga zadrzat tako da opet stisnes tipku (ctrl) i zadrzis pa ces ga pridrzat. Na taj nacin mozes ga imat u klincu koliko hoces ili mu mozes slomit vrat.

    Edit: MGS2 je daleko laksi meni na Hard, Extreme nego jedinica. I naravno MGS1 je daleko bolji, u dvojci mi je samo grafika fenomenalna u odnosu na ovaj
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  17. #77
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Metal Gear Solid

    i ja počeo da igram.. mislio da će biti banana grafika, al sam se ugodno iznenadil.. mogu samo reći da mi se sviđa za sad makar sam tek na početku :'(

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Metal Gear Solid

    Uf ... kojem penjanju ...

    Kolko se sjecam bilo je vise penjanja.

    U prvom mislim te naganjaju pa moras bjezat - ako te taj muci onda sljedece: trcis znaci gore i bacas svaki 2. ili 3. kat Stun granade (poslije su i kamere sa pljucama pa moras i chaff grenade) pocevsi mislim od 4. tako da ti se stunaju ovi koji ti se pojave na ekranu (na katu iznad). Ne isplati se pucat po ljudima, doduse mozes onako prebacit preko sebe jednoga na druge pa ih srusit. I uglavnom trcis do vrha samo se nesmijes zeznut na kraju jer se promijeni kamera i fulat ljestve

    Zatim poslije se spustas s uzetom dok te gadja Liquid iz helica (znao sam mu i ime ) - to je meni zeznuto

    Pa moras prec most, prvo snajpom moras skinut ekipu preko puta ili nekako im suknut stun granade bez da te pogode (jer te knockaju na pod mecima) pa opet bjezat nes

    A sta ja znam, mozda sam pobrkao redoslijed ili zaboravio neka penjanja, no mislim da te muci ovaj prvi slucaj kad te naganjaju
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  19. #79
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    ak je ono prvo penjanje di te ganjaju sam beži gore i bacaj stunove, ak ti sfali moš probat ove gore prebacit pa pomest ove koji te nateravaju. kamere sa pljucama su ti u drugom toweru, to kad buš se penjo na krov, njih i sa stingerom moš poskidat.

    Živi bili pa umrli

  20. #80
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Metal Gear Solid

    Da, to sam ti već reko na msnu ko i ovi. Samo stunove deri.

    Inače, imam frenda koji je prešao sve mgs-ove osim trojke sa najboljim rankom, tj. Big Boss rankom. A za te rankove morate igru završiti u manje od 5 sati, s manje od 10 sejvova, sa 0 detecta, 0 ubojstva, ne smijete ni jednom krepat i bez ijednog iskorištenog rationa. Još je težina ona najveća. Skillersko đubre.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Metal Gear Solid

    Ha ha, najs

    E da sto se tice onog gore, samo sibas po stepenicama i bacas stunove. (tek tolko da ne budu 3 posta koja mu govore da baca stun granate vec 4)
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  22. #82
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao KingMortal

    Inače, imam frenda koji je prešao sve mgs-ove osim trojke sa najboljim rankom, tj. Big Boss rankom. A za te rankove morate igru završiti u manje od 5 sati, s manje od 10 sejvova, sa 0 detecta, 0 ubojstva, ne smijete ni jednom krepat i bez ijednog iskorištenog rationa. Još je težina ona najveća. Skillersko đubre.
    uuuuuuuu meni je to zapelo za oko još i onda kad sam igro jedinicu, al sam odma odlučio da bi se previše naživciro dok bi to uspio izvest kak spada, pogotvo kolko sam puta bossove ponvaljo na najvećoj težini.....

    Živi bili pa umrli

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Metal Gear Solid

    Napiso je prohod za mgs4 kako završit na tom ranku. Izgleda ful jednostavno po prohodu.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  24. #84
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    Pobijedio Ocelota i Ravena.

    n00bs.

  25. #85
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pobijedio Ocelota i Ravena.

    n00bs.
    ...not. To je bilo samo za zagrijavanje

    Prešao jučer igru, nekak mi je prebrzo završila, samo 13 sati Igra je prefenomenalna, uz Deus Ex najsavršenija igra koju sam igrao dosad.
    BTW, jel istina da ima dva završetka, ovisno o onom ispitivanju?

  26. #86
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    Došo do ninđe. E taj je malo tvrđi. Skoro sam ga pobjedio maloprije, ali sam došao 3 cm preblizu onog njegovog polja na kraju. S time da na hard težini imam samo nešto malo healtha, a on ima health bar do pola ekrana... Al nema veze, bolji sam od njega .

  27. #87
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    194

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Quiet Riot
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pobijedio Ocelota i Ravena.

    n00bs.
    ...not. To je bilo samo za zagrijavanje

    Prešao jučer igru, nekak mi je prebrzo završila, samo 13 sati Igra je prefenomenalna, uz Deus Ex najsavršenija igra koju sam igrao dosad.
    BTW, jel istina da ima dva završetka, ovisno o onom ispitivanju?
    Da, ali uglavnom ti se svede na isto, jedino ima razlika oces li dobit invisibility onaj ili bandanu (moras vise puta rijesit igru il nes da dobijes, neznam sad), a sad necu spojlat kakva je razlika, otkrijte
    92% ljudi stavlja ovakve besmislice u svoje sigove. Ako ste među onih 8% koji to mrze, stavite ovo u svoj sig.

    oh wait...

  28. #88
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Metal Gear Solid

    Pobijedio ninđu i to, sad sam na psychou. Really, šta je to da je igra tako načičkana bossovima, ili je jednostavno prekratka pa malo vremena prođe između dva bossa?

    E, da, i ninja je n00b. Ha Ha.

  29. #89
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pobijedio ninđu i to, sad sam na psychou. Really, šta je to da je igra tako načičkana bossovima, ili je jednostavno prekratka pa malo vremena prođe između dva bossa?

    E, da, i ninja je n00b. Ha Ha.
    na većim težinama su malo sposobniji, al opet ne tolko, imaju malo drugačije ponašanje, al glavna razlika je u tome da te ubiju iz 2 poteza

    Živi bili pa umrli

  30. #90

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pobijedio ninđu i to, sad sam na psychou. Really, šta je to da je igra tako načičkana bossovima, ili je jednostavno prekratka pa malo vremena prođe između dva bossa?
    Meni je samo žao što nema još bossova jer su stvarno upečatljivi i nisu generic-evil-dude tip bossa kakve često viđamo. Nemoj ih samo prelaziti da prijeđeš bez da uživaš u borbama i samim bossovima (meni je i dan danas komična ona ninđina "Hurt me more, Snake!").

Slične teme

  1. Metal Gear Solid V
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 474
    Posljednji post: 10-09-2015, 11:01
  2. Metal Gear Solid 5
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 27-08-2012, 09:43
  3. Metal Gear Solid
    By Sickmanno1 in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 114
    Posljednji post: 22-03-2006, 21:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •