Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 96

Tema: Zašto Blizzardu ide tako dobro?

  1. #31
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    Razlog njihovog uspjeha je to da ne eksperimentiraju,samo savršeno odrade nastavke,ne bave se novim stvarima dok god ekipa guta staro.onda masno naplačuju WoW,ubacuju spyware da vide kaj ekipa hoće i tak.Da ja radim sa svojim stručnim timom neku igru 10 godina,bila bi savršena,to vam garantiram.nisu oni niš posebno,samo se kuže u "sistem"
    Stvar je baš u tome da eksperimentiraju. WoW je jedan od većih eksperimenata koji je netko poslao u gaming svijet. Što se priče tiče nije, ali gameplay definitivno je. Mislim da WoW nije rađen 10 godina, malo je ipak kraće ... Što se mene tiče oni su fenomen, samo što imaju puno pretplatnika/igrača pa im je tech support malo šrot.
    daj mi reci što je tolko eksperimentalno u WoW-u kaj stari MMORPG-ovi nisu imali?

  2. #32
    Senior Member Nuke me please Upitni's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Imam
    Postova
    243
    mislim da je ipak glavni razlog to sto vecina ljudi ima vise povjerenja u Blizzard, zbog toga sto on radi dobre igre koje nisu bazirane na grafici nego na nekim drugim elementima.npr. diablo je genijalno odradjen (pogotovo one tamnice) i sve izgleda bolje u 2D nego neke igre u 3D,i pazili su na detalje(tu ne govorim o grafici nego o characterima-svaki put kad prolazim igru sa drugim characterom igra je potpuno drugacija!)
    ne zaboraviti i taj humor,potpisujem

    P.S. u map editoru ima sound editor i moze se poslusati svi zvukovi od heroja:
    Kel'Thuzad: I always wanted to have my own religion,so i made one. (ili tako nekako)
    Iako je bilo kako je bilo
    Ipak je nekako bilo
    Jer jos nikada nije bilo
    A da nije nekako bilo

  3. #33
    Diablo-probao ,nije mi se svidio,nonstop klikanje po ekranu,meni dosadno
    Diablo 2-ista stvar
    Warcraft III: Reign of Chaos -odlican,jako zabavan,vrhunski rts
    StarCraft-legenda
    World of Warcraft-za mene kao da ga i nema,ne volim MMORPG

    Sa World of Warcraft su postigli puni pogodak.Svaka im cast na tome.Presretan sam sto ne volim taj tip igre jer bi mi sigurno izvukli puno love.


  4. #34
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Diablo-probao ,nije mi se svidio,nonstop klikanje po ekranu,meni dosadno
    Diablo 2-ista stvar
    upravo zato se i takav tip igranja naziva hack&slash... jebiga i mene je nekad kažiprst znao boljeti posle d2, ali

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    E da zaboravio sam napomenuti humor,kada klikate na peona jako dugo(WC2)on će se kad tad podrignuti a kad klikćete na ogrea on će prdnuti e ja sam...prdnuo od smijeha
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao dugi

    Sa World of Warcraft su postigli puni pogodak.Svaka im cast na tome.Presretan sam sto ne volim taj tip igre jer bi mi sigurno izvukli puno love.
    lako je za lovu, izgubio bi život
    blizzard je uspješan jer ne štanca nastavke svakih 6 mjeseci već izdaju jednu igru tijekom 3-4 god.
    ako neka igra po njima neće ispuniti očekivanja oni je otkažu (starcraft ghost i ona avantura o thrallu)

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Oni prave igre koje se igraju dugo SC se vec igra skoro 10 godina sto je rekord u gaming industriji Wc3 je modabilan do bola a sve igre su im presmjesne
    kad kaze peasnt
    "Are you the king, well i didn"t vote for you"
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    "Are you the king, well i didn"t vote for you"
    omg


    najbolji humor u nekim igrama,jedino duke nukem ima bolji ,ali blizzardov daleko naj naj naj.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #39
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao GODSKILLER
    IDE IM DOBRO JER JA TAMO RADIM
    Daj onda reci tamo svojima da stave CryEngine 2 u Diablo 3, pa da igra bude malo pametnija i stealthy, dosadilo nam samo ovo klikanje...

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Zašto im ide tako dobro?
    Pa ide im tako dobro zato što rade malo igara a to šta naprave naprave PREKVALITETNO.
    When is the game coming out? At this point, it's too early to provide an initial estimate on the release date. As with all Blizzard games, we will take as much time as needed to ensure the game is as fun, balanced, and polished as possible.
    Sve piše
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  11. #41
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ti ljudi stvarno vole svoj posao,rade igre s puno ljubavi i zato im tako dobro ide.

  12. #42
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    "Are you the king, well i didn"t vote for you"
    omg
    najbolji humor u nekim igrama,jedino duke nukem ima bolji ,ali blizzardov daleko naj naj naj.

    "Why does tauren hide in a cherry?'-He paints his hoofs red"

    ili je ona još bolja kad lik govori kak ima ideju za novi film o Murlocku i opsjednutoj ogrlici hehe na temu LOTRA

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Ti ljudi stvarno vole svoj posao,rade igre s puno ljubavi i zato im tako dobro ide.
    ti ga nebi volio kad pomisliš na njihovu mjesečnu zaradu?

  14. #44
    Member Plants Vs Zombies FujiLim's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Split (hell)
    Postova
    92
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Ti ljudi stvarno vole svoj posao,rade igre s puno ljubavi i zato im tako dobro ide.
    ti ga nebi volio kad pomisliš na njihovu mjesečnu zaradu?
    daa
    Moj kolega iz razreda je OC-ao HDD od 40GB na 200GB, rofl, svaka čast

  15. #45
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Suzu sam skoro pustio kad sam gledao najavu sc2...kakav feeling...i kad marine kaze:''hell,it's all about time'' isuse...dokaz da ce ju radit dok ne bude savrsena i tek onda izdat....klanjam im se...nesto najbolje u gaming svijetu.
    Won't Bow Don't Know How.

  16. #46
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Suzu sam skoro pustio kad sam gledao najavu sc2...kakav feeling...i kad marine kaze:''well,it's all about time'' isuse...dokaz da ce ju radit dok ne bude savrsena i tek onda izdat....klanjam im se...nesto najbolje u gaming svijetu.
    HELL, it's about time

    Da, i ja sam doživio erekciju kad sam to prvi put vidio
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Suzu sam skoro pustio kad sam gledao najavu sc2...kakav feeling...i kad marine kaze:''well,it's all about time'' isuse...dokaz da ce ju radit dok ne bude savrsena i tek onda izdat....klanjam im se...nesto najbolje u gaming svijetu.
    HELL, it's about time

    Da, i ja sam doživio erekciju kad sam to prvi put vidio
    lol

    Ostaje nam jedino čekat,za kvalitetu se ne moramo brinuti,svi znamo da bu igra apsolutni hit kad izađe.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  18. #48
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    hell da,,,nisam bio siguran jer sam gledao na youtubeu, a moji zvucnici su od 35 kn lol...
    Won't Bow Don't Know How.

  19. #49
    "Are you the king, well i didn"t vote for you"

    jopaxu to ti je iz monty phytona, lako je uzimat tuđe fore i davat ih djeci.
    jedini originalan i fantastičan humor u igrama su imale lucas artsove avanture, a i armed & dangerous.

  20. #50
    = Citat = Izvorno postao Poludjelitulipan
    "Are you the king, well i didn"t vote for you"

    jopaxu to ti je iz monty phytona, lako je uzimat tuđe fore i davat ih djeci.
    jedini originalan i fantastičan humor u igrama su imale lucas artsove avanture, a i armed & dangerous.
    + Giants:Citizen Kabuto

  21. #51
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    Razlog njihovog uspjeha je to da ne eksperimentiraju,samo savršeno odrade nastavke,ne bave se novim stvarima dok god ekipa guta staro.onda masno naplačuju WoW,ubacuju spyware da vide kaj ekipa hoće i tak.Da ja radim sa svojim stručnim timom neku igru 10 godina,bila bi savršena,to vam garantiram.nisu oni niš posebno,samo se kuže u "sistem"
    Stvar je baš u tome da eksperimentiraju. WoW je jedan od većih eksperimenata koji je netko poslao u gaming svijet. Što se priče tiče nije, ali gameplay definitivno je. Mislim da WoW nije rađen 10 godina, malo je ipak kraće ... Što se mene tiče oni su fenomen, samo što imaju puno pretplatnika/igrača pa im je tech support malo šrot.
    daj mi reci što je tolko eksperimentalno u WoW-u kaj stari MMORPG-ovi nisu imali?
    Uf... pa evo ovako. Instance encounteri sa većim brojem ljudi, profesije, razvijena ekonomija, najrašireniji PvP sustav (X-realms BGs), najveći broj igrača i servera, najveći broj izabiranja stila igre (PvP/RPPVP/Normal....), danonoćni tech support (koji sada to stvarno i je od izlaska TBC, dok je u SAD uvijek bio takav), različite i uvijek zanimljive strategije za bosseve (znači nije samo imaj gear i skini ga, već taktički).

    Da WoW nije bio eksperimentalan, ne bi ovoliko para zaradio.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  22. #52
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Zato što rade kvalitetne igre bez obzira na potrošeno vrijeme. Igrivost je uvijek na prvom mjestu, tako da su njihove igre ultra zarazne makar i nemaju neku fenci grafiku.

    Osigurali su si ogroman fan support, a WoW-om su posjedovali cijelo tržište...
    Čak i kad rade ekspanzije za bilo koju igru, one su apsolutno savršene.

    We are the Blizzard. Plaaay ouuur gaaaames!!! Resistance is futile...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224
    Ma dobri su oni sve to, al bilo bi ljepo kad bi malo skinuli cjene.

    Ako vec nemaju par bilijona $,€ čega vec ja sam pop.bogatiji su od busha cojece i jos im nije dosta.

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Vjerujte mi,isplati se dati svaku kunu za bilo koju Blizzardovu igru,SC,Diablo,WC,WoW,siguran sam da nećete požaliti,te igre može igrat svatko,jer su ultra-nezahtjevne,i takvim niskim hardverskim zahtjevima blizzard si je priskrbio legije fanova i igrača.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  25. #55
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Jedno ne kuzim, zakaj se wow placa mjesecno, jel to zbog odrzavanja servera? Ili zbog cistog profita?


  26. #56
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Gravestone_bluz
    Jedno ne kuzim, zakaj se wow placa mjesecno, jel to zbog odrzavanja servera? Ili zbog cistog profita?
    oboje
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Inace u Splitu trenutno Blizzard velicine oraha! Neki wowac je ocito ozbiljno svatija školu ledene magije

  28. #58
    Sve pozitivno što je ovdje već navedeno je točno. Oni jednostavno znaju šta mi želimo.
    The Borg are coming! Quick, try and look useless.

  29. #59
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    20
    1. Rade svoj posao iz ljubavi prema igrama (mnogi tvrde da su i oni sami zagrizeni gameri).
    2. Postavljaju niske hardwarske zahtjeve, kako bi apelirali vecini igraca, dobivajuci simpatije fanova i igraca.
    3. Ne daju da ae datumi izdavanja pomicu, Vivendi ih niti ne forsira, znaju vrlo dobro da 6 mjeseci dulje znaci 6x vise profita za obje strane.
    4. Igra koju izdaju je vrlo vrlo vrlo dotjerana i prakticki bez bugova (mozda je TBC iznimka, ali uzet cu da je rijec o MMORPGu i da oni nemaju toliko iskustva s tim koliko s RTSovima)
    5. Za njih ne radi bilo tko, za njih rade osobe sa iskustvom programiranja.
    6. Opsezne testove im rade progameri koji jos vise pridonose balansiranosti

    Koliko god bila kontradiktorna konstatacija da nesto kvalitetno apelira masama, ali cinjenica je da u gaming industriji vrijedi suprotni zakon od onog u knjizevnosti/filmovima. Sto je igra kvalitetnija, vise ljudi, masa, ce ju igrati. Pa koliki Blizzard radi hype prije ne samo otkrivanja novog projekta, vec i ekspanzija, koje se mogu staviti uz bok mnogim original verzijama. Kad je Blizzard iznevjerio igrace ?? Jedino ljudi nezainteresirani za neki zanr ne vole neke od njihovih igri, ali rijetko tko ce reci da nesto od njih NE VALJA (ako i ima, ide na lobotomiju)...
    Galea, lvl 60 Druid, Twillight's Hammer

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    gg za post

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

Slične teme

  1. Blizzardu se ne sviđa Valveovo komercijaliziranje DotA-e
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 27-10-2010, 16:27
  2. Jesam li dobro kupovo?
    By ivesha in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 24-10-2007, 07:53
  3. Ma dobro što je pak ovo
    By Aladari in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-05-2006, 16:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •