Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 221

Tema: koje titlove imate

  1. #61
    Pola pola, 3 heroja ostalo henovi, idem oprilike ss, mm i monk od heroja plus jos dva monka, warrior i 1 ele.

    Inace idem jedan title pa dok ga ne maxiram, ali kad mi dojadi uzmem malo the deep ili vec neki drugi farm, sve zavisi od raspolozenja

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Nisam nikad bio u deep-u...............
    "The present will pass by if you live in the past."

  3. #63
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    ja sam bio par puta, volio bi ici s nekim iskusnim da mi pokaze kkak to ide, al neznam nikog tko ide

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    I ja isto

    BTW.Evo i ja napokon naručio Nightfall sad čekam da mi stigne........
    "The present will pass by if you live in the past."

  5. #65
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    ja sam narucio gwen, samo su mi cudni u crovortexu... moj frend narucio factionse i nist mu ne javljaju... meni su makar javili da nemaju kad sam narucivao... sad nezna dal da naruci kod drugog ili da ceka da pitam zna li netko kako naruciti sa gw store-a? ja sam pokusavao al mi stalno govori da sam nest krivo upiso, a vrijedi mi kartica

  6. #66
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    204
    Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
    Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.

  7. #67
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    jel to ono steel wall?

    Bux.to referrer

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
    Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.
    Neda mi se zaključivat šta je DOU?
    "The present will pass by if you live in the past."

  9. #69
    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
    Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.
    Insc. zodiac itemi su i na cijeni -.-
    HM deep.a daje dva itema, ako imas srece mozes zaradit od 50k do 100k, i reci da se ne ispalti, a i brzo se prodaju zodiac itemi....

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
    Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.
    3 sata traje jedino ako ideš sa totalnim kretenima kojima treba sat da izađu iz prve prostorije, ja sam nedavno bio u HM Deepu sa PuG-om i očistili smo Deep za 2:15, s tim da nam je jedan warr otišao i da smo jedno 20-30 minuta čekali da nam vrati monk koji je bio otišao afk.
    A 10k zaradiš moga kurca u DoA za 10 min. pogotovo nakon ovo fijaska sa Armbrace of Truthom.

  11. #71
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    204
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
    Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.
    3 sata traje jedino ako ideš sa totalnim kretenima kojima treba sat da izađu iz prve prostorije, ja sam nedavno bio u HM Deepu sa PuG-om i očistili smo Deep za 2:15, s tim da nam je jedan warr otišao i da smo jedno 20-30 minuta čekali da nam vrati monk koji je bio otišao afk.
    A 10k zaradiš moga kurca u DoA za 10 min. pogotovo nakon ovo fijaska sa Armbrace of Truthom.
    A niš ne kažeš kolko si zaradio para taj run od 2 sata i 15 min? Prije sam stvarno bio pun kurac u tom deepu i konstantno ispadaju govna iz chestova i kolko se sjećam uninscribible,samo spizdiš pun kurac para na te ključeve,a dobit perfect zodiac item koji nešto vrijedi i nije baš tak lako.

    I BTW, dole jesu totalni kreteni u PUG-u većinom tako da run traje prosječno 2-3 sata,a i uvijek se neko disconnecta tako da ova brojka koju sam napisao je itekako točna.
    A na Doa sam mislio prije neg su ovaj exploit napravili i tu se je dalo zaradit pun kurac prije tog sranja-nakon tog nisam bio uopće dole tak da ne znam-ipak sam u PVP guildi. Al ti mogu reć da mi je frend zaradio milion golda u DOI za mjesec dana farmanja- to je bilo prije koja 3 mjeseca dok su gemovi vrijedili dosta još. A i mojih milion i 200k golda će posvjedočit da je u DOA-a najisplativiji farm definitivno-da ne spominjem da sam kupio FOW armor dok je još koštao milion i pol tisuća golda itd.

    EDIT: evo sad sam bio u DOA i vidim da se 1 gemset prodaje za 25k; frend mi prelazi svaki od ovih questova u Doa za oko sat vremena na HM,i dropa mu uvijek dosta gemova a da ne govorim o greenovima koji su najmanje duplo skuplji od onih iz deepa tak da ne vidim tvoju računicu nikak. A uz to imaš i 3 man farm koji može očistit veliki dio svakog područja ,i gdje dropaju puno bolji itemi nego u canthi i vrlo česti su dropovi kao req9 gothic shield i slično.

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ne sviđaju mi se FoW armori kod većine profesija,uglavnom su 15k lijepši, još malo mi stiže Nightfall pa ću tek vidjet kakva je DoA..
    "The present will pass by if you live in the past."

  13. #73
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Ne sviđaju mi se FoW armori kod većine profesija,uglavnom su 15k lijepši, još malo mi stiže Nightfall pa ću tek vidjet kakva je DoA..
    Slazem se, na zalost volio bih fow armor da je za eleta bolji, ono smece nebi navukao ni na debilnog Rurika... Mesmer fow ftw

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    A niš ne kažeš kolko si zaradio para taj run od 2 sata i 15 min? Prije sam stvarno bio pun ***** u tom deepu i konstantno ispadaju govna iz chestova i kolko se sjećam uninscribible,samo spizdiš pun ***** para na te ključeve,a dobit perfect zodiac item koji nešto vrijedi i nije baš tak lako.

    I BTW, dole jesu totalni kreteni u PUG-u većinom tako da run traje prosječno 2-3 sata,a i uvijek se neko disconnecta tako da ova brojka koju sam napisao je itekako točna.
    A na Doa sam mislio prije neg su ovaj exploit napravili i tu se je dalo zaradit pun ***** prije tog sranja-nakon tog nisam bio uopće dole tak da ne znam-ipak sam u PVP guildi. Al ti mogu reć da mi je frend zaradio milion golda u DOI za mjesec dana farmanja- to je bilo prije koja 3 mjeseca dok su gemovi vrijedili dosta još. A i mojih milion i 200k golda će posvjedočit da je u DOA-a najisplativiji farm definitivno-da ne spominjem da sam kupio FOW armor dok je još koštao milion i pol tisuća golda itd.

    EDIT: evo sad sam bio u DOA i vidim da se 1 gemset prodaje za 25k; frend mi prelazi svaki od ovih questova u Doa za oko sat vremena na HM,i dropa mu uvijek dosta gemova a da ne govorim o greenovima koji su najmanje duplo skuplji od onih iz deepa tak da ne vidim tvoju računicu nikak. A uz to imaš i 3 man farm koji može očistit veliki dio svakog područja ,i gdje dropaju puno bolji itemi nego u canthi i vrlo česti su dropovi kao req9 gothic shield i slično.

    30k od prodaje jednog itema, a ključeve sam davno prestao kupovat jer je to najjači goldsink koji sam ja vidio, u 99,9% slučajeva nakon što prodaš itemu koje si dobio iz chestova ostaješ u teškom minusu.
    U Deepu PUNO ima manje debila nego u DoA tako da će ti više trajat prosječan run u DoA nego li u Deepu.
    A što se tiče farma u DoA, moram ti reći da mozeš iste pare zaradit u tri mjeseca na manje više bilo kojem farmu, samo je pitanje koliki si freek.

  15. #75
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    204
    Izgleda da svatko ima svoj ukus,ali ne bi se baš složio s tobom o ovom da ima više debila u DOA. Npr,frend koji radi grupu za DOA farm prima u grupu samo LB7+ tak da rijetko kad naletiš na debila.
    Anyway ja ne farmam uopće više,nije da trebam baš love al htio sam samo savjetovat onima koji nisu probali DOA farm da ga probaju-mislim da se tu i dalje vrti najviše golda-to sudim i po broju igrača koji su dole; ak vam se i ne svidi DOA ,uvijek se možete vratit u Canthu i farmat dalje.

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ne treba ni meni više nešto love, malo sam ušparao za mog budućeg dervisha i to je to,ali ako mi bude trebalo otići ću jedan dan u UW,napravit 10 runova i dobit 2 ectosa i to je to....I tako nakon par dana imat ću para za max green scytche.
    "The present will pass by if you live in the past."

  17. #77
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    hand of forgotten mozes dobit za manje od 15k

    Bux.to referrer

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    Izgleda da svatko ima svoj ukus,ali ne bi se baš složio s tobom o ovom da ima više debila u DOA. Npr,frend koji radi grupu za DOA farm prima u grupu samo LB7+ tak da rijetko kad naletiš na debila.
    Anyway ja ne farmam uopće više,nije da trebam baš love al htio sam samo savjetovat onima koji nisu probali DOA farm da ga probaju-mislim da se tu i dalje vrti najviše golda-to sudim i po broju igrača koji su dole; ak vam se i ne svidi DOA ,uvijek se možete vratit u Canthu i farmat dalje.
    Frend ti je teži kreten, ja sam dobio LB rank 6 prije nego li sam uopće nogom stupio u DoA, a rank 7 nego li sam uopće otključao Razaha.

  19. #79
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    ekipa sada radi dosta deep farm na HM zbog zodiac sworda...josh uvijek je 100k+

    a doa farm se radi titan gemova ...ali bude i dobrih dropova takodjer

    svi ti farmovi ovise o sreci kojom ti dropa nesto

    ja i dalje preferiram loot farm....

    imam jedno mjesto di od loota zaradim oko 7k/sat...meni cisto dovoljno


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  20. #80
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    204
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    Izgleda da svatko ima svoj ukus,ali ne bi se baš složio s tobom o ovom da ima više debila u DOA. Npr,frend koji radi grupu za DOA farm prima u grupu samo LB7+ tak da rijetko kad naletiš na debila.
    Anyway ja ne farmam uopće više,nije da trebam baš love al htio sam samo savjetovat onima koji nisu probali DOA farm da ga probaju-mislim da se tu i dalje vrti najviše golda-to sudim i po broju igrača koji su dole; ak vam se i ne svidi DOA ,uvijek se možete vratit u Canthu i farmat dalje.
    Frend ti je teži kreten, ja sam dobio LB rank 6 prije nego li sam uopće nogom stupio u DoA, a rank 7 nego li sam uopće otključao Razaha.
    Možda si i ti kreten jer pričaš o drugima,a nemaš pojma ko su i kak igraju. LB r6 prije neg si došo u DOA,pa kaj si ti radio ? Farmao LB pointe? zašto? Ne znam koji moraš pacijent bit da pređeš NF sa LB4+.

  21. #81
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Zbunjeno je vjerojatno zamijenio SS i LB rankove.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  22. #82
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    chill guys, moze li mi netko reci doa build za rangera? ili me povest sa sobom da vidim kako je to da se ne sramotim pred strancime

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ovo sam ja našo na nekom forumu za rangera sad kako radi:

    9+ inspiration
    5+ wilderness survival

    mantra of frost
    Greater Conflagoration [elite]
    winter
    res sig
    ~4 nonelite skills completely of your choice~
    "The present will pass by if you live in the past."

  24. #84
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    evo ti template za DOA (Foundry 3 man farm na HM)

    [R/Mo Famine ranger;OgMTY1Li5p8tdgOIH5BNRf8YA]

    trebash imati wilderness scalp i +3 wilderness i josh +3 best master


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  25. #85
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Decki dosta offtopica.Napravite si temu Urgoz i the Deep farm



  26. #86
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Šta se više ne smije ni pomoći nekomu... Evo najnovija titula koju sam dobio je Luxon -ono prvo zaboravio sam ime.
    "The present will pass by if you live in the past."

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    = Citat = Izvorno postao Pro n00b
    Možda si i ti kreten jer pričaš o drugima,a nemaš pojma ko su i kak igraju. LB r6 prije neg si došo u DOA,pa kaj si ti radio ? Farmao LB pointe? zašto? Ne znam koji moraš pacijent bit da pređeš NF sa LB4+.
    Radio vanquish i skupio pri tome LB pointove, zatim došao u DoA sa uključenom LB titulom i likovi me čim sam došao pozvali da idem s njima radit HM Veil bez da su me išta prije toga pitali, naravno nemoram ni govorit kako je završilo, i nakon što poginem likovi me pitaju "you are very experienced, right???"
    Tako da lik slobodno može imat LB rank 6, a da prethodno nije stao nogom u DoA, zato i dalje stojim iza teze da je kreten budući da očito smatra da titula garantira iskustvo.

    Ovo sam ja našo na nekom forumu za rangera sad kako radi:

    9+ inspiration
    5+ wilderness survival

    mantra of frost
    Greater Conflagoration [elite]S
    winter
    res sig
    To ti je bio nekakav tim build koji se vrtio oko toga da spiriti "pretvaraju" štetu da mantra smanjuje.
    Nije baš previše popularan, ali navodno radi.

  28. #88
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    evo, upravo sam pribavio +2 lucky
    i imam luxons supporter ^^
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  29. #89
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    na koju foru kad nema eventa? lockpickom?

    Bux.to referrer

  30. #90
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    = Citat = Izvorno postao Kron
    na koju foru kad nema eventa? lockpickom?
    da


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

Slične teme

  1. [Youtube] h4r0w4r3 kanali koje pratite i vaš kanal ako imate
    By marijanovic in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 31-10-2012, 01:46
  2. kako staviti titlove U FILM
    By dino032 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 20-07-2011, 19:51
  3. Tražim titlove ????
    By Peyo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-07-2010, 12:47
  4. koje knjige imate na policama?
    By Mirko L in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-08-2008, 19:35
  5. koje vi ciljeve imate?
    By ShadowKiller in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 23-05-2007, 21:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •