Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 143

Tema: Morrowind-moje životno djelo

  1. #61
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    'Soul trap' magiju baci na beštiju (Pazi, ne na čovika jer neki božji zakon to zabranjuje, heh) i dok traje magija protivnik će se svijetlit, sad ga samo ubij prije nego magija istekne!
    Moraš u inventoriju imat prazan soul gem, i mora bit određeno velik, npr. neke jače beštije mogu uć samo u Greater i veće, golden saint samo u Grand...

    Inače su u MW soul gemovi NEVJEROJATNO skupi, neka prosječna beštija u prosječnom soul gemu je cca 10-15 tisuča golda, ne sječam se točno jer sam davno igrao, ali možeš bez večih muka imat soul gemove od par stotina tisuča golda vrijednosti.

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    aha k fala

  3. #63
    U Oblivionu imaš crni Soul gem koji može zarobiti duše svih rasa.

  4. #64
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    U Oblivionu imaš crni Soul gem koji može zarobiti duše svih rasa.
    da, iam ga onaj glavni mage u cheydinhalu i necromanceri kad ojacas...

  5. #65
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    U Morrowindu nabavi Azura's Star i nikad se vise ne moras brinut za Soul Gemove.Nikad se ne moze istrosit.Ali ipak, samo dobijanje Azura's Star je malo teze(moras zavrsit quest za azuru).
    God, you can suck my coc.

  6. #66
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    gdje je shrine?

  7. #67
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    http://www.uesp.net/
    Ovaj sajt ti je kao wikipedija ali samo za svijet TES-a.Tu imas lokacije svih shrineova, artifekata,Walkthroughove.... ma sve sto te zanima.

    Ali samo da znas ja ne podrzavam Walkthroughove jer je najveci uzitak kad sam naidjes na neki shrine pa se onda namucis da dobijes artifekt.
    God, you can suck my coc.

  8. #68
    Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.

  9. #69
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Na tvojoj glavi, sjedim i meditiram.
    Postova
    401
    koji je lik (klasa) najbolja za rješavat temple kvestove?
    ASUS M2N4 - SLI
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    SEAGATE 160 GB, WD 640 GB
    2 * DDR 2 GB
    HD4850 512 MB GDDR3 256 bit
    CASE MSI MIDI DESING, P4-400W

  10. #70
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.
    Ja sm proveo 3h u onim kanalizacijama dok nisam skuzio kako doc do onog shrinea.Po meni jedna od tezih zagonetki u igri.
    God, you can suck my coc.

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    ima li negdje neki mod da journal bude malo pregledniji, ima tu previse podataka, da se razdjele obavljeni questovi, aktivni questovi, informacije itd.?

  12. #72
    [quote=[_[_[Sk8man]_]_]]
    = Citat = Izvorno postao "Arbiter of Change":24ftl0nb
    Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.
    Ja sm proveo 3h u onim kanalizacijama dok nisam skuzio kako doc do onog shrinea.Po meni jedna od tezih zagonetki u igri.[/quote:24ftl0nb]
    Heh, a ja bio igrao sa Argonijancem i stavio mod koju mu je davao neograničeno podvodno disanje.

    Rang€r:
    Tribunal je donio nešto slično, ali mislim da ne postoji mod koji to mijenja. Valjda je hardcoded (o, kako tu riječ mrzi TES community).

  13. #73
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    [quote=Arbiter of Change][quote="[_[_[Sk8man]_]_]":3ooqtl4l]
    = Citat = Izvorno postao "Arbiter of Change":3ooqtl4l
    Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.
    Ja sm proveo 3h u onim kanalizacijama dok nisam skuzio kako doc do onog shrinea.Po meni jedna od tezih zagonetki u igri.[/quote:3ooqtl4l]
    Heh, a ja bio igrao sa Argonijancem i stavio mod koju mu je davao neograničeno podvodno disanje.

    Rang€r:
    Tribunal je donio nešto slično, ali mislim da ne postoji mod koji to mijenja. Valjda je hardcoded (o, kako tu riječ mrzi TES community).[/quote:3ooqtl4l]


    A ja s alchemistom i ima sam koliko mi je god trebalo underwater breathing potiona i svi su bili jaći od komercijalnih.

    I u tom questu, te blagoslove sa shrineova možete uzet koliko hoćete puta uz uvjet da svaki put ponovo prinesete žrtvu. Najkorisniji je shrine u vivec templeu (ona na koju trebaš dat potion of levitation) - dobiješ cjeli dan levitacije!

  14. #74
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    [quote=Arbiter of Change][quote="[_[_[Sk8man]_]_]":2wtu7bda]
    = Citat = Izvorno postao "Arbiter of Change":2wtu7bda
    Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.
    Ja sm proveo 3h u onim kanalizacijama dok nisam skuzio kako doc do onog shrinea.Po meni jedna od tezih zagonetki u igri.[/quote:2wtu7bda]
    Heh, a ja bio igrao sa Argonijancem i stavio mod koju mu je davao neograničeno podvodno disanje.

    Rang€r:
    Tribunal je donio nešto slično, ali mislim da ne postoji mod koji to mijenja. Valjda je hardcoded (o, kako tu riječ mrzi TES community).[/quote:2wtu7bda]
    Cekaj malo. Ne kontam sta ce ti podvodno disanje.Da bi ti se most ka onoj daedri i shrineu otvorio moras pustit da ti se lik utopi i cim mu se health spusti na 0 most se produzi a ti automacki ozivis.(ili sam zaboravio kako ide taj quest)
    God, you can suck my coc.

  15. #75
    Shvaćaš koji sam problem imao?

  16. #76
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305


    Zbunilo me, zato sam reka da sam ima masu potiona, ali mislim da ima 1 shrine di moraš puno ronit kroz podvodne pećine - tu sam koristio potione

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao TheJopa


    Zbunilo me, zato sam reka da sam ima masu potiona, ali mislim da ima 1 shrine di moraš puno ronit kroz podvodne pećine - tu sam koristio potione
    Podvodne pećine ima samo Koal Cave, no shrine je na ulazu. Drugo ronjenje je u Vivec Canal. Dosta je*en quest.

    ,, Breathe the waters of his glory!"

    Preglednije questove donose expanzije, Bloodmoon čak stavlja onaj žuti health bar za zdravlje neprijatelja.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  18. #78
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    Aha, posli ne možeš zamislit kako si moga igrat bez tog!

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ubijao sam Cliff racera godinu dana
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  20. #80
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    Ubijao sam Cliff racera godinu dana
    Cliff raceri su za mene jedina prava mana Morrowinda .Ima ih posvuda jebote.Postane dosadno tamanit proklete bestije.Ali takodje ima i mod koji uklanja sve Cliff racere iz igre.
    God, you can suck my coc.

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Dok nije bilo tog HP bara za neprijatelje ja nikad nisam znao kad će beštija riknut
    posebno onaj neki bandit na mostu, preko kojeg ideš u dwemer ruins
    znam da sam se s njim bio i po 15-20 min
    i bježao od njega
    pobjegao u moonmoth fort i bježao vani-unutra da se healam jer sam bio lvl2 kad sam se sa njim zakačio
    i još su mi naplatili kaznu jer sam ga ubio(ja sam počeo bitku sa njim jer sam otprije imao loša iskustva sa njegovim lightning ballovima)
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  22. #82
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Na tvojoj glavi, sjedim i meditiram.
    Postova
    401
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Dok nije bilo tog HP bara za neprijatelje ja nikad nisam znao kad će beštija riknut
    posebno onaj neki bandit na mostu, preko kojeg ideš u dwemer ruins
    znam da sam se s njim bio i po 15-20 min
    i bježao od njega
    pobjegao u moonmoth fort i bježao vani-unutra da se healam jer sam bio lvl2 kad sam se sa njim zakačio
    i još su mi naplatili kaznu jer sam ga ubio(ja sam počeo bitku sa njim jer sam otprije imao loša iskustva sa njegovim lightning ballovima)
    Sjećam se tog tipa...ja san samo sta na onaj veliki kamen na početku mosta i polako ga tra strijelama dok nije crkao. (ako pričamo o istom tipu)
    ASUS M2N4 - SLI
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    SEAGATE 160 GB, WD 640 GB
    2 * DDR 2 GB
    HD4850 512 MB GDDR3 256 bit
    CASE MSI MIDI DESING, P4-400W

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Je ali ja sam imao nizak archery(mislim da se tako zove) a malo strijela pa to i nije baš pametno bilo
    i još on prokleti skeletoni
    ali sam zato sad imao lika sa naglaskom na blunt weapons i ja mislim thunder mace(neki je enchantani bio) pa je shit-head pao iz nekoliko udaraca
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  24. #84
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    = Citat = Izvorno postao Master_of_Soup
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Dok nije bilo tog HP bara za neprijatelje ja nikad nisam znao kad će beštija riknut
    posebno onaj neki bandit na mostu, preko kojeg ideš u dwemer ruins
    znam da sam se s njim bio i po 15-20 min
    i bježao od njega
    pobjegao u moonmoth fort i bježao vani-unutra da se healam jer sam bio lvl2 kad sam se sa njim zakačio
    i još su mi naplatili kaznu jer sam ga ubio(ja sam počeo bitku sa njim jer sam otprije imao loša iskustva sa njegovim lightning ballovima)
    Sjećam se tog tipa...ja san samo sta na onaj veliki kamen na početku mosta i polako ga tra strijelama dok nije crkao. (ako pričamo o istom tipu)

    Ne mogu virovat- meni je to isto jedna od najboljih borbi, nikad neću zaboravit, zato jer sam popušio prvi put, load game, oša u najbliži grad, u konobu mislim di dalje, kad vidim ja, alkohol pojačava strenght, endurance... I popijem sva pića u baru koja sam moga nabavit, i pijan ko daska (inteligence 0, strenght par stotina) potrčim do njega, kratka makljaža (tada nisma ni zna dobro igrat, doslovno je bilo ko da sam pijan- nabiji botun pa ko koga) i on zalegne. Bio je dobar osjećaj Šta je najvažnije nekako 'paše' u atmosferu...

  25. #85
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Ja sam prvo prešao par misija po nekoliko guildova prije nego što sam krenuo na glavnu kampanju. Kad sam došo do njega, umro je u 2-3 udarca. Moj level 45 Khajiit je tranutno nepobjediv (osim za Almalexiju ili nekoliko royal guardova odjednom) i ima custom klasu koju ja volim zvat BattleThief.

  26. #86
    Da, i meni je ta borba ostala u sjećanje... sjećam se me skoro ubio jer sam bio zauzet gledanjem krajolika. Ma dobio je koplje u čelu. Ta je borba iz nekog razloga jako atmosferična ljudima, isto kao i onaj početni razgovor s Jiubom.

  27. #87
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Koliko je još bivših bogova Tribunala ostalo živo, samo Vivec?
    Usput, on nosi Left hand Wraithguard?
    Sotha Sila je ubila Almalexia, a Almalexiu ti. Samo farmer Vivec još lebdi
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  28. #88
    Zapravo, Vivec je negdje nestao. Postoji više teorija kud i gdje.

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Jel nestao odmah nakon uništavanja Lorkhanova srca ili u slijedećim expanzijama?
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  30. #90
    Ne zna se, to ja govorim po jer tako kažu rumorsi u Oblivionu (u Morrowindu je uvijek tamo). Moguće da ga je ubio sam Nerevarine i tako počistio ionako umiruće Žive Bogove.

Slične teme

  1. Odgovora: 25
    Posljednji post: 31-03-2011, 18:17
  2. European Warfare : Napoleonica MOD (Mojih ruku djelo)
    By Gexozoid in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 05-06-2008, 15:34
  3. Final Destiny - SF djelo u izradi
    By Empe Tri in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-05-2008, 15:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •