Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 143

Tema: Morrowind-moje životno djelo

  1. #31
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    Holy shit...dobra ideja!
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    Uvijek sam mrzio MMO priče a ova nije iznimka. SP fan sam i TES MMO je moja najveća noćna mora.

  3. #33
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    ma mmo vise nije ono sto igra treba biti (govorim o bilo kojem mmo-u),. to vise nije tolka zabava koliko ti postane obaveza.
    sto ako te svi prestignu za 10 levela,.jer ti si zaposlen covjek i mada bi htio nemozes se najesti ni napiti a ni naspavati u WoW, ili nedaj boze TES MMO-u
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    a cuj, ja očem kompletni Tamriel na raspolaganju, ili barem Nirn ( ), e sad oce to bit sa A.I koji je skoro ko nasa inteligencija, neznam, ALI OČEM OGROMNISTES svijet

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    Pa igraj Arenu ili Daggerfall!

    Arena ima cijeli Tamriel i beskonačna je a Daggerfall ima svijet dvostruko veći od Velike Britanije (izmjereno).

    Good times!

  6. #36
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao Akul
    Pa igraj Arenu ili Daggerfall!

    Arena ima cijeli Tamriel i beskonačna je a Daggerfall ima svijet dvostruko veći od Velike Britanije (izmjereno).

    Good times!
    sve je to ok,.samo kaj ne izgleda vizualno primamljivo
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    sve je to ok,.samo kaj ne izgleda vizualno primamljivo
    "I still don't understand why people care about graphics so much!"
    ~ Akul, the Imperial Battlemage

  8. #38
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao Akul
    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    sve je to ok,.samo kaj ne izgleda vizualno primamljivo
    "I still don't understand why people care about graphics so much!"
    ~ Akul, the Imperial Battlemage
    jer su gradovi bezweze nastancani u dagerfallu,. zato ih ima tolko.

    draze mi je hodat i razgledavat jedan grad u oblivionu, nego posjetit tisucu
    iz dagerfalla.
    NO da se razumijemo, Dagerfall je odlicna igra
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    jer su gradovi bezweze nastancani u dagerfallu,. zato ih ima tolko.
    Meni se gradovi tamo doista sviđaju. Posebno kad trčić s konjem tražeći Dark Brotherhood, ili kad preskačeš preko gradkih zidina i napokon završiš u gradu ili dok letiš iznad njih u svojim kolima s konjem na koje si bacio levitaciju... the good old days.

    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    draze mi je hodat i razgledavat jedan grad u oblivionu, nego posjetit tisucu
    iz dagerfalla.
    I najveći OBomrzac i najveći ljubitelj DG-a se slažedu s time Ipak, nema OB skoro najbolju grafiku na svijetu bezveze!

  10. #40
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    22
    morrowind mi je (bila) najbolja igra..... h
    morrowind>>>>>>>>>>>>>oblivion u skoro svim segmentima(osim grafike)


    eh o mmo bi se moglo dosta raspravljati... uvijek ima dosta ljudi za a i protiv..... i'm neutral....

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas Archil's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Tortuga
    Postova
    470
    ajde mi please recite pricu od Morrowinda, sad sam na moru ne mogu docekat da se vratim doma i da ga ponovo instaliram...

    bla bla bla Tomato Tarifa

  12. #42
    Pa šta ćeš igrati ako ti mi kažemo sve? Inače, priča Morrowinda nije nešto što se da sažeti u nekoliko rečenica... dobro ajde, moguće je, ali propuštaš gomilu toga.

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Archil
    ajde mi please recite pricu od Morrowinda, sad sam na moru ne mogu docekat da se vratim doma i da ga ponovo instaliram...
    http://til.gamingsource.net/
    http://www.uesp.net/wiki/Main_Page

  14. #44
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Evo sažeto...

    Ti si zatvorenik koji je poslan (the chosen one) da spasi Morrowind

    Ali sva čar je u tome kako postigneš status da bi uopće mogao pristupiti spašavanju tog svijeta!

  15. #45
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    Ja bi osobno volio TES MMORPG. Ne vidim problem u tome da može bit samo 1 heroj. Veći problem vidim u tome da u TES nema respawna (tj. smrt=reload) a ako bi se respawn uveo onda priča još više pati (Zašto cara nisu oživili...?)

    Masivni questovi, možda i neki osobni questovi koje svaki igrač dobije i treba izvršit za uber nagradu ali su gotovo unikatni, pa malo politike (Aragoni žele osloboditi Black Marsh, Dark Elfovi također smanjit utjecaj Imperiala na Morrowindu...)

    E da. Nko je reka da su MMO izgubili draž zato jer te svi prestignu ako ne igraš. To ni meni nije drago, ali zašto se ne uvede neki server za casual igrače di ti posli 3h igre u 1 danu jednostavno prekineš dobijat iskustvo, pojavi ti se poruka tired i iskustvo se ne puni. Igrat možeš normalno i dalje, za svoj gušt, ali no-liferi ne bi bili super jaki, a osim toga dodatno vrime možeš potrošit razgledavajući, trgujući, tražeći grupu, opijat se u tavernu...

  16. #46
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    E da. Nko je reka da su MMO izgubili draž zato jer te svi prestignu ako ne igraš. To ni meni nije drago, ali zašto se ne uvede neki server za casual igrače di ti posli 3h igre u 1 danu jednostavno prekineš dobijat iskustvo, pojavi ti se poruka tired i iskustvo se ne puni. Igrat možeš normalno i dalje, za svoj gušt, ali no-liferi ne bi bili super jaki, a osim toga dodatno vrime možeš potrošit razgledavajući, trgujući, tražeći grupu, opijat se u tavernu...
    Dobra ideja, to su uveli za Kineze u WOW-u... No...

    Izgubilo bi dio draži jer ti nisi jedini heroj.. Zato
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #47
    Senior Member Lord of The Fleas D@rX's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Tu sam...
    Postova
    359
    nikad nisam igrao morrowind ni oblivion.
    When did I know????
    The day my mom told me I could be
    whatever I wanted to be.
    -Allen Iverson #3

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao D@rX
    nikad nisam igrao morrowind ni oblivion.
    I sta time zelis reci?


    Evo jucer sam dobio Morrowind (napokon) i moram reci da me grafika prirode(interijer i exterijer) ugodno iznenadila dok animacije za danasnje standarde nisu nesto no igra je iak stara 5 godina...

    Sto se tice gameplaya, dobar je sam me i dalje muci kak da pogodim protivnika macem, a posto sam marksman to me i ne boli jer protivnici(stakori, rakovi i jso neka zvjerad) nemogu dotaknut no doso sam u onaj cavern Ab(nesto) blizu Seyad Neena i tamo su me prilicno dobro izmlatili, sam sto me zanima jel ima neki quest sa onim robovima koje sam oslobodio, te kak da pocinjem, poslje toga sam nasao leš onoga poreznika odneso septime onom liku u luci i reko da sam ga nasao, te mi on reko da nadem ubojica, a ja nemam pojma te sam se toga okanio, zatim sam cuo trac da ispitam onu zensku u svjetioniku to sma ucinio ona sam pitala nes u vezi prstena i da joj ga donesem, ni to neznam pa sam odusto, onom fargothu sam dao onaj prsten sto su mu imperialci drpili pa trgujem kod onog lika za dobre cjene , to je sve od questova sto sma ucinio(to mi je vec 3. carachter ubile me ribe dok sam trazio bisere )
    Sad sam u onom gradu na B i razim lika da mu odnesem onaj paket, sad zanima me sto da dalje radim, koju da se guildu uclanim(u Mages guildu sam tak iz zahebancije), kak da ljude "natjeram da me zavole" u onom persuation, posto mi je speechcraft los(10 skill), ima jos dosta toga sto me zanima al sam zaboravio pa cu pitat poslje

    P.S. Oblivion je bolji

  19. #49
    Senior Member Nuke me please Upitni's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Imam
    Postova
    243
    1.ovak,na pocetku, onog poreznika ti je ubio neki argonian u jednoj kolibi tamo iza one trgovine,samo mu nesto kazi pa ce priznat,kod njega nadjes prsten koji mozes dat onoj zenskoj u svjetioniku
    2. imas u trgovini nekog tipa koji ce ti dat quest fargoth's hiding place,samo odi na vrh svjetionika i po noci cekaj da vidis gdje taj wood elf sakrije lovu,i ako si mu vratio prsten ces i prsten nac,tako da nisi nista izgubio a imas jos i bolje cijene u shopu nemoj dat poslije nista tom tipu koji je trazio da nadjes,jer ces onda izgubit dosta love
    3. za robove ne znam,mislim da nemas ovdje nista posebno,jer mi nitko nikad ne spomene robove a oni samo tamo stoje
    4. persuasion ti nije kao u oblivionu,nego imas sansu da ce ti se sa svakim onim bribe,admire,taunt (sto ti je veci speechcraft) podignuti raspolozenje lika,ali ako ga podmicujes i imas mali speechcraft mozda i ne upali
    5. za gildu,ako si neki thief najbolje ti je da se uclanis u thieve's guild,ja nikad nisam igrao sa njima ali mislim da su negdje u corner clubu,ili tako nesto,nek me netko ispravi ako nije


    oblivion ti je za sad bolji,jos malo igraj morrowind,skini si koji mod za animacije ako ti smeta i vidjet ces da je puuuuuno zabavniji i bolji
    Iako je bilo kako je bilo
    Ipak je nekako bilo
    Jer jos nikada nije bilo
    A da nije nekako bilo

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    fala na uputama(i spoilerima ) sad ce lakse biti, koji je mod najbolji sto se tice animacije i grafike?

  21. #51
    Senior Member Nuke me please Upitni's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Imam
    Postova
    243
    ma to ti je nekoliko pocetnih questova da lakse pocnes,poslije ces nac jos milijun takvih,ne brini a i bolje da znas kako proc nego da tako brzo odustanes!
    imas mod,zove se better bodies , ja imam verziju 2.2 ,ne znam ako je najnovija,nije los ali mozda postoji i bolji, arthas ce ti znat rec 100 %
    Iako je bilo kako je bilo
    Ipak je nekako bilo
    Jer jos nikada nije bilo
    A da nije nekako bilo

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    jel uz to i neki patch treba?

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    fala, a jel treba kakav patch?

    Nije da sma primjetio neke bugove vec cisto me zanima...

  24. #54
    Ima ti i official i unofficial patch, a ja ti preporučam oba.
    Googlaj ako nisi našao na nekoj moderskoj stranici.

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    skinuo sam onaj graphic extender i neznam sta da radim sa njim a uopce nema nikakvog moda u data filesu

    P.S. Sad sam i better bodies skinuo i ukljucim mod u data filesu a on ga nece pokrenuti, pise "Could not open mge settings file, the cannot find the file specified. Try running MGEgui.exe to recreate the save files."

    Sad sta treba nemam pojma

    P.S. 2 Iskljucim mod u Data filesu i opet pise isto...

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    Ma neda mi se, svejedno nije mi bas bitna grafika jedino sto nekad znam zapeti da se ne pomaknem ma da sam okrznu neki grm i to stvarno zivcira

  27. #57
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    Ma neda mi se, svejedno nije mi bas bitna grafika jedino sto nekad znam zapeti da se ne pomaknem ma da sam okrznu neki grm i to stvarno zivcira
    I mene to užasno živcira! Ja često skačem sa katova u Vivecu i onda znam zapeti između zida i lampe Poludim kad mi se to desi, moram reloadati, a zadnji save je 20 minuta prije

  28. #58
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    Ma neda mi se, svejedno nije mi bas bitna grafika jedino sto nekad znam zapeti da se ne pomaknem ma da sam okrznu neki grm i to stvarno zivcira
    I mene to užasno živcira! Ja često skačem sa katova u Vivecu i onda znam zapeti između zida i lampe Poludim kad mi se to desi, moram reloadati, a zadnji save je 20 minuta prije
    Ako zapnes u texturu samo otvoris konzolu(tilda) u upises "fixme"(bez navodnika) i automacki se prbacis metar od zida ili bilo kojeg drugog objekda.Ako ne uspije prvi put probas jos 2-3 puta i uspjece.Zar niste znali za tu komandu u konzoli.
    God, you can suck my coc.

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    ja nisam znao al sad znam fala

    P.S. Jel ima neko ko je igra/o Morrowind xfire?

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    misliš za konzultacije preko x-firea ili za igrat Morrowind preo x-firea?
    konzultacije. lol kak ces igrat

    P.S. Kak se koriste oni soul gemovi(koji su prazni) tj. kak "zarobiti" dušu?

Slične teme

  1. Odgovora: 25
    Posljednji post: 31-03-2011, 18:17
  2. European Warfare : Napoleonica MOD (Mojih ruku djelo)
    By Gexozoid in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 05-06-2008, 15:34
  3. Final Destiny - SF djelo u izradi
    By Empe Tri in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-05-2008, 15:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •