Stranica 3 od 14 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 401

Tema: COUNTER STRIKE (ajoj)

  1. #61
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Kron
    Evo ispovijedi grešnika:
    Ja imam komp manje od 3 god i nikad nisam igrao counter strike. Pa bi ja sad htio sasut par pitanja:
    Je li to besplatno ko Americas army i di se može nabavit i sto je taj steam?
    Jel igra ima neki cilj (poput honora u AA) ili samo igranje?
    Jel se triba regat?

    Svjestan sam da mi ovaj post donosi titulu nooba, ali ja bar priznajem da neman pojma.
    Malo neobično da ideš pitati u pljuvačnici, no ipak ću ti odgovoriti.
    Igranje nije besplatno, CS se kupuje preko steama ili u trgovini. Cijena je dosta niska.
    Steam je valvov servis za kupnju, nadogradnju i općenito manipulaciju kupljenih igara. Mišljenja o njemu su podjeljena, osobno smatram kvalitetnim rješenjem.
    Registiraš samo steam account.

  2. #62
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    Tema za igru je odlična nego je u krivo vrijeme napravljena ali ipak RULA !!!!!!!!!!! Ali ne kao CoD-ovi......

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    meni je cod bolji od cs-a.

  4. #64
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    meni je cod bolji od cs-a.
    takodjer

  5. #65
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    15
    Necu reci da je CS najbolja igra, kada to nije niti cu reci da je cs dobra igra zato sto je igra veliki broj igraca.
    Zasto se igra CS, jeste li se ikada pitali, svi ovi koji igraju cs i kunu se u njega umjesto u svoga babu.
    1.Tada kada je CS izaso nije bilo postene igre za Mulity
    2.Imao je smijesne sistemske zahtijeve.
    3.Bio je besplatan.
    4. Ne znam kako cete ovo svatit, ali probijanje igre do uspjeha nije linearna funkcija nego exp
    ma i nije bitno i ova tri argumenta su sasvim dovoljna.
    Ne bih nista rekao na ovu temu, ali kada mi neki covjek tamo rece da bolju atmosferu stvara cs od bf2, dodje mi da se bacim sa najvece zgrade u Sarajevu.Momce jesi li ti okusio sudar 32 vs 32 covjeka na mapi, sa svom mogucom artiljerijom, svim mogucim kojekavim raznim pljucama, hm, naravno da nisi, pa da vidis onda adrenalina kako te puca, jos odvrnes li zvuk na zavidnu razinu na dobrim zvucnicima i da sjednes na subwofer ( stavis ga pod stolicu) i cekas da te zvekne artiljerija ili pak kakav tenkic ili pak covjek se zaleti avionom u tebe , AAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJj a cs je hm, ma daj.

    Igram je i cs ali doduse CSS, i ev koje mu stvari ne mogu oprostit.
    1.jebeno nafakasko gadjanje, nisam vidio igre sa vecom nafakom
    2.uzasni rijesen antilag, sto su ubacili i u cod2, totalni shit nad shitovima.covjek udje sa pingom 500 i sniperom ubi se po mapi, ma daj.
    3. sve iznad 5 vs 5 u css je besmislica, a ko zeli sada da se bakce sa 9 toro ljudi na mapi, mozda oni koji nemaju novca za bolji komp, da igraju nesto posteno.
    cod1 rules, igra ima sve ono sto je potrebno za ozbiljno klanskog nadmetanje, Activision da je samo malo vishe ulozio i trazio od developera vecu brigu o svome chedu, cs bi lagano zamro, ali ovako kakav je danasnjji kapitalisticki svijet, zeljan para, napravili su nastavak koji i to nije.
    Jedan savjet.
    Ukoliko igrate cod/cod2/coduo/bf2 a zelite probati i css ( kakav crni cs) NE CINITE to.
    Ukoliko igrate css a zelite probati nesto iz ovog gornjeg arsenala, ucinite to sto prije i rijesite se frustracija i vidite sta je zabava.
    Opet ovo je samo moje vidjenje.!

    Ukoliko igrate css

  6. #66
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao Moncho
    Necu reci da je CS najbolja igra, kada to nije niti cu reci da je cs dobra igra zato sto je igra veliki broj igraca.
    Zasto se igra CS, jeste li se ikada pitali, svi ovi koji igraju cs i kunu se u njega umjesto u svoga babu.
    1.Tada kada je CS izaso nije bilo postene igre za Mulity
    2.Imao je smijesne sistemske zahtijeve.
    3.Bio je besplatan.
    4. Ne znam kako cete ovo svatit, ali probijanje igre do uspjeha nije linearna funkcija nego exp
    ma i nije bitno i ova tri argumenta su sasvim dovoljna.
    Ne bih nista rekao na ovu temu, ali kada mi neki covjek tamo rece da bolju atmosferu stvara cs od bf2, dodje mi da se bacim sa najvece zgrade u Sarajevu.Momce jesi li ti okusio sudar 32 vs 32 covjeka na mapi, sa svom mogucom artiljerijom, svim mogucim kojekavim raznim pljucama, hm, naravno da nisi, pa da vidis onda adrenalina kako te puca, jos odvrnes li zvuk na zavidnu razinu na dobrim zvucnicima i da sjednes na subwofer ( stavis ga pod stolicu) i cekas da te zvekne artiljerija ili pak kakav tenkic ili pak covjek se zaleti avionom u tebe , AAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJj a cs je hm, ma daj.

    Igram je i cs ali doduse CSS, i ev koje mu stvari ne mogu oprostit.
    1.jebeno nafakasko gadjanje, nisam vidio igre sa vecom nafakom
    2.uzasni rijesen antilag, sto su ubacili i u cod2, totalni shit nad shitovima.covjek udje sa pingom 500 i sniperom ubi se po mapi, ma daj.
    3. sve iznad 5 vs 5 u css je besmislica, a ko zeli sada da se bakce sa 9 toro ljudi na mapi, mozda oni koji nemaju novca za bolji komp, da igraju nesto posteno.
    cod1 rules, igra ima sve ono sto je potrebno za ozbiljno klanskog nadmetanje, Activision da je samo malo vishe ulozio i trazio od developera vecu brigu o svome chedu, cs bi lagano zamro, ali ovako kakav je danasnjji kapitalisticki svijet, zeljan para, napravili su nastavak koji i to nije.
    Jedan savjet.
    Ukoliko igrate cod/cod2/coduo/bf2 a zelite probati i css ( kakav crni cs) NE CINITE to.
    Ukoliko igrate css a zelite probati nesto iz ovog gornjeg arsenala, ucinite to sto prije i rijesite se frustracija i vidite sta je zabava.
    Opet ovo je samo moje vidjenje.!

    Ukoliko igrate css
    Eto napokon Sad samo poslušajte ovo!!

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    COD je najgora moguca multiplayer pucacina a CS je najigranija na svijetu. Jedina pozitivna stvar koja resi cod je grafika, ali i to je upitno
    jesi li ti cuo za pojam taktička igra, ili timski rad u call of duty...sumnjam, i zato mi nemojte govoritit da je cod bolji od cs i slicnih taktickih shootera

    P.S igrivost je bitnija od grafike
    P.P.S di ti vidis slicnosti u cod u bf?

  8. #68
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    CS je po meni klasika... (mislim na onaj prvi CS)... prvu igru koju sam zaigro je CS... (tj worms, al sad radi price...) u igraoni... i na toj igri sam se naucio osnove... uglavnom... igra je klasika... i svi bi ju barem jednom trebali zaigrati...

  9. #69
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    I ja sam počeo sa CS ali prerasteš tu igru kasnije ti bude kao usputna zabava .... ono svratiš odigraš ....

  10. #70
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    da... ono zaletis se sa ekipom u igraonu i zgazis ih jer pol njih u zivotu nije vidilo kompjuter...

  11. #71
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Zamrzio sam CS zbog ekipe na public serverima koja je grozna(cast izuzecima)
    Sve neka djeca koja kad ih killnes psuju sve zvio i mrtvo,boga ma sve
    P.S:GoGAMERo Cs je bio proglasen multy igrom godine 2000., a sad vjerujem da je 2006
    tarmi rićmi

  12. #72
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    15
    ne postojece taktike u cod, covjece pa di si ti rodjen, di si ti odrasto, kada tako nesto tvrdis, ajme meni drugovi i drugarice, pa dje to ima, pa zar ima covjek koji kaze da u cod ne postoje taktike i koji kaze da je cs tata mata svih taktika, joj , stvarno ne kontam. A da ne pricam u taktici u bf2 i svim "modernim" igrama, css je igra ba za djecu ni za koga vishe.

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    looool cod jedna od najgorih multiplayer igara prvi put to čujem lol.
    baš suprotno ona je jedna od najboljih multipleyer igara.

  14. #74
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    looool cod jedna od najgorih multiplayer igara prvi put to čujem lol.
    baš suprotno ona je jedna od najboljih multipleyer igara.
    To je stvarno glupa tvrdnja.(mislim na ono da je najgora) Traži malo internetom za mp igre i brzo ćeš promjenit mišljenje, ima debilizima ko u priči
    Sve tam neki multiplayer tetrisi
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    ko ja ? ja citiram onog prije šta je rekao da je cod najgora multiplayer igra

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    pa nema nikakve taktike u cod,ljudi je vole igrat upravo radi toga i svatko tko tvrdi da ima taktike nije igrao takticki shooter!!.A osim toga bugovita je i ima nekih glupo izvedenih stvari npr kada te netko rani mozes normalo aimat kao da te nisu ni ranili , mozes skakat i aimat sa sniperom i ubit koga zelis i takve gluposti od kojih mi se igra gadi, tko je ikada vidio da snajperist skoci i ubije nekog iz skoka!!? Igru volim u single playeru, posebno drugi nastavak ali kada je o mp-u rijec ima daleko boljih naslova.

  17. #77
    Senior Member It lives by night S4MUR41's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    nirvana
    Postova
    657
    offtopic: BF je nabolji mp... takticki mp... igram ga po cijele dane... i bas sam jucer naso neki server na kojem slu ljudi pametni... kad im kazes da ti treba prijevoz stat ce i cekat ce te da udes... uglavnom poslusaju te...

    sry na offtopicu...

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao S4MUR41
    offtopic: BF je nabolji mp... takticki mp... igram ga po cijele dane... i bas sam jucer naso neki server na kojem slu ljudi pametni... kad im kazes da ti treba prijevoz stat ce i cekat ce te da udes... uglavnom poslusaju te...

    sry na offtopicu...
    i u americas army te slusaju na sf mapama (ako si sargeant fkors )

  19. #79
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    pa nema nikakve taktike u cod
    Ti vjerovatno nikada nisi odigrao clan war u cod-u.
    To sto si rekao za snipe je true, ali bar u cod2 imas "hold breath" funkciju doku u kanteru nisan se ne trese da atomska padne pored tebe.
    Fizika bombi je lose odradjena, i igra je nevjerovatno nafakaska.
    Pogodi te lik u glavu pistoljem sa 200 m.
    tarmi rićmi

  20. #80
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    pa nema nikakve taktike u cod
    Ti vjerovatno nikada nisi odigrao clan war u cod-u.
    To sto si rekao za snipe je true, ali bar u cod2 imas "hold breath" funkciju doku u kanteru nisan se ne trese da atomska padne pored tebe.
    Fizika bombi je lose odradjena, i igra je nevjerovatno nafakaska.
    Pogodi te lik u glavu pistoljem sa 200 m.
    Upravo tako ....... CoD je taktička igra i zato se igraju klan warovi (to još S&D u kojem moraš biti zajedno i napast njihovu metu...to nije moguće sa jednim čovjekom)...

    Neki očito nisu primjetili da se CoD ne svodi samo na Deathmatch.......postoji
    još modova igranja

  21. #81
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    pa nema nikakve taktike u cod,ljudi je vole igrat upravo radi toga i svatko tko tvrdi da ima taktike nije igrao takticki shooter!!.A osim toga bugovita je i ima nekih glupo izvedenih stvari npr kada te netko rani mozes normalo aimat kao da te nisu ni ranili , mozes skakat i aimat sa sniperom i ubit koga zelis i takve gluposti od kojih mi se igra gadi, tko je ikada vidio da snajperist skoci i ubije nekog iz skoka!!? Igru volim u single playeru, posebno drugi nastavak ali kada je o mp-u rijec ima daleko boljih naslova.
    decko decko to sa skokom trebas nauciti kladimo se da ti to nebi uspio iz 50 pokusaja
    a bugovi? drago mi je sto ih ima. trebas iskoristiti sve sto ti igra daje

  22. #82
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    COD je najgora moguca multiplayer pucacina a CS je najigranija na svijetu. Jedina pozitivna stvar koja resi cod je grafika, ali i to je upitno
    jesi li ti cuo za pojam taktička igra, ili timski rad u call of duty...sumnjam, i zato mi nemojte govoritit da je cod bolji od cs i slicnih taktickih shootera

    P.S igrivost je bitnija od grafike
    P.P.S di ti vidis slicnosti u cod u bf?
    decko ja cu uvijek kad vidim neprijatelja u codu radje napisat ostalima gdje je makar me on za to vrijeme zatukao nego sto cu ga odmah napasti. znam da vecina likova koji igraju cod to neradi ali opet... to sto kazes za cod definitivno nije istina.
    i za kraj..
    glup si

  23. #83
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    P.P.S di ti vidis slicnosti u cod u bf?
    i opet sry na nizanju postova... hmhm gdje je slicnost... nisanjenje? recimo znas ono kada stisnes desni klik na misu?
    cs je odlicna igra nema sta, ali po meni se nemoze usporediti sa codom. vidi sad ti recimo pucanje u cs... lik trci nema tu nisanjena. uzmi desert eagle, cucni i boom headshoot na drugi kraj mape. uzmi snip nisan stoji ko miran kakav ne bi bio ni da si sniper kroz zid nabio. i opet headshoot. opet cs je odlicna multiplayer igra i grijeh ne nezaigrat ju, ali kad jednom probas cod... nevracas se (na CS ofkors)

  24. #84
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    O.K. D.E.M.O. shvatili su .......zašto nižeš samo postove ljudi su tvrdoglavi nemožeš tu ništa......

  25. #85
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao olio
    O.K. D.E.M.O. shvatili su .......zašto nižeš samo postove ljudi su tvrdoglavi nemožeš tu ništa......
    a stas moras im razbit glavu

  26. #86
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    lol lijepo si ti meni sve to objasnio al ja opet ostajem pri svome.
    P.S- glup si ti kad igras cod lol <<<<sala

  27. #87
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    CS JE NAJBOLJA IGRA IKAD NAPRAWLJENA
    #paperplatoongoonz

  28. #88
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    CS i CoD su 2 SUPROTNE IGRE !

    CS je " Splinter Cell " pucačina (ako kužite što mislim ) a CoD je II. Svjetski rat.

    U CS se sve vodi na jedan jedini metak i tko ce brže opaliti, tko ce kome doci prije s ledja...tipično " specijalski " / "teroristički "

    U CoD-u je važan timski rad i taktika(strategija)...ne moreš ti doči s thompsonom na čistinu i pobit 5 ljudi odjedanput a oni imaju karabinere ili polu-automatske

    Ima i taktike u CS ali nije to to(barem meni).

    Ja u CS SUX zato je i bas ne volim i zato što je to " Iz zasjede i mrklog mraka 1 metak u glavu" pucačina
    3
    reda
    teksta

  29. #89
    Senior Member Lord of The Fleas NiX@tHeG4M3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sjeverna tribina Maksimira!!!
    Postova
    418
    Majku mu jebem ko mi izbrisao post majku mu jebem nek se javi pička majku mu jeba da si kurac nagura u šupak pička ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!!

    Ontopic:CS je najluđa MP pucačina!!!
    Ne možete otvarati nove teme.
    Ne možete odgovarati na postove.
    Ne možete uređivati vaše postove.
    Ne možete izbrisati vaše postove.
    Ne možete glasovati u anketama.

    E da evo moje stranice!!!My web site!!!

    DSL PETICIJA!!!NE ZAJEBAVAM!!!MOLIM VaS POTPIŠITE SE!!!

  30. #90
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao NiX@tHeG4M3R
    Majku mu jebem ko mi izbrisao post majku mu jebem nek se javi ***** majku mu jeba da si ***** nagura u šupak ***** ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!!
    Oke srećo, radi ovog si popio, koji ono, 5. ban?

Slične teme

  1. COUNTER STRIKE SOURCE
    By .:-:. in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 30-11-2008, 16:14
  2. MAPE ZA COUNTER STRIKE 1.6
    By 777_IK7_777 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-07-2008, 14:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •