Stranica 1 od 14 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 401

Tema: COUNTER STRIKE (ajoj)

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86

    COUNTER STRIKE (ajoj)

    koje je to smeće ja nemogu vjerovat
    nastavak 1.6 koji se zove nešto sa STEAM nemam blage, tako je trul da mi je bilo zlo od toga.
    frendovi su mi prpošni jer nemaju adsl pa nemogu halat COD na netu tak da se samozadovoljavaju sa čim stignu.
    npr. ovim smećem.

    grafika i detalji su totalno u kurcu,o oružjima da i ne govorim,(snajperom ih gađate posred čela od prve JER SE NIŠAN UOPĆE NE TRESE),likovi su tako gadni da ih nemogu gledat ali igrivost mi ubija sve.

    nemože mi neko doć i reć pa igrivost je odlična kad ju sve UBIJE.

    A tek bacanje onih bombi. lete ko letve. baciš ju a ona leti kak si ju bacio,bez ikakvog okretanja odbijanja od zidova ili ičeg sličnog.vrlo jadno.

    a tek mape. uuuuuu šta sam se tu nagledo detalja. Lik dođe do ljestava nekih tamo, i ide se penjat. ja mislio sad će on do gore s noge na nogu,PRIDRŽAVAJUĆI SE ZA LJEStve.
    ali ne. on KLIZI UZ LJESTVE KAO DA JE usred spolnog akta.
    pa bože kud idu ti ljudi a i svijet s njima?!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Counter Strike 1.6 meni owna...

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Joj kad vas goGAMERo čuje




    Kao prvo, CoD se svojom kvalitetom (ili bolje rečeno nekvalitetnom) ne može uspoređivati s CS-om, jer mu nije ni do koljena. CS je nešto posebno. Nikad nisam bio neki veliki klanski igrač, ali bio je moj prvi izbor kad se pričalo o pucačinama u LAN-u (doduše, kasnije sam prešao na ET, ali to je već druga priča). Mogao bi sad pisati priče o tome, ali ipak će gore navedeni kolega kad tad doći i reći šta treba.

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86
    ja sam ovo naveo kao primjer iz jednog nastavka al ne znam druge.

    ako je ovo jedan od prvih nastavaka onda ok al ak nije onda mi niko ne smije ni a reć

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Jel vi znate da je W3DR4N prvi put stavio smajlića??

    is this possible??

    ok sad na odgovor

    zakaj je c-s nekim ljudima tak poseban?

  6. #6
    Guest
    grafika je jadana ali meni je igrivost dobra

  7. #7
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86
    ...evo jesam ti reko....

    igrivost....

  8. #8
    cs je najbolja pucačina na planetu
    I AM PRINCE-ARTAS - TEMPORARILY (still 1 day)

  9. #9
    Member Plants Vs Zombies Iron Wan Kenobi's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kuca,stan????
    Postova
    59
    CS RULES!!!!
    By Iron be PURGED!!!!

  10. #10
    cs je kultna igra...ali moj izbor je ipak CoD

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Joj kad vas goGAMERo čuje




    Kao prvo, CoD se svojom kvalitetom (ili bolje rečeno nekvalitetnom) ne može uspoređivati s CS-om, jer mu nije ni do koljena. CS je nešto posebno. Nikad nisam bio neki veliki klanski igrač, ali bio je moj prvi izbor kad se pričalo o pucačinama u LAN-u (doduše, kasnije sam prešao na ET, ali to je već druga priča). Mogao bi sad pisati priče o tome, ali ipak će gore navedeni kolega kad tad doći i reći šta treba.


    Tako je, to si odlično razjasnio, a sad malo grublje! Za mene je CS 1.6 životttttt, nemam ništa protiv ostalih FPS online pucačina npr. cod, enemy teritory...., ali pljuvati po igri koja je obilježila prošlo stoljeće je za mene NEOPROSTIVI GRIJEH! Već 6 godina CS igram aktivno dakle bar 2 h dnevno bez obzira na školu posvetim mu se koliko mogu, i stoga nemojte me vrijeđati!

  12. #12

    Re: COUNTER STRIKE (ajoj)

    = Citat = Izvorno postao Pain
    koje je to smeće ja nemogu vjerovat
    nastavak 1.6 koji se zove nešto sa STEAM nemam blage, tako je trul da mi je bilo zlo od toga.
    frendovi su mi prpošni jer nemaju adsl pa nemogu halat COD na netu tak da se samozadovoljavaju sa čim stignu.
    npr. ovim smećem.

    grafika i detalji su totalno u kurcu,o oružjima da i ne govorim,(snajperom ih gađate posred čela od prve JER SE NIŠAN UOPĆE NE TRESE),likovi su tako gadni da ih nemogu gledat ali igrivost mi ubija sve.

    nemože mi neko doć i reć pa igrivost je odlična kad ju sve UBIJE.

    A tek bacanje onih bombi. lete ko letve. baciš ju a ona leti kak si ju bacio,bez ikakvog okretanja odbijanja od zidova ili ičeg sličnog.vrlo jadno.

    a tek mape. uuuuuu šta sam se tu nagledo detalja. Lik dođe do ljestava nekih tamo, i ide se penjat. ja mislio sad će on do gore s noge na nogu,PRIDRŽAVAJUĆI SE ZA LJEStve.
    ali ne. on KLIZI UZ LJESTVE KAO DA JE usred spolnog akta.
    pa bože kud idu ti ljudi a i svijet s njima?!

    ti si svijestan da CS ima već koju godinu od izlaska?
    lolz0rdz

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    # Beta 1.0 - 19 June 1999
    # Beta 1.1 - 27 June 1999
    # Beta 1.2 - 20 July 1999
    # Beta 2.0 - 13 August 1999
    # Beta 2.1 - 17 August 1999
    # Beta 3.0 - 14 September 1999
    # Beta 3.1 - 16 September 1999
    # Beta 4.0 - 5 November 1999
    # Beta 4.1 - 1 December 1999
    # Beta 5.0 - 23 December 1999
    # Beta 5.2 - 10 January 2000
    # Beta 6.0 - 10 March 2000
    # Beta 6.1 and 6.2 were "Server Only" updates, not for client/user machines
    # Beta 6.5 - 5 June 2000
    # Beta 6.6 - 22 June 2000
    # Beta 7.0 - 26 August 2000
    # Beta 7.1 - 13 September 2000
    # Version 1.0 - 8 November 2000
    # Version 1.1 - 10 March 2001
    # Version 1.3 - 19 September 2001
    # Version 1.4 - 24 April 2002
    # Version 1.5 - 12 June 2002
    # Version 1.6 - 15 September 2003

  14. #14
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    ma srat po CS-u jednako je trčanju posred Riječkog Korza vičući "Ja sam debil"...dakle debilana

    CS je druga najbolja multiplayer pucačina (prva je UT99 )

    ovo gore je IMO naravno, ali činejnica je da je CS prejebena igra sa prejebenim gameplayom i ...atmosferom?... zvuk mi je jedna od najjebenijih stvari u toj igri.. kvaliteta zvuka i nije na razini danađanjih igra, ali se pošteno userreš kad te neko s leđa kokne kalašom i po zvuku se svašta može zaključiti..

    ma sve mi u igri rula...

    jedino su te granate u početku bile čudne za bacati, ali i na to se naviken pa na kraju ispade i taj sistem bacanja odličan kad se skuži...

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86
    nemam riječi.
    mislim ak je to ljudima legendarna igrica onda fakat neznam....

  16. #16
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86
    o da da.
    cod je nekvalitetan?
    koji cod? 1
    e pa dragi moj cod 1 je bolje napravljen od bilo kojeg cs-a a da ne govorim o cod-u 2 koji je doveden do savršenstva s tim da nikad neće zadovoljit želje gamera.

    pa ti šuti.

  17. #17
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86
    pa kakvi su to bureki?
    ha ha ha
    dođe mi da se polomim...

    ...cod-ova nekvaliteta...


    HAHAHAHAHA

  18. #18
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    CS te taktička pucaljka, al je CoD cista koljacina! U 2. je grafika cool, pogotovo na DX9, bolje od CS: S. Jedino mi je zao kaj su rekli da cemo moci voziti preko 20 razlicitih tenkova i toga, a na kraju nista.
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  19. #19
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Nisam nikada bio neki veliki fan CS,ponajbolji mi je CoD,ali sve je to stvar ukusa.Nebih nikada igrao cod2 sa vozilima,jer bi se to pretvorilo u battlefield.
    tarmi rićmi

  20. #20
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    28
    = Citat = Izvorno postao Schrafciger
    CS te taktička pucaljka, al je CoD cista koljacina! U 2. je grafika cool, pogotovo na DX9, bolje od CS: S. Jedino mi je zao kaj su rekli da cemo moci voziti preko 20 razlicitih tenkova i toga, a na kraju nista.
    CoD cista koljacina ??? omg nevjerujem da sam naisao na ovakav komentar.. isto ko lik u igraoni sta je rekao da je Unreal sranje jer je nerealan...

    omfg daj igraj CoD jedno tjedan-dva i vidit ces da nije stvar u bezumnom rushanju, nego pravi igraci nadmudruju protivnike. Na warovima se koristi vise taktike nego u CS i CS:S zajedno, jer sam gledao frenda sta je to igrao i
    cilj mu je bio skupiti para za neko ok oruzje i samo onda bezveze sprayao...

    naravno ja nemam nista protiv CS:S i rado bi zaigrao da nije do steama...
    al ovako mi je CoD prvi izbor

    p.s: ovdje pricam o CoD1, CoD2 je razocarao sve CoD1 skillere upravo zbog tog Zemi-thompsona-i-rushaj nacina igranja...
    Alkoholom protiv droge!

  21. #21
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    = Citat = Izvorno postao LuciferuZ
    omfg daj igraj CoD jedno tjedan-dva i vidit ces da nije stvar u bezumnom rushanju, nego pravi igraci nadmudruju protivnike.

    Igram CoD2 od kad je izaso, znam taktizirat i taktiziranje mi je najbolja stavr na netu, mrzim to kad svi zgrabe Tompsonke i STG 44 pa se kolju. Najbolji su mi serveri di su samo puske dozvoljene. Ali kad krene akcija, 20, 30 igraca po svakom timu i onda na nekoj maloj mapi tipa Carentan ili onih rovova, e to je cista koljacina.
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  22. #22
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    = Citat = Izvorno postao Pain
    nemam riječi.
    mislim ak je to ljudima legendarna igricaSonda fakat neznam....
    care!


    EDIT: ti si svjestan da sve što kažeš od sad neće imati nikakvu težinu, već će biti isprazne riječi čovjeka koji se predstavlja kao nekakav gamer koji zna ocjeniti igru, a igre naziva pogrdnim umanjenicama kao što je "igrica"...

    i ne pokušavaj se izvlačit time da tako samo CS nazivaš

    u got owned son...



  23. #23
    selfowned


    valjda
    lolz0rdz

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao Pain
    nemam riječi.
    mislim ak je to ljudima legendarna igrica onda fakat neznam....

    Pain već si puno toga da izvinete nasro, prvo kako možeš pljuvati po IGRETINI, a ne igrici kako je ti nazivaš ,koju kladim se nisi igrao 5 min, nego si očito vidjeo grafiku pa ti se nije svidjela! Jest da je ovo forum Pljuvačnica, ali kad mi čovjek sere o CS-u je isto koda si me strijelom u srce probo!
    treba ga igarti i igrati i jednom ćeš ga zavoljeti, poptuno se slažem s WEDRANOM, normalno nemam ništa protiv CoD-a, cod 2 sam jedno vrijeme igrao online, ali kako to kolega wedran kaže, nije mu ni do koljena! I opravdano se može reći da je CS sigurno jedna od najboljih multiplayer fps-ova svih vremena, tu bih još ubrojio ut, wolf, et!

    I STOGA TE SVOJE GLUPOSTI, kako bi stariji ljudi rekli OKAČI MAČKU O REP!S

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies Schrafciger's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko Selo
    Postova
    99
    Nije sve u grafici. ET i Wulf su stare igre s jos starijom grafikom al je gameplay odlican i ne kanim ga prestat igrat.
    Ja znam da nista ne znam. Prema tome ja sam totalna budala. Ako bi i pomislio da nesto znam to bi bilo jako glupo od mene.

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    CS - arkadno smeche od "igrice". Jedina stvar gora od same igre je vecina igraca na serverima.

    Ali kad nije bilo drugog izbora za FPSove sa stvarnim oruzjem, CS je bio car.
    do 1.5 - zakon
    1.6 - fuuuuj, Steam!
    Source - fuuuuj, CS!

    Pazite da vam pacemakeri ne otkazu, ovo je ipak pljuvacnica.
    there is no god to punish us

  27. #27
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86
    kao prvo uopće kad trošim riječi na NEŠTO što još pri tome i omalovažavam odna koristim naziv IGRICA jer je to debilan način trošenja vremena posebno dok igraš CS.

    prije puno vremena kad nisi imao što igrati onda je bio dobar al za današnje zahtjeve gamera općenito to nije ni na zadnjoj stepenici.

    neki dan sam na satelitu gledao program na kojem su igrali war-ove,njih 5 na 5 i to je tako glupo bilo da mi se nije dalo gledat.

    likovi rushaju na ove,pobacaju neke bombice trule,zbuksaju se iza nekog zida, onda im ovi dođu s leđa i sve ih poskidaju pucajući im jednom u nogu a jednom u tijelo.

    vidio sam i pucanje i oružja i to je tako loše napravljeno da sa gunom lika skineš tako da ga 2 puta pogodiš u nogu.

    mislim stvarno....

  28. #28
    = Citat = Izvorno postao Pain
    nemam riječi.
    mislim ak je to ljudima legendarna igrica onda fakat neznam....
    ma Pain imas pravo ali cs je naj jednostavnija igra za multiplayer zato je vecina i voli
    ed 'o

  29. #29
    Bez obzira jednostavan ili ne, on ima ono nešto, što druge igre nemaju i to ga čini tako popularnim. A Pain hama** NE PROSIPAJ se po forumu, imao bih sada svašta nagovoriti, ali ne želim kršiti pravila foruma!

  30. #30
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    86
    čuj ja imam svoje mišljenje koje ću slobodno reć (htio ti to ili ne) a i do sada sam primjetio da se ljudi i slažu sa mnom. pa ti pričaj šta hoćeš.

Slične teme

  1. COUNTER STRIKE SOURCE
    By .:-:. in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 30-11-2008, 16:14
  2. MAPE ZA COUNTER STRIKE 1.6
    By 777_IK7_777 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-07-2008, 14:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •