Vidi rezultate ankete: Da li možete dočekati nove SW filmove?!

Glasači
59. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Nemogu,jebiga umirem od srećeee

    26 44,07%
  • Da,mislim da će biti šit

    13 22,03%
  • Odmah ću ih kada dođu pogledati,ali to je još dugoooo

    20 33,90%
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 64 od 64

Tema: SW 2 NOVA FILMA!!!!!!!!

  1. #61
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Pa mogli bi napravit nove filmove u stilu novog Beowulfa, pa bi mogli animirat mlade glumce, a ovi neka im posuđuju glasove.
    O tome su bili razmišljanja na raznim SW forumima da bi ih mogli napraviti CGI, ali ako se ne varam, odbijeno je, a star wars ne smije kompletan bit CGI jer će izgubit mnogo štiha.


    @AngelRI

    Bilo bi vrijeme kada da se malo krene opet prema Skywalkeru, same ekranizacije Clone Wars pizdarija, već mi Clone Warsi idu na živce, dok mi je saga sa Luke-om daleko zanimljivija, još kad bi napravili nešto iza skywalkerova postanka Grand Jedi Master-a bilo bi super.


    Da nema materijala o Luke Skywalkeru ne bi ništa rekao, ali onak, pogledajte malo:

    http://starwars.wikia.com/wiki/Luke_Skywalker
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #62
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Pa mogli bi napravit nove filmove u stilu novog Beowulfa, pa bi mogli animirat mlade glumce, a ovi neka im posuđuju glasove.
    O tome su bili razmišljanja na raznim SW forumima da bi ih mogli napraviti CGI, ali ako se ne varam, odbijeno je, a star wars ne smije kompletan bit CGI jer će izgubit mnogo štiha.
    A znaš da bi to trebali napraviti, posebno sam uvjeren u to kad pogledam 2. i 3. dio.
    Ono, gotovo čitav film je animiran i obiluje digitalnim eye-candyem.

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Pa mogli bi napravit nove filmove u stilu novog Beowulfa, pa bi mogli animirat mlade glumce, a ovi neka im posuđuju glasove.
    O tome su bili razmišljanja na raznim SW forumima da bi ih mogli napraviti CGI, ali ako se ne varam, odbijeno je, a star wars ne smije kompletan bit CGI jer će izgubit mnogo štiha.


    @AngelRI

    Bilo bi vrijeme kada da se malo krene opet prema Skywalkeru, same ekranizacije Clone Wars pizdarija, već mi Clone Warsi idu na živce, dok mi je saga sa Luke-om daleko zanimljivija, još kad bi napravili nešto iza skywalkerova postanka Grand Jedi Master-a bilo bi super.


    Da nema materijala o Luke Skywalkeru ne bi ništa rekao, ali onak, pogledajte malo:

    http://starwars.wikia.com/wiki/Luke_Skywalker
    ma ja se slažem sa svima vama ja bi samo htio da izađe novi S.W. film čime će se bavit kojim djelom me čisto briga...

    i want Star Wars!!!!!


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  4. #64
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    sa Lukeom je najbolje. ali to nije to bez Mark Hamila

Slične teme

  1. NOVA TAKSTATUR!!!!!!!!!!1
    By O-Okac in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 25-07-2006, 23:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •