Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 109 od 109

Tema: A, normalno, overclocking

  1. #91
    ja sa testiro samo sa super pi (ove druge mi se nije dalo pokretat) i radilo sve ok imam bartona na 2,2 ghz

  2. #92
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Jeli se moze smanjiti brzina proca
    Well, as long as it's interesting.

  3. #93
    naravno da moze makar ne vidim svrhu tome u biosima smanji frekvenciju na kojoj radi ako oces i undervolatat moras fleshat biose

  4. #94
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Kuzim ovo sa frekvencijom ali kakve veze ima voltaza, i treba li i nju podizat ma smo mi dajte neki dobar link
    Well, as long as it's interesting.

  5. #95
    Senior Member Lord of The Fleas -Jojo-'s Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postova
    400
    Pa ak stavis proc na npr. 3.7ghz i onda ti se poslije nekih testova pocne rusit sistem...onda lijepo odes u bios i stavis napon za jednu stepenicu vise...i ak opet nece onda jos malo povecas...i to je sva mudrost...

  6. #96
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    ok evo sad hocu da overlockujem 2.0 na recimo 2.6 eh sta sad treba uradit?moze li mi neko pomoci
    <3 ya all.

  7. #97
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Zasto se mora frekvencija memorije ja sam sta na 3.36Ghz jer mi memorija moze samo 400mhz, a ako dignem proc na 3.6ghz onda mi je memorija na 350mhz, neznam jeli se isplati
    Well, as long as it's interesting.

  8. #98
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    = Citat = Izvorno postao Letva
    ok evo sad hocu da overlockujem 2.0 na recimo 2.6 eh sta sad treba uradit?moze li mi neko pomoci
    zna li iko...ja kad uđem u bios pise 2000mhz itd podaci o konfi itd...eh sad sta treba uraditi da podignem brzinu proca???moze li mi iko objasniti
    <3 ya all.

  9. #99
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Googluj
    Well, as long as it's interesting.

  10. #100
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    nasao sam odoh probat
    <3 ya all.

  11. #101
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    evo overlockao sam komp sa 2.0 na 2.3.Ghz...mislim da je dobar pomak sta je najbolje uraditi...jel da radi proc i mat.ploca isto omjer 1:1...imam jedno pitanje gdje se vidi kolika je temperatu ra proca..u biosu

    EDIT:Sta je to FSB i gdje se to vidi?
    <3 ya all.

  12. #102
    Senior Member Lord of The Fleas ghostgamer's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    305
    FSB je memorija to*mnozitelj daje brzinu procesora,u biosu se vidi temp.proca i kako si overclocko ako neznas gdje se vidi FSB?

  13. #103
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    ma bog zna sta sam je pritisnuo...al sam stvarno podigao za sada na 2.5Ghz...500Mhz...al gdje se vidi temperatura proca??znam da je u biosu al GDJE?
    <3 ya all.

  14. #104
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Ne znam
    Postova
    192
    Evo još jedno pitanje!
    Jel zna netko di mogu nać nešto o otključavanju multipliera za P4? Zanima me kolko je to teško i rizično. Znam da je fizički zaključan, al je bi htio vidit kak to ide! Multiplier mi je 20x!!!
    Tražim po netu, al niš ne mogu nać, pa ak neko zna da mi pomogne ubrzat potragu!

  15. #105
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao White
    Evo još jedno pitanje!
    Jel zna netko di mogu nać nešto o otključavanju multipliera za P4? Zanima me kolko je to teško i rizično. Znam da je fizički zaključan, al je bi htio vidit kak to ide! Multiplier mi je 20x!!!
    Tražim po netu, al niš ne mogu nać, pa ak neko zna da mi pomogne ubrzat potragu!
    čini me da triba nešto uradit fizički na matičnoj

  16. #106
    Senior Member It lives by night Thoroughbred B's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    PC Ekspert
    Postova
    576
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao White
    Evo još jedno pitanje!
    Jel zna netko di mogu nać nešto o otključavanju multipliera za P4? Zanima me kolko je to teško i rizično. Znam da je fizički zaključan, al je bi htio vidit kak to ide! Multiplier mi je 20x!!!
    Tražim po netu, al niš ne mogu nać, pa ak neko zna da mi pomogne ubrzat potragu!
    čini me da triba nešto uradit fizički na matičnoj
    Mnozitelj su otkljucava na procesoru,ako je zakljucan.Obicno su otkljucani kod amd-a,a kod nekih je nepovratno zakljucan,@white probaj staviti najnoviji bios,mozda pomogne,ako ne,nebi ti preporucio otkljucavanje ako nisi spretan i svjestan sta radis,ponekad treba gulit plocicu na kojoj je jezgra,spajat pinove,pa silikonirat...a za sve to moras skinut IHS i izgubit garanciju...
    Conroe E6600 3.8Ghz,Ballistix D9GMH,P5B Deluxe WiFi,7900GT vmodded,7600GT WR owner

  17. #107
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=Thoroughbred B]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":1hdlqsgx
    = Citat = Izvorno postao White
    Evo još jedno pitanje!
    Jel zna netko di mogu nać nešto o otključavanju multipliera za P4? Zanima me kolko je to teško i rizično. Znam da je fizički zaključan, al je bi htio vidit kak to ide! Multiplier mi je 20x!!!
    Tražim po netu, al niš ne mogu nać, pa ak neko zna da mi pomogne ubrzat potragu!
    čini me da triba nešto uradit fizički na matičnoj
    Mnozitelj su otkljucava na procesoru,ako je zakljucan.Obicno su otkljucani kod intela,a kod nekih je nepovratno zakljucan,@white probaj staviti najnoviji bios,mozda pomogne,ako ne,nebi ti preporucio otkljucavanje ako nisi spretan i svjestan sta radis,ponekad treba gulit plocicu na kojoj je jezgra,spajat pinove,pa silikonirat...a za sve to moras skinut IHS i izgubit garanciju...[/quote:1hdlqsgx]

    al nisu kod athlona većinom otključani a kod pentiuma zaključani

  18. #108
    Senior Member It lives by night Thoroughbred B's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    PC Ekspert
    Postova
    576
    [quote=Prince-Artas][quote="Thoroughbred B":11ab1sii]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":11ab1sii
    = Citat = Izvorno postao White
    Evo još jedno pitanje!
    Jel zna netko di mogu nać nešto o otključavanju multipliera za P4? Zanima me kolko je to teško i rizično. Znam da je fizički zaključan, al je bi htio vidit kak to ide! Multiplier mi je 20x!!!
    Tražim po netu, al niš ne mogu nać, pa ak neko zna da mi pomogne ubrzat potragu!
    čini me da triba nešto uradit fizički na matičnoj
    Mnozitelj su otkljucava na procesoru,ako je zakljucan.Obicno su otkljucani kod intela,a kod nekih je nepovratno zakljucan,@white probaj staviti najnoviji bios,mozda pomogne,ako ne,nebi ti preporucio otkljucavanje ako nisi spretan i svjestan sta radis,ponekad treba gulit plocicu na kojoj je jezgra,spajat pinove,pa silikonirat...a za sve to moras skinut IHS i izgubit garanciju...[/quote:11ab1sii]

    al nisu kod athlona većinom otključani a kod pentiuma zaključani[/quote:11ab1sii]
    Da,kod intela su samo inzinjerski primjerci otkljucani,dok kod athlona/opterona otkljucani samo nizi mnozitelji,ako sam krivo gore napisao,isprike
    Conroe E6600 3.8Ghz,Ballistix D9GMH,P5B Deluxe WiFi,7900GT vmodded,7600GT WR owner

  19. #109
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    nema beda

Slične teme

  1. Je li se sutra radi normalno??
    By Frky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-04-2012, 20:11
  2. overclocking ?
    By Drule_GreeN in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 12-12-2008, 16:09
  3. jeli ovo normalno?
    By nemir_123 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 20-02-2008, 19:32
  4. Jel ovo normalno?
    By Pilip in forum Alt-F4
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 22-01-2007, 11:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •