Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 69 od 69

Tema: 10k komp

  1. #61
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Za vodeno nemaš potrebe osim ako si kloker u duši...ili želiš lijep case modding dodatak...ili tišinu......Al imaj na umu da ipak neče full biti tišina jer ventovi moraju hladit killer..

    Na tebi je izbor!
    Nisi napomenuo sto se meni dogodilo sa vodenim )))

    za one koji neznaju propustilo mi je i razlilo se po 7900GT grafi i maticnoj. )) sva sreca da ne provodi struju pa nije bilo posljedica
    Ajme koje sreće imaš

    To nisam znao da ne vodi... kaj je nutra, destilirana voda ili kaj?

    @Što se tiće BFG-a i garancije... uopće ti ne treba dugačka garancija jer nakon cca 3 godine ta grafa se nebu isplatila popravljati! To je uvijek tako jer danas komponente imaju tendenciju relativno brzo zastariti i otići u zaborav!

  2. #62
    Guest
    Za sve koji neznaju-Ako imate vodeno hlađenje ulijte samo destiliranu vodu jer ona ne provodi struju!I nemate straha od izljeva-tj posljedica.I da nitros makni taj alkohol jer on provodi struju što smo već rezimirali...Nemoj biti lijen...jer ako opet nedaj bok nešto otiđe po zlu bit će udara!

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ne provodi obican alkohol struju, samo povecava vodljivost ako je neka vec tvar koja provodi struju.

    Btw. uskoro ide van vodeno.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  4. #64
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    Evo ja bi preporucio ovo kuciste stvarno cool i ima stvarno cool perfomanse http://www.antec.com/ec/productDetails.php?ProdID=08009
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    uuuuu... ovaj antec izgleda ludo! odgovarao bi mu kakav radioactive paintjob

  6. #66
    Thermaltake mid tower Mambo, bez PS, crno, USB, audio, 1×120mm fan

    Intel Core 2 Duo E6600 BOX, 2×2.4GHz, 1066MHz, 775-pin, 4MB

    DDR2 1GB PC6400 (800MHz), Kingmax

    Thermaltake power supply Toughpower 600W, crno, EPS, ATX 2.2, 4×12V, PFC, AFC, 14cm fan,6×SATA

    Gigabyte GF 8800GTS, 640MB DDR3, TV-out, Dual DVI

    *HDD Seagate-Maxtor STM3160811AS, 160 GB 8MB, S-ATA300, 7200

    Thermaltake vodeno hlađenje Big Water 735, sck AM2/775/939/940/754/BTX

    DVD+RW/-RW/RAM LG GSA-H42L Dual Layer, LightScribe, 18x, retail, black

    MB Gigabyte P35C-DS3R, s775, iP35, DDR II + DDR III, SATA II, RAID, FW, GLAN
    moj buduci komp-sta treba mjenjat.
    Nemogu vjerovat da jedan Slavonac ozbiljno govori o zabijanju noža svinji među oči.

    Pa to ne bi uspio ni Bruce Lee dok mu je drže Spiderman , Superman i onaj leteći miš.

  7. #67
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    = Citat = Izvorno postao NIKOLA RADIŠIĆ
    /cut
    Preporučam da pročitaš pravila ponašanja na forumu, naći ćeš korisne savjete. Nepristojno se ugurati u tuđu temu.

    Preporučam da zbog niske cijene memorije, a vidim da raspolažeš sa većim budžetom, uzmeš 4 GB RAM-a.

  8. #68
    dobro.......ali mi je bilo glupo otvarat novu temu trebao mi je samo jedan savjet...
    Nemogu vjerovat da jedan Slavonac ozbiljno govori o zabijanju noža svinji među oči.

    Pa to ne bi uspio ni Bruce Lee dok mu je drže Spiderman , Superman i onaj leteći miš.

  9. #69
    Guest
    nema majstore...svoju temu!i za 10 soma kuna već imađ konfe ovdje i ne uopče stare....+koristi pretraženik!

Slične teme

  1. Dijelovi za novi komp 4700 kn (novi komp)
    By in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 05-06-2008, 20:41
  2. komp do 5k
    By Leoo in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 02-05-2008, 08:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •