Stranica 16 od 36 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 480 od 1058

Tema: The Lord of the Rings Online

  1. #451
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    i kakvi su prvi dojmovi Rang€r?
    Long road out of Eden.

  2. #452
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    well... još nisam skino cjeli trial, več sam ono osnovno, i grafika je kolko sam skužio na very low jer saka i nije ko na skrinovima xd

    na nimrodel serveru sam jer mi je to jedino poznato ime uz brandywine, al brandywine je ono.. 2 common :/

    jedna stvar me začudila, a to je da na popisu nema onih vaših servera(laurelin i to..), mislim da imam us verziju triala.. to bi objasnilo čudan delay koji katkad imam xD

    započeo sa female elf huntericom iz mirkwooda(jel ima to ikako značenje odakle karakter potječe osim titule?) i taman da završim introduction quest mi kaže da moram još podataka dlat >.<

    najviše mi se sviđa onaj morale system, gloom i hope; sam nekužim kak ovladat time, jer kad sam igro sinoć u 4 ujutro nisam baš pazio na detalje, tak da kad je onaj snow troll provalio vrata, hunterica se samo pokrila rukama i plakala ko pičkica, a okolo je sve bilo tamno... onda je došo elrond i odjednom je sve počelo sjajit xd

    story line mi je zanimljiv, mislim da je ovo prvi rpg u kojem sam skoro svaki quest čito description(neke side questove ne čitam..) svih 10gb igre bi mi se trebali skinut u pola 4 tak da ću onda narednih dana igrat igru svaki dan jer ipak je to lotr =D velika šansa da ću kupit samo da nije bezumni grind..

  3. #453
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    jedna stvar me začudila, a to je da na popisu nema onih vaših servera(laurelin i to..), mislim da imam us verziju triala.. to bi objasnilo čudan delay koji katkad imam xD
    jep, to je us verzija. uzmeš u obzir da u trialu nemaš par funkcija tipa send tell igraču (al globalne chatove moreš koristit)

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    započeo sa female elf huntericom iz mirkwooda(jel ima to ikako značenje odakle karakter potječe osim titule?)
    samo vizualno, svako porijeklo ima ponešto drugačiji color scheme za kosu, oči, kožu, inače ništ presudno

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    najviše mi se sviđa onaj morale system, gloom i hope; sam nekužim kak ovladat time, jer kad sam igro sinoć u 4 ujutro nisam baš pazio na detalje, tak da kad je onaj snow troll provalio vrata, hunterica se samo pokrila rukama i plakala ko pičkica, a okolo je sve bilo tamno... onda je došo elrond i odjednom je sve počelo sjajit xd
    S
    u story questovima gloom je na taj način skriptiran, iako kasnije potpada pod sistem radiance (hope) - dread (gloom) koji se moze kontrolirati (tokeni, buffovi, armor za veći radiance)

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    Ssamo da nije bezumni grind..
    svaki mmo prije ili kasnije ispada bezumni grind . lvl u lotru je tak-tak važan, strategija kod velikih instanci nešto više, a kvaliteta opreme oće biti presudna. Čitava igra je u biti patološki fellowship-orijentirana. Masa stvari se doduše može solirati, al najbolje je naći kin i polako s još nekim low levlom prolazit područja
    Long road out of Eden.

  4. #454
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    [quote=shai_hulud]
    = Citat = Izvorno postao "Rang€r":25a0l413
    Ssamo da nije bezumni grind..
    svaki mmo prije ili kasnije ispada bezumni grind . lvl u lotru je tak-tak važan, strategija kod velikih instanci nešto više, a kvaliteta opreme oće biti presudna. Čitava igra je u biti patološki fellowship-orijentirana. Masa stvari se doduše može solirati, al najbolje je naći kin i polako s još nekim low levlom prolazit područja[/quote:25a0l413]

    e ty za info sav =) al ovo zadnje me najviše obradovalo, mada se nebi složio da je svaki mmo bezumni grind(WAR je poseban =D) sad 8 dana ostalo da isprobam, inače jel mogu nekak taj trial sad prebacit na eu servere, il da jednostavno napravim eu trial pošto sam skino sad cjelu igru...

  5. #455
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    hdjedoh reći kad dva doguraš do kraja a imaš još četiri lika, osjećaj grinda je neizbježan
    Mislim da nema prebacivanja likova s us na eu client. il ga se odmah riješi pa na eu ak misliš tamo, il ostani na us , jer kak to ide, za dva tjedna ti bude žal lika
    Edit: ipak na eu serverima moreš naić na domaću ekipu ak ti je to važno, hrvati igraju, i dosta slovenaca, starih jugića itd.
    Long road out of Eden.

  6. #456
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    sad se baš uživio u onog huntera, al oke idem napravit eu trial...(bar ću dobit natrag one dane dlanja )

  7. #457
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    bleh evo, lvl23 i igra mi pomalo dosađuje... šteta što nema malo više story questova, a manje ovih grinderskih " go there and kill x goblins" i sl.

    jednostavno mi se neda grindat s trialom :/ da mi je ovo baš pravi acc vjerojatno bise potrudio jednog natjerat na lv60 i zajebavat se onda okolo...

  8. #458

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Najavljena je nova digitalna ekspanzija za LotRO - Siege of Mirkwood. Rejoice.
    http://www.lotro.com/mirkwood/

    A new digital expansion for The Lord of The Rings Online has been announced today. The new expansion, entitled "Siege of Mirkwood", will bring the culmination of the epic storyline that began with the Mines of Moria, or more specifically bring the game to Book II Chapter 9, and will include the Epilogue as well. In addition to the story content, the expansion will bring a level cap bump to 65, introduce a new 12 man raid, and a smattering of three to six man instances.

    - SkirmishesSoffer endless action in repeatable, randomized instances where players can create and lead customizable soldiers into battle, training them to greater skill as they earn victories against the forces of shadow. Answer the call of war wherever violence erupts with the new "World Join" function that lets players and their fellowships band together to fight in various locations throughout Middle-earth.

  9. #459
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    skirmish=scenario iz WARa?

    bleh, sve je to ljepo divno i krasno ko i WoW, sam da nema prokletog grinda i repetitivnosti >.<

  10. #460

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Trailer za najnoviji dodatak LotR:O - Siege of MirkwoodS(Galadriel, wohoo).
    Lord of the Rings Online Videos: Siege of Mirkwood Trailer

  11. #461
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    sam malo, će se siege of mirkwood plačat kao expanzija il će bit neš ko LotD dodatak za WAR?:S

    inače, moram prestat gledat bilošta o ovoj igri, ovak zvuči sve super i kul je taj svijet i sve, al onaj jebeni grind jednostavno nemogu tolerirat

  12. #462

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Preview za Siege of Mirkwood... moram priznati da Skirmishi zvuče kao sljedeća evolucija MMO fičrsa.
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... 737/page/1

    Skirmishes are Turbine's way of creating enjoyable, repeatable, randomized, and story-driven encounters for all different sizes of groups to enjoy. The entire system has been created from the ground up with several different notions in mind. They need to be relatively quick pieces of content to enjoy, they need to scale for all play-styles and party-sizes, and they need to be dynamic enough and rewarding enough to encourage multiple play-throughs. And as I quickly learned, all three criteria were handily met by the developers.

    In a camp on the edge of Mirkwood, Aaron and I opened up the Skirmish window to select which one we wanted to attempt. That's right, there's no need to go find some magic door or scrying portal in order to experience these new encounters. You need only open up your menu and pick the one you want to do. From that same window, you can select the level range of the enemies within (the first Skirmish becomes available at level 30 and all can be scaled up to the level cap of 65). You can also select the group size for the encounter (solo, small fellowship, full fellowship, and 12-man raid) so that you and your kinsmen are always fighting an appropriate number of enemies, or if you would prefer you could even make yourself vastly outnumbered. And lastly you can change the difficulty of each Skirmish. Playing solo but want a challenge? Up the difficulty from one to three, and so forth.

    -------

    There are tons of additional changes coming along with the Skirmishes, Soldiers, and new instances too. Combat has been made far more responsive. The auto-attack now runs in the background so that players' skills will always trigger as soon as they select them. Mounts have been totally revamped. They're no longer inventory items, but rather skills. Plus you can use e-motes from atop your steed! Huzzah! Even the Legendary Item system has been entirely revamped.

  13. #463
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    zvuči kul, ak na ljeto baš nebudem imo pametnijeg posla, kupujem lotro s expanzijom pošto je dost jeftin i idem proč kroz taj grindhell da bi mogo osjetit taj late game i bit faca šetajući se kroz mirkwood u uber gearu

  14. #464
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Osijek.Najblizi komp mom krevetu...
    Postova
    138

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Jese moze kupiti u algoritmu i kolko je cijena otprilike btw_:Jako mi se svida
    Dont live in game,Live in Reality

  15. #465
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    116

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    = Citat = Izvorno postao *Demolishn*
    Jese moze kupiti u algoritmu i kolko je cijena otprilike btw_:Jako mi se svida
    nemoj! Spasi si dusu od tog prokletstva i odi igrat Mortal Online, kak bog zapovijeda.

  16. #466
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    = Citat = Izvorno postao *Demolishn*
    Jese moze kupiti u algoritmu i kolko je cijena otprilike btw_:Jako mi se svida
    imas u crovortexu za 99kn
    http://www.crovortex.com/webshop/igr...Of_Angmar.html

  17. #467
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Osijek.Najblizi komp mom krevetu...
    Postova
    138

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    = Citat = Izvorno postao Nizzel
    = Citat = Izvorno postao *Demolishn*
    Jese moze kupiti u algoritmu i kolko je cijena otprilike btw_:Jako mi se svida
    nemoj! Spasi si dusu od tog prokletstva i odi igrat Mortal Online, kak bog zapovijeda.

    da skinem beta client il ?? od mortal online ?? da isprobam ito
    Dont live in game,Live in Reality

  18. #468
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Nema bete , ako ne preorderaš igru.

  19. #469

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    igra ovo jos tko?

  20. #470

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Evo ja chu od sutra

  21. #471
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Posto Dead ima premalo iskustva u MMO igrama, odlucio je isprobati ovo cudo. Skidam trial od nekih 10-ak GB pa da vidim kako ovo izgleda. Pretpostavljam da su neki ovdje ovo igrali...vrijedno utrosenog vremena?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  22. #472
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Evo i ja skidam trial, sutra ujutro zaigram

  23. #473
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    bleh jedino dobro u igri je lotr, sve ostalo je isto ko u wowu il nekom trečem mmou, zato mi se i zgadio

  24. #474
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Srecom da sam u zivotu igrao mmo sve skupa sat vremena valjda
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #475
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Volis li LoTR, uzivat ces u istrazivanju svijeta, jer su ga prenesli doslovce iz knjige...
    Ja sam lupao skrinove, ko da sam japanski turist;

    Godišnji u Međuzemlju 2009.

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  26. #476
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    i ja isto

    izdržo sam do weathertopa, a donde sam nalupo bar 50 skrinova xd

    P.S. još jedna super stvar su instrumenti, teško je napravit neš dobro, al ima i takih, znam da na youtubeu ima čak i metal covera ^^

    btw moji skrinovi(samo ih 28 imam )

    P.P.S. ističe mi WAR sub za nekih 2 dana, a ne planiram produžit i to nije zbog financijskih razloga
    mislim da ću preko noći skinut trial, serveri su im predobri, kad sam ga prvi put skido, skino sam ga u cca 6 sati

  27. #477
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    E, ljudi, imam jedan problem. Ugasio mi se komp dok sam skidao trial. Neznam na koliko posto, ali nemam više onoga downloadanja. U mapi gdje sam skidao imam MirkwoodSetup aplikaciju i onda MirkwoodSetup-1.bin. downloading i onda tako do -16. Što sada da radim, da ponovno pokrenem?

  28. #478
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    HEEELP

  29. #479
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    Nah, samo gledaj u to dok se samo ne pokrene

  30. #480
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

    U kojo?

Slične teme

  1. The Lord of The Rings Online
    By vekicar in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-02-2009, 22:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •