Vidi rezultate ankete: Eurosong je za mene...

Glasači
78. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Nešto super(rotfl)

    12 15,38%
  • Ima tko metaka,zafalilo mi je trebamo još za Armeniju i Dansku

    30 38,46%
  • Glupost,zašto se to uopće prikazuje?

    36 46,15%
Stranica 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikazujem rezultate 241 do 243 od 243

Tema: EuroSong

  1. #241

    Re: EuroSong

    Kad se sjetim kako su se ljudi čudili i govorili da se EuroSong srozao kad je Ruslana bila pobijedila sa Wild Dances ili Lordi sa Hard Rock Hallelujah.

  2. #242
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2014
    Postova
    252

    Re: EuroSong


    never forget

  3. #243
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: EuroSong

    = Citat = Izvorno postao Frky Pregledaj post
    Pa bili su s Severinom, lol !!! Mislim da kod nas na eurosong jedino idu kvazipijevači jer ovi "kvalitetniji" umjetnici to izbjegavaju da se ne izblamiraju!
    U Hrvatskoj nema kvalitetnih umjetnika. Na Eurosong je išla ista ona mafija koja ide po ovim pjevajućim zvijezdama i drugim reality smećima zato jer imaju neku bogovsku vezu u HRT-u. Tako imaš nakaze ko što je Marko Tolja koji nije ni pokušao imati pravu karijeru nego je praktički iz mladosti odmah primljen u plemstvo domaćih parazita koji se hrane novcem poreznih obveznika da bi zabavljali penzionere u neprobavljivo gnjusnim muzičkim emisijama. S takvima u zatvor ili na vješala.

    @Arby: Ne znam, Lordi su ako ništa drugo udahnuli život u Eurosong koji je već i onda bio dobro poznat kao živo sranje. Bar su se pokazali s pjesmom koja je kao prvo dobra, a kao drugo nije generička šansonična dosadnjača ko 99.9999999% pjesama koje se vrte po tom propalom natjecanju.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •