Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: The Last King of Scotland

  1. #1

    The Last King of Scotland

    Eto vrlo zadovoljan nakon sto sam pogledao ovo remek djelo skrecem paznju clanovima ovog foruma da ne propuste jedan od najboljif filmova u zadnje vrijeme.Forest Whitaker je odglumio stvarnu osobu maestralno i totalno uvjerljivo.Ne zelim spojlati koga je glumio ni o cemu se film radi.Jednostavno svi vi koji volite ozbiljne filmove pogledajte.Film je brutalan ali ne zato jer je to danas kul vec zato jer prikazuje stvarne dogadjaje.9/10.


  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    Nećeš spoilat ako kažeš radnju(početak zapleta i uvod).Dobro, ja znam oćemu se radi.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  3. #3
    Mladi skot zavrsi medicinski faks uzasnut mislju da ce morati prakticirati struku zajedno sa svojim dosadnim ocem zavrti globus i prstom ga zmireci zaustavlja na Ugandi.Upravo tamo je i zavrsio sa zeljom da prakticira medicinu na siromasnom i neukim stanovnistvom. Doktor jednom zgodom sasvim slucajno dolazi u priliku pomoci novopridoslom predsjedniku oko iscasene ruke,koji je jedan od najzlglasnijih diktatora u 70-tim godinama proslog stoljeca.Igrom slucaja ne samo da postaje njegov osobni ljecnik,nego zamjeni ministra zdravstva te postane prvi savjetnik ovog diktatora.Njegova jebozovna narav ga uvaljuje u gadne probleme.....
    Diktator je odglumljen fenomenalno i prikazuje stvarnu osobu i stvarne dogadjaje te diktaturu i nacin razmisljanja na crnom kontinenetu.Film je napet ,poucan i zabavan.


  4. #4
    Koliko vidim film je dosao u videoteka pa ako ga niste imali prilike pogledati sada mozete.Topla preporuka.


  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Kritičari ko kritičari, pain in the ass, nisu nešto blagonakloni filmu, ali čini se da svi hvale glumu Foresta Whitakera...

    nisam gledao, ali morati ću... jebemu, zatvorile se tri (3!!) videoteke oko mene...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  6. #6
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Nemam videoteku u blizini! Bila je jedna ali je zatvorila! Inače ovaj film već duže vrijeme namjeravam pogledati!

Slične teme

  1. The Lion King
    By Electromaster in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 17-07-2011, 22:00
  2. King Arthur
    By Durin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-01-2009, 11:43
  3. Stephen King
    By snowblind in forum Multimedia
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-02-2008, 00:56
  4. King of the Road
    By Legija001 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-02-2007, 18:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •