Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 68

Tema: Gotovo sve nove RTS igre osim C&C 3 Tiberium Wars

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Gotovo sve nove RTS igre osim C&C 3 Tiberium Wars

    Isprobavši C&C 3 Tiberium Wars, ne mogu se suzdržati bez da malo cinički ne ispljujem sve novije RTS hitove osim njega fkors. Naime, C&C3 je najbolji primjer kako se u današnje vrijeme može napraviti izvanredna RTS igra vrhunske produkcije, bez da vam zakolje hardver ko pile, a što je tako svojstveno najvećim RTS hitovima koji su se pojavili u proteklih par mjeseci. Po meni, RTS igre nikada ne bi smjele biti hardverski zahtjevne, jer one u velikoj većini gađaju tip publike kojoj je zadnja stvar briga o tome da li će moći ganjati DX10 naslove tipa Crysis na full detaljima.
    Da se razumijemo, ovime ne želim pljuvati po tim igrama generalno, stoga im neću ni spominjat imena, već samo smatram kako su zbog uvođenja totalno nepotrebnih elemenata, izgubili mase igrača, potencijalnih kupaca. Čudim se jako izdavačima igara što dopuštaju developerima takvu kvazi slobodu na svoju štetu. Da sam ja na njihovom mjestu, developere bih vratio u prvi razred osnovne škole izrade igara. Neka dečki prvo naprave igru na 64kb, pa tek onda mogu dobiti angažman dostavljača RAM-a na Warcaraftu IV.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Warcraft IV? hm
    Možda W1k1n6 nešto zna ali nam neće reći....

    Ja se isto slažem, većinu novijih rts naslova na mojo konfi od
    512 mb rama
    1.8 ghz
    i
    radeon 9600 pro ne mogu normalno igrati nego sve mora ići na low...sve super, neka oni naprave grafiku next-next-next gen ali moraju optimizirati igre...bar da ide dobro na low na kanti poput moje

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    yep

    igrao sam c&c redalert , redalert 2 , yuris revnge a možda i owaj zaigram

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ma to otkad je prešlo na 3D ništa ne valja. Osim Codename: Panzers to je valjda jedini RTS koji su IMO napravili kak spada u 3D grafici.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Ne možeš reći da war3 nije remek djelo! hehe

  6. #6
    Nema vise igara ko Stronghold...šmrc...

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Oduvik san bija veliki ljubitelj strategija i bit cu do kraja mog vrimena na ovom svitu. Dok god ima izgradnje baze, taktike i strategije u RTS-u ja cu biti tu sa low ili high detaljima. Trenutno tamanim Spellforce 2 i sviđa mi se, the scena u kampanji, tribaš potražit pomoc od dwarfova da bi spasija svoj rodni zavicaj i dođeš do princa dwarfova u sjajnom fulplate armoru i trenutak kad uđeš u dijalog ovaj padne mrtav pijan na pod pa mu moraš napravit napitak za otrižnjenje! Dwarfovi su mi uvik bili legende!

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ma to otkad je prešlo na 3D ništa ne valja. Osim Codename: Panzers to je valjda jedini RTS koji su IMO napravili kak spada u 3D grafici.
    a company of heroes

  9. #9
    Slažem se s Wikingom apsolutno. Mada mi se pored novog C&C-a 3 pretjerano sviđa CoH, a konfe stare 3-4 godine ga bez problema vrte.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Ne zelim cuti za ista drugo osim C&C3. Isprobao sam Supr... khm, jedan noviji RTS i zgadio mi se totalno.

    COH i C&C3, 0wnajte u miru.

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Ja najradije odvrtim stare Warcrafte,Red Alert1,2,Yuri's Revenge ,stari C&C
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    još od aoe2 nisam našao zadovoljštinu u rts-u
    c&c me nikad nije palio. niti kao ideologija niti kao igra. jedino sam obožavao filmove u njemu. tanja, ako se tako zvala. ooooh tanja. no sad su tu michael ironside i lando calrissian. možda bude nešto
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  13. #13
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Za mene je strategija Commandos i ništa drugo.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    C&C je arkadna strategija, pa za ljude koji se furaju na razmisljanje u igrama ovdje nema mjesta.

  15. #15
    C&C 3 Tiberium Wars i COH su super zabavne i gotovo jednako dobre ali bi prednost ipak dao COH.Igrivo i to je najvaznije.Ovdje neke opaske oko prednosti 2D u odnosu na 3D su smjesne.


  16. #16
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Gotovo sve nove RTS igre osim C&C 3 Tiberium Wars

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Isprobavši C&C 3 Tiberium Wars, ne mogu se suzdržati bez da malo cinički ne ispljujem sve novije RTS hitove osim njega fkors.
    Vidiš, sad se postavlja pitanje pljuješ li po tzv. "tank rush" rts-ovima kao što je spomenuti C&C ili po "taktičkim" rts-ovima gdje je bitno imaš li higher ground, moral itd.

    Ako poljuješ po ovim prvima onda ok. Ali ako pljuješ po zahtjevnosti taktiziranja... Neću još o tome
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    Re: Gotovo sve nove RTS igre osim C&C 3 Tiberium Wars

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Da sam ja na njihovom mjestu, developere bih vratio u prvi razred osnovne škole izrade igara. Neka dečki prvo naprave igru na 64kb, pa tek onda mogu dobiti angažman dostavljača RAM-a na Warcaraftu IV.
    Nemojte, ljudi, molim vas...

    Nisam igrao ništa od ovih "novijih" RTS naslova. Jednostavno nisam zainteresovan. Ali zato godinama već svako malo zaigram partiju, dvije ili deset Age of Empires II. Ja sam i dalje za izometriju, baš poput one u AoE II. Jedino što joj se može dodati je mogućnost zoomiranja, što nije ni najmanji problem uz svu procesorsku silu današnjice. C&C3 bih mogao probati... iako mi se to sve čini kao "novi skin" za Generalse.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Ja neznam šta je sa ovim ljudima i usporedbama tiberum warsa sa generalsima. Po konceptu su samo slicne al takvi su svi C&C naslovi, od red alerta do dune 2000 i generalsa. Stvarno mi nije jasno u cemu je stvar... Mislim pojasnite mi ako možete.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Ja neznam šta je sa ovim ljudima i usporedbama tiberum warsa sa generalsima. Po konceptu su samo slicne al takvi su svi C&C naslovi, od red alerta do dune 2000 i generalsa. Stvarno mi nije jasno u cemu je stvar... Mislim pojasnite mi ako možete.
    Da znas kako se ja svađam s frendom, kojemu je jedini C&C naslov Generalsi i ZH, a ja sam u franšizi od pamtivijeka, i on meni ide tupit kako su generalsi iznimno taktička igra i da je TW smece.

  20. #20

    Re: Gotovo sve nove RTS igre osim C&C 3 Tiberium Wars

    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Da sam ja na njihovom mjestu, developere bih vratio u prvi razred osnovne škole izrade igara. Neka dečki prvo naprave igru na 64kb, pa tek onda mogu dobiti angažman dostavljača RAM-a na Warcaraftu IV.
    Nemojte, ljudi, molim vas...

    Nisam igrao ništa od ovih "novijih" RTS naslova. Jednostavno nisam zainteresovan. Ali zato godinama već svako malo zaigram partiju, dvije ili deset Age of Empires II. Ja sam i dalje za izometriju, baš poput one u AoE II. Jedino što joj se može dodati je mogućnost zoomiranja, što nije ni najmanji problem uz svu procesorsku silu današnjice. C&C3 bih mogao probati... iako mi se to sve čini kao "novi skin" za Generalse.
    slazem se.zato ne igram nove rts-ove

  21. #21
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Onda igraj C&C3 i bit ćeš garant zadovoljan
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ok wiking nabroji mi par razloga zašto da odigram igru ali par dosta dobrih razloga
    ja imam samo jedan-vrlo dobro optimiziran engine, zasad nedovoljno

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    412
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    ok wiking nabroji mi par razloga zašto da odigram igru ali par dosta dobrih razloga
    ja imam samo jedan-vrlo dobro optimiziran engine, zasad nedovoljno
    PC Play, broj 97, str. 37, INFOBOX

  24. #24
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Bar mi je wiking odgovorio, kao i uvjek
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  25. #25
    I meni je C&C3 jedan od najbolji rts-ova.Imam samo jedan osnovni razlog ato je igrivost.Kada sam ju zapoceo nisam ju isputao iz ruku sve do zadnje misije.Danas-sutra,prije sutra,cu je ponovno nainstalirati i ponoviti.Bas me briga sto nije inovativna kada koncept jos uvjek drzi vodu.Nije to fps,tako da je tesko biti originalan i zabavan istovremeno.Zabavno=dobro.


  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    ja kažem da se nisam pošteno naigrao još odkad sam prije dvije godine živio deus ex
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  27. #27
    Junior Member Slejd's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Negdje oko Karlovca
    Postova
    5
    Total War anyone?!?!
    M:TW (1) bolji od 95% današnjih strategija

    C&C:TW ?
    ->NOD->zauzmeš polje->braniš se malo->30 aviona + 20 walkera-> "attack move" u neprijateljsku bazu (ako je malo tvrđa obrana napraiš kojeg bombardera, tak da se nađe) <== !strategija!

    CoH ?
    Bio mi dobar u početku al na kraju se sve svede na 3 snajpera s pratnjom tenkova (može i mortar) , osim zadnja misija (prešo tek iz treće na hard O_o)

    SC?
    Igro demo i reko da neću bezveze silovat komp

  28. #28
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Bar mi je wiking odgovorio, kao i uvjek
    A što da ti odgovaram kad očito nisi pročitao dobro moj prvi post To što sam rekao odnosi se na odličnu optimiziranost engine-a koji omogućava igranje na 90% PC kanti današnjice, a što mnogi novi RTS hitovi mogu samo sanjati. Od kuda si izvukao tank rushanje ne znam, ali gameplay nije predmet teme koju sam pokrenuo. dakle, pljujem isključivo po nepotrebnim HD zahtjevima mnogih novih igara, jer tu zahtjevnost ne opravdavaju ni 10%. Ako baš moram, reći ću samo da je gameplay standardno odličan, a elementi koji podsjećaju na StarCraft, nisu loša, već izrazito pozitivna stvar igre koja će oduševiti svakog fana. Kako RTS-ove dijelim na više podvrsta, ne mogu uspoređivati C&C3 sa Supreme Commanderom, CoH ili Total Warom, jer je to potpuno neprirodno.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  29. #29
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    M2:TW anyone?
    <3 ya all.

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    a warhammer 40k?
    jedna od boljih rts igara
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

Slične teme

  1. Mod za CnC 3 Tiberium Wars- pomoć
    By Unimatrix in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-08-2008, 10:43
  2. Najavljena ekspanzija za C&C: Tiberium Wars
    By razzzor007[CRO] in forum Gaming općenito
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 25-06-2008, 19:43
  3. CnC: Tiberium Wars 1.9 Patch!!
    By The-Borg in forum Online gaming & living
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-03-2008, 23:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •