Stranica 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 241 do 270 od 300

Tema: događaji s osobnim računalima :D

  1. #241
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Pa evo ovo je dosta staro al mi je bilo full zanimljivo pa sam morao snimit (inace na starom kompu)
    Btw. ako malo bolje pogledate na drugom filmicu se na kucistu nalazi nekakav extra dodatak od pcplaya,u obliku nkog casopisa ili nesto slicno, gordon freeman se smijesi sa naslovnice

    iuVdWX7HWaY

    HXJ4gSL42bI

    Od drugih dogadja sam imao flashanje biosa, izvadio jumper sa maticne, zaboravio ga vratit jer sam nes drugo obavljao, upalio komp a kad ono light show sa maticne, par iskrica i otislo sve kvragu
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #242

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa evo ovo je dosta staro al mi je bilo full zanimljivo pa sam morao snimit (inace na starom kompu)
    Btw. ako malo bolje pogledate na drugom filmicu se na kucistu nalazi nekakav extra dodatak od pcplaya,u obliku nkog casopisa ili nesto slicno, gordon freeman se smijesi sa naslovnice

    iuVdWX7HWaY

    HXJ4gSL42bI

    Od drugih dogadja sam imao flashanje biosa, izvadio jumper sa maticne, zaboravio ga vratitSjer sam nes drugo obavljao, upalio komp a kad ono light show sa maticne, par iskrica i otislo sve kvragu
    ja sam skinuo ccmos jumper i niš me ne zeza

  3. #243
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    aaaa zakon videi... Aral...keep it on

  4. #244
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Tnx ^^

    A neznam, tak i tak sam kupovao novi komp pa sam mislio jos zadnju sansu dat ovome al ocito je to neka visa sila
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #245
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    14

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Meni je najsmjesnije bilo kad je frend doso kod mene sa novim wow diskom. Posto je meni drive bio razjeban tj. falila je prednja maska i ladica ( moglo se vidjet kak se dvd okrece). Kad sam stavljao dvd morao sam podignuti gornji lim i stavio bih dvd na mjesto i radio bi bez problema.
    I tak mi instaliramo igru(posto sam mogao free probat jer je dobio jos jedan trial cdkey) i on sjedi tocno ispred monitora i ja nisam ni skuzio ali dvd se nije prestao vrtjet nego je picio punom parom i ja dignem gorni limic i od kucista direkt Njegov dvd u glavu i rasječe mu čelo i što je najbolje od svega cjeli dvd izgreban totalno.
    Ja sam se smijao pola sata bez prestanka i to ono skupčen na podu.
    Ta dvd drive čuvam još i sad na tavanu ak mi se netko zamjeri

  6. #246
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    = Citat = Izvorno postao Guber
    znam takve trenutke, jednu miliseknudu je bilo zabavno a sad se sigurno osjećaš ko najveći kreten
    Pa i ne nije mi ga žao opće jel zašto bi mi služio :S

  7. #247
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    = Citat = Izvorno postao Assasin`s
    = Citat = Izvorno postao Guber
    znam takve trenutke, jednu miliseknudu je bilo zabavno a sad se sigurno osjećaš ko najveći kreten
    Pa i ne nije mi ga žao opće jel zašto bi mi služio :S
    Markač ja te shvacam
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  8. #248
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    176

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Frend mi svaki dan onako pomalo izmlati si pc. Nogom u kućište, šaka u tipkovnicu, i još se čudi kak mu je sve spori i gori, pa se još više razbjesni i još ga više mlati. Aj sad je dobio novu tipkovnicu i miš pa će to mal poštedit koje vrijeme. Mada to što on radi nije ništa u usporedbi s likovima koje sam gledo na netu (Trganje laptopa, sjekirom u zapaljeno kućište, bacanje kućišta s vrha zgrade itd.)

  9. #249
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    jednog dana u Pcplayu pročitah kako je fora koristiti stare pokavrene optičke uređaje.
    sve je bilo u redu mora da sam popio sto kava koje su stajale na cd romu i onda one day ladica je jednostavno otpala a kava neak usla oko tipke za paljenje...
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  10. #250
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    826

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    O Isuse Kriste, ja ne vjerujem!!!!

  11. #251
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    to sa držačem za šalice je bilo u nekom starijem broju porbat cu nac pa cu vas obavijestit koji je to broj
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  12. #252
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa evo ovo je dosta staro al mi je bilo full zanimljivo pa sam morao snimit (inace na starom kompu)
    Btw. ako malo bolje pogledate na drugom filmicu se na kucistu nalazi nekakav extra dodatak od pcplaya,u obliku nkog casopisa ili nesto slicno, gordon freeman se smijesi sa naslovnice

    iuVdWX7HWaY

    HXJ4gSL42bI

    Od drugih dogadja sam imao flashanje biosa, izvadio jumper sa maticne, zaboravio ga vratit jer sam nes drugo obavljao, upalio komp a kad ono light show sa maticne, par iskrica i otislo sve kvragu
    Ja sam se doslovno valjo od smjeha

  13. #253
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    338

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    meni je ventilator izletio iz kucista....
    Bojkotirajmo Asrock...ne kupujte otpad....

  14. #254
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    hahaha kako sam se ja smijo kad sam išo na neki oglas i vidio kao muha ja mislio da mi na ekranu ja je 5 min udaram i tek onda skužim da nije prava.Skoro sam monitor potrgo

  15. #255
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    ja osobno mrzim svoje računalo koje je ja mislim razvilo svoju inteligenciju da me zajebava..od kada sm ga kupio stalno mu je nešto a kada je počeo zajebavat tako da se ekran neće upalit dobro sam ga izlemo i od tada radi ok..planiram nabavit novo...
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  16. #256
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Frendu sam posudio Diablo 2. Vratio mi je CD sa malom pukotinom. Sta ces, meni se igralo, ja ubacim cd i sve je bilo ok prvih 5 min. Igra zasteka, cd rom samo jace zavrti cd i opet nastavim sa igranjem. Nakon 2 minute opet zasteka. CD rom ga opet jace zavrti, (sad ga je dulje vrtio,pretpostavljam da je ona pukotina bila sve veca i veca za to vrijeme) sve dok pola cd-a nije izletilo van i izbilo prednju masku.Druga polovica CD-a je ostala unutra, sva strgana na komadice.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  17. #257

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    nekidan pad napona u kući matedr ulazi u sobu i pita jeli opet klokaš (informatićarka FTW) ja kažem nisam pa vidiš da sam na laptopu ona izađe i taman BUM ode laptop u ... . Izdimio je ali malo dok vent nije odahnuuo. Onda prije malo više od par godina (na CRT monitoru) spavala mi maćka na vrhu kad odjednom pobjeli slika i izdimi ja gledam koji racku kad ono maćka mi se popišala po ekranu i otišla nisam imao komp 1 mj. ali sam onda kupio svoj prvi lcd (još danas u uporabii) 3700kn!!
    e da i tipkovnica je popila puno udaraca pa malo slova zezaju.

  18. #258
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    frend je, nakon sto je otvorio kuciste nakon xy godina, unutra nasao iskoristeni kondom i 50kn... xD

  19. #259
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Haaha...Inace ja sam promijenio napon na napajanjuj dok je bio ugasen i puf bijeli dim jroz ventilotar od napajanja..vratio ja na stari napon dignem sklopku puf pukne i bijeli dim kroz drugi vent...jednom sam scupao hladnjak i procesor skupa jer je termlna pasta zapekla...

  20. #260
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    353

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Ubacio cd od GTA-SA i stavio da se instalira 2 min nakon toga player zujiiii...., stisnu na kompu gumb za izbaciti cd ,kada je izašao bio je u milijun komada

  21. #261
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Eo ovo je nevjerojatno

    Znači, napokon skupim sve dijelove za komp koji mi trebaju (bio sam kupovo kako sam pare skupio i to se odužilo koju godinu dana)

    I sad, napokon poštekam sve, zašarafam sve zašrafljivo, uštekam sve uštekljivo, namjestim sve namjsetivo i stisnem tipku za paljenje...
    Vau, upali se komp, reko ludilo. Al nakon 5 sekundi, nema slike na monitoru i čujem BEEEEEP BEEEEEP BEEEEEP

    Vidim, ne valja nešta od komponenti. Odem u manual od matične vidjeti šta znači kakvo pištanje i ustanovim da je ili grafa error ili power supply. Probam izvadit grafu i vratit nazat, ista stvar. Kontam si onda da je napajanje slabo možda? Odem kupim NOVO jače napajanje. Probam ga, ništa, opet beepovi (FAIL). Nekako jedva vratim napajanje u trgovinu i zamjenim za kulere, memory stick (jer nisam mogo dobit povrat novca) Ajde otići ću kod frenda, ima 200W jače napajanje od tog iz trgovine pa probat i to njegovo napajanje i njegovu grafu. I tako i bi. Ja mu ostavio komp, one sve tamo jadan šarafo, mico, vraćo nazat i opet - ništa. I dalje BEEEEP BEEEEP. Ja reko jebem ti sunce drkavo, ima jedan tata od frendice informatičar, idem kod njega odnjeti. Odnesem ga njemu, provjeriomo procesor, sve moguće i ejdno 2 sata kopamo tamo - ništa. Kaže on donjeti će s posla PCI-E grafu i napajanje pa ćemo probat izmjenjivati da eliminiramo šta ne valja. Dođem opet sutra kod njega...


    4 SATA!!!! smo mi kombinirali tamo i čačkali da vidimo šta ne valja, i opet ništa. Kontam si da više stvarno nemamo pojma i počnemo bacati sumnju da je matična nispravna. Ok, donjet će on i matičnu s posla...

    Donese matičnu, zamjenimo ju, sve opet kombiniramo par sati i ovaj puta mi crkne napajanje od kratkog spoja od svog tog kombiniranja i vađenja van... Na kraju se i čovjek izbediro jer do sada je sve u životu uspio popraviti i blejimo i nemamo pojma šta ćemo i kako. Uzme on ono svoje napajanje da još malo probamo, i meni padne napamet ideja da probam maknuti ovaj gigabajt rama što sam imo i ostaviti samo novu pločicu od 2 gb što sam kupio. Ja to napravim, kad ono nema Beepa. Ja gledam i ne vjerujem, pokazala se slika na ekranu. Vratim rame nazat, opet pištanje i nema slike. Izvadim ih van, sve valja...

    Glupi neispravni rami od 1gb


    FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

    Ok napokon shvatimo šta je problem i ja se zahvalim čovjeku na 3 dana vremena, i popizdim jer mi je napajanje crklo

    Odem u trgovinu po novo napajanje. Vratim se, sretan sav reko napokon će proraditi komp. Metnem napajanje, idem staviti 6 pin u grafu, kad ono napajanje neko starije, nema 6 pin kabl...

    FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

    Odem opet po novije napajanje od 650 W, vratim se, ovaj put već crvenih očiju (svaki puta sam pješke išo u trgovinu koja je 2 km od mene) i metnem napajanje. Ima 6 pin, super. Stavim ga u grafu i sad idem napajanje za proc (4 pin) kad ono napajanje nema 4 pin nego 8 pin a moj proc ima 4 pin.

    FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

    Ok, ja popizdim i počnem grist tamo sve i kako sam ne znam ni ja šta radio, skontam zapravo da to 8 pin možeš uzeti malo jače povuči i odvojiti ga u 2 x 4 pin

    WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    Napokon spojim taj 4 pin konektor u za proc i od onda evo imam svoj komp napokon jej jej jej


    EDIT: Te neispravne rame mi je prodo jedan frend... Sada više nije

    I već 2 mjeseca čekam da mi vrati pare

  22. #262
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Haha dobra priča, tak nešto sam ja prolazio u mlađim danima...zato ponekad danas imam tikove Inače, ak ti to ide beep beep prvo kaj pogledaš je memorija, to je onak u večini slučajeva problem.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #263
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Da, to su mi svi rekli (ali tek nakonog ovog događaja nažalost)

    Ali ono, ja sam izgubio jedno tjedan ipo korištenja tog kompa, živaca od tog čovjeka, para i para a sve zbog glupih smrdljivih neispravnih rama koje mi je porodo ovaj (ne znam kako da ga nazovem)

    Strašno

    EDIT: Doslovce sam bio tolko ljut i popizdio da mi je faca bila ko ova Snejkova s avatara ;<

  24. #264
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Ok evo još jedan događaj

    Lik prodaje HD 4870 na PC Ekspert forumu i ja se dogovorim s njim sve super i kaže on meni kao da je samo napravljena modifikacija na cooleru grafe, da je kabl promjenjen tako da se može uštekati u 7V a ne u grafu... Ja reko aj dobro, ako tako bolje radi zašto ne?

    Dogovorimo cijenu 750kn (malo puno za tako šta bez garancije i sa čačkanjem po njoj) i ja reko uplatit ću prvo 400 pa nek on pošalje, ja vidim da sve valja i onda ostatak pošaljem. I tako i bi. Stigne danas grafa i ja uzo je i gledam kad ono

    FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUU

    Ok nije baš za FFFFUUU ali evo šta je bilo - pasivac s grafe IZREZAN (da, tragovi pile na njemu ili čega već) i tragovi ljepila po memoriji od bivšeg coolera

    Znači uopće nije reko da je MIJENJAN kuler i da je pasivac REZAN da bi taj novi kuler stao

    Onak de koji će mi k HD 4870 s rezanim pasivcem (ajde zamisli kako to izgleda) i tragovima i komadićima ljepila bez garancije za 750 kn?

    Za to bi najviše dao 500

    Eto, tako da sad dogovaram se ponovo s likom da mu vratim i da mi vrati pare nazat

    Ja baš neam sreće

    EDIT: I evo sad me optuži da sam cjepidlaka

  25. #265
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Ja nebi bio na tvome mjestu .Al da sam umirao dok sam čitao ovo zezanje oko kompa koji post gore sry al jesam .Hvala bogu pa meni nije bilo tako nekih sick shitova.Btw meni je isto bio dva puta taj biip biip biip i riješio sam iz prve jer mi je najlaške povadit rame.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  26. #266
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Ma... Vjeruj mi da sam povraćo od muke kad sam skonto da je sve to zbgo rama bila

    Znači samo da sam ih izvadio, uštedio bi jedno tjedan ipo dana, 2 kupovanja napajanja, mučenja tate ovog, i mučenja frenda

    Enivejs, ako neko prodaje ili zna nekog da prodaje HD 4870, ja vrlo rado kupujem ^^

    (po mogućnosti bez izrezanih pasivnih kulera) ^^

  27. #267
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika gorica
    Postova
    56

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    mom frendu se dogodilo to da je otisao na wc i da mu je baba hitila hamper vode na komp jer se poceo dimit.

  28. #268
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    tek dobio komp, stavio kućište na neki mali usrani stol i kad sam stavljo novi monitor od 22 inča slučajno sam rubom monitora gurnuo kućište s stola i BUUUM...kućište na podu smo se čuje napajanje kako se gasi...no nekim čudom niš nije puklo ...na moju sreću...

  29. #269
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    Brat uzeo one štapiće od lizalica i gurnuo ih u floppy... kad je komp crko, imao sam što vidjet... najmanje 10 štapića u kućištu. Čudim se kako mu je to uspijelo. Onda je reko da ih je gurao u CD ROM. Sad znam zašto mi je i to štekalo.
    Svi smo mi Mirko.

  30. #270
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: događaji s osobnim računalima :D

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Brat uzeo one štapiće od lizalica i gurnuo ih u floppy... kad je komp crko, imao sam što vidjet... najmanje 10 štapića u kućištu. Čudim se kako mu je to uspijelo. Onda je reko da ih je gurao u CD ROM. Sad znam zašto mi je i to štekalo.
    Đizs, de nemoj biti fosil, koji će ti k floppy?

Slične teme

  1. ASCII Star Wars film koji je već na vašim računalima
    By Chupacabra in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-07-2012, 13:16
  2. Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-08-2011, 20:03
  3. Otkačeni/ludi/blesavi događaji iz vašeg života
    By Electromaster in forum Alt-F4
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 24-12-2009, 20:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •