Vidi rezultate ankete: Koji je vaš favorit 2011. ?

Glasači
34. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • 01 Sebastian Vettel

    13 38,24%
  • 02 Lewis Hamilton

    6 17,65%
  • 03 Vitaly Petrov

    2 5,88%
  • 04 Fernando Alonso

    3 8,82%
  • 05 Mark Webber

    1 2,94%
  • 06 Jenson Button

    0 0%
  • 07 Felipe Massa

    0 0%
  • 08 Kobayashi

    2 5,88%
  • 09 Shumacher

    2 5,88%
  • 10 Rosberg

    1 2,94%
  • 11 Heidfeld

    0 0%
  • 12 netko manje zanimljiv

    4 11,76%
Stranica 1 od 71 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 2105

Tema: Formula 1

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214

    Formula 1

    Ovo je savrseno mjesto za ljubitelje najskupljeg sporta na svijetu(osim žena).

    Koji su vaši favoriti, koja vam je bila najzanimljivija utrka prošle sezone?
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Kimi je po meni najbolji vozač današnjice.Da nije imao toliko problema sa bolidima definitivno bi dobio trofej i to uvjerljivo,al šta'š....Najjača utrka mi je bila(ne sjećam se gdje) kada je Kimi lovio Alonsa onih par krugova prije kraja i u zadnjem zavoju mu roknuo kotač....ajme majko što je to bilo napeto...
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    Nurburgring, BTW alonso je lovio kimija
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Slavonic Kingdom
    Postova
    4.336
    Sad ce doc ona mala Kimi i rec da joj je najbolji Šumaher
    *bcb crew*

    "You can't hide from your past. You'll end up running in circles."

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Kimi je po meni najbolji vozač današnjice.Da nije imao toliko problema sa bolidima definitivno bi dobio trofej i to uvjerljivo,al šta'š....Najjača utrka mi je bila(ne sjećam se gdje) kada je Kimi lovio Alonsa onih par krugova prije kraja i u zadnjem zavoju mu roknuo kotač....ajme majko što je to bilo napeto...
    on je puno riskirao i fulao je jer nije imao šanse protiv alonsa

  6. #6
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    koliko se priča u f1 krugovima hondin bi v8 motor ove sezone trebao biti najjači. odluka o v8 motorima ne ide na ruku ferrariju. nadam se da će honda ove godine prašiti pošto sam i sam ponosni vlasnik civica, a idući tjedan mi stiže srebrna preludica2.0 , 98g, 140 konjića, jupiiiiiiiii
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  7. #7
    Guest
    glavni ljudi F1 su donijeli nova pravila samo da bace ferrari nazad (donekle razumijem - zna se tko će pobijediti, pada gledanost, manje love zarade)
    no ipak su gotovo sva pravila bila osmišljena tako da zadaju problem ferrariju koji je onda morao opet nešto novo smišljati da bude konkurencija Kimiu i Alonsu koji su prije bili u pozadini
    uživao sam u utrci (ne znam kada je točno bila, uglavnom ferrarijeva godina) Michael Schumacher je bio prvi, 30 sek iza njega barricello a oko 30 sek iza njega ostali - dobra stara vremena

  8. #8
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    Gadila mi se prosla godina. Samo su donijeli pravila da sjebu Ferrari. Meni je isto bilo dosadno gledat kako Ferrari samo pobjeduje, ali kao da so oni za to krivi.. pa neka drugi timovi malo napreduju a ne Ferrari usporavat.

    Anyway uvijek sam bio i uvijek cu bit Schumacher fan, bez obzira za koga vozi tako da navijam za njega. Samo se nadam da cemo ove godine gledat vise fightova i da ce biti bolidi u zaostatku par sekunda od pobjednika a ne 10 krugova.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load nameless's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    unknown
    Postova
    164
    = Citat = Izvorno postao L$d
    Sad ce doc ona mala Kimi i rec da joj je najbolji Šumaher


    Najbolja utrka je bila u Indianapolisu kada su se Schumacher i Barrichelo skoro skucali na prvom zavoju!!!!!

    Nadam se da neće i ove godine naši debilni komentatori na HRT-u nakon svake utrke u kojoj ne pobijede Michael ili Barrichelo govoriti kako je ovo bila senzacionalna utrka, pravi spektakl itd. iako su se dogodile samo 2 dobre situacije u cijeloj utrci!
    What does this button do?BUTTON

  10. #10
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    = Citat = Izvorno postao L$d
    Sad ce doc ona mala Kimi i rec da joj je najbolji Šumaher
    Kad ti ja dam malu....
    To ti mene namjerno ljutiš
    Dobro dobro zapamtit ću si ja to

    Iceman rulzzzzzz

    Najbolja utrka? Jooooj. Ona jedna pretkraj kad su se Alonso i Kimi nekoliko međusobno pretjecavali (i to i šumija) al se ne mogu sjetit koja je to bila. E da i pretprošle sezone kad je Rubens zavoj prije cilja (nekih 200m) izbio na treće mj ak se ne varam. I to je bilo ludo.

    Još 28 dana 13 sati 34 min
    no sikiriki

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    = Citat = Izvorno postao Mr.Gamer
    Nurburgring, BTW alonso je lovio kimija
    Da,imaš pravo.
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    ja sam fan "majstora napravi _mi _cipele" i ovijek ću bit, ali on, bojim se, više neće pobjeđivat iz jednostavnog razloga: zašto bi? ima love ko blata, najbolji je vozač svih vremena i zašto bi riskiro život ako može svaku utrkicu odvozit polako, smireno među prvih osam.
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  13. #13
    Senior Member Lock'n'Load Danny's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    188
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    ja sam fan "majstora napravi _mi _cipele" i ovijek ću bit, ali on, bojim se, više neće pobjeđivat iz jednostavnog razloga: zašto bi? ima love ko blata, najbolji je vozač svih vremena i zašto bi riskiro život ako može svaku utrkicu odvozit polako, smireno među prvih osam.
    Daj ne pricaj gluposti, onda nebi vise vozio. Ima dosta love da to sto trenutno vozi je jedino za svoju zabavu a ne za lovu. Barem je tako sam rekao.

    A to da riskira zivot.. kad je zadnji put netko u F1 izgubio zivot? Mislim da smo od tada prilicno napredovali sa tehnologijom. Pogledaj samo koji crash je imao Ralf prosle sezone (ili je to bila ona prije).

    Anyway ako ima auto koji je sposoban za pobjedu, on ce pobijedit u to sam siguran.
    I am a leaf on the wind. Watch how I soar.

  14. #14
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    ja bi im isključio traction control pa da ih vidim. neka izlijeću , proklizavaju, okreću se pa nek se opet vraćaju u utrku. jedino što bi trebalo dolaziti do izražaja su vozač i motor bolida. zabranio bih svu elektroniku.
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  15. #15
    Guest
    i onda bi vozači, inače najbrže utrke na svijetu, vozili 50 - 100 km prosječno umjesto 150 - 230 km prosječno cijelu utrku
    ili tražili 1 000 000 eura za svaku utrku
    nije samo tako jednostavno - izletiš i vratiš se u utrku
    formule su napravljene od ultra lakih materijala da budu ćim lakše, a ne čim tvrđe jer bi ih tada radili od titana koji je jako težak
    a ako izlete imaju veliku šansu da slome nekio dio na vozilu i gotovi su ili se jednostavno zakopaju u šljunak jer su tako niske (mislim da su 3-4 cm iznad ceste)
    traction control im je velika pomoć za vožnju a i za njihovu sigurnost

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao Big Guy
    i onda bi vozači, inače najbrže utrke na svijetu, vozili 50 - 100 km prosječno umjesto 150 - 230 km prosječno cijelu utrku
    ili tražili 1 000 000 eura za svaku utrku
    nije samo tako jednostavno - izletiš i vratiš se u utrku
    formule su napravljene od ultra lakih materijala da budu ćim lakše, a ne čim tvrđe jer bi ih tada radili od titana koji je jako težak
    a ako izlete imaju veliku šansu da slome nekio dio na vozilu i gotovi su ili se jednostavno zakopaju u šljunak jer su tako niske (mislim da su 3-4 cm iznad ceste)
    traction control im je velika pomoć za vožnju a i za njihovu sigurnost
    to ti studiras kako bit vozac formule il???

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    = Citat = Izvorno postao Kimi
    = Citat = Izvorno postao L$d
    Sad ce doc ona mala Kimi i rec da joj je najbolji Šumaher
    Kad ti ja dam malu....
    To ti mene namjerno ljutiš
    Dobro dobro zapamtit ću si ja to

    Iceman rulzzzzzz

    E da i pretprošle sezone kad je Rubens zavoj prije cilja (nekih 200m) izbio na treće mj ak se ne varam. I to je bilo ludo.

    Još 28 dana 13 sati 34 min
    Da, a pretekao je Japna Gnjilog.

    Sad spominjite najbolje trenutke u sezoni:

    Moji:

    1) Imola 2005 - Schumi i alonso u zadnjim krugovima

    Schumi je skidao alonsu 2.5 sekundi po krugu, buttona je odsjekao u šikani, a najbolja je ona jurnjava na kraju...

    2) Nurburgring 2005 - Kimi i alonso (necu pisati jer je vec spomenuto...)

    3) Spa Francorchamps - Pizzonia i Montoya

    Montoya lijepo bezbrižno vozi, odjedamput dopali pizzonia(BMW) i naguzi ga Oba u zidu...
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  18. #18
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    ne pratim f1 previše,al najžešća mi je ona masovka u belgiji il gdje već
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    = Citat = Izvorno postao mrs.croft
    ne pratim f1 previše,al najžešća mi je ona masovka u belgiji il gdje već
    Belgija 98, hehehehe... Ako vas zanima idite na yahoo, trazite pod video spastart

    http://video.search.yahoo.com/video/vie ... 5kB&dur=21
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    [quote=Mr.Gamer]
    = Citat = Izvorno postao "mrs.croft":j0haws8m
    ne pratim f1 previše,al najžešća mi je ona masovka u belgiji il gdje već
    [/quote:j0haws8m]

    Belgija 98, hehehehe... Ako vas zanima idite na yahoo, trazite pod video spastart
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    = Citat = Izvorno postao Danny
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    ja sam fan "majstora napravi _mi _cipele" i ovijek ću bit, ali on, bojim se, više neće pobjeđivat iz jednostavnog razloga: zašto bi? ima love ko blata, najbolji je vozač svih vremena i zašto bi riskiro život ako može svaku utrkicu odvozit polako, smireno među prvih osam.
    Daj ne pricaj gluposti, onda nebi vise vozio. Ima dosta love da to sto trenutno vozi je jedino za svoju zabavu a ne za lovu. Barem je tako sam rekao.

    A to da riskira zivot.. kad je zadnji put netko u F1 izgubio zivot? Mislim da smo od tada prilicno napredovali sa tehnologijom. Pogledaj samo koji crash je imao Ralf prosle sezone (ili je to bila ona prije).

    Anyway ako ima auto koji je sposoban za pobjedu, on ce pobijedit u to sam siguran.
    jesi gledo onu utrku kad je šumaher krenio negdje odozada pa nakraju bio drugi? To ti je dokaz da je mogo pobjeđivat i sa onim bolidom.
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  22. #22
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Big Guy
    i onda bi vozači, inače najbrže utrke na svijetu, vozili 50 - 100 km prosječno umjesto 150 - 230 km prosječno cijelu utrku
    ili tražili 1 000 000 eura za svaku utrku
    nije samo tako jednostavno - izletiš i vratiš se u utrku
    formule su napravljene od ultra lakih materijala da budu ćim lakše, a ne čim tvrđe jer bi ih tada radili od titana koji je jako težak
    a ako izlete imaju veliku šansu da slome nekio dio na vozilu i gotovi su ili se jednostavno zakopaju u šljunak jer su tako niske (mislim da su 3-4 cm iznad ceste)
    traction control im je velika pomoć za vožnju a i za njihovu sigurnost
    daj nemoj brijat gluposti! pa kak su vozili prije 10-ak godina? baš i nisu 100km/h zato sad imaš utrke upravljane računalima i ako vidiš 3 preticanja možeš biti sretan, a utrke se dobivaju kroz bokseve! utrke se već cijelo stoljeće voze bez pomoći računala. je bi radije utrku u kojo se vozi 20-ak km/h sporije ali da bude demonstrirano puno vozačkih sposobnosti i puno preticanja. i onda će ljudi opet formulu smatrati zanimljivom.
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  23. #23
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Jedva čekam novu sezonu. Navijam za Mclaren i nadam se da će ovaj put osvojit prvenstvo. Nego jeste čuli da se Mercedes i Mclaren rastaju 07.
    Najbolja utrka mi je Suzuka - Fisico pao u zadnjem krugu.
    Jeli se sječate nekih provala od naših komentatora?

  24. #24
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Michael Schumacher se vraca u velikom stilu
    Well, as long as it's interesting.

  25. #25
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao tomifish2002
    = Citat = Izvorno postao Big Guy
    i onda bi vozači, inače najbrže utrke na svijetu, vozili 50 - 100 km prosječno umjesto 150 - 230 km prosječno cijelu utrku
    ili tražili 1 000 000 eura za svaku utrku
    nije samo tako jednostavno - izletiš i vratiš se u utrku
    formule su napravljene od ultra lakih materijala da budu ćim lakše, a ne čim tvrđe jer bi ih tada radili od titana koji je jako težak
    a ako izlete imaju veliku šansu da slome nekio dio na vozilu i gotovi su ili se jednostavno zakopaju u šljunak jer su tako niske (mislim da su 3-4 cm iznad ceste)
    traction control im je velika pomoć za vožnju a i za njihovu sigurnost
    daj nemoj brijat gluposti! pa kak su vozili prije 10-ak godina? baš i nisu 100km/h zato sad imaš utrke upravljane računalima i ako vidiš 3 preticanja možeš biti sretan, a utrke se dobivaju kroz bokseve! utrke se već cijelo stoljeće voze bez pomoći računala. je bi radije utrku u kojo se vozi 20-ak km/h sporije ali da bude demonstrirano puno vozačkih sposobnosti i puno preticanja. i onda će ljudi opet formulu smatrati zanimljivom.
    u potpunosti se slazem
    Well, as long as it's interesting.

  26. #26
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    to ti studiras kako bit vozac formule il???
    ne nego pratim formulu jer me zanima

    = Citat = Izvorno postao tomifish2002

    daj nemoj brijat gluposti! pa kak su vozili prije 10-ak godina? baš i nisu 100km/h zato sad imaš utrke upravljane računalima i ako vidiš 3 preticanja možeš biti sretan, a utrke se dobivaju kroz bokseve! utrke se već cijelo stoljeće voze bez pomoći računala. je bi radije utrku u kojo se vozi 20-ak km/h sporije ali da bude demonstrirano puno vozačkih sposobnosti i puno preticanja. i onda će ljudi opet formulu smatrati zanimljivom.
    a koliko je poginulih bilo prije, koliko izlijetanja, koliko je to onda bilo štete, jedini poginuli u zadnje vrijeme je bio jedan zaštitar kojem je doletjela guma od bolida, nesreća koju nitko nije mogao predvidjeti
    mislim da si neke ekipe koje nemaju puno novaca kao ferrari ne mogu to priuštiti - 2 razbijena bolida po utrci?
    ili možda i rezerve da razbiju pa ćeš onda biti zadovoljan?

  27. #27
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Michael Schumacher se vraca u velikom stilu
    Vrlo teško

  28. #28
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    [quote=Big Guy]
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":1dzk0tau
    to ti studiras kako bit vozac formule il???
    ne nego pratim formulu jer me zanima

    = Citat = Izvorno postao tomifish2002

    daj nemoj brijat gluposti! pa kak su vozili prije 10-ak godina? baš i nisu 100km/h zato sad imaš utrke upravljane računalima i ako vidiš 3 preticanja možeš biti sretan, a utrke se dobivaju kroz bokseve! utrke se već cijelo stoljeće voze bez pomoći računala. je bi radije utrku u kojo se vozi 20-ak km/h sporije ali da bude demonstrirano puno vozačkih sposobnosti i puno preticanja. i onda će ljudi opet formulu smatrati zanimljivom.
    a koliko je poginulih bilo prije, koliko izlijetanja, koliko je to onda bilo štete, jedini poginuli u zadnje vrijeme je bio jedan zaštitar kojem je doletjela guma od bolida, nesreća koju nitko nije mogao predvidjeti
    mislim da si neke ekipe koje nemaju puno novaca kao ferrari ne mogu to priuštiti - 2 razbijena bolida po utrci?
    ili možda i rezerve da razbiju pa ćeš onda biti zadovoljan?[/quote:1dzk0tau]

    možeš ti reći šta hoćeš ali vozači imaju vrhunske vozačke sposobnosti i mogli bi bez problema kao i zadnjih 100 godina voziti bez tractiona. što se tiče razbijanja bolida i ovako se stalno sudaraju pa nikom ništa. i boli me briga koliko ih je poginulo. za te milijune koje dobivaju moraju preuzeti rizik. i ti tak govoriš o tome kao da je u svakoj utrci netko poginuo-e pa baš i nije tako. što se tiče sigurnosti ja sam za to da prošire prostor oko same staze i da maksimalno gumom prekriju betonske zidove neposredno uz stazu. nije jedina preventiva traction control. meni recimo u mom autu abs netreba. bespotreban mi je jer znam vozit. ni servo mi netreba al ovaj auto mi ima tvrdi servo tak da je ok.
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  29. #29
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Ma može se i bez tractiona. Dokazao je Mika kad je punim gasom vozio kroz Eau Rouge.

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    Gume bi trebalo staviti, ali ih i rasporediti na pametna mjesta, nekada se nebi ništa desilo npr. Netko malo "prošeće" izvan staze odmah naleti na gume i razbije se ko' beba zvečku, a inače bi se izvukao, to je primjer glupo raspoređenih guma
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

Slične teme

  1. Formula za pc
    By johnterry-26 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 18-09-2010, 08:55
  2. Formula 1
    By Carp in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-11-2008, 09:01
  3. Formula 1
    By in forum Gaming općenito
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 06-03-2007, 13:22
  4. Formula 1
    By Om3G@ in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 07-08-2006, 18:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •