Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Windows media player 11

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Windows media player 11

    Vjerujte mi isplati ga se imati, kvaliteta zvuka je nekako bolja, mnogo toga je puno bolje

    http://www.microsoft.com/windows/win...1/default.aspx

  2. #2
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    upravo sam ga skinuo, odlican je. trebalo mi je nesto novije jer sam dosada imao onaj stari sto se dobije uz "Prozore"

  3. #3
    Um, ovo selim u software.

  4. #4
    imo sam ga do prije 2-3 mjeseca kad mi je dosadio tojest guta mi cpu i virtualnu memoriju - vise nego vecina igrara pa prijeđoh na 10-ku opet a ni onda nije puno "bolji" ... ali winamp zato rula==>bolje receno winamp 2.78 a ne ovi >3.0

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    The Mixed Tape
    Postova
    761
    fuckas media player winamp rula imo sam 11-sticu i boja je po izgledu od 10-tke al ni jedno ne koristim sam winamp

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    winamp je bolji za slusanje uz igre, a windows media player dok pregledavate stranice i wmp je šminker

  7. #7
    Guest
    ja ga nemogu instalirat a znete zbog cega.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    imam 11-tku još od bete i vrlo je dobra. ova najnovija verzija je čak poboljšala malo zvuk. i dosta je dobro gledati filmove u 11-tki. ali ipak koristim VLC + foobar2000
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  9. #9
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    A zašto se priča o programu starom ko biblija Kaj nije malo kasno već za komentare o 11-ici?

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Znam ja, Gaas, da državna sigurnost nije bila ugrožena onom tvojom izjavom, ali bi rađe da je nije bilo. Neću neke opomene dijeliti ili nešto, ali može li od sada bez ikakvih pomena ikakvih ilegalnosti?

  11. #11
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    A zašto se priča o programu starom ko biblija Kaj nije malo kasno već za komentare o 11-ici?
    pa vidi otkad je najnoviji update. svakim updateom wmp postaje za kič bolji
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  12. #12
    istina...za KIČ

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Niste me uvjerili, ostajem na MPC + K-Lite.

    ...kvaliteta zvuka je nekako bolja...
    ...
    there is no god to punish us

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Također, džabe mi program koji mi se otvara pola sata. Ako već želim da mi se otvara pola sata koristit ću iTunes zbog iPoda tako da za wmp nema mjesta na mom PC-u.

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Evo ja ne kontam cemu svi prigovarate da je WMP spor. Meni radi odlicno - - probao sam preci na Winamp, ali mi Winamp ima los zvuk i jednako brzo radi - - a ja mogu sa WMP11 sa playlistom od 300 pjesama igrati PES6 na svim detaljima bez trzanja i to sa superpatchem, koji je navodno zahtjevniji puno.. a osim toga, imam 512 MB memorije. WMP je kvalitetom zvuka daleko iznad Winampa, a meni je to najvaznije.

    A govorite kao trosi memorije. LoL, pa Firefox guta 100 MB u letu, i to isto ne primjetim - - vi pogledate u taskmanager i userete se! Ma ono - - nema razlike kod mene u radu koji imam 512 MB memorije, a pogotovo kod vecine forumasa koji imaju 1-2 GB memorije. Mislim da je to cista MS zavjera i zato ne koristite WMP!

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Također, džabe mi program koji mi se otvara pola sata. Ako već želim da mi se otvara pola sata koristit ću iTunes zbog iPoda tako da za wmp nema mjesta na mom PC-u.
    fak jea istina

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    Evo ja ne kontam cemu svi prigovarate da je WMP spor. Meni radi odlicno - - probao sam preci na Winamp, ali mi Winamp ima los zvuk i jednako brzo radi - - a ja mogu sa WMP11 sa playlistom od 300 pjesama igrati PES6 na svim detaljima bez trzanja i to sa superpatchem, koji je navodno zahtjevniji puno.. a osim toga, imam 512 MB memorije. WMP je kvalitetom zvuka daleko iznad Winampa, a meni je to najvaznije.

    A govorite kao trosi memorije. LoL, pa Firefox guta 100 MB u letu, i to isto ne primjetim - - vi pogledate u taskmanager i userete se! Ma ono - - nema razlike kod mene u radu koji imam 512 MB memorije, a pogotovo kod vecine forumasa koji imaju 1-2 GB memorije. Mislim da je to cista MS zavjera i zato ne koristite WMP!
    ne radi jednako brzo winamp >>2.78<<i wmp11

    isprobaj pa mi se javi

    a sto se tice kvalitete zvuka ne primjetim razliku a ako ocu skinem si dfx audio enchancer i zvuci 10x bolje

    [sry na 2*post>nije mi se dalo editovat ovo tu sve]

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    [quote=The Plague]
    = Citat = Izvorno postao "Om3G@":1zrxbpco
    Evo ja ne kontam cemu svi prigovarate da je WMP spor. Meni radi odlicno - - probao sam preci na Winamp, ali mi Winamp ima los zvuk i jednako brzo radi - - a ja mogu sa WMP11 sa playlistom od 300 pjesama igrati PES6 na svim detaljima bez trzanja i to sa superpatchem, koji je navodno zahtjevniji puno.. a osim toga, imam 512 MB memorije. WMP je kvalitetom zvuka daleko iznad Winampa, a meni je to najvaznije.

    A govorite kao trosi memorije. LoL, pa Firefox guta 100 MB u letu, i to isto ne primjetim - - vi pogledate u taskmanager i userete se! Ma ono - - nema razlike kod mene u radu koji imam 512 MB memorije, a pogotovo kod vecine forumasa koji imaju 1-2 GB memorije. Mislim da je to cista MS zavjera i zato ne koristite WMP!
    ne radi jednako brzo winamp >>2.78<<i wmp11

    isprobaj pa mi se javi

    a sto se tice kvalitete zvuka ne primjetim razliku a ako ocu skinem si dfx audio enchancer i zvuci 10x bolje

    [sry na 2*post>nije mi se dalo editovat ovo tu sve][/quote:1zrxbpco]

    Ja sam rekao kako kod mene radi. Lagano je reci: da ocu kvalitetan zvuk, onda cu si kupiti najbolje slusalice itd. Samo priznaj da WMP ima bolju kvalitetu zvuka. Nece ti nista biti.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Meni nije jasno kako može biti razlika između zvuka u playerima, ajde meni tuki objasni. Koliko ja znam najvažnije je na koji je način enkodiran zapis te koju opremu imaš.

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Tocno, sve se svodi na tri stvari: kvaliteta samog .mp3-a (i ostalih formata), codeca koji ga "desifrira" i opreme (zvucna i zvucnici/slusalice).

    MP11 valjda ima i EQ ili one njegove SRS efekte (bass boost, itd) koji su stalno pokrenuti pa se cini da je kvaliteta zvuka veca.
    Winamp takodjer ima EQ i preset koji ja koristim je full bass + treble i to samo kad slusam preko headphonesa, bas zvucnika je dovoljno jak.

    Sto se tice same .mp3/wma/stajaznam datoteke, bez efekata, ona zvuci isto u svakom playeru (ako ide preko istog codeca).

    Takodjer, Winamp podrzava audio-out pluginove koji ce dodati dolby, stereo prosirenje, itd, ali ipak volim poslusati stvar onako kako je snimljena.
    there is no god to punish us

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Takodjer, Winamp podrzava audio-out pluginove koji ce dodati dolby, stereo prosirenje, itd, ali ipak volim poslusati stvar onako kako je snimljena.
    Takve plug-ine ima i WMP - - plug-inovi su gotovo identicni za ta dva playera.

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Znam, zato sam i napisao.
    there is no god to punish us

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    je nemam pojma ali je meni kvaliteta zvuka 2 puta bolja na wmp-u 11 negu na winampu

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    WMP11 u WinXP ima odlican zvuk. Ali WMP11 u Visti ima jako lose algoritme i uopce mi se ne svidja, osim dizajnom of kors.

Slične teme

  1. Windows media player 12
    By nemir_123 in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-08-2009, 00:30
  2. windows media player 11...
    By sweny in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-02-2008, 15:53
  3. itunes i media player
    By Svinjoguz in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-07-2007, 10:15
  4. izrada skinova za media player
    By ivan in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-03-2006, 16:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •