Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 41

Tema: God of war II

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    God of war II

    po meni remek djelo i jedna od najboljih igri kojih sam ikad odigrao ašto vi mislite o toj igri?

  2. #2
    Apsolutno se slažem. Upravo prelazim igru, baš sam završio onu zagonetku s onim ledom i svjetlošću Priča me fascinira, potezi, oružja, grafika je maximum PS-a 2... Meni je inače God of War serijal najbolja akcijska igra na PS-u 2 poslije prinčeka, naravno

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Apsolutno se slažem. Upravo prelazim igru, baš sam završio onu zagonetku s onim ledom i svjetlošću Priča me fascinira, potezi, oružja, grafika je maximum PS-a 2... Meni je inače God of War serijal najbolja akcijska igra na PS-u 2 poslije prinčeka, naravno
    ja sam sad stukao one sisters of fate neću ti govorit šta je kasnije vidjet ćeš kako ćeš se iznenadit
    ovaj jel tebi grafika u animacijama čudna,onako malo zrnasta

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    nisam igro još...

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  5. #5
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    nabavit ću uskoro,jedinica je bila odlična.
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  6. #6
    God Of War je vrhunska igra i jedan od najboljih poteza u povjesti Sony Computer Entertainmenta


    ROCK ON!

  7. #7
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    God Of War je vrhunska igra i jedan od najboljih poteza u povjesti Sony Computer Entertainmenta
    slazem se....

    trenutno je prelazim
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  8. #8
    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Apsolutno se slažem. Upravo prelazim igru, baš sam završio onu zagonetku s onim ledom i svjetlošću Priča me fascinira, potezi, oružja, grafika je maximum PS-a 2... Meni je inače God of War serijal najbolja akcijska igra na PS-u 2 poslije prinčeka, naravno
    ja sam sad stukao one sisters of fate neću ti govorit šta je kasnije vidjet ćeš kako ćeš se iznenadit
    ovaj jel tebi grafika u animacijama čudna,onako malo zrnasta

    Ovako ja imam verziju GoW-a 2 na single layer DVD-u, animacije su downsampled pa je stalo. Igru sam probao i na HDTV-u Toshiba 32'' i na Sony Trinitronu i grafika je vrhunska kao i animacije.!?

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    The Mixed Tape
    Postova
    761
    = Citat = Izvorno postao Đeri
    nisam igro još...

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Kupio jos kad je ozasla u londonu ma igra je zakon.Ako neko oce kupit nek zove.
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  11. #11
    Evo i ja sam taman dovršio igru. Trebalo mi je jedno 14 sati, što je " i previše" za akcijsku avanturu, ako uzmemo u obzir, konkurenciju. Stvarno nenadjebiva igra, samo mi je žao, što ću kad tad morati sasut lovu za PS3 jer "The end Begins"

    BTW. Osim ako ne ode i na X360

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Evo i ja sam taman dovršio igru. Trebalo mi je jedno 14 sati, što je " i previše" za akcijsku avanturu, ako uzmemo u obzir, konkurenciju. Stvarno nenadjebiva igra, samo mi je žao, što ću kad tad morati sasut lovu za PS3 jer "The end Begins"

    BTW. Osim ako ne ode i na X360
    ja sam se nadao da će mi bit i više od 14 sati jer je igra car ali nadam se da ću trojku igrat neznam kako ali igrat ću je....

  13. #13
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OSIJEK-NEPOKORENI GRAD
    Postova
    536
    ma ja igro prvi dio doso negdje do pola igra (tak nest) i igra mi zasteka
    sva sreca imam jos sejvove pa kad posudim od frenda onda nastavljam
    BTW, nabavit cu i GoW 2
    DANAS JE TESKO BITI GLUP JER JE KONKURENCIJA VELIKA

  14. #14
    Sigurno si igrao piratsku verziju igre, jer onda jedina ima te sindrome. Kupi si sada orginal plantium verziju, stvarno se isplati, a i cijena je prihvatljiva za svačiji džep.

    Zamiliste Kratosa u 1080p rezouliciji

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452
    Evo sad sam bio kod frenda i napaokon sam zaigrao God of War II. Grafika je odlična, a igrivost je još bolja. Volim načine na koji Kratos ubija svoje neprijatelje. Čak sam prešao onaj dio kod mosta što moj frend nije mogao preči.

    Ono sa nekim tipom koji ima krila pa se borite dok padate.

    Igra je prezokon!!!

  16. #16
    I ja trenutno prelazim drugio dio, malo je reci da sam se iznenadio kvalitetom igre.
    Kakav je prvi dio?
    Nisam citao recenziju pa ako se nekome da nek napise par rijeci o prvom dijelu, tek toliko da znam da l da nabavljam.

  17. #17
    Prvi dio je fantastičan, a drugi je sve ono što je prvi i još malo bolje

    God of War I i II se jednostavno MORA odigrati, neopisivo dobre igre

  18. #18
    Igra je odlična prešao sam ju dva puta i skupio sve urne ako nekoga zanima
    urn of gaia-nivo the rhodes,zagonetka s vratima i gumbima .Uništite kip ptice kako bi mogli gurnuti blok na kojem je stajao u drugu sobu gdje ćete preko njega skočiti do škrinja i urne.Urn of gorgons-kada dobijete golden fleece vratite se do pomične vrpce i pogleda koji skamenjuje te iskoristite golden fleece na njih da bi uništili zid iza kojeg je urna .Urn of olympus -morate spustiti statue of fate(koji dopušta usporavanje vremena)do vode pa idite na drugu stranu i usporite vrijeme zatim idite do poda s gumbima i iza vrata je urna.Urn of prometheus -u atlasu u sobi s osama,raširite krila iznad ventilacije kako bi odlebdili gore i našli urnu u rupi.Urn of fates-završite chalenge of the titans s rangom mortal ili boljim.Urn of poseidon-završite chalenge of the titans s rangom spartan ili boljim.Ako skupite sve ove urne otključat ćete dosta toga zanimljivog.

  19. #19
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    17
    u jedinici sam prešao sve što se moglo no nažalost tu sam igru posudio od frenda tako da je nemam u svojoj kolekciji a isto tako bi si nabavio gow 2 ali bi si onda kupio original no čekam da malo još spuste cijenu

  20. #20
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    ovo je vjerovatno jedna od najboljih igara u povijesti gaminga ne samo na konzolama nego opće i trebalo joj je posvetit više pažnje
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  21. #21
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    sad se ceka Chains of Olympus za PSP

  22. #22
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    uskoro će, jedva čekam


  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao Gravestone_bluz
    uskoro će, jedva čekam
    A tek god of war 3 ufff
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  24. #24
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OSIJEK-NEPOKORENI GRAD
    Postova
    536
    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    ja sam sad stukao one sisters of fate neću ti govorit šta je kasnije vidjet ćeš kako ćeš se iznenadit
    ovaj jel tebi grafika u animacijama čudna,onako malo zrnasta
    meni isto je zrnasta grafika kad su animacije
    BTW, prešo i prvi i drugi dio, ne mogu docekat trojku da ubijem Zeusa (bar ja tako mislim)
    ja i moj frend smo živili za tu igru kad smo je prelazili
    DANAS JE TESKO BITI GLUP JER JE KONKURENCIJA VELIKA

  25. #25
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    ja iako nisam konzolaš plejku 3 ću samo kupit zbog god of war 3 stvarno me zaintrigirala igra i natjerala da duboko promislim. je li mam zapravo tata, ma zajebajem se god of war 3 i am not prepared. LOL
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    no, sad se ceka little big planet, htio sam vam to najavit u casopisu al sam na kraju napisao recenziju heavenly sworda


  27. #27
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao Gravestone_bluz
    uskoro će, jedva čekam
    imas i ti psp, a? kad tocno izlazi? mislim da je pocetak 3. mjeseca

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    da, imam psp, neznam kad tocno izlazi al znam da je igra u gold statusu i da nece jos dugo


  29. #29
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    da, brzo ce, jedva cekam. odigro sam demo, prejeben je

  30. #30
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Ma svuda pomalo
    Postova
    22
    = Citat = Izvorno postao spidEY
    Evo sad sam bio kod frenda i napaokon sam zaigrao God of War II. Grafika je odlična, a igrivost je još bolja. Volim načine na koji Kratos ubija svoje neprijatelje. Čak sam prešao onaj dio kod mosta što moj frend nije mogao preči.

    Ono sa nekim tipom koji ima krila pa se borite dok padate.
    Sta tu uopće treba uraditi startao sam igru nekoliko puta i uvijek zapnem tu. Please somebody help anybody

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •