Prikazujem rezultate 1 do 26 od 26

Tema: DMC 5 ???

  1. #1
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    DMC 5 ???

    pošto je Consoleum nestal budem tu...

    http://www.gametrailers.com/video/tgs-1 ... may/704493

    dobro kaj je ovo ? jel to DMC 5 ? ili neka spin off pizdarija za konzole ?

    jel ako je to DMC 5 i ako je taj klinac Dante ja se pem bacit s kreveta....


    :O

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: DMC 5 ???

    Kad sam pomislio da dmc ne može pasti još dublje...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: DMC 5 ???

    Koliko je zasad poznati, novi Devil May Cry je radnjom smješten između drugog i trećeg nastavka.
    Ne kužim kako misliš spin off za konzole, kad je cijeli DMC serijal vezan za Sony Playstation, gdje je počeo i koji je jedini sa svim nastavcima.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: DMC 5 ???

    Kako je između dvice i trice?

    Kronološki je ovak: trica, jedinica, četvorka, dvica.

    Prema ovom bih rekao da je radnja smještena prije svih dosadašnjih nastavaka.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: DMC 5 ???

    kako god bilo bezveze, pa mislim jedino ak je to Dante ko neki klinac

    tu još ni nema onaj svoj mač, Rebelion, a pištolje ima...a valda nebu neš zasrali

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: DMC 5 ???

    Ma čim sam vidio trailer sam se naložio, ovo ne može biti loše. Neka dođe na PC i ja sretan.

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: DMC 5 ???

    Capcom sad izdaje skoro sve naslove na PC-u, i slove za najbolje optimizirane igre na platformi. Resident Evil 5, Devil May Cry 4 i Street Figher 4 su bili samo početak.

  8. #8

    Re: DMC 5 ???

    Edward Cullen May Cry...

    Predivno, još jedan kultni lik bites the dust.

    Sve je to lijepo ako bude gameplay na razini(samo da ne bude ko Heavenly Sword ili GoW), i gutam ja objašnjenje, donekle, da je ovo Dante u svojim "rebellious teenage" godinama, ali da su baš morali od njega hipster-emača napraviti to ne gutam.

    I uostalom čak i da je Dante stvarno, po nekom loreu, imal tu hipster-emo fazu...who the f'ck cares! Ne mogu vidjeti zašto bi netko želio igrati s tom verzijom Dantea kada postoji već 10x badass verzija, i uostalom već smo imali prilike igrati sa mlađim Danteom u trojci and everyone, I think, liked it i čemu sada ovo mi stvarno nije jasno...

    I da onaj "kewl k1ds" style graffiti DMC logo je stvarno

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: DMC 5 ???

    Ne kužim komentar. Dante je oduvijek kenjav lik, ali ionako igraš zbog dobre koordinacije pokreta i kombo poteza.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: DMC 5 ???

    Krivo. Sve osim gameplaya je kenjavo, ne samo Dante.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #11
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: DMC 5 ???

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Krivo. Sve osim gameplaya je kenjavo, ne samo Dante.
    Japanska patetika žešća. Ali nema veze ionako se uvijek igralo zbog skakanja i klanja i skakanja dok kolješ i klanja dok skačeš, i zanimljivog dizajna neprijatelja i predivne borbe u animacijama. Eh i da u traileru mi se totalno sviđa grad, kombinacija Gotham Citya i iz Deus Ex-a, atmosferično...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: DMC 5 ???

    Dante zvuči badass, ali izgleda nekako kenjkavo. Fali mu sijeda kosa i ona kul bradica iz četvorke, zanimljiv detalj mu je cigara. Meni japanska patetika nikako ne smeta jer me japanci uvijek oduševe. Očekujem standardno dmc tamburanje po demonima i Danteovo kulersko preseravanje.

  13. #13

    Re: DMC 5 ???

    Pa to, u biti sam i ja htio reci, fight scena mu ne izgleda kenjavo i glas mu je dobar ali izgled mu je ffs, imo.

    Kod japanaca moras prihvatiti više-manje uvijek dozu kenjavosti/patetike/idealizma u svim njihovim uratcima, jednostavno su takvi, ali u svim prijašnjim nastavcima, pa čak i u dvojci je bar badass izgledao, ovdje mi zbog kose i žgoljavosti asocira na Edwarda, hebiga I can't unsee it

    Također muzika u traileru mi se baš nije previše dopala, po meni je ovo čista prezentacija Danteove osobnosti, muzike i DMC stila



    ...arogantan do neba i dalje, mega ljenčina i whiner, pogotovo kad ga netko od njegove pizze odvoji i natjera actually raditi nešto i sve je to lijepo zapakirano u, imo, hebeni nastup i izgled, ovdje mi izgled ne štima i to je to. Čudno mi je da je western studio upravo taj koji mu je dao veći gay izgled nego su mu ikad japanci dali, imo, to je u biti ono što me lagano iz takta izbacilo. Ako bude gameplay na razini, a to je tak i tak najbitnija stvar, onda će se i ova igra 10 puta za redom prelaziti.

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: DMC 5 ???

    Predobro, konačno neka promjena. Owna starog Dantea samo tako.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: DMC 5 ???

    Ne sviđa mi se ovaj ''novi'' Dante...

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: DMC 5 ???

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Predobro, konačno neka promjena. Owna starog Dantea samo tako.
    We shall see bout that mate.

    Što nije ovo DMC reboot, kao izmjenjen 1. nastavka franšize? Tipa Bizarro Dante.

    Ili se nastavlja na radnju. Ili prequel. Ili spin off

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: DMC 5 ???

    Akcija izgleda super, novi lik tak-tak ali šta je tu je.. igrati će se svakako.

  18. #18

    Re: DMC 5 ???

    = Citat = Izvorno postao The Fury
    Što nije ovo DMC reboot, kao izmjenjen 1. nastavka franšize? Tipa Bizarro Dante.
    Nije li malo prerano za reboot? Ovaj redizajn inače spada pod "kill it with fire" kategoriju.

  19. #19
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: DMC 5 ???

    Novi Dante izgleda užasno, nadam se da će mu se izgled promijeniti kroz tijek igre.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: DMC 5 ???

    = Citat = Izvorno postao vex
    Akcija izgleda super, novi lik tak-tak ali šta je tu je.. igrati će se svakako.
    Ne, akcija ne izgleda super. Nismo vidjeli ništa gameplaya.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: DMC 5 ???

    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "The Fury":1gyp0r1t
    Što nije ovo DMC reboot, kao izmjenjen 1. nastavka franšize? Tipa Bizarro Dante.
    Nije li malo prerano za reboot? Ovaj redizajn inače spada pod "kill it with fire" kategoriju.[/quote:1gyp0r1t]

    Smatram da uopće nije ni trebao reboot. Tamo di je stala radnja u dmc2, od tamo su trebali dalje raditi igru. A ne ovo ....

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: DMC 5 ???

    Sorry na double.

    Devil May Cry creator not too fond of new Dante
    http://scrawlfx.com/2010/09/devil-may-c ... -new-dante

  23. #23

    Re: DMC 5 ???

    Problem je u tome što developeri izgledaju imaju neku averziju prema nastavljanju već postojećih priča s novim nastavkom igre.
    Ono, pazi da se nova publika ne bi izgubila u DEEP priči, jel'te.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: DMC 5 ???

    Kaže:
    Antoniades said that the original games had a massive impact on him, with their music, fashion sense and overall look, so he wanted to continue with that same level of impact in this new game. He said that DmC pulls inspiration from today's rebellious youth. The development team looked to current fashion, music, street art, and general attitudes while working on the game in an effort to bring some freshness to the series. Despite these changes, he stated that they want to keep the essence of classic Devil May Cry game play intact.

    Funny pics na temu


  25. #25
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: DMC 5 ???

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao vex
    Akcija izgleda super, novi lik tak-tak ali šta je tu je.. igrati će se svakako.
    Ne, akcija ne izgleda super. Nismo vidjeli ništa gameplaya.
    Nemoj cjepidlačiti, mislim na trailer

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: DMC 5 ???

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Capcom sad izdaje skoro sve naslove na PC-u, i slove za najbolje optimizirane igre na platformi. Resident Evil 5, Devil May Cry 4 i Street Figher 4 su bili samo početak.
    Yep bio sam iznenadjen, kad sam prvi put zapalio DMC4 na staroj kanti kako je dobro izgledao i radio.
    Usudio bih se i reci da su Capcomove igre bolje na PCu nego na konzolama.

    Steta sto SSF4 ne dolazi, al nadam se da ce novi DMC i ostale stvari doc.

    Eto skoro ce izac (il je izaso) Dead Rising 2. Cini se kao super zabavan naslov!
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •