Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 31

Tema: Ptuj,Ptuj i Pljuj!!

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Ptuj,Ptuj i Pljuj!!

    Zašto je sam Fisher postao negativac u Splinteru 4?Zašto je opljačkao banku?Barem po PcP first looku.kakva će sad to biti igra. Putovnica "Jean-Pierre Nešto" PTUJ!!!I PLJUJ!!!

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    svidja mi se sto se fransiza siri. treba fishera prikazat malo ko badass mofo, ali jednako se tako bojim da ne zaseru totalno...

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503
    ma ja bi odigro i trojku rado..mozda do 4. dijela i uspijem pokrenit(ako se razumijemo )

  4. #4
    Senior Member Lock'n'Load Shark's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    deep sea
    Postova
    178
    Pa to ti je dobro ...u svakom ima malo zla...
    think different

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    = Citat = Izvorno postao =PcP=F@N
    ma ja bi odigro i trojku rado..mozda do 4. dijela i uspijem pokrenit(ako se razumijemo )
    DOBRA
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  6. #6
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Ptuj,Ptuj i Pljuj!!

    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    Zašto je sam Fisher postao negativac u Splinteru 4?Zašto je opljačkao banku?Barem po PcP first looku.kakva će sad to biti igra. Putovnica "Jean-Pierre Nešto" PTUJ!!!I PLJUJ!!!
    Obolio je od PTSP-a, ali nisu mu dali invalidsku penziju, već nekom činovniku koji je udarao štambilje na bonove za hranu u specijalnoj jedinici, pa je puk'o
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  7. #7
    malo promijene nikom ne škodi...

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao =PcP=F@N
    ma ja bi odigro i trojku rado..mozda do 4. dijela i uspijem pokrenit(ako se razumijemo )
    lol majstore StarForce je probijen vec davnih dana malo pogledaj po netu....

  9. #9
    inače-ime topika...Ptuj ti je grad u Sloveniji

  10. #10
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Vjerojatno nije ni na jednoj karti..

    pa cijela Slovenija je na karti svijeta označena samo sa punom točkom.

    enivej .. ja jedava čekam novi splinter i mislim da je jako dobra stvar što je Fisher badass od sada... mada mislim da će se pred kraj igre otkrit da je čoek` bio na tajnoj misiji za NSA cijelo vrijeme

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    to misli i ekipa na sluzbenim forumima, no tko zna... mozda nas ugodno iznenade...

  12. #12
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    15

    Re:

    = Citat = Izvorno postao IgGy
    to misli i ekipa na sluzbenim forumima, no tko zna... mozda nas ugodno iznenade...
    Ili neugodno.

  13. #13
    Neće biti dobro ako Fishera jednostavno 'konvertiraju' u badass frajera. Barem priča u stilu Švarcenegerovog Komandosa da nam se pojasni kako i zašto je od anđelčića postao zlobnik ravan onima što donose TV pretplatu.

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    dobro, uglavnom, ja saznao nesto upecatljivo, al to cete vidjet tek u kakvoj najavi za koju kopamo

  15. #15
    E hebiga... sad moram ostat budan dok to ne nađem

    Krenuti ću od gugla

  16. #16
    imo splinter cell serijal se još može polijepo iscijediti - ovo mi je sasvim očekivano, a odnekud imam osjećaj da će doći i neki nastavak u stilu filmova slične vrste gdje ćemo se upoznati sa samom iz onog vremena kad mu ni brada nije počela rasti

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao sTALKer
    imo splinter cell serijal se još može polijepo iscijediti - ovo mi je sasvim očekivano, a odnekud imam osjećaj da će doći i neki nastavak u stilu filmova slične vrste gdje ćemo se upoznati sa samom iz onog vremena kad mu ni brada nije počela rasti
    moguce...

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    20
    Kao sto ste mogli primjetiti barem oni koji su odigrali vise igara u svakoj vodimo lik koji je poyitivan , junak , spasava svijet i te gluposti. Treba malo da se nademo s one strane zakona ne da samo budemo pozetivci.
    Svi smo mi Ante!

  19. #19
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    140
    = Citat = Izvorno postao biohazard 4
    Kao sto ste mogli primjetiti barem oni koji su odigrali vise igara u svakoj vodimo lik koji je poyitivan , junak , spasava svijet i te gluposti. Treba malo da se nademo s one strane zakona ne da samo budemo pozetivci.
    Ti baš nisi igrao GTA?
    I love to go to the park and watch children jumping up and down... They don't know I'm firing blanks.

  20. #20
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao biohazard 4
    Kao sto ste mogli primjetiti barem oni koji su odigrali vise igara u svakoj vodimo lik koji je poyitivan , junak , spasava svijet i te gluposti. Treba malo da se nademo s one strane zakona ne da samo budemo pozetivci.
    Ti ocito nisi igro KOTOR

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj>

    kaj je? pisalo je pljuj!!!!

    a i da, mrzim one Tycoon nastavke, mislim ZAKAJ JEDNOSTAVNO NE STANU???????????????? NEEEEEEE!!! MICITE IHHHH!!!!!!!!!!!!!!

    bilo je dobro prije, zoo, pa ono s gradovima, a sad ih ima u k****!!!

    vec ih prakticki sanjam!!!
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  22. #22
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    pa dobro je vi pratite novosti??????
    Novi splinter cell je point and click avantura s tu i tamo ponekim akcijskim dijelom
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  23. #23
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    ma samo nek bude igrivo ( sto je ocito tesko u posljednje vrijeme ; recycle je jedina motorna akcija koju su proizvodjaci spremni napraviti ,ali ipak - tko ih moze kriviti kad vidis kakva sve sranja prolaze ko hitovi u danasnje vrijeme ; oni samo sjede i fino kupe lovu)

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    = Citat = Izvorno postao mravojed
    pa dobro je vi pratite novosti??????
    Novi splinter cell je point and click avantura s tu i tamo ponekim akcijskim dijelom

    WTF? daj link

  25. #25
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    Ja sam cito u gameplayu da sam u 4. djelu nece postat negativac nego ce se samo pravit kao da je da bi se mogao ubacit u neku teroristicku organizaciju i opet spasit dan Punu pricu procitajte sami na netu ili cekajte igru.

  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    29
    Ja mislim da će usrat igru s tim da je Sam negativac i pozitivac, ,nedaj Bože

    Sve što kažete protiv mene,bit će iskorišteno protiv vas u sudnici.

    Ako se budete protivili uhićenju,bit ćete u ludnici.

  27. #27
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    154
    = Citat = Izvorno postao DeusEx
    Ja sam cito u gameplayu da sam u 4. djelu nece postat negativac nego ce se samo pravit kao da je da bi se mogao ubacit u neku teroristicku organizaciju i opet spasit dan Punu pricu procitajte sami na netu ili cekajte igru.

    To je istina i ja sam to čuo zato se i zove Double Agent

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    idemo se kladit da ce ipak ispast dobar, kao sto je to ispao buraz od JC-a na Deus Ex-u
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    idemo se kladit da ce ipak ispast dobar, kao sto je to ispao buraz od JC-a na Deus Ex-u
    Agree.
    #paperplatoongoonz

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    sam nece bit ni dobar ni los,najme procitao sam sve sto ste napisali i vidim da niko od vas nije gledo trailer ok osim iggy-a valjda(to mu je posao valjda),ali igra ce se odvijati 2008 godine ili 07 neznam sad i vi cete morati postati double agent ali nije tu fora mozete birat kaj cete vise radit moci cete zanemarit teroriste i obavljat ono od echelona i zavrsit kao good guy ili zanemarit echelon i kolko znam ubit lamberta i postat najveci terorist u povijesti a i kao sto sam vidio trebali bi biti vise setova odjece i dvije vrste stealth vise za echelon a vojnicki vise za teroriste,vecinu toga sam procito a i nest pogledo,pa kolko vidim ja bum dobio okladu JER STE OBADVOJE IZGUBILIS
    alo?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •