Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 79

Tema: PTR Patch 2.1.0 Notes

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies vexx's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    18

    PTR Patch 2.1.0 Notes


  2. #2
    Odličan patch i odlične vijesti za Druide.

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381
    Jeeeej epic flying form!!!! i ostale moci su buffane... nice
    3
    reda
    teksta

  4. #4
    Jedino šta su Warriorse hebeno nerfali.

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    "Rogue poisons no longer have charges." hehe zakon

  6. #6
    Junior Member Plants Vs Zombies vexx's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    18
    "Sap" no longer removes you from stealth when used

    Ovo je jos veci zakon

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    flurry se nerfo i enrage se ne stacka

    warriors nerfed
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  8. #8
    A kao warriori nisu bili imba ha? Mislim da je 4x 1800 instant + 8k execute normalno, zar ne?
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Hunteri nerfani. Barem su ubacili koji eng recept. Dajte nam eng recepte za reputaciju s frakcijama!

    I gdje je taj Nether drake...?

  10. #10
    # "Divine Shield": This ability no longer removes or prevents the "Weakened Soul" debuff.

    Nije ga ni micalo, tko je tu lud?

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Hunteri nerfani. Barem su ubacili koji eng recept. Dajte nam eng recepte za reputaciju s frakcijama!

    I gdje je taj Nether drake...?
    U Netherstormu blizu Netherfieldova hoda jedan Belf koji ti da quest da moras ubijati neke tamo mobove cije corpsove moras lootati te sastaviti tijelo s kojim ces hraniti Drakeove.

    Taj quest-chain ti se sastoji od 9 dijelova pri cemu kod 8. dijela moras ubiti nekog elita (5man q) te pomocu njegovog kljuca otkljucati ono tko ti je dao q.

    Sa 2.1.0 biti ce ubacen 10. dio questa koji ti daje (Mislim) 42000 rep s Netherdrakeovima. Onda ces pomocu Turn-in questova moci dici rep na exalted te ces moci kupiti Netherdrake za 20g (Mislim). Steta sta ce se jos uvijek trebati kupiti Flying skill 300 (Ja ga imam ) koji stoji 5000 golda!
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    U Netherstormu...
    ispravak netočnog navoda: Shadowmoon Valley
    42

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas Voldemort's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    468
    = Citat = Izvorno postao flander
    "Rogue poisons no longer have charges." hehe zakon
    Kako ces onda imat 4 posiona u torbi i snjima derat?Ako je tako yiiiiiiii

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Hunteri nerfani. Barem su ubacili koji eng recept. Dajte nam eng recepte za reputaciju s frakcijama!

    I gdje je taj Nether drake...?
    U Netherstormu blizu Netherfieldova hoda jedan Belf koji ti da quest da moras ubijati neke tamo mobove cije corpsove moras lootati te sastaviti tijelo s kojim ces hraniti Drakeove.

    Taj quest-chain ti se sastoji od 9 dijelova pri cemu kod 8. dijela moras ubiti nekog elita (5man q) te pomocu njegovog kljuca otkljucati ono tko ti je dao q.

    Sa 2.1.0 biti ce ubacen 10. dio questa koji ti daje (Mislim) 42000 rep s Netherdrakeovima. Onda ces pomocu Turn-in questova moci dici rep na exalted te ces moci kupiti Netherdrake za 20g (Mislim). Steta sta ce se jos uvijek trebati kupiti Flying skill 300 (Ja ga imam ) koji stoji 5000 golda!
    Hvala na iscrpnijim informacijama; znao sam da postoji taj lanac, a da sama frakcija tek dolazi s ovim novim patchom, pa ga do sada nisam odrađivao. U zadnje vrijeme mrzim svaki kvest gdje ti treba ekipa od 5 ljudi, kuga je naći tenkove i hilere, čini mi sad da je još gore nego prije... Mislim da će mi hunter s full Gladiator setom i Nether drakeom izgledati...impresivno.

    I nije šteta zbog flying skilla, i treba biti 5K golda. WoW ekonomija je vic, ako tu ne znaš zaraditi koju šoldu, još sad u TBC-u kad je drmnula inflacija, onda stvarno ne znam...

  15. #15
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    e a čini mi se ko da blizz želi izbaciti shammyje iz igre. nekako ih konstantno oslabljuju
    ali ja se slabo kužim pa neka neko drugi to potvrdi
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao k0st0L0maCh
    e a čini mi se ko da blizz želi izbaciti shammyje iz igre. nekako ih konstantno oslabljuju
    ali ja se slabo kužim pa neka neko drugi to potvrdi
    Slažem se,pogledaj windfury nerf
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  17. #17
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    majku im retardiranu... sve mi se čini da je najbolje uzet roguea, njih ne nerfaju. pa šaman je važna klasa za wow općenito, i iz lorea itd. pa da im ovakva sranja rade

    btw nisam ni skužio da sam prešao 300 postova. koji sam ja spammer
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  18. #18
    Šaman jer vjerojatno najviše podcjenjivana klasa u čitavoj igri... i to sve zato jer im Totemi (većinom) imaju više pasivnu ulogu te je dosta teško vidjeti učinak (koji nekad zna biti jako koristan u Raids-ima, pogotovo onaj za smanjenje damage-a... ubijte me ako se mogu sjetiti imena. ).

  19. #19
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    jel ta patch opće izašao, jel sad uskoro kupujem BC,pa sam si danas instalirao WoW i updatao sve do zadnje verzije da nemoram sva ta sranja delat kad mi BC stigne,rekoh sigurno je 2.1.0,a kad ono 2.0.12?? Ili je to patch za BC,ako je onda ok moja greška

  20. #20
    E da ako dolaze sve te novosti mislim da ce taj patch bit dosta velik a taj patch jos nije izasao a nisi trebao updeatati sve do 2.0.12 jer ce ti kad instaliras BC onda ce ti vratit na 2.0.0 pa ces opet morat updeatat barem se to meni dogodilo.

  21. #21
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Vedran12
    E da ako dolaze sve te novosti mislim da ce taj patch bit dosta velik a taj patch jos nije izasao a nisi trebao updeatati sve do 2.0.12 jer ce ti kad instaliras BC onda ce ti vratit na 2.0.0 pa ces opet morat updeatat barem se to meni dogodilo.

    ma dobro nije velika razlika u MB između 2.0.12 i 2.0.0 jedno 200Mb,koga jebe bolje to neg giga

  22. #22
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    66
    Mene samo zanima kad ce prestat nerfat priestove...
    A sad jos rogueovima poboljsali CoS,damn it.
    Bloodfeather- lvl 70 Troll priest Docttor
    Guild: Blackened

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    A kao warriori nisu bili imba ha? Mislim da je 4x 1800 instant + 8k execute normalno, zar ne?
    Koji je tebe warr lupio sa 1.8k 4x? lol. Možda bi i uspio da je bio sword specc, pa da je imo windfury totem i da je još sve uspio critat do toga... Nemoj me nasmijavat. 8k execute se dobije negdje sa skoro full rage, što je jako rijetko. Btw, warrovi nemaju 4x instant napada koji rade tolki dmg... samo par Mortal Strike/Bloodthirst i overpower.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    = Citat = Izvorno postao R€M@h
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Hunteri nerfani. Barem su ubacili koji eng recept. Dajte nam eng recepte za reputaciju s frakcijama!

    I gdje je taj Nether drake...?
    U Netherstormu blizu Netherfieldova hoda jedan Belf koji ti da quest da moras ubijati neke tamo mobove cije corpsove moras lootati te sastaviti tijelo s kojim ces hraniti Drakeove.

    Taj quest-chain ti se sastoji od 9 dijelova pri cemu kod 8. dijela moras ubiti nekog elita (5man q) te pomocu njegovog kljuca otkljucati ono tko ti je dao q.

    Sa 2.1.0 biti ce ubacen 10. dio questa koji ti daje (Mislim) 42000 rep s Netherdrakeovima. Onda ces pomocu Turn-in questova moci dici rep na exalted te ces moci kupiti Netherdrake za 20g (Mislim). Steta sta ce se jos uvijek trebati kupiti Flying skill 300 (Ja ga imam ) koji stoji 5000 golda!
    Hvala na iscrpnijim informacijama; znao sam da postoji taj lanac, a da sama frakcija tek dolazi s ovim novim patchom, pa ga do sada nisam odrađivao. U zadnje vrijeme mrzim svaki kvest gdje ti treba ekipa od 5 ljudi, kuga je naći tenkove i hilere, čini mi sad da je još gore nego prije... Mislim da će mi hunter s full Gladiator setom i Nether drakeom izgledati...impresivno.

    I nije šteta zbog flying skilla, i treba biti 5K golda. WoW ekonomija je vic, ako tu ne znaš zaraditi koju šoldu, još sad u TBC-u kad je drmnula inflacija, onda stvarno ne znam...
    Nebi trebalo biti problema jer kako navodi WoWwiki...vecina ce se questova za reputaciiju s Netherwingsima(frakcija plavih zmajeva koji daju nether drake)..moci ciniti solo..naravno za zmaja ces morati biti exaled...i napominji jednino...da ce se jedno 15% questova moci rijesiti sa 2-3 osobe(iako pise da je preopruciljivo za grupu)..

  25. #25
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    da ne tražim okolo,kad izlazi taj patch??

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Kad bude gotov.

    I ne, nisam bahat, to je službeni Blizzardov odgovor dan danas ujutro.
    42

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Mislim da će doć ovu srijedu patch. 9. svibnja
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Čisto sumnjam, budući da je do sada samo 1/3 epic itema pregledana.
    42

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Meni je frend iz Numena reko da je 90% epica lvl 70 izmijenjena. Vidjet ćemo, iskreno ne bih volio da dođe ovaj tjedan.
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao JedimiNjoke
    Meni je frend iz Numena reko da je 90% epica lvl 70 izmijenjena. Vidjet ćemo, iskreno ne bih volio da dođe ovaj tjedan.
    Kako točno izmjenjena..?

Slične teme

  1. Patch 3.2 PTR Notes
    By bananac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 30-06-2009, 14:34
  2. Patch 1.5
    By Kron in forum Call of Duty
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-02-2008, 21:18
  3. TBC Patch 2.1
    By Antaris. in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 08-09-2007, 17:49
  4. HDR+AA ATI Patch
    By Thoroughbred B in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 21-04-2006, 21:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •