Stranica 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 224

Tema: KLANOVI

  1. #121
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: KLANOVI

    vidi ti tigriće xD


  2. #122
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: KLANOVI

    = Citat = Izvorno postao ONeill
    Elite Tigers gaming team | http://elitetigers.net

    Elite Tigers su hrvatski 'Call of Duty' gaming team koji postoji sada vec 3 godine. Igramo vecinu igara iz CoD francize (CoD2, CoD4, CoD World at War), ali najvise od svega ipak CoD2. Aktivni samo na jacim Eurospkim online natjecanjima (ClanBase i Euro Domination) a sudjelujemo i na LAN događanjima (zasad samo u Hrvatskoj).

    Sto se tice clanova, ima nas i previse tako da ne primamo nove igrace (za bilo koji CoD nastavak).

    Sve ostale detalje o Elite Tigers gaming timuSmozete pogledati na nasoj stranici.

    mozd zbog ovih lowara zbavim cod2 da pwnam s njima

  3. #123

    Re: KLANOVI

    bok betchari ja sam tek 2gi dan nakon reg na gareni pa pogađate i koji lvl nit sam imao poima o tim lvl-ima dok nisam vidio ovo na forumu

    ovako zanima me kako kreirat igru (l4dead je u pitanju) da mogu s završit cijelu single sam prošao dva puta pa mi je dosadan, ali pošto me stalno neko kicka ili ruši server po+im i mogo bi napravit zagorski tamo zbog tog a moje cover op. vještine su solidne

  4. #124

    Re: KLANOVI

    dali ima koji klan koji bi htio war u cod 5
    4 vs 4 il 3vs3

  5. #125

    Re: -=CPU=- Klan

    = Citat = Izvorno postao -=CPU=-Stinger
    -=CPU=- klan
    Croatian Partisan Unit
    http://www.cpu-clan.net
    Kontakt: Stinger@post.t-com.hr
    cpu_eagle@hotmail.com
    mirc: #cpu.bf2
    Clanova: 24

    NAPOMENA: Klan je s petogodisnjom tradicijom,tako da nismo novi.
    Aktivni smo na CB-u i trenutno smo zakupili BF 2 ranked
    i nije samo stati na tome vec se prosiriti i postici vise ciljeve.


    Igre koje podrzavamo i potrazujemo ljude:
    Server Name: -=CPU=- Clan server
    Server Type: Battlefield 2
    IP Address: 194.97.167.179 Port: 16567
    194.97.167.236 port: 16567


    Battlefield 2

    Naravno podrzavamo i ostale FPS igre ako se sakupi dovoljno ljudi.

    Promijenili smo IP servera tako da je sad:

    Game Server:
    -=CPU=- CLAN /Wake/Kubra/Dalian/
    Game Type:
    Battlefield 2
    IP Address:
    80.64.134.77
    Port:
    16567

  6. #126

    Re: KLANOVI

    ima neki klan koji igra quake live

  7. #127
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    qzdm13
    Postova
    32

    Re: KLANOVI

    = Citat = Izvorno postao majstoro2
    ima neki klan koji igra quake live
    ja heklam u jednom "domaćem" (vođa je iz srbije, i to je otprilike jedino domaće u klanu ). uglavnom je to mmo klan al eto natero sam ih da napravimo i ql dio pa provjeri... http://www.claninquisition.org

  8. #128

    Re: KLANOVI



    Call of duty 4

    *NOB* MRCINE regrutiraju nove clanove u COD4 sekciju.

    Vise info na www.mrcine.org
    this post is copyrighted ©

  9. #129
    Senior Member Lock'n'Load _Cox's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Komin [127.0.0.1]
    Postova
    170

    Re: KLANOVI

    IME: Ping 300
    TAG: ^p.3h
    WEB: http://ping300.com/
    IRC: irc.quakenet.org #p3h
    IGRE: UT 2004, UT3, AA 2.x, CoD4

    regrutamo za sve igre. više informacija na webu.


  10. #130
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: KLANOVI

    Mrcine traže solo letače u Black Sharku i IL2 Sturmoviku pa ako ste zainteresirani pridružite nam se, također je u planu sekcija za ArmA 2 pa ako ima zainteresiranih neka nam se jave na www.mrcine.org/forumi2

  11. #131

    Re: KLANOVI

    Ja nemam klan ali imam KORPORACIJUSdođite ako hoćete sve se javite na x fire:elesleon
    Tko je ispod mene ima malog pišu
    Popu Šimi ukrali bicikl

  12. #132

    Re: KLANOVI

    imal neki steam klan za me(cs 1.6)

  13. #133
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: KLANOVI

    = Citat = Izvorno postao majstoro2
    imal neki steam klan za me(cs 1.6)

    Također tražim neki cs 1.6 klan.

  14. #134
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Ivanić Grad
    Postova
    168

    Re: KLANOVI

    NOB Mrcine otvorili sekciju za Operation Flashpoint 2 Dragon Rising, pa zainteresirani neka se odu na www.mrcine.org

  15. #135
    Senior Member Lock'n'Load _Cox's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Komin [127.0.0.1]
    Postova
    170

    Re: KLANOVI

    Battlefield: Bad Company 2 regrutacije otvorene
    http://ping300.com/S
    Imamo i svoj server:

    S


  16. #136
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    down!
    Postova
    317

    Re: KLANOVI

    Jel jos regrutate za MW2?

  17. #137

    Re: KLANOVI

    Jel ima ko neko megakul ime... msm nama je ime Live 4 Die, i svi se slazu da je retajno... renameali bi :D
    plss jel ima ko dobru ideju... al da nije pre obicno

  18. #138
    Senior Member Lock'n'Load _Cox's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Komin [127.0.0.1]
    Postova
    170

    Re: KLANOVI

    = Citat = Izvorno postao solo
    Jel jos regrutate za MW2?
    Ne.


  19. #139

    Re: KLANOVI

    Modern Warriors klan
    Tag : [MW]
    IP CoD4 Server : 217.146.84.245:28940
    Admini : [MW]Wojtek
    [MW]!.Own3r.
    Klan je worldwide .
    Web : http://clanmw.tk/
    Game : Call of Duty 4 : Modern Warfare

  20. #140

    Re: KLANOVI

    Jedan od hrvatskih klanova sa najdužim postojanjem - *NOB*Mrcine osniva IL2 1946 multiplayer eskadrilu.
    Klan inače broji preko 50 članova koji igraju više igara, i prije je imao eskadrilu, no sada se osniva nova.
    Pridružite nam se u osvajanju neba u najboljem simulatoru aviona drugog sv. rata. Igramo coop misije, međuklanske dogfightove (prijateljski smo klan sa CRO eskadrilom koji su aktualni svjetski prvaci), te pub borbe protiv "neorganizirane rulje"

    Za igranje vam ne treba nikakvo iskustvo (dapače, ne zahtijevamo ni originalnu igru), jedino što fakat zahtijevamo jest da imate palicu, jer igra ne podnosi kombinaciju miš/tastatura, osobito u eskadrilnom letenju, a nakon toga će vas uvježbati naši veterani.
    Klan će nam omogućiti ventrilo server i server za igru te mjesto na klanskom forumu. Ovdje ciljamo na dosta profi igranje, no to ne znači da neće biti zafrkancije:



    Inače, klan *NOB* Mrcine jedan je od najpoznatijih multigaming klanova u Hrvatskoj te se je nakon pet godina postojanja, kako na domaćoj tako i na stranoj gaming sceni, odlučio na otvaranje još jedne sekcije pod nazivom Mrcinačka IL-2 eskadrila uz već postojeće (CoD4, HL2 mod - Insurgency, Arma II, Battlefield: Bad Company 2 ).
    Trenutno IL-2 sekcija broji nekoliko članova koji svojim marljivim radom i treningom nastoje biti sve bolji i brojniji. Rezultati će doći sami po sebi dok potencijala i volje ima na pretek. Naravno da se možete prijaviti i za druge sekcije, bilo bi nam izuzetno drago ali ovaj put naglasak stavljam za IL-2 sekciju čiji sam ujedno i zapovjednik. Ako vam se svidjelo letjeli u single playu protiv AI, online iskustvo je neizmjerno bolje, a znanje stečeno protiv kompjutera upotrijebite protiv žive sile, i to je to. Nikakva filozofija.



    Više informacija o eskadrili se mogu naći i na mome blogu na mrcinama:

    http://www.mrcine.org/forumi/index.php? ... soko-leti/?


    Stojim vam na raspolaganju 24/7.

    Očekujemo od vas da barem probate. Ništa ne možete izgubiti već će te biti bogatiji za još jedno novo iskustvo. Tek tada sami procijenite da li je to za vas ili nije. Nemojte odbaciti nešto što niste ni probali. Nitko ne grize, viče niti vrijeđa nekoga. Poštovanje i prijateljstvo na prvom mjestu, naravno uz veliku dozu zabave.

    Za sada toliko i veliki pozdrav u ime svih *NOB* Mrcina.

    Zapovjednik Mrcinačke IL-2 eskadrile

    *NOB* Džou



    Ukoliko je tko zainteresiran molim da se meni javi na PM, da me doda na xfire (vegeta020)/ msn (blood_raven020@hotmail.com)

  21. #141
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split/Zagreb
    Postova
    66

    Re: KLANOVI

    = Citat = Izvorno postao *NOB*Džou
    Jedan od hrvatskih klanova sa najdužim postojanjem - *NOB*Mrcine osniva IL2 1946 multiplayer eskadrilu.
    Klan inače broji preko 50 članova koji igraju više igara, i prije je imao eskadrilu, no sada se osniva nova.
    Pridružite nam se u osvajanju neba u najboljem simulatoru aviona drugog sv. rata. Igramo coop misije, međuklanske dogfightove (prijateljski smo klan sa CRO eskadrilom koji su aktualni svjetski prvaci), te pub borbe protiv "neorganizirane rulje"

    Za igranje vam ne treba nikakvo iskustvo (dapače, ne zahtijevamo ni originalnu igru), jedino što fakat zahtijevamo jest da imate palicu, jer igra ne podnosi kombinaciju miš/tastatura, osobito u eskadrilnom letenju, a nakon toga će vas uvježbati naši veterani.
    Klan će nam omogućiti ventrilo server i server za igru te mjesto na klanskom forumu. Ovdje ciljamo na dosta profi igranje, no to ne znači da neće biti zafrkancije:



    Inače, klan *NOB* Mrcine jedan je od najpoznatijih multigaming klanova u Hrvatskoj te se je nakon pet godina postojanja, kako na domaćoj tako i na stranoj gaming sceni, odlučio na otvaranje još jedne sekcije pod nazivom Mrcinačka IL-2 eskadrila uz već postojeće (CoD4, HL2 mod - Insurgency, Arma II, Battlefield: Bad Company 2 ).
    Trenutno IL-2 sekcija broji nekoliko članova koji svojim marljivim radom i treningom nastoje biti sve bolji i brojniji. Rezultati će doći sami po sebi dok potencijala i volje ima na pretek. Naravno da se možete prijaviti i za druge sekcije, bilo bi nam izuzetno drago ali ovaj put naglasak stavljam za IL-2 sekciju čiji sam ujedno i zapovjednik. Ako vam se svidjelo letjeli u single playu protiv AI, online iskustvo je neizmjerno bolje, a znanje stečeno protiv kompjutera upotrijebite protiv žive sile, i to je to. Nikakva filozofija.



    Više informacija o eskadrili se mogu naći i na mome blogu na mrcinama:

    http://www.mrcine.org/forumi/index.php? ... soko-leti/?


    Stojim vam na raspolaganju 24/7.

    Očekujemo od vas da barem probate. Ništa ne možete izgubiti već će te biti bogatiji za još jedno novo iskustvo. Tek tada sami procijenite da li je to za vas ili nije. Nemojte odbaciti nešto što niste ni probali. Nitko ne grize, viče niti vrijeđa nekoga. Poštovanje i prijateljstvo na prvom mjestu, naravno uz veliku dozu zabave.

    Za sada toliko i veliki pozdrav u ime svih *NOB* Mrcina.

    Zapovjednik Mrcinačke IL-2 eskadrile

    *NOB* Džou



    Ukoliko je tko zainteresiran molim da se meni javi na PM, da me doda na xfire (vegeta020)/ msn (blood_raven020@hotmail.com)
    ja i dalje imam onu snimku vaše himne od prije nekoliko godina

    jer ja sam mrcinaaa, četaa ponosnaaa , strah i trepet axisaaaa <3

  22. #142
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Pregrada, Croatia
    Postova
    33

    =VARP=(2nd Virtual Air Regiment PHOENIX)

    =VARP=
    2nd Virtual Air Regiment PHOENIX
    Broj članova:18
    Forum: http://www.lockonhr.com
    Kontakt: klingon66@net.hr
    MSN: klingon66@net.hr
    Igra: IL2 1946,DCS k-50 Black Shark ,Lock on FC2

    U ime klana =VARP=(2nd VIRTUAL AIR REGIMENT PHOENIX), pozivam da nam se pridružite u našu letačku eskadrilu. Traže se piloti lovci koji imaju želju za timskim letenjem, treniranjem i sudjelovanjem u coop misijama sa i protiv drugih eskadrila a prije svega koji su željni dobre zabave i druženja u zraku sa letačkom simulacijom IL-2 Sturmovik 1946.Imamo osim il2 još 2 sekcije a to su LOCK ON i BLACK SHARK K50,koje spadaju u našu regimentu!Trenutno IL-2 sekcija broji 12 članova koji svojim marljivim radom i treningom nastoje biti sve bolja i brojnija.Naravno da se možete prijaviti i za druge sekcije,koje spadaju pod našu regimentu!Ako vam se svidjelo letjeli u single playu protiv AI, online iskustvo je neizmjerno bolje, a znanje stečeno protiv kompjutera upotrijebite protiv žive sile, i to je to. Nikakva filozofija.Poštovanje i prijateljstvo na prvom mjestu, naravno uz veliku dozu zabave.
    Ove godine smo bili i na svijetskom prvenstvu,a pripremamo se i za sljedeće: http://www.uslglobal.com/Spa zafrkancije i zabave neće nedostajati!!

    Za sve ostale informacije oko pristupa našoj regimenti ili bilo čega vezano za klan =VARP=, slobodno nas posjetite na našoj web adresi http://www.lockonhr.com/forum
    TRAŽIMO NOVE PILOTE!!!

    Za sada toliko i veliki pozdrav u ime cijele =VARP= 2nd VIRTUAL AIR REGIMENT PHOENIX
    Zamjenik zapovjednika
    =VARP=Klingon
    Intel I7 Quad Core 920 2.66Mhz
    6 MB 1333 ram
    GFORCE 260SO

  23. #143
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    In da bush wasted :D
    Postova
    403

    Re: KLANOVI

    aj ako netko ima neki klan koji igra dotu više od jednom tjedno, a po mogućnosti na gareni, nek me uzme u obzir jer mi je sadašnji klan pomalo u banani- nick: filsi(koji ću uskoro promijeniti), lvl 20
    [center:3tos7q3q]Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2,4 GHz
    2 GB 800 MHz RAM
    ATI Radeon HD4650 1GB RAM

    Blago onome tko zna da ne zna, a hoće znati =)
    **** me I&#39;m famous[/center:3tos7q3q]

  24. #144
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: KLANOVI

    Mrcine i njihov promotivni video za IL-2 eskadrili (M.I.L.E.)


  25. #145
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: KLANOVI

    Klan *NOB* Mrcine, jedan je od najpoznatnijih i najvećih hrvatskih multigaming klanova koji više od 6 godina aktivno djeluje na našoj gaming sceni te trenutno broji preko 40 pripadnika i 6 sekcija (Battlefield: Bad Company 2, Counterstrike: Source, Armed Assault 2, IL-2 1946 Sturmovik, Insurgency: Modern Infantry Combat i Call Of Duty 4) regrutira nove članove za spomenute igre.

    Svi zainteresirani nas mogu naći na adresi http://www.mrcine.orgSte ispuniti prijavu za regruta u podforumu Komanda.

    Nedavno je klan dobio i svoju vlastitu animiranu seriju koja prati dogodovštine svojih članova, a čije epizode možete pogledati na:
    http://www.mrcine.org/board/index.php?a ... view&cid=2

    Pa ako je tko zainteresiran neka se registrira na naše forume.

  26. #146

    F1 Croteam

    Pozdrav forumašima!

    Sve koji su zainteresirani za druženje i zabavu uz vožnju simulacije F1 pozivam na testiranja na našem serveru koji smo otvorili za goste.

    Više informacija na linku:
    http://f1-croteam.net/forum/index.php?topic=457.0


    Pozdrav,
    Ivan

    www.f1-croteam.net

  27. #147
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: F1 Croteam

    U novom PlayZoneu ima tema o F1 CroTeamu.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  28. #148
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Pregrada, Croatia
    Postova
    33

    =VARP=Eskadrila traži pilote za igru IL-2 1946

    =VARP=
    2nd Virtual Air Regiment PHOENIX
    Broj članova:18
    Forum: http://www.lockonhr.com
    Kontakt: klingon66@net.hr
    MSN: klingon66@net.hr
    Igra: IL2 1946,DCS k-50 Black Shark ,Lock on FC2

    U ime klana =VARP=(2nd VIRTUAL AIR REGIMENT PHOENIX), pozivam da nam se pridružite u našu letačku eskadrilu. Traže se piloti lovci koji imaju želju za timskim letenjem, treniranjem i sudjelovanjem u coop misijama sa i protiv drugih eskadrila a prije svega koji su željni dobre zabave i druženja u zraku sa letačkom simulacijom IL-2 Sturmovik 1946.Imamo osim il2 još 2 sekcije a to su LOCK ON i BLACK SHARK K50,koje spadaju u našu regimentu!Trenutno IL-2 sekcija broji 20 članova koji svojim marljivim radom i treningom nastoje biti sve bolja i brojnija.Naravno da se možete prijaviti i za druge sekcije,koje spadaju pod našu regimentu!Ako vam se svidjelo letjeli u single playu protiv AI, online iskustvo je neizmjerno bolje, a znanje stečeno protiv kompjutera upotrijebite protiv žive sile, i to je to. Nikakva filozofija.Poštovanje i prijateljstvo na prvom mjestu, naravno uz veliku dozu zabave.
    Ove godine smo bili i na svijetskom prvenstvu,a pripremamo se i za sljedeće: http://www.uslglobal.com/Spa zafrkancije i zabave neće nedostajati!!
    Naš SERVER je u punoj funkciji!!Evo i adrese:

    Dogfight Dedicated server
    Full Real,only speedbar
    Mods:USL_Addon

    Dogfight Server IP: gec.servebeer.com:21000
    Running on HiperLobby by UP2.01,Daemon and Parser
    Name on HYPERLOBBY:
    =VARP=DFServer
    Stats: http://gec.servebeer.com/stats
    Nice maps,Campaigns,DF Maps
    ALL WELLCOME!!!

    Za sve ostale informacije oko pristupa našoj regimenti ili bilo čega vezano za klan =VARP=, slobodno nas posjetite na našoj web adresi http://www.lockonhr.com/forum
    TRAŽIMO NOVE PILOTE!!!

    Za sada toliko i veliki pozdrav u ime cijele =VARP= 2nd VIRTUAL AIR REGIMENT PHOENIX

    =VARP=Klingon
    Zamjenik zapovjednika
    Intel I7 Quad Core 920 2.66Mhz
    6 MB 1333 ram
    GFORCE 260SO

  29. #149
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    26

    Re: =VARP=Eskadrila traži pilote za igru IL-2 1946

    Onda ste vi pravi da pitam koji je najbolji joystick za Il2?
    #====#====#======#=======#======#
    =BODLJIKAVOM ŽICOM PROTIV MATEMATIKE=
    #======#====#======#====#====#==#

  30. #150
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Pregrada, Croatia
    Postova
    33

    Re: =VARP=Eskadrila traži pilote za igru IL-2 1946

    Pa gledaj,što znači najbolji??Imaš jako puno joysticka koji su jaako dobri ,al svatko ima svoje favorite...Recimo..Dali te interesiraju Pedale??Jer ako uzmeš Thrustmasterov A10W arthog koji košta oko 2500kn ,nemaš rudder ako nemaš pedale,zatimThrustmaster Cougar ista stvar,palica i gas,al opet nemaš rudder ako nemaš pedala(1200 kn)
    To sam ti samo htio navesti da vidiš kako izgleda"NAJBOLJI"joy!!
    Ja osobno imam Logitech extrem 3d pro(palica koja ima na sebi throtle+12 tipki) koji košta oko 340 kn i super sam zadovoljan!!,imaš i saitek x52 ,super stvar al košta oko 1200kn(Gas i Palica)

    Uglavnom,moja preporuka ti je Logitech extreem 3d pro ili saitek x52 pro
    Intel I7 Quad Core 920 2.66Mhz
    6 MB 1333 ram
    GFORCE 260SO

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •