PDA

Pogledaj cijelu verziju : Webshop



SkunK
09-04-2007, 22:40
Ako netko moze napisat listicu webshopova za igre, crovortex mi se bas i ne cini pouzdanim a algoritam preskup nekako ili to moja paranoja radi :)

Btw. zasto su u crovortexu igrama dosta nize cjene u algoritmu iako su originali i tamo i u vortexu??

hvala!

Pilip
09-04-2007, 22:46
Sta? Crovortex nepouzdan?? Jebote, samo tamo narucujem, sve ljepo stize. Uredno mi zapakiraju, katalog mi stave, ma milina. Nije skup, zanimljiv dizajn sajta, dobar browser, dosta velika ponuda igara. Uvjek imaju najnovije i najiscekivanije naslove... Isporuka je za nekoliko dana. Rijetko se protegne na vise od tjedna. Fakat nemam primjedbi na Crovortexa.
Ostali su sjebani, pa ih ne koristim. Algoritam mi je prakticki pred vratima pa samo skocim u njega i kupim kaj ima. A to je rjetko jer je skup kak si i rekel a i neda mi se ic preko mojih vrata...

SkunK
09-04-2007, 22:58
Al ne kuzim zasto su skupi a crovortex tako jeftin.
Jel ima uopce razlika?

Pilip
09-04-2007, 23:02
Sta te briga, samo naruci.
Dobices sigurno. Ja i cjela moja kolekcija igara s Crovortexa ti jamcimo.

flander
09-04-2007, 23:21
Cijene uopće nisu velike što se razlika tiče, dve do tri kune pa ako i toliko,do sad sam naručio samo i algoritma i uredno dolazi

DIABLO
10-04-2007, 21:28
:pray: :pray: :pray: Crovortex
najpouzdaniji :)

mravojed20
10-04-2007, 21:32
Al ne kuzim zasto su skupi a crovortex tako jeftin.
Jel ima uopce razlika?

Sve original igre koje imam su iz Crovortexa.njih 20 negdje. naručim i za 3 dana mi dođe.zivim u Rijeci.Nikad nikakvih problema.

Prince-Artas
12-04-2007, 19:26
crovortex definitivno najjeftiniji i pouzdan

D.E.M.O.
12-04-2007, 19:33
Sta? Crovortex nepouzdan?? Jebote, samo tamo narucujem, sve ljepo stize. Uredno mi zapakiraju, katalog mi stave, ma milina. Nije skup, zanimljiv dizajn sajta, dobar browser, dosta velika ponuda igara. Uvjek imaju najnovije i najiscekivanije naslove... Isporuka je za nekoliko dana. Rijetko se protegne na vise od tjedna. Fakat nemam primjedbi na Crovortexa.
Ostali su s*****i, pa ih ne koristim. Algoritam mi je prakticki pred vratima pa samo skocim u njega i kupim kaj ima. A to je rjetko jer je skup kak si i rekel a i neda mi se ic preko mojih vrata...
cekam cod vec ravno godinu dana ^^
bolje nek i ne dodje.. vise mi netreba. svakih tjedan dana su me uvjeravali da cu ga dobiti "za najvise mjesec dana".
btw.. css (steam multipack - CSS, DoD S, HL2DM) u algoritmu 199 kn, u crovortexu 299

SkunK
12-04-2007, 23:31
Hmm...

Pilip
12-04-2007, 23:37
Sta? Crovortex nepouzdan?? Jebote, samo tamo narucujem, sve ljepo stize. Uredno mi zapakiraju, katalog mi stave, ma milina. Nije skup, zanimljiv dizajn sajta, dobar browser, dosta velika ponuda igara. Uvjek imaju najnovije i najiscekivanije naslove... Isporuka je za nekoliko dana. Rijetko se protegne na vise od tjedna. Fakat nemam primjedbi na Crovortexa.
Ostali su s*****i, pa ih ne koristim. Algoritam mi je prakticki pred vratima pa samo skocim u njega i kupim kaj ima. A to je rjetko jer je skup kak si i rekel a i neda mi se ic preko mojih vrata...
cekam cod vec ravno godinu dana ^^
bolje nek i ne dodje.. vise mi netreba. svakih tjedan dana su me uvjeravali da cu ga dobiti "za najvise mjesec dana".
btw.. css (steam multipack - CSS, DoD S, HL2DM) u algoritmu 199 kn, u crovortexu 299

Nisu ti ga poslali jer imas los avatar.

THUNDER_DINIX
13-04-2007, 11:41
@btw.. css (steam multipack - CSS, DoD S, HL2DM) u algoritmu 199 kn, u crovortexu 299

da, jebena je razlika u cijenama. ja sam isto htio naruciti tu igru, ali preko Algoritma nije bila dostupna, a preko Crovortexa je dosta skuplja

Maze
13-04-2007, 11:43
Ako vam to smeta, tuzite ih..

SkunK
13-04-2007, 13:50
Evo meni dosla igra upravo za 3 dana :)

KingTomy
13-04-2007, 18:35
Ja sam od crovortexa naručivao igre i sve uredno radi...evo ima tamo Battlefield 2 complete collection- BF2, BF2 Special forces, bf 2 armored fury i bf2 euro force za 350 kn,