PDA

Pogledaj cijelu verziju : zlostavljanje zivotinja



D.E.M.O.
09-04-2007, 16:39
evo neznam jel se neki sjecaju teme, no nas prijatelj wedran ju je maknuo isti dan.. (nije stavio obrazlozenje [odmah obrisao]Sedit. da znam bilo je dosta slikovito ali to je jednostavno tako).
kada sam vidio ovaj filmic bivao sam potaknut da ponovo otvorim temu.. jednostavno mi nije jasno kako neki ljudi mogu zivjeti/disati kada rade stvari kao sto je npr. ovo
link obrisao
ja osobno nisam mogao pogledati filmic do kraja, jer me ovo sto sam vidio tako jb*o zgrozilo da sam se sada skoro izbljuvo za jelom..
ovo je jednostavno zalosno...
kada vam slijedeci puta mama kupi krznenu bundu sa pravom joj mozete opaliti samarcinu :|

Rocchiro
09-04-2007, 16:42
zao mi dok vidim nepotrebno ubijanje i mucenje zivotinja,ali nekoga vraga moram jesti...i volim kozne jakne,da.ali inace ne volim ljude koji maltretiraju zivinu :twisted:

Frky
09-04-2007, 16:43
Neznanje je neka vrsta svete stvari pa zato nisam pogleda filmić , ali mogu reći da se protivim svakom nasilju nad životinjama !

Rocchiro
09-04-2007, 16:44
ni ja nisam pogledal,al brijem da znam o cemu se radi

ionako moje gledanje tog filmica ni na koji nacin nece pomoci tim zivotinjama

D.E.M.O.
09-04-2007, 16:45
ni ja nisam pogledal,al brijem da znam o cemu se radi
pogledaj barem pocetak.. bit ces u depri..

Frky
09-04-2007, 16:46
ni ja nisam pogledal,al brijem da znam o cemu se radi
pogledaj barem pocetak.. bit ces u depri..

Kako poticajno :rotfl: !

MindReader
09-04-2007, 16:51
sad sam našo temu u bannedu.. nema obrazloženja.. vjerojatno spamm il offtopic (pošto je tvoj, predzadnji, post poticaj na vraćanje na topic..)

D.E.M.O.
09-04-2007, 16:54
sad sam našo temu u bannedu.. nema obrazloženja.. vjerojatno spamm il offtopic (pošto je tvoj, predzadnji, post poticaj na vraćanje na topic..)
vjerovatno.. no vratimo se mi topicu.. :|

The Boz
09-04-2007, 16:55
Filmić mi ne loada iz nekog razloga, ali nije važno.
Protivim se nepotrebnomSnasilju nad životinjama. Kompresorski čekić u potiljak mi je OK, ako se cijela životinja iskoristi, dakle meso za hranu, koža za odjeću itd. Ali trenutno, ljude zanimaju bunde i kožne jakne više nego meso, i tako se previše životinja godišnje ubija posve nepotrebno, jer nisu iskorištene koliko bi mogle biti.

D.E.M.O.
09-04-2007, 16:59
Filmić mi ne loada iz nekog razloga, ali nije važno.
Protivim se nepotrebnomSnasilju nad životinjama. Kompresorski čekić u potiljak mi je OK, ako se cijela životinja iskoristi, dakle meso za hranu, koža za odjeću itd. Ali trenutno, ljude zanimaju bunde i kožne jakne više nego meso, i tako se previše životinja godišnje ubija posve nepotrebno, jer nisu iskorištene koliko bi mogle biti.
slazem se.. iako sam vegeterijanac -.-
evo za vas koji nemozete vidjeti filmic.. na doticnom filmicu je prikazana "farma koze" (valjda sam dobro preveo), i vidi kako par likova bez ikakvog uspavljivanja/efektnog umrtvljivanja dabru (ili slicnoj zivotinji) doslovno zivom i opet doslovno gule kozu. oni malo slabijeg zeluca bolje da negledaju..

Valnjes 666
09-04-2007, 17:00
Pogledao sam fdok je bilo u youtube filmićima,molim moderatore da to brišu jer to je fakat grozno.

"Gule" životinje dok su još žive,onda kad im skinu "skalp" s tijela, snimaju ih kako još pate bez kože,sva krvava i ispaćena.

Pa ih tuku i gaze po glavama dok umiru...

Te ljude bi ubio bez beda,nebi mi bilo žao nit bi se kajao!

Al bi ih mučio,rezao ih komad po komad!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

D.E.M.O.
09-04-2007, 17:04
Pogledao sam fdok je bilo u youtube filmićima,molim moderatore da to brišu jer to je fakat grozno.

"Gule" životinje dok su još žive,onda kad im skinu "skalp" s tijela, snimaju ih kako još pate bez kože,sva krvava i ispaćena.

Pa ih tuku i gaze po glavama dok umiru...

Te ljude bi ubio bez beda,nebi mi bilo žao nit bi se kajao!

Al bi ih mučio,rezao ih komad po komad!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

maknuo sam link..

The Boz
09-04-2007, 17:04
A, to se dakle ima vidjeti iz videa? Ajd, stavi neko ŽEŠČE upozorenje gore na link onda.
Takav tip bi mi poslužio kao genijalan pokusni kunić za moj novi izum, Ultranapalm. :twisted:

Scuderia
09-04-2007, 17:07
Pogledao sam fdok je bilo u youtube filmićima,molim moderatore da to brišu jer to je fakat grozno.

"Gule" životinje dok su još žive,onda kad im skinu "skalp" s tijela, snimaju ih kako još pate bez kože,sva krvava i ispaćena.

Pa ih tuku i gaze po glavama dok umiru...

Te ljude bi ubio bez beda,nebi mi bilo žao nit bi se kajao!

Al bi ih mučio,rezao ih komad po komad!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

potpis

bez trunke sažajenja bih ih ubio

Valnjes 666
09-04-2007, 17:11
Ako nekog stvarno mrzim,onda su to ti tipovi!

Ok,i ja dođem pomoći na kolinju,al prase se usmrti prije nego što se počne gulit.

Ne ismijava se i ne muči!

Ovo nije normalno!

Šutati,pljuvati životinju! Sramota!

A najgore je bilo vidjeti umiljatog psa kako ga gule živog... :cry: :cry: :cry:

Tip mu stane na vrat,ovaj kašlje sa slomljenom vilicom,a tip mu reže krzno od repa.... :cry: :cry: :cry:

Umrite š_upčine! :twisted: :twisted: :twisted:

http://www.stardestroyer.net/BoardPics/TimeToLeave-Asshole.jpg

Helena
09-04-2007, 17:11
Baš zbog ovakvih komentara i linkova na filmiće o mučenju životinja je tem i bila zaključana.

Valnjes 666
09-04-2007, 17:12
Baš zbog ovakvih komentara i linkova na filmiće o mučenju životinja je tem i bila zaključana.

zaključaj i odmah u banned.

Hvala Helena!

Helena
09-04-2007, 17:12
Nisam mod na alt-f4.

hacker
09-04-2007, 17:13
Sto sve neki debili nebi napravili zbog novca :twisted:

DrunkyDuck
09-04-2007, 17:13
Najzalosnija je nepotrebna smrt ovih zivotinja. Cak i da su "milosrdno" ubijene. Stvarno ne znam koji je ku*** ljudima da pozele ista ruzno poput bunde, recimo.


Te ljude bi ubio bez beda,nebi mi bilo žao nit bi se kajao!

Al bi ih mučio,rezao ih komad po komad!

bez trunke sažajenja bih ih ubio
Sumnjam. Osim ako ste jednaki psihopati kao i ti ljudi.

A sto se njih tice, ogromna kazna za firmu koju rade, naravno uz zabranak daljnjeg rada + zatvor za psihopate.


I molim vas, detaljni opisi videa nisu potrebni. Postoji razlog zbog kojeg su linkovi uklanjani.

The Boz
09-04-2007, 17:14
To se ne radi zbog novca. Za novac se koristi plin, kompresorski čekić, malj, čak i bodež u vještim rukama. Ovo što ova krelad radi je čisti sadizam.

Valnjes 666
09-04-2007, 17:15
[quote]Te ljude bi ubio bez beda,nebi mi bilo žao nit bi se kajao!

Al bi ih mučio,rezao ih komad po komad!

bez trunke sažajenja bih ih ubio
Sumnjam. Osim ako ste jednaki psihopati kao i ti ljudi.
[/quote:3ncj4jsc]

Miliš da nebi?

Ne znači da sam pswihopat,ali da počneš pred mojim očima takvu radnju,nema šanse da bi izvukao živ.

Ili oni ili ja,makar me ubili,napao bi ih!

DrunkyDuck
09-04-2007, 17:17
Ne znači da sam pswihopat
Molim te, procitaj svoj post koji sam citirao.

hacker
09-04-2007, 17:18
[quote]Te ljude bi ubio bez beda,nebi mi bilo žao nit bi se kajao!

Al bi ih mučio,rezao ih komad po komad!

bez trunke sažajenja bih ih ubio
Sumnjam. Osim ako ste jednaki psihopati kao i ti ljudi.


Miliš da nebi?

Ne znači da sam pswihopat,ali da počneš pred mojim očima takvu radnju,nema šanse da bi izvukao živ.

Ili oni ili ja,makar me ubili,napao bi ih![/quote:2a0d13w4]


I onda ih ubijes, pa dobis dozivotnu...



To se ne radi zbog novca. Za novac se koristi plin, kompresorski čekić, malj, čak i bodež u vještim rukama. Ovo što ova krelad radi je čisti sadizam.

novac+sadizam. Oni koji mrze zivotinje oce zaradit ogromne pare na njima :twisted:

Valnjes 666
09-04-2007, 17:19
Ne znači da sam pswihopat
Molim te, procitaj svoj post koji sam citirao.

Lol,nesreća,znaš da sam želio napisati psihopat!

Šta kompliciraš?

Frky
09-04-2007, 17:21
Oni koji muče životinje, po meni, pokušavajuSriješiti svoje neke komplekse !

DrunkyDuck
09-04-2007, 17:22
Ne ne Valnjes, mislim na post o rezanju ljudi.

Rocchiro
09-04-2007, 17:24
Oni koji muče životinje, po meni, pokušavajuSriješiti svoje neke komplekse !

ne vidim bas na koji im to nacin pomaze.nek si radije kupe fetishe nekakve i nek se bace na posao

Kiklop
09-04-2007, 17:25
meni nece pokrenut filmic :cry:
gledo bi ga jer sam ionako vec u bedu

Frky
09-04-2007, 17:27
Oni koji muče životinje, po meni, pokušavajuSriješiti svoje neke komplekse !

ne vidim bas na koji im to nacin pomaze.nek si radije kupe fetishe nekakve i nek se bace na posao

Zato sam i naglasio "pokušavaju" !

Armachus
09-04-2007, 17:34
Nisam vidio tu temu, jel' zna netko taj link o kome pričate da vidim o ćemen se radi.

Sterpo
09-04-2007, 17:45
oduran je :yuck:
bolesnici

Jopax
09-04-2007, 18:02
Joj da ima neke vece sile pa da se zamjene mjesta tih zivotinja i ljudi, iako sumnjam da bi zivotinje bile tako gadne:twisted:
Tim ljudima treba pokucat na vrata po noci pa ih poslat u drobilicu pa bi vidjeli sta je bolna smrt:twisted:
Hitler je bio nevinasce prema ovima :twisted:

Ps1ho
09-04-2007, 18:04
Vec sam reko. da mi jedan atkav čovjek doje pod ruku, mučio bi ga danima, i čisto mi se jebe dali ima šesteročlanu obitelj, ubijao bi ga s užitkom, ili mu bar odrezao ruke i a noge učionio beskorsinim pa nek do kraja života pati. To bi sve napravio bez jebemti...


Kad vake stvari vidim, zbilja se nadam da se mi ljudi unistiomo, nek nas pogodi asteroid, bilo sta, sam nek nestanemo ko vrsta i svemiru ucinimo jednu veeeeliku uslugu...

Pre, pre, prežalosno...

Jopax
09-04-2007, 18:08
Sad bi trebala intervenirat neka visa sila pa da se sve zivotinje opamete i pobune protiv covjeka, ja bi stao na njihovu stranu (i mi smo zivne, ali najvece)
Ali to su pusta nadanja :(

Ps1ho
09-04-2007, 18:21
E dobro si to reko
Najveća katastrofa koja je pogodila ovaj planet smo mi, ljudska vrsta

Valnjes 666
09-04-2007, 18:30
Sljudska vrsta

ljudi su jedine životinje na zemlji,sve drugo su razumna bića...

ssalG
09-04-2007, 18:31
Sve se vraća, sve se plaća.

Arbiter of Change
09-04-2007, 18:33
Zapitate se kakvi su ti ljudi u ophođenju s drugim ljudima...

Jopax
09-04-2007, 18:33
Sve se vraća, sve se plaća.

Samo sto se priroda sporo ljuti i sporo vraca

Nazalost

ssalG
09-04-2007, 18:34
Sve se vraća, sve se plaća.

Samo sto se priroda sporo ljuti i sporo vraca

Nazalost

Ali zato nabaci jebene kamate.

Jopax
09-04-2007, 18:39
Sve se vraća, sve se plaća.

Samo sto se priroda sporo ljuti i sporo vraca

Nazalost

Ali zato nabaci jebene kamate.

Znaci kamatari nas otkad smo sisli sa drveta

Bit ce gadno

Valnjes 666
09-04-2007, 18:45
Pa i kažnjava nas gadno-šta misliš šta su potresi,izlijevi vulkana,cunamiji,globalno zatopljenje,poplave,tornada...

Sve nas to fino stiže... :roll:

Jopax
09-04-2007, 18:46
A mi mu pomazemo ratovima i zagadjenjem

hacker
09-04-2007, 18:47
Tek sam sad pogledao onaj video :shock: :shock: Zapravo, pogledao sam samo isjecke, nisam sve mogao.
Ne mogu vjerovati da postoji takvih bezosjecajnih ljudi na svijetu.
Prvo ih tuku, zatim skidao kozi s njim dok su jos zivi, i onda ih gledaju dok umiru u mukama
:shock:

Sada se slazem sa Valnjesom i Ps1hom Treba ubiti tu gamad :twisted:

Valnjes 666
09-04-2007, 18:48
A mi mu pomazemo ratovima i zagadjenjem


F korz,teorija kaosa.

Nadam se da si čuo za to.



"Ako leptir zamahne krilima u Teksasu, on može uzrokovati uragan na Floridi"

Jopax
09-04-2007, 18:56
Nesto malo

Joj da je tim ljudima kozu ogulit, pa ih plamenobacacem podgrijat i servirat lesinarima da ih malo pomalo komadaju :twisted: :twisted: :kill: :kill: :hangin: :hangin: :killyou: :killyou:

Burek_fr0m_SPACE
09-04-2007, 18:58
Joj da je tim ljudima kozu ogulit, pa ih plamenobacacem podgrijat i servirat lesinarima da ih malo pomalo komadaju :twisted: :twisted: :kill: :kill: :hangin: :hangin: :killyou: :killyou:
Životinje nemaju brige dok imamo ovako kreativne ljude...

Munjeni jarac
09-04-2007, 19:25
ajoooooj,sta bi ja tim ljudima radio
samo sto sam procitao da ih tuku i tlace i skidaju kozu dok su zivi.....pa ja bi te ljude zavezao za stolicu,jako jako cvrsto i kopo bi mu oci ali onako polako,kao u slow mo.
:-x :twisted:
EDIT:
vidio sam jednom slike na tv-u kako konjevima rezu noge i ostave ih tako zive :shock: :cry:

MTF*
09-04-2007, 19:39
Sljudska vrsta

ljudi su jedine životinje na zemlji,sve drugo su razumna bića...

Kiklop
09-04-2007, 20:16
moze mi neko PP dat link s youtuba

Simon the Dreamer
09-04-2007, 20:23
Dobro jebote, neko je reko da je Hitler dobar naspram ovoga, u biti se slažem da bi likovi trebali ispaštati zbog ovoga, ne baš da bi ih ubio i mučio, ali da bi u zatvor na doživotnu, to da.
No mislim da taj idiot (zaboravio sam ko) očito nezna kakve su stvari radili Židovima u logorima (a ja nisam neki obožavatelj židova), da je Mengele radio pokuse i otvarao žive ljude, da su ih palili i sve to... uglavnom, oduran zločin je mučenje životinje, ali neusporedivo s mučenjem ljudi...

MTF*
09-04-2007, 20:27
zasto neusporedivo?
zato jer su ljudi "inteligentniji" ?
pa i zivotinje pate i osjecaju bol i fizicku i psihicku... :|

Simon the Dreamer
09-04-2007, 20:30
zasto neusporedivo?
zato jer su ljudi "inteligentniji" ?
pa i zivotinje pate i osjecaju bol i fizicku i psihicku... :|

Opet je lakše podnijet žrtvu životinja nego ljudsku, pa da ti možeš birati između toga da se 100 ljudi ubije tako da im se živima odere koža ili 1000 životinja, mislim da bi odabro to za životinje, jednostavno su ljudi vrijedniji od životinja.

Ps1ho
09-04-2007, 20:36
ne ti ljudi

King tiger
09-04-2007, 20:38
I molim vas prekinite sa junackim postovima tipa " sad da ih vidim ja bi ih ubio tu odma na ulici" , bi vi jedan veliki sipak, zato bolje ne pisite takve postove i budite normalni.

Ne lijecite frustracije na ovom topicu.

Simon the Dreamer
09-04-2007, 20:41
I molim vas prekinite sa junackim postovima tipa " sad da ih vidim ja bi ih ubio tu odma na ulici" , bi vi jedan veliki sipak, zato bolje ne pisite takve postove i budite normalni.

Ne lijecite frustracije na ovom topicu.
I to, a i nije uvijek najbolje riješenje zaklat monstruma, tako se spuštamo na njegovu razinu, to je kao ono kad te prebije dečko iz 4.og razreda, a ti si drugi, i onda ti mama kaže, nema veze što te prebijo, ti bar nisi ispao isti ko on, da se tučeš okolo.

Doduše, frendovi ti se rugaju sve dok ne odeš u srednju, i postaneš školska pička, ali shvaćate bit...

Kiklop
09-04-2007, 20:51
pogledo sam :yuck: :yuck:
ne kuzim zasto ih moraju zive gulit?

Nightyx
09-04-2007, 20:54
Nesto malo

Joj da je tim ljudima kozu ogulit, pa ih plamenobacacem podgrijat i servirat lesinarima da ih malo pomalo komadaju :twisted: :twisted: :kill: :kill: :hangin: :hangin: :killyou: :killyou:

zaboravio si :toilet:

Munjeni jarac
09-04-2007, 21:24
ma zapravo jednostavno u zatvor
EDIT:
evo gledo sam al nisam mogo dokraja jednostavno ogavno
jadne male zivotinje
ti ljudi nisu normalni
sve na giljotinu pa bi vidli
uff :twisted:

flander
09-04-2007, 22:08
po kratkom postupku,metak u čelo i bye bye onima koji to delaju,bez previše razmišljanja :wink:

The Boz
09-04-2007, 22:42
Malo sam proučio temu, i došao do zaključka da su u PETA pravi fanatici. Naime, navodno su sami oni glumci i scenaristi filma, i vjerojatno su mislili da mučenje jedne životinje amortizira mogući spas drugih.
Conspiracy theory, da, ali vrijedi i o tome razmisliti.

Simon the Dreamer
09-04-2007, 23:00
Malo sam proučio temu, i došao do zaključka da su u PETA pravi fanatici. Naime, navodno su sami oni glumci i scenaristi filma, i vjerojatno su mislili da mučenje jedne životinje amortizira mogući spas drugih.
Conspiracy theory, da, ali vrijedi i o tome razmisliti.
Da, posumnjao sam na tako nešto odmah. 8)

A i inače mi se gade aktivisti, nemrete reć da nikom od vas nikad nije došlo da iz čistog mira okupi ekipu i zatuče par aktivista. Oni su općenito najantipatičnija bića na Zemlji, poslije Sjevernokorejskih Astmatičara.

Jopax
09-04-2007, 23:42
zasto neusporedivo?
zato jer su ljudi "inteligentniji" ?
pa i zivotinje pate i osjecaju bol i fizicku i psihicku... :|

Opet je lakše podnijet žrtvu životinja nego ljudsku, pa da ti možeš birati između toga da se 100 ljudi ubije tako da im se živima odere koža ili 1000 životinja, mislim da bi odabro to za životinje, jednostavno su ljudi vrijedniji od životinja.

To je razmisljanje slicno hitlerovom, mislis da su ljudi visa rasa samo zato jer su inteligentniji, ali nisu jer zivotinje se ne ubijaju medjusobno kao ljudi

The Boz
09-04-2007, 23:46
... zivotinje se ne ubijaju medjusobno kao ljudi
To je sarkazam ili..?

Valnjes 666
09-04-2007, 23:47
bolje ona 100 ljudi nego 1000 životinja:

realno,100 života je samo 10% od 1000 života!

tako da,ne možemo sebe stavljati ispred životinja,jer premda smo "razvijeniji",ne ponašamo se tako...

životinje ubijaju radi hrane,ljudi iz mržnje ili zadovoljstva... :cry:

Jopax
10-04-2007, 00:52
bolje ona 100 ljudi nego 1000 životinja:

realno,100 života je samo 10% od 1000 života!

tako da,ne možemo sebe stavljati ispred životinja,jer premda smo "razvijeniji",ne ponašamo se tako...

životinje ubijaju radi hrane,ljudi iz mržnje ili zadovoljstva... :cry:

Pametno receno

FaTaL_mRkvA
10-04-2007, 07:41
kod nas u školi su neki likovi snimili film u kojem stavljaju patarde mački u guzicu, gaze ptice, ubijaju životinje na brutalan način...........užaaass.... :cry: :cry:

D.E.M.O.
10-04-2007, 08:00
Opet je lakše podnijet žrtvu životinja nego ljudsku, pa da ti možeš birati između toga da se 100 ljudi ubije tako da im se živima odere koža ili 1000 životinja, mislim da bi odabro to za životinje, jednostavno su ljudi vrijedniji od životinja.
kao prvo ovo je veoma licemjerno razmisljanje.. to je kao da te ja pitam, da te pitaju hoce li ubiti 100 bijelaca ili 1000 crnaca? (naravno medju bijelcima bi mozda bio i koji clan tvoje obitelji). sto bi ti odabrao?
naravno ovakvo pitanje pred tebe nikada nece biti postavljeno zato nemojmo izmisljati bijesne gliste. i ne, ne vjerujem da je ljudski zivot vrijedniji od bilo kojeg druge vrste (nemojte mi pricat o bakterijama molim vas). amen


kod nas u školi su neki likovi snimili film u kojem stavljaju patarde mački u guzicu, gaze ptice, ubijaju životinje na brutalan način...........užaaass.... :cry: :cry:

cuo sam ja i u nas za ovakve pothvate. nisu prvi, nisu ni zadnji al da ih treba pobit za sve vrijedi

Jopax
10-04-2007, 08:29
I da je omjer 1000 ljudi i 100 zivotinja odabro bih ljude iz jednog razloga
Ljudi je 6.5 milijardi na zemlji, a jednom ce se desiti

"Čovjek je", reče Terl, "ugrožena vrsta."

Simon the Dreamer
10-04-2007, 08:44
[quote="Sajmon Drimr":22j8iojm]

Opet je lakše podnijet žrtvu životinja nego ljudsku, pa da ti možeš birati između toga da se 100 ljudi ubije tako da im se živima odere koža ili 1000 životinja, mislim da bi odabro to za životinje, jednostavno su ljudi vrijedniji od životinja.
kao prvo ovo je veoma licemjerno razmisljanje.. to je kao da te ja pitam, da te pitaju hoce li ubiti 100 bijelaca ili 1000 crnaca? (naravno medju bijelcima bi mozda bio i koji clan tvoje obitelji). sto bi ti odabrao?
naravno ovakvo pitanje pred tebe nikada nece biti postavljeno zato nemojmo izmisljati bijesne gliste. i ne, ne vjerujem da je ljudski zivot vrijedniji od bilo kojeg druge vrste (nemojte mi pricat o bakterijama molim vas). amen
[/quote:22j8iojm]

Da su moji članovi obitelji, nebi mogao, ali da nisu, i da moram napraviti takvu odluku, ubio bi 100 bijelaca, jer je manja žrtva 100 od 1000, ali prije bi ubio hrpe životinja nego ljude, jer su ljudi na višoj stepenici razvoja, i upravo tako inteligentiji, i to ne malo, nego 1000 puta inteligentniji, i nije baš kao Hitler jer je i Hitler govorio da su Židovi gluplji, ali ne 1000 puta, nego samo malo gluplji, i pitanje je da li je uopće u to vjerovao sam...

@Valjnes, reko si nekaj da životinje ubijaju radi hrane, ljude radi mržnje, pa time još veći razlog da se ubiju životinje prije ljudi, jer se ta smrt može iskoristiti za nešto.

a @Jopax, ljudi je oko 5.4 milijarda, a životinja ima 100 puta toliko, tak da ovaj tvoj komentar ozbiljno konkurira za najdebilniji koji sam čuo...

D.E.M.O.
10-04-2007, 08:46
a @Jopax, ljudi je oko 5.4 milijarda, a životinja ima 100 puta toliko, tak da ovaj tvoj komentar ozbiljno konkurira za najdebilniji koji sam čuo...
koje to vrste dabrova ima 504 000 000 000?


aha.. ti mijesas zivotinje.. mozemo onda i ljude stavit u isti kalup sa majmunima ili covjekolikim ribicama :|

MTF*
10-04-2007, 08:49
a @Jopax, ljudi je oko 5.4 milijarda, a životinja ima 100 puta toliko, tak da ovaj tvoj komentar ozbiljno konkurira za najdebilniji koji sam čuo...


ljudi ima vise no nvm...
zivotinja ima vise, sveukupno da, ali ne kad gledas pojedine vrste...
koliko ih je ugrozeno, zasticeno....
i dalje ne bih reko da smo mi ljudi vazniji zato jer smo inteligentiji...
sta imamo osim mozga?
imamo ruke za rad ok...
zivotinje su tu bile prije nas i bit ce ih uvijek(osim ako ljudi to ne promijene)...zasto da mi dosljaci ubijamo nesto nevino i iskaljujemo se na njima?
uglavnom, debilno je dizat ljude u nebesa, a druga bica podcijenjivat...

Simon the Dreamer
10-04-2007, 08:50
[quote="Sajmon Drimr":dklqnlhf]

a @Jopax, ljudi je oko 5.4 milijarda, a životinja ima 100 puta toliko, tak da ovaj tvoj komentar ozbiljno konkurira za najdebilniji koji sam čuo...
koje to vrste dabrova ima 504 000 000 000?


aha.. ti mijesas zivotinje.. mozemo onda i ljude stavit u isti kalup sa majmunima ili covjekolikim ribicama :|[/quote:dklqnlhf]
Nemožemo, jer čovjekolike ribice nisu uspjele napraviti auto, a majmuni nisu uspjeli otići na mjesec i malo hodati, zabiti zastavicu, čimpanze nisu isprogramirali virtualne svjetove, a orangutani nisu napravili strašne građevine poput Notre Dame i Zg. Katedrale...

Pa nemožemo.

A kad sam reko 100 ljudi il 1000 živina, mislio sam bilo kakvih živina.

I dabrova isto ima više nego ljudi.

D.E.M.O.
10-04-2007, 08:59
[quote="D.E.M.O.":2q5l7nzd][quote="Sajmon Drimr":2q5l7nzd]

a @Jopax, ljudi je oko 5.4 milijarda, a životinja ima 100 puta toliko, tak da ovaj tvoj komentar ozbiljno konkurira za najdebilniji koji sam čuo...
koje to vrste dabrova ima 504 000 000 000?


aha.. ti mijesas zivotinje.. mozemo onda i ljude stavit u isti kalup sa majmunima ili covjekolikim ribicama :|[/quote:2q5l7nzd]
Nemožemo, jer čovjekolike ribice nisu uspjele napraviti auto, a majmuni nisu uspjeli otići na mjesec i malo hodati, zabiti zastavicu, čimpanze nisu isprogramirali virtualne svjetove, a orangutani nisu napravili strašne građevine poput Notre Dame i Zg. Katedrale...

Pa nemožemo.

A kad sam reko 100 ljudi il 1000 živina, mislio sam bilo kakvih živina.

I dabrova isto ima više nego ljudi.[/quote:2q5l7nzd]

sumnjam

MTF*
10-04-2007, 09:06
I dabrova isto ima više nego ljudi.

u kojem to svijetu?
btw zasto gledas po inteligenciji?
zivotinje po zimi imaju krzno, netrebaju im radijatori i ta sranja...
imaju zube i kande kaj ce im neko vatreno oruzje...
i oni se razmnozavaju i imaju obietlj...
brze su od nas i mogu pobjec od opasnosti ili si ulovit hranu...
bolje razvijen njuh, sluh, vid i sve to...
imaju oni puno prednosti koje smo mi morali nadoknaditi...
oni zive da se razmnozavaju i jedu, vrlo jednostavno, ne poput nas kaj ocemo vise i vise...

D.E.M.O.
10-04-2007, 09:09
I dabrova isto ima više nego ljudi.

u kojem to svijetu?
btw zasto gledas po inteligenciji?
zivotinje po zimi imaju krzno, netrebaju im radijatori i ta sranja...
imaju zube i kande kaj ce im neko vatreno oruzje...
i oni se razmnozavaju i imaju obietlj...
brze su od nas i mogu pobjec od opasnosti ili si ulovit hranu...
bolje razvijen njuh, sluh, vid i sve to...
imaju oni puno prednosti koje smo mi morali nadoknaditi...
oni zive da se razmnozavaju i jedu, vrlo jednostavno, ne poput nas kaj ocemo vise i vise...
:bravo:
potpis

v4MP1r3
10-04-2007, 09:24
ovako
ja sam totalno PROTIV krzna, to je sasvim nepotrebno, prije su kraljevi nosili krzno da pokazu da su "glavni" i "face" jer su ubili neku jadnu zivotinju (npr medvjeda) i time pokazali da vladaju svima, no u ovo vrijeme, pa, hm

neka stara zena da da joj zakolju npr. 200 dalmatinera da napravi bundu (lol, kruela devil), to je totalno enhumano. ne samo da vise gotovo ema dalmatinera, nego su medju rijedjim pasminama,

a sto se tice same koze... pa, istina je da 40% vas ima marte, il mozda vise koznjake, pa da, ja imam marte i imam koznjk do poda, nisam ponosan sto su umrle 2 krave za moje kozne stvari, no ja znam da necu sad nakupovati cijeli ormar takvih stvari, par marte, dok se ne izderu, koznjak dok se ne unisti, i to je to.

uglavnom, gledao sam hrpetinu vojaerskih filmova kako se ubijaju zivotinje u tvornicama. guraju im elektricnu sipku u usta i tako ih stresu pod visokim naponom. tako se njihovo krzno "ne osteti" i dobije veliku vrijednost. da li je to humano? ne, ZNAM da nije !

ssalG
10-04-2007, 09:31
Nemožemo, jer čovjekolike ribice nisu uspjele napraviti auto, a majmuni nisu uspjeli otići na mjesec i malo hodati, zabiti zastavicu, čimpanze nisu isprogramirali virtualne svjetove, a orangutani nisu napravili strašne građevine poput Notre Dame i Zg. Katedrale...

Pa nemožemo.

A kad sam reko 100 ljudi il 1000 živina, mislio sam bilo kakvih živina.



I koju sada veliku korist imamo od tih silnih postignuća, kada se još uvijek nismo maknuli od toga da mučimo životinje zbog vlastitih kompleksa?

Simon the Dreamer
10-04-2007, 10:09
Nemožemo, jer čovjekolike ribice nisu uspjele napraviti auto, a majmuni nisu uspjeli otići na mjesec i malo hodati, zabiti zastavicu, čimpanze nisu isprogramirali virtualne svjetove, a orangutani nisu napravili strašne građevine poput Notre Dame i Zg. Katedrale...

Pa nemožemo.

A kad sam reko 100 ljudi il 1000 živina, mislio sam bilo kakvih živina.



I koju sada veliku korist imamo od tih silnih postignuća, kada se još uvijek nismo maknuli od toga da mučimo životinje zbog vlastitih kompleksa?
TKo mi? Ja ne mučim životinje, kao ni 99.99% ostale ljudske populacije zemlje. Pojedinci uvijek postoje i uvijek će postojati.
A onaj post Tagana je čista smijurija... :rotfl:

D.E.M.O.
10-04-2007, 10:11
[quote="Sajmon Drimr":1q5llkxc]
Nemožemo, jer čovjekolike ribice nisu uspjele napraviti auto, a majmuni nisu uspjeli otići na mjesec i malo hodati, zabiti zastavicu, čimpanze nisu isprogramirali virtualne svjetove, a orangutani nisu napravili strašne građevine poput Notre Dame i Zg. Katedrale...

Pa nemožemo.

A kad sam reko 100 ljudi il 1000 živina, mislio sam bilo kakvih živina.



I koju sada veliku korist imamo od tih silnih postignuća, kada se još uvijek nismo maknuli od toga da mučimo životinje zbog vlastitih kompleksa?
TKo mi? Ja ne mučim životinje, kao ni 99.99% ostale ljudske populacije zemlje. Pojedinci uvijek postoje i uvijek će postojati.
A onaj post Tagana je čista smijurija... :rotfl:[/quote:1q5llkxc]
bojim se da pojedinaca malo previse.. i da ih definitivno nema 0.01%

MTF*
10-04-2007, 10:11
zasto, kaj je krivo receno?
jel ima nesto lazi ili nekaj kaj ti ne pase?

Jopax
10-04-2007, 10:16
To i jest problem ti pojedinci, jer u Americi se lako "trendovi" sire pa se nemojte iznenadita ako ovakve stvari postanu uobicajene

ssalG
10-04-2007, 10:21
[quote="Sajmon Drimr":22ka0qik]
Nemožemo, jer čovjekolike ribice nisu uspjele napraviti auto, a majmuni nisu uspjeli otići na mjesec i malo hodati, zabiti zastavicu, čimpanze nisu isprogramirali virtualne svjetove, a orangutani nisu napravili strašne građevine poput Notre Dame i Zg. Katedrale...

Pa nemožemo.

A kad sam reko 100 ljudi il 1000 živina, mislio sam bilo kakvih živina.



I koju sada veliku korist imamo od tih silnih postignuća, kada se još uvijek nismo maknuli od toga da mučimo životinje zbog vlastitih kompleksa?
TKo mi? Ja ne mučim životinje, kao ni 99.99% ostale ljudske populacije zemlje. Pojedinci uvijek postoje i uvijek će postojati.
A onaj post Tagana je čista smijurija... :rotfl:[/quote:22ka0qik]

O začudio bi se koliki broj gamadi hoda na dvije noge.
I Taganov post nije kako ti kažeš "čista smijurija", si ti ikad vidio vrapčevo gnijezdo, način na koji je ono spleteno, izolaciju i vodootpornost koju ono pokazuje, zatim "disciplinu" koju mravi pokazuju, način na koji mačka lovi...itd.
Životinje možda nemogu gradit katedrale (niti žele jer im netrebaju), ali imaju cijeli niz drugih stvari u kojima su bolje od ljudi, a još k tome imaju kompletno odsustvo većine "loših" osjećaja koji su viđeni u ljudi.

MTF*
10-04-2007, 10:25
ptice lete jos odkad...
a covjek ni danas ne moze napraviti tako nesto...
avion ne racunamo jer nije let poput pticjeg...
kako ptica ima prilagodjene i kosti, i kljun, sve suplje...
perje rasporedjeno i sve...

Jopax
10-04-2007, 10:31
Ljudi su svoj nedostatak prirodnih atributa nadomjestili inteligencijom i po tome nisu bas posebni

The Boz
10-04-2007, 10:36
Ajme kakvih provala ima u ovom threadu.
Ajme.
Svi se prave toliko pametni i prosvjetljeni, miroljubivi, pravedni...
http://img120.imageshack.us/img120/6461/dumbpeoplein3.jpg

MTF*
10-04-2007, 10:41
the boz...
imam bolju:

http://img241.imageshack.us/img241/4874/sestoculoem1.th.jpg (http://img241.imageshack.us/my.php?image=sestoculoem1.jpg)

no nije to stvar...
ja se ne pravim miroljubiv, nisam ja inace miran ili kaj ja znam prosvijetljen, ali ljudi mi nisu bas dragi...
makar sam ja covjek...

Simon the Dreamer
10-04-2007, 12:08
bojim se da pojedinaca malo previse.. i da ih definitivno nema 0.01%

0.01% je taman, nekih 54 000.

A ovo sa krznom, letom, i sve to, ljudi sve to mogu simulirati. Ljudi su to sami postigli. Životinje nisu, takve su se rodile, dobile evolucijom, čovjek može letjet, a nije to dobio, može biti pod vodom kolko oće, a nije to dobio, može kopat zemlju a nije to dobio, može raditi veličanstvene građevine koje su usporedive s gnijezdima, a nije to dobio kao dar evolucije.
Koji pas može letjeti, koja ptica može roniti, koja riba može trčati? Nijedna.
Zato smo mi race supreme.

medusa
10-04-2007, 12:22
u kojem to svijetu?
btw zasto gledas po inteligenciji?
zivotinje po zimi imaju krzno, netrebaju im radijatori i ta sranja...
imaju zube i kande kaj ce im neko vatreno oruzje...
i oni se razmnozavaju i imaju obietlj...
brze su od nas i mogu pobjec od opasnosti ili si ulovit hranu...
bolje razvijen njuh, sluh, vid i sve to...
imaju oni puno prednosti koje smo mi morali nadoknaditi...
oni zive da se razmnozavaju i jedu, vrlo jednostavno, ne poput nas kaj ocemo vise i vise...
i šta si ti time dokazao?
bolesno je mučiti životinje, ali mislim da ih ljudi idealiziraju. aktivisti za prava životinja cijelo vrijeme brane životinje, ali kada bi čopor pasa koje su oni spasili ogladnio, i kad bi se našli u kavezu s tim čoporom pasa, oni bi njih rastrgali bez sekunde razmišljanja(psi aktiviste, a ne aktivisti pse :wink: )

Jopax
10-04-2007, 12:26
Zivotinje djeluju po nagonu a ljudi po razumu
Ljudi su jedino drukciji od zivotinja po tome sto su im zamrli instikti



I nisam ni ja bas miroljubiv ni prosvijetljen po meni ljudska rasa ne zasluzi postojati

Sterpo
10-04-2007, 12:43
zašto??
zbog nekih maloumnih pojedinaca?

Booby
10-04-2007, 13:01
[quote="D.E.M.O.":10fnwflv]bojim se da pojedinaca malo previse.. i da ih definitivno nema 0.01%

0.01% je taman, nekih 54 000.

A ovo sa krznom, letom, i sve to, ljudi sve to mogu simulirati. Ljudi su to sami postigli. Životinje nisu, takve su se rodile, dobile evolucijom, čovjek može letjet, a nije to dobio, može biti pod vodom kolko oće, a nije to dobio, može kopat zemlju a nije to dobio, može raditi veličanstvene građevine koje su usporedive s gnijezdima, a nije to dobio kao dar evolucije.
Koji pas može letjeti, koja ptica može roniti, koja riba može trčati? Nijedna.
Zato smo mi race supreme.[/quote:10fnwflv]

Amen.

King tiger
10-04-2007, 13:08
Zivotinje djeluju po nagonu a ljudi po razumu
Ljudi su jedino drukciji od zivotinja po tome sto su im zamrli instikti



I nisam ni ja bas miroljubiv ni prosvijetljen po meni ljudska rasa ne zasluzi postojati

Pocini samoubistvo i utri nam put, o ti veliki vodjo.

McPingvin_v2.0
10-04-2007, 13:12
Ljudi su to sami postigli. Životinje nisu, takve su se rodile, dobile evolucijom, čovjek može letjet, a nije to dobio, može biti pod vodom kolko oće, a nije to dobio, može kopat zemlju a nije to dobio, može raditi veličanstvene građevine koje su usporedive s gnijezdima, a nije to dobio kao dar evolucije.
Koji pas može letjeti, koja ptica može roniti, koja riba može trčati? Nijedna.
Zato smo mi race supreme.
pa da, ljudi su s evoulicoj dobili moć inovacije s kojom mogu raditi većinu stvari koje su nekad mogle samo životinje.

jebiga, nije evolucija jednistven proces za sva živa bića.

hacker
10-04-2007, 13:41
[quote="Sajmon Drimr":2ynx5we9]Ljudi su to sami postigli. Životinje nisu, takve su se rodile, dobile evolucijom, čovjek može letjet, a nije to dobio, može biti pod vodom kolko oće, a nije to dobio, može kopat zemlju a nije to dobio, može raditi veličanstvene građevine koje su usporedive s gnijezdima, a nije to dobio kao dar evolucije.
Koji pas može letjeti, koja ptica može roniti, koja riba može trčati? Nijedna.
Zato smo mi race supreme.
pa da, ljudi su s evoulicoj dobili moć inovacije s kojom mogu raditi većinu stvari koje su nekad mogle samo životinje.

jebiga, nije evolucija jednistven proces za sva živa bića.[/quote:2ynx5we9]

x-men ftw :pray:

Helena
10-04-2007, 14:03
Šta, gledao si film sinoć pa si pod dojmom?

hacker
10-04-2007, 14:07
Šta, gledao si film sinoć pa si pod dojmom?
Da :)

btw, vidim da ste opako skrenuli s teme...

The Boz
10-04-2007, 15:10
Kao što rekoh, ljudi se preseravaju.
Tko god je lockao onaj prvi topic, mora da je bio vidovit. Ajd, imamo 3 posta fore da se vratimo na temu, inače bi bila jako dobra ideja da netko negdje zametne lokot.

Valnjes 666
10-04-2007, 15:15
Kad smo kod nasilja i iskorištavanja životinja,zašto svjetske zvijezde moraju imati odjeću i obuću od životinjske kože/krzna?

Pa kaj ne može umjetno krzno poslužiti?

Em se lakše održava,em ne treba nikoga ubiti da bi se proizvelo...

Sterpo
10-04-2007, 15:22
pa neke zvijezde su protiv krzna

Valnjes 666
10-04-2007, 15:25
možda 10 % njih,a druge se furaju na krzno! :(

Ps1ho
10-04-2007, 16:09
Kak nekuzis, vise je kul kad radi tebe pat 10 zivotinja i umire u nezamislivim bolovima, nego da radi tebe nekog zaboli prst tu i tamo od sivanja

Kiklop
10-04-2007, 17:04
ajde onda ako svi tolko volite zivotinja i mrzite krzno sprej u ruke i spreiajte ljude u krznu po gradu

Ficho56
10-04-2007, 17:08
krzno je ubojstvo :rotfl: :rotfl: :rotfl:

FaTaL_mRkvA
10-04-2007, 17:08
suzavac na krznaše :D :D :D

D.E.M.O.
10-04-2007, 17:11
krzno je ubojstvo :rotfl: :rotfl: :rotfl:
da si vidio link prije nego sto je bio obrisan.. vjerovao bi u to ;)

Valnjes 666
10-04-2007, 17:18
Da je bar ubojstvo-to je masakar i mučenje! :cry:

Munjeni jarac
10-04-2007, 17:40
Da je bar ubojstvo-to je masakar i mučenje! :cry:
bas tako
ajde da su ih ubili (makar je i to gadno) i onda skidali krzno
ali ne
jadna zivotinja se trese ko luda dok ovaj manijak reze :cry: :cry:

Simon the Dreamer
10-04-2007, 17:50
Pa kaj sad pizdiš, ionako nije vidio filmić, a i netko je rekao da su to radili aktivisti, kao da bi ocrnili proizvođače krzna...

Booby
10-04-2007, 18:06
Evo Ficho smij se, krepavaj od smijeha
link (http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=fur_farm&Player=wm&speed=_med)
nazovi zivotinje noobzor1ma ak os, ma urnebesno jebote

Modovi uklonite link,fala.

Ps1ho
10-04-2007, 18:09
Pa kaj sad pizdiš, ionako nije vidio filmić, a i netko je rekao da su to radili aktivisti, kao da bi ocrnili proizvođače krzna...

Je, pa da, Iračani su bezveze zaratili između sebe da bi ocrnili Amere

Bartuc
10-04-2007, 18:12
Evo Ficho smij se, krepavaj od smijeha
link (http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=fur_farm&Player=wm&speed=_med)
nazovi zivotinje noobzor1ma ak os, ma urnebesno jebote

Ma daj ajde, ovo je bolesno! Treba pobit te ljude, odrezat im noge pa nek se pate! Užas!

Sonic_Moronic
10-04-2007, 18:33
Joj, a znaš što bih ja njima radio???!!! Ništa, jer nisam macho kuler kao ostali u ovome topicu, koji režu noge i ruke, i time se nimalo ne razlikuju od sadista koji muče životinje...

No, idiotizam na kvadrat. Ne razumijem ljude bez imalo suosjećanja...

Ps1ho
10-04-2007, 18:37
Je, pa da i tako sve boli kurac sta radimo prirodi, nisu sadisti, i onda jednog dana saznamo da imamo otprilike 100-200 godina fore dok uvjeti ne postane ekvivalentni onima u mom šupku, gg

da zapjevam...
''Always look on the bright side of life'' tanananaa

Sonic_Moronic
10-04-2007, 18:40
A ja da zapjevam: "I dont give a fuck what's gonna happen, cause i'll be dead by then" lalalala, jea jea

Sterpo
10-04-2007, 19:19
a tvoji potomci?
btw ne vjerujem da su to aktivisti učinili! pa oni se bore za prava životinja

Ps1ho
10-04-2007, 19:29
A ja da zapjevam: "I dont give a fuck what's gonna happen, cause i'll be dead by then" lalalala, jea jea

E moze
Ak imas netom rodjene rodjake odi ih odma ubij
traaaa lala alal lalaala

D.E.M.O.
10-04-2007, 20:26
Pa kaj sad pizdiš, ionako nije vidio filmić, a i netko je rekao da su to radili aktivisti, kao da bi ocrnili proizvođače krzna...
to je neko rekao, a ja kazem da je george w. bush kinez -.-
cak i da jesu, onda to nisu aktivisti, nego samoprozvani seljaci

Simon the Dreamer
10-04-2007, 20:56
[quote="Sajmon Drimr":1n6l89yq]Pa kaj sad pizdiš, ionako nije vidio filmić, a i netko je rekao da su to radili aktivisti, kao da bi ocrnili proizvođače krzna...
to je neko rekao, a ja kazem da je george w. bush kinez -.-
cak i da jesu, onda to nisu aktivisti, nego samoprozvani seljaci[/quote:1n6l89yq]
Hehe, šta nije to isto? :)

D.E.M.O.
10-04-2007, 20:56
[quote="D.E.M.O.":svsblvxr][quote="Sajmon Drimr":svsblvxr]Pa kaj sad pizdiš, ionako nije vidio filmić, a i netko je rekao da su to radili aktivisti, kao da bi ocrnili proizvođače krzna...
to je neko rekao, a ja kazem da je george w. bush kinez -.-
cak i da jesu, onda to nisu aktivisti, nego samoprozvani seljaci[/quote:svsblvxr]
Hehe, šta nije to isto? :)[/quote:svsblvxr]
oprosti ali aktiviste smatram plementim osobama :|

edit. tebe.. je... ocito... macka.. pokusala... ubiti... dok... si... bio.. mali... tako.. da... ti... je... sjela... na... facu... dok.. si... spavao... pa.. imas... fobije...



icy ftw

Kenyi
10-04-2007, 21:46
sta je sve onaj link pokrenuo :(

Jopax
10-04-2007, 21:48
Ovo je tek pocetak

Ficho56
10-04-2007, 21:49
Evo Ficho smij se, krepavaj od smijeha
link (http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=fur_farm&Player=wm&speed=_med)
nazovi zivotinje noobzor1ma ak os, ma urnebesno jebote

Modovi uklonite link,fala.

nije to meni smiješno, dapače žalosno je,sam se zajebavam s aktivistima


i mislim da je to jako glupo, ide peta mučit životinje da bi spriječili druge, fakat nevjerojatni ti ljudi danas, tak da peta- :fof:

ssalG
10-04-2007, 21:57
i šta si ti time dokazao?
bolesno je mučiti životinje, ali mislim da ih ljudi idealiziraju. aktivisti za prava životinja cijelo vrijeme brane životinje, ali kada bi čopor pasa koje su oni spasili ogladnio, i kad bi se našli u kavezu s tim čoporom pasa, oni bi njih rastrgali bez sekunde razmišljanja(psi aktiviste, a ne aktivisti pse :wink: )

A što si ti time dokazao, kada se zna da su se ljudi kada su se našli suočeni sa glađu jeli jedni druge (neki su čak ubijali druge samo zato da bi ih pojeli) ?
Ako ništa drugo većina životinja neće jesti svoju vrstu, tako da smo tu lagano ispod životinja.

Inače Ontopic: Ja ih nebi mučio, ja bi im samo smjestio metak u čelo i riješeno.

Sgt. Bull
10-04-2007, 22:05
pogledao sam filmic...tuzno je to da se onako tretira zivotinja,uredu sto je ubija,ipak i on mora jesti ali onako zivu je oderati nije uredu i licno bih volio upoznati osobu koja je to uradila...priustio bih mu isto "zadovoljstvo",da osjeti kako je to,idiot,umro od gladi...

Ps1ho
11-04-2007, 07:43
Fora ti je u tomu sto oni to nerade da bi pojeli zivotinju, oni joj samo uzmu krzno pa prodaju pederčićima u fešn industri kojima je krzno šik

Booby
11-04-2007, 08:24
Evo Ficho smij se, krepavaj od smijeha
link (http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=fur_farm&Player=wm&speed=_med)
nazovi zivotinje noobzor1ma ak os, ma urnebesno jebote

Modovi uklonite link,fala.

nije to meni smiješno, dapače žalosno je,sam se zajebavam s aktivistima
i mislim da je to jako glupo, ide peta mučit životinje da bi spriječili druge, fakat nevjerojatni ti ljudi danas, tak da peta- :fof:

Erm,onaj psihov post bješe sarkazam.


da zapjevam...
''Always look on the bright side of life'' tanananaa

Monty Phyton FTW!!

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 08:39
Smme things in life are bad, they can realy make you mad... :)

Booby
11-04-2007, 08:42
...other things just make you swear and curse...

i meni osobno najjači stih-

...life is a piece of shit
when you look at it...

:D :D

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 08:46
meni je bolje ono

Life's a smile
And death is a joke, it's true

:D

D.E.M.O.
11-04-2007, 08:50
i opet dezurni spammeri moraju svaki posten i neposten topic zaspamat.. sramota :|

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 08:56
kewl, bobby i ja smo dežurni spameri jel?

jebeno :banana





nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.

Ps1ho
11-04-2007, 09:00
e njubovi, nema do..........
ni!!!

Simon the Dreamer
11-04-2007, 09:21
MEni je najbolje onaj zadnji refren: "Always look on the bright sight of death" <whistling> "Just before you draw your terminal breath"....

@Demo, u pravu si, ali nije bila mačka, nego dabar....

Babitz
11-04-2007, 09:25
nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.os jedan thread od maddoxa? :evil_grin:

Booby
11-04-2007, 09:32
kewl, bobbySi ja smo dežurni spameri jel?jebeno :banana

Erm... nick mi je BOOBY,a ne BOBBY kao što neki rednecsi misle (pingu,ovo se ne odnosi na tebe vjerujem da je bio tipfeler,al nakon 476. puta čovjeku dopizdi)!!! Booby dolazi od boob što znači sisa,a Booby je onda muško ime izvedeno od riječi sisa!!

P.S.-Sad si svi morate ovo kopirat u sig da više nebude zabune!! Jasno??
P.P.S. Evo neću više spammat

@ Ps1ho:
We are now the knights who say
"Ekke Ekke Ekke Ptang Zoo Boing!"

P.P.P.S.-ok,neću više!!

Booby
11-04-2007, 09:35
nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.os jedan thread od maddoxa? :evil_grin:

upravo ovaj... (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=grill)

maddox rastura!

Simon the Dreamer
11-04-2007, 10:34
nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.os jedan thread od maddoxa? :evil_grin:

upravo ovaj... (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=grill)

maddox rastura!
Maddox je legenda, on je rekao vegetarijancima sve što sam im ja htio reći.
Ako ikada netko do koga mi je stalo postane vegetarijanac, vidjet će taj članak.
Vegetarijanci :killyou:

D.E.M.O.
11-04-2007, 10:50
nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.

ja sam vegeterijanac vec neke.. 3 godine :/
ja NIKAD nisam rekao da je meso stetno niti sam IKADA ikoga tjerao/nagovarao da postane vegeterijanac. to sam odlucio radi sebe i to mi se svidja i strasno mi ide na zivce kada me ljudi zajebavaju radi toga :/ u mesu nema niceg loseg.. osim sto je animalija morala umrijeti da bi ga imao

Ps1ho
11-04-2007, 10:56
Gle, jedem meso, jasno mi je da je životnja umrla, ali oke, mi i uzgajamo te zivotinje, i vecina ih umre 'humano'

Ali popizdim kad se zivotinje onako muce radi krzna...

FaTaL_mRkvA
11-04-2007, 10:59
meso smijemo jest, to se navodi i u bibliji, sad neznam za valnjesa i njegovu bibliju................

NiX4tHeG@M3R
11-04-2007, 11:00
Najgori su mi oni koji prcaju ovce :

D.E.M.O.
11-04-2007, 11:03
meso smijemo jest, to se navodi i u bibliji, sad neznam za valnjesa i njegovu bibliju................
bas zato sto nisam vjernik smatram da nemam privilegiju da zivo bice umire radi mene

FaTaL_mRkvA
11-04-2007, 11:03
Najgori su mi oni koji prcaju ovce :
:rotfl: :rotfl: najezzzzim se od pomisli na to :rotfl: :rotfl: daj zzzamissli da te netko natjera na to....brrr..... :rotfl:

D.E.M.O.
11-04-2007, 11:06
Najgori su mi oni koji prcaju ovce :
:rotfl: :rotfl: najezzzzim se od pomisli na to :rotfl: :rotfl: daj zzzamissli da te netko natjera na to....brrr..... :rotfl:
bar bi jednom scoro u picku

medusa
11-04-2007, 11:10
i šta si ti time dokazao?
bolesno je mučiti životinje, ali mislim da ih ljudi idealiziraju. aktivisti za prava životinja cijelo vrijeme brane životinje, ali kada bi čopor pasa koje su oni spasili ogladnio, i kad bi se našli u kavezu s tim čoporom pasa, oni bi njih rastrgali bez sekunde razmišljanja(psi aktiviste, a ne aktivisti pse :wink: )

A što si ti time dokazao, kada se zna da su se ljudi kada su se našli suočeni sa glađu jeli jedni druge (neki su čak ubijali druge samo zato da bi ih pojeli) ?
Ako ništa drugo većina životinja neće jesti svoju vrstu, tako da smo tu lagano ispod životinja.

Inače Ontopic: Ja ih nebi mučio, ja bi im samo smjestio metak u čelo i riješeno.
i? kad smo mi svejedi. normalno da se biljojedi neće jesti. probaj staviti par mesojeda u isti kavez bez hrane pa ćeš vidjeti

MTF*
11-04-2007, 11:29
Najgori su mi oni koji prcaju ovce :

podsijetilo me na ovo (http://img139.imageshack.us/my.php?image=moguobjasnitidw4.jpg)

btw, ja ne bi mogo biti vegeterijanac...

FaTaL_mRkvA
11-04-2007, 12:25
[quote="NiX4tHeG@M3R":uu7kpffv]Najgori su mi oni koji prcaju ovce :
:rotfl: :rotfl: najezzzzim se od pomisli na to :rotfl: :rotfl: daj zzzamissli da te netko natjera na to....brrr..... :rotfl:
bar bi jednom scoro u picku[/quote:uu7kpffv]
kaj prelazimo na vrijeđanje??? bek-tu-topik

Babitz
11-04-2007, 12:50
nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.os jedan thread od maddoxa? :evil_grin:

upravo ovaj... (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=grill)

maddox rastura!tocno taj :pray:

okej su vegetarijanci koji su to jer im meso ne valja il sl. razlog

al ovi sad koji se forsaju sa svojom "save the animals" propagandom i govore nam kak ubijamo zivotinje mi idu na kurac jer su licemjeri (v. maddoxov clanak)

okej, ovo s krznom nije bas ugodno za zivotinje i debilni su mi ljudi koji uzivaju u mucenju zivotinja, kao jedan lik koji se hvalio kak su on i bratic palili zive macice. idioti

Simon the Dreamer
11-04-2007, 13:23
nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.os jedan thread od maddoxa? :evil_grin:

upravo ovaj... (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=grill)

maddox rastura!tocno taj :pray:

okej su vegetarijanci koji su to jer im meso ne valja il sl. razlog

al ovi sad koji se forsaju sa svojom "save the animals" propagandom i govore nam kak ubijamo zivotinje mi idu na ***** jer su licemjeri (v. maddoxov clanak)

okej, ovo s krznom nije bas ugodno za zivotinje i debilni su mi ljudi koji uzivaju u mucenju zivotinja, kao jedan lik koji se hvalio kak su on i bratic palili zive macice. idioti
Da, ovi drugi, ti se zovu aktivisti, od grčki aktivos što je značilo Dosadni Šupak, i niko ih nevoli, čak ni majke njihove.

Jopax
11-04-2007, 13:28
[quote="McPingvin_v2.0":1zrg8qoz]



nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.

ja sam vegeterijanac vec neke.. 3 godine :/
ja NIKAD nisam rekao da je meso stetno niti sam IKADA ikoga tjerao/nagovarao da postane vegeterijanac. to sam odlucio radi sebe i to mi se svidja i strasno mi ide na zivce kada me ljudi zajebavaju radi toga :/ u mesu nema niceg loseg.. osim sto je animalija morala umrijeti da bi ga imao[/quote:1zrg8qoz]

Slusaj ta zivotinja je umrla i tako i tako ako to meso nebi pojeo ti pojest ce ga netko drugi

D.E.M.O.
11-04-2007, 13:43
[quote="McPingvin_v2.0":1wlwzmk2]



nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.

ja sam vegeterijanac vec neke.. 3 godine :/
ja NIKAD nisam rekao da je meso stetno niti sam IKADA ikoga tjerao/nagovarao da postane vegeterijanac. to sam odlucio radi sebe i to mi se svidja i strasno mi ide na zivce kada me ljudi zajebavaju radi toga :/ u mesu nema niceg loseg.. osim sto je animalija morala umrijeti da bi ga imao

Slusaj ta zivotinja je umrla i tako i tako ako to meso nebi pojeo ti pojest ce ga netko drugi[/quote:1wlwzmk2]
ta zivotinja, da nema ljudi nebi umrla tako i tako.. vjeruj mi
a ti se mozes tjesit koliko god hoces^^

Sonic_Moronic
11-04-2007, 13:48
nda, zašt meni vegeterijanstvo nejde u glavu?
mislim, ljudi su svejedi, majmuni su svejedi i zašt sad neki kripli izmišljaju da je meso štetno?

istina, protivim se masivnom uzgoju živina u kavezima, al ono... wtf.os jedan thread od maddoxa? :evil_grin:

upravo ovaj... (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=grill)

maddox rastura!tocno taj :pray:

okej su vegetarijanci koji su to jer im meso ne valja il sl. razlog

al ovi sad koji se forsaju sa svojom "save the animals" propagandom i govore nam kak ubijamo zivotinje mi idu na ***** jer su licemjeri (v. maddoxov clanak)

okej, ovo s krznom nije bas ugodno za zivotinje i debilni su mi ljudi koji uzivaju u mucenju zivotinja, kao jedan lik koji se hvalio kak su on i bratic palili zive macice. idioti

Upravo sam ovako nešto mislio pisat, ali kad vidjeh ovo, radije ću samo kvotat.

Mislim, neki ljudi VOLE meso, ali su svejedno vegetarijanci jer im je žao životinja... Ne želim uopće znati...

MTF*
11-04-2007, 13:54
ljudi nece prestat ubijat zivotinje ako svi budemo vegeterijanci...
tako da ja tu osobno ne vidim smisao...nece se prestat prodavat meso ili nesto...
i dok god ga ima ja cuu ga jest...

janjetina FTW

D.E.M.O.
11-04-2007, 14:11
ljudi nece prestat ubijat zivotinje ako svi budemo vegeterijanci...
tako da ja tu osobno ne vidim smisao...nece se prestat prodavat meso ili nesto...
i dok god ga ima ja cuu ga jest...

janjetina FTW
da ali tvornice mesa i krzna su najvece klaonice i kada bi se one ukinule vjeruj mi da bi se bar za 90% smanjilo klanje zivotinja

ssalG
11-04-2007, 14:12
i? kad smo mi svejedi. normalno da se biljojedi neće jesti. probaj staviti par mesojeda u isti kavez bez hrane pa ćeš vidjeti

Ti si rekao da ljudi idealiziraju životinje, a da bi ih ove pojele ako bi bile gladne, a ja ti govorim da ljudi nisu ništa bolji nego su zbog svoje zlobe čak gori od životinja, te stoga u neku ruku ljudi imaju pravo kada ih idealiziraju.

Sonic_Moronic
11-04-2007, 14:12
ljudi nece prestat ubijat zivotinje ako svi budemo vegeterijanci...
tako da ja tu osobno ne vidim smisao...nece se prestat prodavat meso ili nesto...
i dok god ga ima ja cuu ga jest...

janjetina FTW

Istina. Gledajte, količina proizvedenog mesa i ubijenih životinja ostaje ista. Čak i da pola ljudi na Zemlji postanu vegeterijanci, to bi možda samo smanjilo cijenu mesa, što bi dobro iskoristila druga polovica, i kupila duplu količinu mesa.

Maddox: "For every animal you don't eat, im going to eat three."
http://www.thebestpageintheuniverse.net ... igpot6.jpg (http://www.thebestpageintheuniverse.net/images/bigpot6.jpg)

MTF*
11-04-2007, 14:35
ljudi nece prestat ubijat zivotinje ako svi budemo vegeterijanci...
tako da ja tu osobno ne vidim smisao...nece se prestat prodavat meso ili nesto...
i dok god ga ima ja cuu ga jest...

janjetina FTW
da ali tvornice mesa i krzna su najvece klaonice i kada bi se one ukinule vjeruj mi da bi se bar za 90% smanjilo klanje zivotinja

znam da bi...za krzno super...
ali ja nemogu bez mesa...
i nece se oni zatorit zbog vegetrijanaca kad su velika manjina...

Jopax
11-04-2007, 14:40
U tome i jest problem vecine vegetarijanaca jer oni misle da su ucinili nesto ako nisu kupili kilogram mesa, ali se varaju jer ce taj kilogram kupiti netko drugi i po tome oni nisu nista ucinili, osim sto su se osjecali dobro jer nisu pojeli zivotinju

The Boz
11-04-2007, 14:48
U tome i jest problem vecine vegetarijanaca jer oni misle da su ucinili nesto ako nisu kupili kilogram mesa, ali se varaju jer ce taj kilogram kupiti netko drugi i po tome oni nisu nista ucinili, osim sto su se osjecali dobro jer nisu pojeli zivotinju
Taj komad mesa kupi netok drugi, ali umjesto 782 kupaca, sada ih je 781.

Simon the Dreamer
11-04-2007, 15:15
U tome i jest problem vecine vegetarijanaca jer oni misle da su ucinili nesto ako nisu kupili kilogram mesa, ali se varaju jer ce taj kilogram kupiti netko drugi i po tome oni nisu nista ucinili, osim sto su se osjecali dobro jer nisu pojeli zivotinju
A nebi se trebali osjećati dobro, jer za uzgoj svih soja i sličnih žitarica koje oni jedu trebaju kombajni koji u poljima ubiju milijune drugih životinja koje se ostavi da tako crknu.
Svi smo mi Maddox.

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 15:18
meni se sere od vegetarijanaca općenito.


mislim, od vegetarijanstva, ne osoba zapravo.
jedem samo biljke. jebeno, da smo primarno biljojedi probavni trakt bi nam bio duži i imali bi enzime koji razgrađuju travu.


za sve vegetarijance: probajte jesti samo celer. javite nakon koliko će te završiti na infuziji :)

MTF*
11-04-2007, 15:33
vegeterijanci su jos ok...ali vegani... :S
btw, debeli offtopic..

Babitz
11-04-2007, 15:38
U tome i jest problem vecine vegetarijanaca jer oni misle da su ucinili nesto ako nisu kupili kilogram mesa, ali se varaju jer ce taj kilogram kupiti netko drugi i po tome oni nisu nista ucinili, osim sto su se osjecali dobro jer nisu pojeli zivotinju
A nebi se trebali osjećati dobro, jer za uzgoj svih soja i sličnih žitarica koje oni jedu trebaju kombajni koji u poljima ubiju milijune drugih životinja koje se ostavi da tako crknu.
Svi smo mi Maddox.uzeo si mi rijec iz usta
tj. s tipkovnice


ak sad itko ide pitat kaj je vegan - to su oni vegetarijanci koji ne jedu NISTA zivotinjskog porijekla. dakle, nista od jaja, mlijeka, etc.

Simon the Dreamer
11-04-2007, 15:53
U tome i jest problem vecine vegetarijanaca jer oni misle da su ucinili nesto ako nisu kupili kilogram mesa, ali se varaju jer ce taj kilogram kupiti netko drugi i po tome oni nisu nista ucinili, osim sto su se osjecali dobro jer nisu pojeli zivotinju
A nebi se trebali osjećati dobro, jer za uzgoj svih soja i sličnih žitarica koje oni jedu trebaju kombajni koji u poljima ubiju milijune drugih životinja koje se ostavi da tako crknu.
Svi smo mi Maddox.uzeo si mi rijec iz usta
tj. s tipkovnice


ak sad itko ide pitat kaj je vegan - to su oni vegetarijanci koji ne jedu NISTA zivotinjskog porijekla. dakle, nista od jaja, mlijeka, etc.
Trebo bi im neko objasniti da i biljke boli kada im režu noge i trgaju glave, pa se pitam koji bi kurac onda jeli...

MTF*
11-04-2007, 16:33
vegetirali bi...

D.E.M.O.
11-04-2007, 16:35
jebo vas bog blesave :D

DrunkyDuck
11-04-2007, 17:17
Super. Prokleti kvazi-aktivisti/propali studenti ispred Plive kod Crnomerca urlaju u megafone i pustaju sirene da tule u ime prestanka (navodnog) eksperimentiranja na zivotinjama.

Kreteni (aktivisti), raspitajte se. Osobe kojima tulite su sljakeri koji se namuce da bi stavili svojoj obitelji hranu na stol. Direktori i osobe koje upravljaju svime su uglavnom izvan drzave ili na drugim lokacijama i ne cuju vase cviljenje.

Takodjer, idilicna scena, 10ak aktivista a jedan od njih drzi troje pasa na uzici, psi se otimaju kao ludi. Mozda i njih iritira buka, ali svakako se cini da ne zele biti tamo.


vegeterijanci su jos ok...ali vegani... :S
Sve OK. Neka ljudi zive kako hoce.

King tiger
11-04-2007, 17:59
Umjesto da se bore protiv gladi, bolesti, eno u Africi svakog dana 100 djece umre zbog gladi, ali ne cuko je vrijedniji od djeteta koje nema sta jesti al neka oni zato imaju tofu .

Berax0r
11-04-2007, 18:10
jel mogu dobiti taj link? :(

D.E.M.O.
11-04-2007, 18:43
Umjesto da se bore protiv gladi, bolesti, eno u Africi svakog dana 100 djece umre zbog gladi, ali ne cuko je vrijedniji od djeteta koje nema sta jesti al neka oni zato imaju tofu .

tofu je sranje















seitan owna :gitara:

http://www.eco-cuisine.com/Seitan.JPG

medusa
11-04-2007, 19:06
Umjesto da se bore protiv gladi, bolesti, eno u Africi svakog dana 100 djece umre zbog gladi, ali ne cuko je vrijedniji od djeteta koje nema sta jesti al neka oni zato imaju tofu .
istina, a ono što se bore protiv pokusa, što ako neki pokus može dovoesti do otkrića npr. regeneracije kralježnice, i sada moraju ispitivati na psima (da ne bi slučajno ujebali čovjeka), i aktivisti zatvore taj program. koliko bi samo ljudi ostalo ujebano zbog tih aktivista.
btw. ja ne kontam neke od tih fora, ako se protive ispitivanju životinja, zašto se ne volontiraju da se ispituje na njima (mislim na aktivistima)

D.E.M.O.
11-04-2007, 19:55
Umjesto da se bore protiv gladi, bolesti, eno u Africi svakog dana 100 djece umre zbog gladi, ali ne cuko je vrijedniji od djeteta koje nema sta jesti al neka oni zato imaju tofu .
istina, a ono što se bore protiv pokusa, što ako neki pokus može dovoesti do otkrića npr. regeneracije kralježnice, i sada moraju ispitivati na psima (da ne bi slučajno ujebali čovjeka), i aktivisti zatvore taj program. koliko bi samo ljudi ostalo ujebano zbog tih aktivista.
btw. ja ne kontam neke od tih fora, ako se protive ispitivanju životinja, zašto se ne volontiraju da se ispituje na njima (mislim na aktivistima)
-.- ti si jaaaako prosvijetljen

medusa
11-04-2007, 20:12
[quote="King tiger":2i28dom1]Umjesto da se bore protiv gladi, bolesti, eno u Africi svakog dana 100 djece umre zbog gladi, ali ne cuko je vrijedniji od djeteta koje nema sta jesti al neka oni zato imaju tofu .
istina, a ono što se bore protiv pokusa, što ako neki pokus može dovoesti do otkrića npr. regeneracije kralježnice, i sada moraju ispitivati na psima (da ne bi slučajno ujebali čovjeka), i aktivisti zatvore taj program. koliko bi samo ljudi ostalo ujebano zbog tih aktivista.
btw. ja ne kontam neke od tih fora, ako se protive ispitivanju životinja, zašto se ne volontiraju da se ispituje na njima (mislim na aktivistima)
-.- ti si jaaaako prosvijetljen[/quote:2i28dom1]
hvala hvala- sarkazam off

Hazfer
13-04-2007, 10:26
Svi trebaju na vjesala... :hangin:

Đubrad killava... :kill:

Booby
13-04-2007, 11:14
...i vecina ih umre 'humano'

Ma molim te!! A kako nekog možeš ubit nekog humano???

D.E.M.O.
13-04-2007, 11:18
...i vecina ih umre 'humano'

Ma molim te!! A kako nekog možeš ubit nekog humano???

ne mozes

Sterpo
13-04-2007, 12:30
najprije te uspavaju pa ti ubrizgaju otrov

D.E.M.O.
13-04-2007, 12:38
najprije te uspavaju pa ti ubrizgaju otrov
najbolja moguca solucija

Booby
13-04-2007, 13:11
ali nije humano!!

Ubijanje nemožeSbiti humano!!

D.E.M.O.
13-04-2007, 13:13
ali nije humano!!

Ubijanje nemožeSbiti humano!!
za koji qrac onda pljujete po vegeterijancima i aktivistima :?

Booby
13-04-2007, 13:36
Pa ja ne pljujem po nikome. Svaka čast svim vegetarijancima,aktivistima,revolucionarima,buntov nicima i anarhistima!! :D

Sterpo
13-04-2007, 13:40
ali nije humano!!

Ubijanje nemožeSbiti humano!!

slažem se!!

D.E.M.O.
13-04-2007, 14:00
Pa ja ne pljujem po nikome. Svaka čast svim vegetarijancima,aktivistima,revolucionarima,buntov nicima i anarhistima!! :D
hvala :) ja sam samo ovo prvo ^^
edit. ovo nije bilo upuceno izravno tebi nego svima koji su to radili ^^
(pogledaj prosle 2-3 stranice)

Booby
13-04-2007, 19:32
Pa ja ne pljujem po nikome. Svaka čast svim vegetarijancima,aktivistima,revolucionarima,buntov nicima i anarhistima!! :D
hvala :) ja sam samo ovo prvo ^^
edit. ovo nije bilo upuceno izravno tebi nego svima koji su to radili ^^
(pogledaj prosle 2-3 stranice)

Ja sam sve samo ne ovo prvo!!

Ficho56
13-04-2007, 19:37
jedino mrzim kad aktivisti kažu kak neke tam kokoši ne žive u humanim uvjetima... naravno da ne žive u humanim uvjetima kad se humano odnosi na ljude i možda bi bilo bolje kad probali nekim ljudima pomoć da žive u humanim uvjetima neg zatvarat se u kavez nasred jelačićevog

v4MP1r3
14-04-2007, 22:33
jedino mrzim kad aktivisti kažu kak neke tam kokoši ne žive u humanim uvjetima... naravno da ne žive u humanim uvjetima kad se humano odnosi na ljude i možda bi bilo bolje kad probali nekim ljudima pomoć da žive u humanim uvjetima neg zatvarat se u kavez nasred jelačićevog

cuj kada se ne slusa narod onda se poduzimaju drasticne mjere, pa makar zatvaranje u kaveze na trgu, a da ne pricam o strajkanju gladju (sto je sada "in") i drugim stvarima...

g@ngreŁ
14-04-2007, 22:41
Vegetarijanci i ti aktivisti su obicna propaganda, ne kazem da treba ubijati nevine zivotinje zbog bundi i tih sranja, ili zbog zabave kao lov, ali za prehranu moramo, onda ni tigar kad je gladan ne bi trebao jesti srne nego travu.... 8)

D.E.M.O.
15-04-2007, 00:41
Vegetarijanci i ti aktivisti su obicna propaganda, ne kazem da treba ubijati nevine zivotinje zbog bundi i tih sranja, ili zbog zabave kao lov, ali za prehranu moramo, onda ni tigar kad je gladan ne bi trebao jesti srne nego travu.... 8)
pola mesa se baci.. ako ne i vise

g@ngreŁ
15-04-2007, 10:38
[quote="bob_marley":2gyssoej]Vegetarijanci i ti aktivisti su obicna propaganda, ne kazem da treba ubijati nevine zivotinje zbog bundi i tih sranja, ili zbog zabave kao lov, ali za prehranu moramo, onda ni tigar kad je gladan ne bi trebao jesti srne nego travu.... 8)
pola mesa se baci.. ako ne i vise[/quote:2gyssoej]

ajd ti ubi pola svinje, a pola ostavi živo

D.E.M.O.
16-04-2007, 13:12
[quote="D.E.M.O.":1r402q5c][quote="bob_marley":1r402q5c]Vegetarijanci i ti aktivisti su obicna propaganda, ne kazem da treba ubijati nevine zivotinje zbog bundi i tih sranja, ili zbog zabave kao lov, ali za prehranu moramo, onda ni tigar kad je gladan ne bi trebao jesti srne nego travu.... 8)
pola mesa se baci.. ako ne i vise[/quote:1r402q5c]

ajd ti ubi pola svinje, a pola ostavi živo[/quote:1r402q5c]

ne govorim ja o onom sto tvoj deda dovede svinju pa je zakolje pa susi, vec o klaonicama iz koje izlaze stvarno nepotrebne kolicine mesa

g@ngreŁ
16-04-2007, 13:16
[quote="bob_marley":utpl9zb0][quote="D.E.M.O.":utpl9zb0][quote="bob_marley":utpl9zb0]Vegetarijanci i ti aktivisti su obicna propaganda, ne kazem da treba ubijati nevine zivotinje zbog bundi i tih sranja, ili zbog zabave kao lov, ali za prehranu moramo, onda ni tigar kad je gladan ne bi trebao jesti srne nego travu.... 8)
pola mesa se baci.. ako ne i vise[/quote:utpl9zb0]

ajd ti ubi pola svinje, a pola ostavi živo[/quote:utpl9zb0]

ne govorim ja o onom sto tvoj deda dovede svinju pa je zakolje pa susi, vec o klaonicama iz koje izlaze stvarno nepotrebne kolicine mesa[/quote:utpl9zb0]

životinjama je lakše ako umru s prijateljem nego da gledaju kako umire sam...... 8) :rotfl: :) ...shala......neam pojma....zbog hrane nikad ne bi rekao da treba postati vegetarijanac.....ali aktivist.....ako bas kolju nemilice za bunde i lov.....onda ta.... ao ovak....no way.....no aktivistima svaka cast.......mislim onim istinskim........ :rotfl: :D

Nightyx
16-04-2007, 13:18
jebale vas životinje 8)

g@ngreŁ
16-04-2007, 13:21
jebale vas životinje 8)

sta bi jeo da ih nema...travu :? ?

Nightyx
16-04-2007, 13:22
jebale vas životinje 8)

sta bi jeo da ih nema...travu :? ?

Naravno 8) i od tog se da pomiješati nešto

g@ngreŁ
16-04-2007, 13:24
jebale vas životinje 8)

sta bi jeo da ih nema...travu :? ?

Naravno 8) i od tog se da pomiješati nešto

da baš 8)

Babitz
16-04-2007, 16:31
jebale vas životinje 8)ane :pray:
vrhunac ove rasprave :pray:

Kostolomac
16-04-2007, 21:00
životinje za prehranu da, ali za mučenje nikako. svakom ko muči životinje treba spalit jaja na žeravici ali mi je isto tako glupo kad mi dođe neki vegetarijanac i počne pričat kako ubijanje životinja za prehranu nije humano. ma slomio bi mu vrat onda :kill:

a od bunda i sličnog mi se sere i to mi je jadno. kožne jakne još ajde jer se rade većinom od životinja koje su zaklane u klaonici radi prehrambenih potreba pa se iskoristi cijela životinja. eto, my 2 cents :roll: