PDA

Pogledaj cijelu verziju : Registracija na forum...



Valnjes 666
07-04-2007, 16:30
Jel se netko može registrirati na http://www.lminfo.hr/phpBB2/S ???

Pokušavam,al ne mogu nikako,stalno nešto sere... :(

Pa ak bi netko bio dobre volje,i pokušao se registrirati za mene i pokloniti mi acount,nick može biti Mana Leak,ime jedne karte koja mi je draga.... :)

Hvala unaprijed... :)


PS-čini mi se da će to meni nixić srediti,jelda ? :)

Karzah
07-04-2007, 16:44
Vjerojatno si se već registrirao ali treba ti aktivirati account . Javi se administratorima (Ged (http://lminfo.hr/phpBB2/profile.php?mode=viewprofile&u=1212), White (http://lminfo.hr/phpBB2/profile.php?mode=viewprofile&u=116))

Valnjes 666
07-04-2007, 16:47
nisam se registrirao,i ne mogu... :(

ajd plizz regaj me...

NiX4tHeG@M3R
07-04-2007, 16:47
Probao sam te

odi u inbox i pogledaj

jer meni piše da je ta adresa već zauzeta

NiX4tHeG@M3R
07-04-2007, 16:49
OWO mi izbaci

Could not insert data into groups table

DEBUG MODE

SQL Error : 1062 Duplicate entry '0' for key 1

INSERT INTO phpbb2_groups (group_name, group_description, group_single_user, group_moderator) VALUES ('', 'Personal User', 1, 0)

Line : 607
File : usercp_register.php


:o :o :o

Karzah
07-04-2007, 16:49
Vjerojatno si se već registrirao ali treba ti aktivirati account . Javi se administratorima (Ged (http://lminfo.hr/phpBB2/profile.php?mode=viewprofile&u=1212)SWhiteu (http://lminfo.hr/phpBB2/profile.php?mode=viewprofile&u=116)


nisam se registrirao,i ne mogu... :(

ajd plizz regaj me...

Ne slušaš me , javi se administatorima na mejl i napiši koji ti je account . Ako ti piše da je zauzet probaj s drugim .
Makni moj quote iz svog posta jer sam editao post .

Pročitaj si : http://www.lminfo.hr/phpBB2/viewtopic.php?t=41475

THUNDER_DINIX
07-04-2007, 17:38
ja sam prije isto probao par puta, ali nista. nisam se javljao adminima, ali trebali biu se malo potrudit pa sredit to. BTW, dobar je forum

Valnjes 666
07-04-2007, 17:39
ja sam prije isto probao par puta, ali nista. nisam se javljao adminima, ali trebali biu se malo potrudit pa sredit to. BTW, dobar je forum

znam da je dobar... :cry: :cry: :cry:

MTF*
07-04-2007, 17:50
OWO mi izbaci

Could not insert data into groups table

DEBUG MODE

SQL Error : 1062 Duplicate entry '0' for key 1

INSERT INTO phpbb2_groups (group_name, group_description, group_single_user, group_moderator) VALUES ('', 'Personal User', 1, 0)

Line : 607
File : usercp_register.php


:o :o :o

meni isto to javi...

Valnjes 666
07-04-2007, 17:54
OWO mi izbaci

Could not insert data into groups table

DEBUG MODE

SQL Error : 1062 Duplicate entry '0' for key 1

INSERT INTO phpbb2_groups (group_name, group_description, group_single_user, group_moderator) VALUES ('', 'Personal User', 1, 0)

Line : 607
File : usercp_register.php


:o :o :o

meni isto to javi...

same here... :(

spidEY
07-04-2007, 18:06
OWO mi izbaci

Could not insert data into groups table

DEBUG MODE

SQL Error : 1062 Duplicate entry '0' for key 1

INSERT INTO phpbb2_groups (group_name, group_description, group_single_user, group_moderator) VALUES ('', 'Personal User', 1, 0)

Line : 607
File : usercp_register.php


:o :o :o

same here

BlackDCRO
07-04-2007, 18:11
Sta nisi ti banan s tog foruma? :rotfl:

Jesi jesi, sjecam se ja, kad si nekog tipa zajebo za neke mtg karte :D

Valnjes 666
07-04-2007, 18:13
Sta nisi ti banan s tog foruma? :rotfl:

Jesi jesi, sjecam se ja, kad si nekog tipa zajebo za neke mtg karte :D

A ne dali sam banan,prije 2 godine kad sam onom pederu pipinu uplatio 57 kn za karte,njemu nisu stigle,a on meni nije karte ni poslao nego je srao da sam ko fol spamom dobio aukciju,i mene banaju a ni karte nisam dobio,a pare propale... :(

Što je još gore,pošaljem čeču scan uplatnice i sve to,al on se pravi mutav!

BlackDCRO
07-04-2007, 18:19
Sta nisi ti banan s tog foruma? :rotfl:

Jesi jesi, sjecam se ja, kad si nekog tipa zajebo za neke mtg karte :D

A ne dali sam banan,prije 2 godine kad sam onom pederu pipinu uplatio 57 kn za karte,njemu nisu stigle,a on meni nije karte ni poslao nego je srao da sam ko fol spamom dobio aukciju,i mene banaju a ni karte nisam dobio,a pare propale... :(

Što je još gore,pošaljem čeču scan uplatnice i sve to,al on se pravi mutav!

Zato ja nikad nikome nisam htio slati pare preko poste, uvijek mi se to cinilo nekako nesigurno. Kupuvao bi karte samo od onih koji su iz Rijeke.

Armachus
07-04-2007, 18:23
Dobar forum.... Pokemon

Valnjes 666
07-04-2007, 18:26
A hebeš im matter,kad su mene sjebali za 78kn,napravim bad trejder topic,tip se samo lagodno ispriča i problem riješen,a moje karte su mu fino došle,mogao ih je poslat nazad,a nije,lopovi jedni! :-x

A mene ko hebe samo zato što tip ima više good refova od mene,a u tom trenutku je imao 7 bad refova,a ja 0!

Nadm se da su tu patku banali!

BTW:

Idem na klub zmaj forum iz srbije,i s njima trejdam bez frke,već sam preko 50 poslovao obavio,ni jednom nije bilo problema,ni jednom!

goGAMERo
07-04-2007, 18:29
Moj buraz je na tom forumu pod nickom DereDevil, kakvih je on samo problema imao s tim trejdovima karata, jebote!

Valnjes 666
07-04-2007, 18:37
Moj buraz je na tom forumu pod nickom DereDevil, kakvih je on samo problema imao s tim trejdovima karata, jebote!

jebiga,al ima ekipe koje poznam osobno s turnira,a ovako ne mogu bidati niti staviti Have/Want listu....


zato trebam registraciju

Frky
08-04-2007, 17:00
Nekužim zašto ne trejdate na onu mošu kad nekom pošalje to što pošalješ i kad mu dođe on plati poštaru i poštar ti donese lovu (virman se to zove ja mislim) !

Btw. kad kliknem na link za forum ovo mi se pokaže


Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@lminfo.hrSand inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.



--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.27 Server at www.lminfo.hrSPort 80

King tiger
08-04-2007, 17:19
Placanje pouzecem ?