PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fable - zaglavljeni mac kod Temple of Avo



Samael
06-04-2007, 17:00
Kako izvuci mac iz kamena?
Znam da je jedan tip to isto pitao u Digital PCPlayu, no nemam ga trenutacno, pa molim pomoc!

p.s.
Koliko trebam darovati golda da bi razgovarao s Avom u onoj kapelici do maca?

Arbiter of Change
06-04-2007, 19:41
Trebaš imati određene (čitaj:visoke) borbene statse, problem je šta se ja sada ne sjećam koje niti na koliko ti trebaju biti. :|

Valnjes 666
06-04-2007, 19:44
trebaš pojačati snagu,a to ćeš najlakše učiniti da jedeš puno mesa,koliko se ja sjećam,to upali bez frke. :)

Bartuc
06-04-2007, 21:39
Da bi mogao mač potegnuti iz kamena moraš imati Strength na 10 (max)! Ili kako ti piše u Questu... ne sjećam se toćno ali mislim da moraš dignuti određene atribute za par levela od one vrijednosti koja je bila kada si ga prvi puta pokušao izvući! OK je mač... mada je Solus moj stil mača 8)

PS: Daruj templu 200'000 golda ili 250'000 nisam 100% siguran i dobil buš novo oružje! Dobro je ako si kolekcionar kao ja :D

Outmind
07-04-2007, 10:39
Ja imam strength na 7 (max), toughness na 6 i health na 6 pa ga svejedno ne mogu izvuć...

Bartuc
07-04-2007, 12:55
Ja imam strength na 7 (max), toughness na 6 i health na 6 pa ga svejedno ne mogu izvuć...

E ovo nisam bio siguran... Nisam znao dali je max 10 ili neka druga cifra! Ja sam igru prešao 5-6 puta i uvijek sam ga izvukao drito prije onog questa u Areni! Mislim da sam tada imao sve te "fighter" atribute na max!

Evo vam jedan link pa si proučite: http://www.gamefaqs.com/console/xbox/file/926702/41206

Nema veze kaj piše xbox, sve je isto!

EDIT: evo citat o tome mačiću:


-------------------------
The Harbinger [Longsword]
-------------------------

=Damage: 198=
=Augmentations: Sharpening, Piercing=

To get this legendary sword, you must go to the Temple of Avo in Witchwood.
You will find some people crowded around a sword stuck in the rock, trying to
pull it out. Wait until you get a chance, and walk up to it. Press A and you
will try to pull the sword out... and fail. At this point, the game will
remember your stats. You must improve your Physique by 5, your Health by 2, and
your Toughness by 3, or you can just max them all out (to 7). Then go back to
the Temple and pull the sword out.

Pippen47
17-04-2007, 17:15
bartuc koji je naj mac koji si nasao u fableu? ili bow? meni souls sword mislim 314 dmga
edit: a bow ona neka sotonistička koju dobijes u chapel of skorm...

Bartuc
17-04-2007, 17:28
bartuc koji je naj mac koji si nasao u fableu? ili bow? meni souls sword mislim 314 dmga
edit: a bow ona neka sotonistička koju dobijes u chapel of skorm...

Točno ta dva koja si naveo :D

Solus izgleda kao da je spor ali sam skužio da možeš klati iz veće daljine i da protivnici ne blokaju tak često udarac! Plus možeš ih nekoliko odjedanput potegnuti!

A bow... samo je jedan dobar i to taj koji si spomenuo! Ali je jako teško doći do njega! Namučio sam se da pogodim pravo vrijeme za žrtvovanje nekog seljaka :D

Od "one handed" mačeva mi je najbolji ovaj kaj na kraju igre dobiš (ovisi dali si zao ili dobar)! I uber cool izgleda, brz je i full je jak! Ali opet je Solus bolji zbog gore navedenih razloga!

Pippen47
17-04-2007, 17:31
ovaj bow nije tesko dobiti, ali trebas tri bodyguarda... jedan je o oaklandu, drugi u bowerstonu a treci mislim u kampu od onog twinbladea, njih sve unajmis i povedes u capel... sve odjednom zrtvujes i etoooo gaaa

Bartuc
17-04-2007, 17:34
ovaj bow nije tesko dobiti, ali trebas tri bodyguarda... jedan je o oaklandu, drugi u bowerstonu a treci mislim u kampu od onog twinbladea, njih sve unajmis i povedes u capel... sve odjednom zrtvujes i etoooo gaaa

Pa zar ne trebaš ih žrtvovati tik pred zoru? Nisam znao da je tak lagano, ali sad znam za sljedeći put kada bum igrao igu :D

EDIT: Sad sam se sjetio, ne radi mi CD2 :cry:

Pippen47
17-04-2007, 17:35
ovaj bow nije tesko dobiti, ali trebas tri bodyguarda... jedan je o oaklandu, drugi u bowerstonu a treci mislim u kampu od onog twinbladea, njih sve unajmis i povedes u capel... sve odjednom zrtvujes i etoooo gaaa

Pa zar ne trebaš ih žrtvovati tik pred zoru?SNisam znao da je tak lagano, ali sad znam za sljedeći put kada bum igrao igu :D

EDIT: Sad sam se sjetio, ne radi mi CD2 :cry:
nebitno kada... samo dovedi tri čike i dobijes bow
edit: cd 2 jao ni meni! bas drugi! jooj... inace meni jedna od naj igara koje sam imao prilike igrati :wink:

Bartuc
17-04-2007, 17:38
Hvala na Infu... Trebao bi pitati frenda dali ima CD2! Baš sam ga prije tjedan dana išao instalirati i javlja mi grešku, a CD nema niti mrlje na sebi! 100% čist i bez ogrebotine, radio je prije par mjeseci i sada nikaj! Ne kužim zašto :cry:

Pippen47
17-04-2007, 17:39
mislim da ja znam rijesiti problem ali treba vise vremena...
ajd openat cu new topic da ne spammamo u ovaj...
edit:
lol ne ti otvori topic u pomagaj brate

Bartuc
17-04-2007, 17:39
mislim da ja znam rijesiti problem ali treba vise vremena...
ajd openat cu new topic da ne spammamo u ovaj...

Ili pošalji PM!

Pippen47
17-04-2007, 17:40
mislim da ja znam rijesiti problem ali treba vise vremena...
ajd openat cu new topic da ne spammamo u ovaj...

Ili pošalji PM!
ne ima ljudi koji trebaju pomoc takoder

str33t6l0w
17-04-2007, 19:32
mislim da je tema topica rijesena.. zato lock..