PDA

Pogledaj cijelu verziju : podloga



no_name5
07-02-2006, 16:54
nemogu mjenjat podlogu na destkopu imo sam neki spywere (kak se to vec pise) i podloga mi se promjenila pisalo je da mi je komp zarazen i ja sam se bio rjesio toga i podloga mi se ta maknila ali sad nemogu mjenjat stalno mi je crna i kad odem na neku sliku i odem set as deskop ....
nece neznam zasto jel moze pomoc???
pls!!!

M4mut
07-02-2006, 17:07
hmm si siguran da si se skroz rješio virusa?

meni je isto tako bilo i moro sam formatat no nemoj formatat dok ne isprobaš sve solucije...predlažem fullscan ZA-om ili Kaspersky-em

FearLess
07-02-2006, 19:58
Imao sam i ja isti problem i morao sam formatirati
btw. nece ti pomovi antivirus scanovi ja sam pokusavo sa hiljade antivirusa

08-02-2006, 00:28
SpyBot search and destroy sa uključenim Teatimerom i AddawareSE i nemaš više tih sranja u kompu nikad...ja ga koristim oko godinu dana i apsolutno ništa nemam što ne pripada u komp P.S. naravno i antivirusni alat...ja imam Trend Micro PC-cillin i radi

NortonCommander
08-02-2006, 09:51
To sam i ja imao. Ne mozes ga se rjesit nikojim antivirusom ni anti-spywareom. Jedini nacin da promjenis desktop je da izaberes sliku desnim klikom i kliknes na "set a s desktop wallpaper". Alternative su rucno brisanje virusa (prezajebano), system restore na datum prije nego sto se to desilo ili formatiranje.

no_name5
08-02-2006, 11:25
To sam i ja imao. Ne mozes ga se rjesit nikojim antivirusom ni anti-spywareom. Jedini nacin da promjenis desktop je da izaberes sliku desnim klikom i kliknes na "set a s desktop wallpaper". Alternative su rucno brisanje virusa (prezajebano), system restore na datum prije nego sto se to desilo ili formatiranje.
to mi se deslio prije kojih tjedan dva a i iskljucio sam sistem restore
pa tako da ta solucija otpada
jedino mi onda preostaje format
Hvala!!

no_name5
08-02-2006, 12:00
Uspio sam sa spybot search & destroy
skinio novi update i rjesio se toga!!!!!
sad napokon mogu promjenit podlogu!!! :fof: