PDA

Pogledaj cijelu verziju : DC++ & similar stuff



IgGy
07-02-2006, 15:49
Sa specijalnom narudzbom od strane elokventnog gosna Rocco Grande.

Knock yourself out i bez pizdarija o piratiji, inace ovaj topic leti iste sekunde.

ROCCO_GRANDE
07-02-2006, 16:20
Sa specijalnom narudzbom od strane elokventnog gosna Rocco Grande.

Knock yourself out i bez pizdarija o piratiji, inace ovaj topic leti iste sekunde.

Cijenim ovaj čin, ali zar nije bilo moguće vratiti onaj originalni koji sam pokrenuo ovih dana?

Zar bi bilo bolje umjesto intervencije na cijelom topicu, izbrisati konkretan post ili editirati ga na način [Edited by admin]Sako netko skrene u pirateriju? Mislim da ne bi bilo pošteno da zbog nekog pojedinc ispaštaju svi ostali.

No, dobro, krenimo sa temom ovog topica. Interesira me da li netko koristi jedan jako moćan ali kompliciran P2P alat po imenu DC++. Dobro bi mi došla pomoć i savjeti a vjerujem da nisam jedini koji bi to cijenio.

ROCCO_GRANDE
07-02-2006, 16:20
Sa specijalnom narudzbom od strane elokventnog gosna Rocco Grande.

Knock yourself out i bez pizdarija o piratiji, inace ovaj topic leti iste sekunde.

Cijenim ovaj čin, ali zar nije bilo moguće vratiti onaj originalni koji sam pokrenuo ovih dana?

Zar bi bilo bolje umjesto intervencije na cijelom topicu, izbrisati konkretan post ili editirati ga na način [Edited by admin][i]Sako netko skrene u pirateriju? Mislim da ne bi bilo pošteno da zbog nekog pojedinc ispaštaju svi ostali.

No, dobro, krenimo sa temom ovog topica. Interesira me da li netko koristi jedan jako moćan ali kompliciran P2P alat po imenu DC++. Dobro bi mi došla pomoć i savjeti a vjerujem da nisam jedini koji bi to cijenio.

Luka
07-02-2006, 19:52
evo, sad bi i ja vratio ali kad je već ovaj ovdje, ne treba dva. Ja sam ga izbrisao zbog mogučnosti ilegalnosti u tom programu, sorry.

blacklord
23-02-2006, 23:36
No, dobro, krenimo sa temom ovog topica. Interesira me da li netko koristi jedan jako moćan ali kompliciran P2P alat po imenu DC++. Dobro bi mi došla pomoć i savjeti a vjerujem da nisam jedini koji bi to cijenio.

Pucaj....budem pomogao koliko mogu.

DeusEx
24-02-2006, 15:51
dc++ koristim i ja (barem prva dva dana u mjesecu :rotfl: ) i odlican je program :)

Luka
26-02-2006, 21:14
reci kakvu pomoć trebaš ?