PDA

Pogledaj cijelu verziju : Skateboarding



Munjeni jarac
04-04-2007, 21:10
evo,vec dosta dugo zelim otvorit ovu temu pa et
zanima me jel se neko tu skejta,koje su vam marke najbolje,koji su vam skejteri najbolji,ma sve...
evo,meni su jedne od najboljih marka enjoi,zero i element,a najbolji skejteri su mi definitivno Rodney Mullen,Bam Margera i Chad Muska
ajde da vas vidim....

Ro3y
04-04-2007, 21:41
evo,vec dosta dugo zelim otvorit ovu temu pa et
zanima me jel se neko tu skejta,koje su vam marke najbolje,koji su vam skejteri najbolji,ma sve...
evo,meni su jedne od najboljih marka enjoi,zero i element,a najbolji skejteri su mi definitivno Rodney Mullen,Bam Margera i Chad Muska
ajde da vas vidim....

vozi bicikl bolje je s njim mos svagdje.
bicikl rulez :pray:

Munjeni jarac
04-04-2007, 21:47
a nemislim na skejt kao prevozno sredstvo a kad negdje ocu ic onda naravno uzmem bajs.

Rocchiro
04-04-2007, 21:56
nekad davno sam se skejtal...uzor mi je bil Rodney Mullen kolko se ja sjecam :)

pHo3nyX
04-04-2007, 22:00
Gledao sam neki dan filmice od Mullena... UU, najbolji freestyler....

THUNDER_DINIX
04-04-2007, 22:28
ne skejtam, ali volio bih poceti. inace, obozavam skate marke, osobito DC, moja najomiljenija. u skate shopu kupujem kape i patike

*Fila*
04-04-2007, 22:34
uzeo sam neki skate od 350 kn malo skejtao sd ne ko prije ali nadem se sa frendom pa nabacimo!Ovaj marke quicksilver,birdhouse a skejteri chad muska a nakon mullenmovih filmića sad mi je i on car znam shove it,nešto manjuala,kickflip nešt znam uglavnom početnik

The Plague
04-04-2007, 22:53
Rodney Mullen Rulez

Najbolji je

Munjeni jarac
05-04-2007, 11:13
da,najbolji je rodney mullen
ak ocete bacajte videje tu od najskejtera
ja sam isto pocetnik,evo naucio sam shove it,ollie znam manual i moram naucit kikflip
sad imam trenutno hudora skejt 280 kn al mislim si kupit u warehouseu powell dasku po 300 kn

EDIT:
evo par filmica po meni najboljih
1U-cgn3cEGAS-best of Mullen
NUimYAvJuscS-Chad Muska
9V2LoEkYlrYS-Bam Margera

Nightyx
05-04-2007, 14:28
evo,vec dosta dugo zelim otvorit ovu temu pa et
zanima me jel se neko tu skejta,koje su vam marke najbolje,koji su vam skejteri najbolji,ma sve...
evo,meni su jedne od najboljih marka enjoi,zero i element,a najbolji skejteri su mi definitivno Rodney Mullen,Bam Margera i Chad Muska
ajde da vas vidim....

Jbt mogao si samo najbolje nabrojati :rotfl:

BTW Mullen RULZZZ!!

NITROS
05-04-2007, 15:01
Ja sam bajker, al moj frend je skater. Mjesecno potrosi 1000kn na skate. Sada ima santa cruz dasku za 600kn, i jos neke osovina i sta ja znam sve za 400kn. I svaka 2 mjeseca mu pukne daska.

Inace nosim element i fallen, a od bajkerskih marki. FOX i burton

Munjeni jarac
05-04-2007, 17:33
hehe,sta smo mi danas napravili ja i frend
uzeli box i jednu dasku naslonili na box a na toj dasci bila metalna sipka premazana voskom.... i kak je ta daska bila do poda sam se zaletis i grendas preko toga tj. 50-50 grend
predobar osjecaj :D

Matilda Mother
05-04-2007, 18:09
skejtala prije...na nekom žnj skejtu valjda; pojma nemam o markama i tomu slično, al u toj fazi sam voljela rasturat po tony hawku

BlackDCRO
05-04-2007, 18:44
Susjed/frend je skejter i skejta od svojeg ranog djetinjstva. Inace mene skejting nije nikad zanimao, radje sam se vozio na bajsi nego vozio i radio fore na skejtu...

Lord Jambrek
05-04-2007, 18:49
Ja sam se skateao još u 8. razredu, mogao sam ollie, kickflip, manuale.

Mogao sam i ollie sa prednjom nogom, mislim da je to fakie ili tak nešt, zaboravio sam.

Prestao sam jer sam izgubio volju, ostao sam sam i nikom se nije dalo skateat više, frend je skoro kičmu slomio i tu je sve prestalo. Šteta :cry:

MTF*
05-04-2007, 19:20
ne privlaci me skejt...

THUNDER_DINIX
06-04-2007, 11:47
super skejtaju ova 3 lika, zakon :pray: BTW, Mullen mi je the best

Munjeni jarac
06-04-2007, 15:42
da,mullen je odlican al bam i chad usude se vise toga napravit,mislim kao npr preko necijeg auta skakat i te gluposti

Nightyx
06-04-2007, 17:19
Birdhouse :pray:

BTW skejtao sam prije ali više nemam niti volje, niti inspiracije koju sam prije pronalazio u TH

BTWA znamjoš uvijek skočiti i to bez problema naravno sa skejtom

Munjeni jarac
06-04-2007, 21:04
ajoooj
sta je danas bilo
da je to neko vidio crkavo bi :rotfl:
moj frend (koji nezna skejtat a usudi se svast) pita koji bi trik mogo on pokusat napravit a da se dobro rasuje :rotfl: ...i sad mi mislimo i ja kazem jednostavno-nose manual
kako je taj frknio kad je to pokuso :rotfl:
mi smo se valjali

BTW dabogda doblili skejtpark u ljeto,al zasad imamo svoje jumpice i rejlove 8)