PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZAKON BRAĆE



Stranica : 1 [2] 3 4

Lord AngelRI
04-06-2007, 19:18
ono hoće li tko osim braće preživjet?????????????

GLUPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!


ono serija je super ali ovo sada je vrhunac gluposti!!!!!!!!!!!!!!!

ako će to tako biti........


:? :? :? :?

M@T3J
04-06-2007, 19:31
[quote="M@T3J":2cjouga8]Ajde još treba izdržat dva sata.

BTW: ovo jučer mi je najbolja epizoda ove sezone.


slažem se malo mi je bila tužna onog crnca su uhvatili.....

isto mi je ful žao T-baga :cry: baš mi ga je žao......

žao mi je i onog agenta ali ne baš da bi plako.....

e onaj Mahone koji je to lik.... super je ajde barem nije tvrdog srca ko oni drugi iz kompanije......[/quote:2cjouga8]

I meni je žao Bagwella :cry:

Ajd pliz nemojte više spojlat.

THUNDER_DINIX
04-06-2007, 21:06
ovaj se izgleda objesio, steta. BTW, sta ovaj Mahone dopusta da ga ucjenjuju, nije mi jasno. BTW, sudeci po najavi, bit ce napeto iduci puta, a i serija se vec polako blizi kraju

LOL, T-bag i onaj Bellick bili u istom avionu

*Fila*
04-06-2007, 21:15
t-bag fan i kellerman fan ostali su mi dosadili
kako je kellerman car sad je lud nema šta izgubit a t-bag killa svakog na koga naiđe i još ga nemogu skužit(ajd dobro) ide si kupit ruku u bangkok

Prince-Artas
04-06-2007, 21:18
evo nova anketa, da vidimo

Dreamer Deceiver
04-06-2007, 21:23
gluplju anketu nisma vidio, spojiti dva različita žanra to ej ko da pitaš šta ej bolje Metallica ili Iron Maiden

M@T3J
04-06-2007, 21:34
E pa ne mogu mi to radit. taman kad je najbolje: pogledaajte u idućoj epizpdi. ovih par dana sad da nedjelje ću izludit.

Prince-Artas
04-06-2007, 21:37
gluplju anketu nisma vidio, spojiti dva različita žanra to ej ko da pitaš šta ej bolje Metallica ili Iron Maiden

bolja je nego ona prije :) istina je oz se može usporedit samo sa prvom sezonom zakona braće ali čisto me zanima šta forumaši više vole

Death By Sexy
04-06-2007, 21:38
makar mi je zakon zakon u ozu krše zakon zato oz

Dreamer Deceiver
04-06-2007, 21:39
gluplju anketu nisma vidio, spojiti dva različita žanra to ej ko da pitaš šta ej bolje Metallica ili Iron Maiden

bolja je nego ona prije :) istina je oz se može usporedit samo sa prvom sezonom zakona braće ali čisto me zanima šta forumaši više vole

zar je prije bila anketa :?
nažalost nikad nisam gledao oz, ali prison break mi je počeo izluđivati zbog ovih fanatika ovdje, pa neću za nikoga glasati

Prince-Artas
04-06-2007, 21:48
gluplju anketu nisma vidio, spojiti dva različita žanra to ej ko da pitaš šta ej bolje Metallica ili Iron Maiden

bolja je nego ona prije :) istina je oz se može usporedit samo sa prvom sezonom zakona braće ali čisto me zanima šta forumaši više vole

zar je prije bila anketa :?
nažalost nikad nisam gledao oz, ali prison break mi je počeo izluđivati zbog ovih fanatika ovdje, pa neću za nikoga glasati

da bilo je nešto tipa gledate li zakon braće
ne volim ni ja zakon braće jer mi je nekako nerealna za razliku od oza

THUNDER_DINIX
05-06-2007, 17:48
kakva je to glupa anketa?!? pa naravno da je ZB, nije valjda OZ.
btw, Kellerman je car

Armachus
05-06-2007, 19:16
Bolji zakon braće.

Pitanje imam. Hoće li se C-Note uistinu objesiti?

Lord AngelRI
05-06-2007, 22:33
kakva je to glupa anketa?!? pa naravno da je ZB, nije valjda OZ.
btw, Kellerman je car

anketa bezveze....


pitanje Prince-Artas zašto si mijenjo anketu?????? :?

ako si tolko lud za OZ-om odi na temu te serije ako je u opće ima......




Bolji zakon braće.

Pitanje imam. Hoće li se C-Note uistinu objesiti?

ja mislim da neće e sada šta će bit.....

Prince-Artas
05-06-2007, 22:42
ako ti se ne sviđa promjeni je, ionako je tvoj prvi post
nego ona anketa nije služila ničemu, u ovoj se barem vidi tko što voli

Lord AngelRI
05-06-2007, 22:43
ako ti se ne sviđa promjeni je, ionako je tvoj prvi post
nego ona anketa nije služila ničemu, u ovoj se barem vidi tko što voli

je ok imaš pravo ostaje ovo bolje je!!!! thanx

THUNDER_DINIX
06-06-2007, 11:53
i ja mislim da se ovaj nece objesit, netko ce ga zaustavit sigurno

Toxic
06-06-2007, 12:55
Mislim da je neko ovdje vec rekao da ce se on ubiti...Ja ne bih volio ali jbg.

hacker
06-06-2007, 14:58
Ne gledam vec neko vrijeme.

Lord AngelRI
06-06-2007, 20:50
i ja mislim da se ovaj nece objesit, netko ce ga zaustavit sigurno

slažem se i ja tako mislim.......

oće li još netko umrijet?????

pHo3nyX
06-06-2007, 21:34
Na dobrom ste putu :D

Lord AngelRI
06-06-2007, 21:35
Na dobrom ste putu :D

ne kužim objasni???

šta će još netko otiči sa ovog svijeta?????

Jopax
06-06-2007, 22:53
neodlucan OZ nisam odavno gledao ali mi je dobar malo zesci od PB-a
PB znam kraj druge sezone i desetak zadnjih epizoda pa mi ih nije zanimljivo gledat na TV-u (posebno zbog reklama radi kojih epizode traju po 15-20 min duze :yuck: )

pHo3nyX
07-06-2007, 13:52
Na dobrom ste putu :D

ne kužim objasni???

šta će još netko otiči sa ovog svijeta?????

Vidim da ste pisali kako ce netko spasit c-notea, pa sam reko da ste na dobrom putu...

Poginut će jos neki :D, ali ne prisonbreakovci, vec prison hate-ovci :D

Toxic
07-06-2007, 15:14
Na dobrom ste putu :D

ne kužim objasni???

šta će još netko otiči sa ovog svijeta?????

Vidim da ste pisali kako ce netko spasit c-notea, pa sam reko da ste na dobrom putu...

Poginut će jos neki :D, ali ne prisonbreakovci, vec prison hate-ovci :D
E sad mi je lakse...

D.E.M.O.
07-06-2007, 16:10
oz.. zakon brace je malo preforsiran.. iako je najbolja serija na rtlu.. uz rezi me :D

Lord AngelRI
09-06-2007, 11:48
ja se nadam da neće Mahone umrijet ful mi je super ali nekako se sve bojim da oće........

M@T3J
09-06-2007, 12:11
lol..pa ne mogu svi umrijet ko će glumit u trećoj sezoni ili pak u sedmoj ako je bude?

fan
09-06-2007, 17:47
Jel mi može tko poslati na pm da saznam tko će umrijeti?

Lord AngelRI
09-06-2007, 21:03
lol..pa ne mogu svi umrijet ko će glumit u trećoj sezoni ili pak u sedmoj ako je bude?

pa čuj lol kako su krenuli nebi se čudio da ih 2-3 preživi a tko će glumit pa čuj na planeti Zemlji jako puno stanovnika.......

THUNDER_DINIX
09-06-2007, 22:57
sutra ce biti napeto, jedva cekam. BTW, u koga to onaj "patak" drzi uperen pistolj?

Lord AngelRI
10-06-2007, 11:40
sutra ce biti napeto, jedva cekam. BTW, u koga to onaj "patak" drzi uperen pistolj?

ne siječam se kome drži danas će biti super opet nastupa precjednica....... i ona japanac ili šta god da je.....

Aerial
10-06-2007, 11:42
S ponosom objavljujem da nikad nisam gledao Zakon Braće duže od 3 minute :bravo:

THUNDER_DINIX
10-06-2007, 11:43
nije japanac, nego koreanac. BTW, na njega sam mislio kad sam rekao "patak", jer lik stvarno lici na patku. BTW, necu nista dalje govorit, ali malo prije sam vidio da se Franklin nece uspjet objesit... dalje nisam htio gledat, ostavljam to za navecer

Lord AngelRI
10-06-2007, 15:06
nije japanac, nego koreanac. BTW, na njega sam mislio kad sam rekao "patak", jer lik stvarno lici na patku. BTW, necu nista dalje govorit, ali malo prije sam vidio da se Franklin nece uspjet objesit... dalje nisam htio gledat, ostavljam to za navecer


varaš gledaš prije!!!!!!!!!!!

ljudi pripremite vješala!!!!!!!!!!!


:D :D

THUNDER_DINIX
11-06-2007, 12:46
kako bolesno, predsjednica dala ostavku...
BTW, jos samo 3 epizode do kraja!

Lord AngelRI
12-06-2007, 19:55
još 2 epizode do kraja 2 sezone!!!!!!!!!!!!!

i šta mislite šta će se dogoditi????


meni je serija poslije svake epizode sve bolja i bolja......


Prison Brake :pray: :pray:


dao ti Bog zdravlja i novaca da se snimi još puno sezona!!!!

Lord AngelRI
14-06-2007, 22:39
jel zna netko šta se događa u 3 sezoni???

njihova stranica???

Aerial
14-06-2007, 22:46
jel zna netko šta se događa u 3 sezoni???

Braća postanu topla braća....

razočaralo me...

Lord AngelRI
15-06-2007, 18:07
[quote="Lord AngelRI":ktwmei49]jel zna netko šta se događa u 3 sezoni???

Braća postanu topla braća....

razočaralo me...[/quote:ktwmei49]


topla braća???

Jopax
15-06-2007, 18:25
:o
neocekivan obrt
iako za michaela shvacam gdje je zavrsio ali ipak :o

Dreamer Deceiver
15-06-2007, 18:26
[quote="Aerial_51":1xwxwtdn][quote="Lord AngelRI":1xwxwtdn]jel zna netko šta se događa u 3 sezoni???

Braća postanu topla braća....

razočaralo me...[/quote:1xwxwtdn]


topla braća???[/quote:1xwxwtdn]

aj nemoj me zajebavati da to neznaš :rotfl:

Lord AngelRI
15-06-2007, 18:29
[quote="Aerial_51":13sci6dx][quote="Lord AngelRI":13sci6dx]jel zna netko šta se događa u 3 sezoni???

Braća postanu topla braća....

razočaralo me...


topla braća???[/quote:13sci6dx]

aj nemoj me zajebavati da to neznaš :rotfl:[/quote:13sci6dx]

ne neznam prvi glas :o to na kraju ove 2 sezone??

D.E.M.O.
15-06-2007, 18:37
[quote="Lord AngelRI":1zuzeqck][quote="Aerial_51":1zuzeqck][quote="Lord AngelRI":1zuzeqck]jel zna netko šta se događa u 3 sezoni???

Braća postanu topla braća....

razočaralo me...


topla braća???[/quote:1zuzeqck]

aj nemoj me zajebavati da to neznaš :rotfl:[/quote:1zuzeqck]

ne neznam prvi glas :o to na kraju ove 2 sezone??[/quote:1zuzeqck]

recimo da ce se michael i lincoln pocet zestoko odozada.. :D

Lord AngelRI
15-06-2007, 18:41
recimo da ce se michael i lincoln pocet zestoko odozada.. :D

ok neki specifičniji konkretniji opis???

nisam siguran da sam dobro shvatio.... :?

D.E.M.O.
15-06-2007, 18:53
[quote="D.E.M.O.":2bknmixm]recimo da ce se michael i lincoln pocet zestoko odozada.. :D

ok neki specifičniji konkretniji opis???

nisam siguran da sam dobro shvatio.... :?[/quote:2bknmixm]
lincoln ce svoju batinu ugurat u michaela a michaela ce to jako bolit.. onda ce se on njemu osvetiti i probost lincolna nekom stapinom :|

Lord AngelRI
15-06-2007, 18:56
[quote="Lord AngelRI":1lr7636n][quote="D.E.M.O.":1lr7636n]recimo da ce se michael i lincoln pocet zestoko odozada.. :D

ok neki specifičniji konkretniji opis???

nisam siguran da sam dobro shvatio.... :?[/quote:1lr7636n]
lincoln ce svoju batinu ugurat u michaela a michaela ce to jako bolit.. onda ce se on njemu osvetiti i probost lincolna nekom stapinom :|[/quote:1lr7636n]


:o :o hm da dobra fora ti to ozbiljno???

Dreamer Deceiver
15-06-2007, 19:36
[quote="D.E.M.O.":271zvorm][quote="Lord AngelRI":271zvorm][quote="D.E.M.O.":271zvorm]recimo da ce se michael i lincoln pocet zestoko odozada.. :D

ok neki specifičniji konkretniji opis???

nisam siguran da sam dobro shvatio.... :?[/quote:271zvorm]
lincoln ce svoju batinu ugurat u michaela a michaela ce to jako bolit.. onda ce se on njemu osvetiti i probost lincolna nekom stapinom :|[/quote:271zvorm]


:o :o hm da dobra fora ti to ozbiljno???[/quote:271zvorm]

želiš da ti uploadam preko rapidsharea? ( ne cijelu epizodu, već samo taj dio ) ili možda bolje na youtube ?

Aerial
15-06-2007, 21:00
:rotfl: :rotfl:

rasplet godine...

v4MP1r3
15-06-2007, 21:24
bit ce 5 il 7, nisam siguran, sezona i ja cu popiiiiiiii[biiip]Sdok to ne zavrsi!

cestitam frendici koja zeli biti anonimna koja je rekla da nije pogledala NI JEDNU EPIZODU! a to je, btw, istina... zena ima predobru moc volje >.<!

Stryder
15-06-2007, 21:57
ja imam na kompu obadvje sezone ali nisam još ni počeo gledat prvu sezonu a kamoli drugu...

Lord AngelRI
16-06-2007, 22:01
vidi se da imaš humor bravo ali nije tako završio evo upravo sam pogledao kraj zbog tebe!!! ali da su to napravili bilo bi ne profesionalno i glupo.....


uglavnom vi koji nista pogledali do kraja biti će ludilo!!!!!


nemoj postat spoilere by mod

e jedva čekam 3 sezonu biti će ludilo garant!!!!!

Dreamer Deceiver
16-06-2007, 23:47
vidi se da imaš humor bravo ali nije tako završio evo upravo sam pogledao kraj zbog tebe!!! ali da su to napravili bilo bi ne profesionalno i glupo.....



ajme majko moja kako si ti bedast :pray: :rotfl:

THUNDER_DINIX
17-06-2007, 20:59
fora epizoda danas, dosta se toga dogodilo. ne kontam zasto se Kellerman isao ubit, valjda zbog pritiska... sad ide pomoci Sari na sud, a valjda ce nesta izmajmunisat da je puste van. bas me zanima sta ce biti sa Lincom. BTW, koji lol, uhvatili Bellicka, ali tako mu i treba kad je seljak

Lord AngelRI
17-06-2007, 21:22
fora epizoda danas, dosta se toga dogodilo. ne kontam zasto se Kellerman isao ubit, valjda zbog pritiska... sad ide pomoci Sari na sud, a valjda ce nesta izmajmunisat da je puste van. bas me zanima sta ce biti sa Lincom. BTW, koji lol, uhvatili Bellicka, ali tako mu i treba kad je seljak

ma Linc ti ostane slobodan a ostali...... eeeee.....

THUNDER_DINIX
17-06-2007, 21:30
gledo si, a?!? nisi mogao izdrzat vise? znaci, bit ce napeto sutra? jedva cekam

Lord AngelRI
17-06-2007, 21:33
gledo si, a?!? nisi mogao izdrzat vise? znaci, bit ce napeto sutra? jedva cekam

a gledao sam šta ćeš..... ubi me..... :)

završi ti fenomenalno.....

neću ništa reć da ne pokvarim.....

Tri66a
18-06-2007, 19:59
Koji **rac?
Okrenem na RTL i vidim da je zadnja epizoda upravo završila. nakon dvije sezone emitiranja u 20.50 RTL zadnju stavi u 20.05. I sada moram čekati ponoć da pogledam obje epizode.
Good job morons :-x

Shadowhell
18-06-2007, 20:01
I ja se iznenadio al sam pogledao cijelu.. sezona 3 se još nije nigdje počela prikazivati?

Toxic
18-06-2007, 20:11
A jebote što mi bude krivo što završi u ovo doba godine. Taman će mi raspust biti dosadniji jbg. :-x
Nego kakva je ono fora sa onim Sona? Znam da je to zatvor ali u čemu je fora?
Znači treća sezona će biti baš misteriozna...

Lord AngelRI
18-06-2007, 20:40
I ja se iznenadio al sam pogledao cijelu.. sezona 3 se još nije nigdje počela prikazivati?

ne na jesen se počinje prikazivati u SAD-u a kod nas početak iduće godine barem se nadam.....


što se tiče 3 sezone vidjet ćemo da biti će misteriozna onaj zatvor bože sačuvaj to će biti prava mudrost pobijeći....

a ona general koji je napokon progovorio (onaj koji radi za kompaniju) tu nešto smrdi.......


po meni 3 sezona bi trebala biti najbolja do do sada!!!!!


jedva čekam.... :D

i da glupo i ne profesionalno od RTl-a da je promijenio termin na samom kraju!!!!!
ali hvala Bogu pogledao sam prošli vikend do kraja tako da nisam oštečen.....

M@T3J
18-06-2007, 20:42
Odlična epizoda, Kellerman je car. Jedva čekam iduću sezonu.

Jel mi može neko objasnit, nisam skužio zašto je onaj japanac zvao poiliciju ako je namjeravo ubit jednog od braće?

Lord AngelRI
18-06-2007, 20:56
Odlična epizoda, Kellerman je car. Jedva čekam iduću sezonu.

Jel mi može neko objasnit, nisam skužio zašto je onaj japanac zvao poiliciju ako je namjeravo ubit jednog od braće?

da samo što je Kelerman umro šteta meni je isto bio super....

zašto je zvao možda je mislio ubit 1 a drugome podmetnuti i reč da će ih on privest da je iz FBI ma kompanija sve može...... (znam nije iz FBI-a ali mogo je neku krivotvorenu imat...)

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:00
a jesu debili ovi s RTL-a. upalio u 20.50, vidim Michael u zatvoru. gledam, koji q... sad. onda nakon 2 min zavrsi, omg. onda sam odgledao na kompu, sva sreca da imam na DVD-u, da nemam mislim da bi odma razbio TV. BTW, odlicna epizoda, dostojna zavrsnice sezone. zao mi je samo sto su ubili Kellermana, lik je stvarno car bio i sto su uhitili Mahonea. koliko sam skonto, on i Michael ce biti u istom zatvoru. mozda cak i postanu saveznici. bas mi je drago sto je Sara krknila patka. BTW, jedva cekam 3. sezonu, bas me zanima sta ce dalje bit

Dreamer Deceiver
18-06-2007, 21:03
nitko nije primjetio silovanog bellicka na podu ? i kako znate da je kellerman mrtav ? a sucre ?

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:03
a jesu debili ovi s RTL-a. upalio u 20.50, vidim Michael u zatvoru. gledam, koji q... sad. onda nakon 2 min zavrsi, omg. onda sam odgledao na kompu, sva sreca da imam na DVD-u, da nemam mislim da bi odma razbio TV. BTW, odlicna epizoda, dostojna zavrsnice sezone. zao mi je samo sto su ubili Kellermana, lik je stvarno car bio i sto su uhitili Mahonea. koliko sam skonto, on i Michael ce biti u istom zatvoru. mozda cak i postanu saveznici. bas mi je drago sto je Sara krknila patka. BTW, jedva cekam 3. sezonu, bas me zanima sta ce dalje bit

ja mislim da će Skofild Mahone (zvan mahuna) i Sucre T-bag Belic biti u istom zatvoru znamo da su uhičeni!!! Sucre nije ali ako završi u bolnici a oni ga prepoznaju ode u zatvor....

nije mi žao Mahune jer mi je najdraži glumac a to mu je zagarantiralo da ću ga gledati u 3 sezoni!!!!!!! jesssssssss............. :D :D

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:06
nitko nije primjetio silovanog bellicka na podu ? i kako znate da je kellerman mrtav ? a sucre ?

ŠTA JE ONO BELIC???????? :o :o :o


kellerman pa čuj izrešetali su dobro kombi....

sucre pa onesvjestio se na podu dođe hitna - bolnica - zovu policiju - zatvor....


E SADA SAM POGLEDAO STRAŠNO!!!!!!!!!! :o :o ŽAO MI GA JE..... :(

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:10
bas sam i ja htio spometut Bellicka, dobro ga je lik udesio, ali, zasluzio je to. BTW Kellerman ne vjerujem da je prezivio, bas su ga dobro izresetali (to sigurno oni gadovi iz Kompanije). BTW, Sucre ce vjerovatno u bolnicu, izlijecit ce ga sigurno. BTW, Linc je sada izgubljen, ostao sam.

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:11
bas sam i ja htio spometut Bellicka, dobro ga je lik udesio, ali, zasluzio je to. BTW Kellerman ne vjerujem da je prezivio, bas su ga dobro izresetali (to sigurno oni gadovi iz Kompanije). BTW, Sucre ce vjerovatno u bolnicu, izlijecit ce ga sigurno. BTW, Linc je sada izgubljen, ostao sam.

MA NIJE IMA DOKTORICU!!!!! heheheeheeee.... kužite...... :D

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:12
pa bas i nema... izgubio ju je usput

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:14
pa bas i nema... izgubio ju je usput

ma koko grad ima stanovnika šta je to njima!!!!! ako ih je ona našla i čak brod e onda stvarno mebi trebalo biti problema......


meni je jedino žao John-a Abrucija šteta bilo bi lijepo da ostao živ......

M@T3J
18-06-2007, 21:14
Menji je sumnjivo ono u vezi Sucrea, on leži nasred ceste, tisuću ljudi oko njega i niko mu ne dolazi u pomoć.

BTW: i ja predpostavljam da je Kellerman mrtav, ali nebi se začudio ni da nije.

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:16
Menji je sumnjivo ono u vezi Sucrea, on leži nasred ceste, tisuću ljudi oko njega i niko mu ne dolazi u pomoć.

BTW: i ja predpostavljam da je Kellerman mrtav, ali nebi se začudio ni da nije.

bilo bi lijepo da je živ tračak nade: rekao je dugo vam je trebalo vremena da dođet e sada možda je on to organizirao ali nekako sumljam ali možda....

a čuj ljudi se ne žele peljat.....

Dreamer Deceiver
18-06-2007, 21:16
ajde zapitajte se :

da iskaz i onda misteriozno nestane ? malo sumnjvo, ako su malo pametni ne bi ga ubili jer bi za vratom imali cijelu ameriku

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:19
ajde zapitajte se :

da iskaz i onda misteriozno nestane ? malo sumnjvo, ako su malo pametni ne bi ga ubili jer bi za vratom imali cijelu ameriku

da imaš pravo možda možda.....

ali opet baš se zna tko su oni nemaju imena zar ne.....

a bolje ga je ubiti nego da još neć izmelje......

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:19
ono, kad su dosli, kad je reko kao dugo vam je trebalo, ja mislio da su oni njega dosli oslobodit, a ne ubit. ali, bio bi šok da se pojavi u 3. sezoni, ali bas bi mi bilo drago

btw, ako su ga ubili, onda su to oni iz Kompanije, jer zele sebe zastitit da nesto ne otkrije protiv njih

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:22
ono, kad su dosli, kad je reko kao dugo vam je trebalo, ja mislio da su oni njega dosli oslobodit, a ne ubit. ali, bio bi šok da se pojavi u 3. sezoni, ali bas bi mi bilo drago

nebi bio šok bilo bi ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

da ali je isto rekao da negdje su neki vjerovali da je čast umrijet sa smješkom na licu.... e sada dali je on to stražau govorio ili sebi.... a i puno su pucali vremena... možda možda.....

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:27
pa on se nasmijao dok je to govorio, valjda je mislio na sebe, jer se strazar nije smijao. BTW, morali su ih izresetat da budu sigurni da nece prezivit

BTW, nemojte citirat postove iznad vaseg, nepotrebno je, a i zamorno za pratit. samo perjaj po textu, bez citata gore

NiX4tHeG@M3R
18-06-2007, 21:28
Oz mi je puno bolji

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:30
Oz mi je puno bolji

super drago mi je zbog tebe!!!!

imaš opomenu vidim ima vas u zadnje vrijeme sve više i više....

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:31
Oz mi je puno bolji

molim te, suzdrzi se ovakvih komentara...
inace, 2 stvari su mi bile sumnjive u vezi s vozilom:
1. vozac mi je djelovao cudno, cinilo mi se kao da nesta muti,
2. ko je namjestio da se upali ona lampica koja signalizra neki kvar?!?

M@T3J
18-06-2007, 21:34
ma sve su svemu to sa kellermanom je jako sumnjivo i misteriozno. šteta što ćemo čsad čekat par mjeseci da saznamo što se desilo.

Lord AngelRI
18-06-2007, 21:35
vidjet ćemo može biti i bijelo i crno!!!!!

THUNDER_DINIX
18-06-2007, 21:41
da, zbunjeno je sad toliko dugo cekat, ali sta ces...
jel netko od vas zvao za onu nagradnu igru sto mozes ici na snimanje 3. sezone? (iako, valjda upadas u sredini ili pred kraj snimanja jer su vec morali dosta toga nasnimit ako misle najesen poceti emitirat). ja nisam zvao, ali definitivno bi volio otici tamo, samo sto mi starci vjerovatno ne bi dali ( a mozda i bi, ne znam)

M@T3J
18-06-2007, 22:01
nisam zvao ali mislim ni da neću jer nisam nikad ništa dobio tak da se više ni ne pokušavam nikakve nagradne igre

THUNDER_DINIX
19-06-2007, 08:31
a dobro, uvijek postoji 1. put. BTW, jel netko kupovao one knjige Zakon brace (6 komada, ili barem neke)

Shadowhell
19-06-2007, 13:45
a dobro, uvijek postoji 1. put. BTW, jel netko kupovao one knjige Zakon brace (6 komada, ili barem neke)

brijem da mi sestra ima sve..

hacker
19-06-2007, 13:51
Kellerman se isao ubiti zato jer nije imao razloga za zivot.

A sto se tice trece sezone, vec pretpostavljam sto ce biti.

Onaj celavi general je namjestio ubojstvo Steadmana zato da bi dobio hrpu love, pa da tako moze nastaviti sa "SONA" projektom, u kojem radi neke vrste super-mutiranih-retardiranih ljudi.

btw, tu su pisali one poruke:
http://europeangoldfinch.net/home.htm#

Tri66a
19-06-2007, 14:26
Kellerman je 100% živ. Nekako mi miriši na to da će amerima podvaliti u sred treće sezone da je živ i onda će se svi iznenaditi, a ispasti će da ga je spasila njegova sestra

Jopax
19-06-2007, 14:40
Cek jesu oni zadnju epizodu prikazali zato jer u njoj se vidi da je kellerman ziv(ili grjesim) :?

Gaas
19-06-2007, 14:42
hmm ziv je zaglavio mu se pistolj kad se sam htio ubit...ali kasnije kada je sve na sudenju reko su ga izresetali u kombiju...

Jopax
19-06-2007, 14:45
hmm ziv je zaglavio mu se pistolj kad se sam htio ubit...ali kasnije kada je sve na sudenju reko su ga izresetali u kombiju...

hehehe ja znam nesto 8)
ali vam ne mogu rec zbog potencijalnog tj. sigurnog SPOILERA

Systematic Reverse
19-06-2007, 15:28
A kada ce 3. sezona? Sry ako negdje pishe nije mi se dalo listati :S

Jopax
19-06-2007, 16:00
znači još im je jedna epizoda iz druge sezone ostala neprikazana

fuxor zbriso sam zadnjih 20 epizoda 2 sezone sa harda
sacekajte naću dvd negdje :rotfl:
shit nemam tog dvd-a aaaaaaaaaaaarrrrrrrrggggh :hangin:

Gaas
19-06-2007, 19:25
cek nisu sve epizode prikazane???

NiX4tHeG@M3R
19-06-2007, 19:30
:rotfl:

Lord i Tunder _ penix


pa pitanje u anketi je koji vam je bolji ja sam erkao meni je oz bolji pa od****** od mene

Toxic
19-06-2007, 20:37
cek nisu sve epizode prikazane???
Epizoda ''Sona'' tj. ova je bila zadnja što se tiče ove sezone

THUNDER_DINIX
19-06-2007, 21:19
pa sve su prikazane, kako nisu, ukupno 22... BTW, micite tu smijesnu anketu

Lord AngelRI
19-06-2007, 21:40
2 sezona ima 22 epizode i sve su prikazane....

Systematic Rewerse 3 sezona počinje na jesen u SAD-u......


Jopax reci šta znaš mi se nećemo ljutit!!!!!! zaboravi na spoilere.....

Lord AngelRI
19-06-2007, 21:46
novi naslon ZAKON BRAĆE više nije druga sezona sada su sve sezone tu.....

M@T3J
19-06-2007, 21:53
Baš sam to hti i predložit.




nego, vamo na stranici europeangoldfinch.net stvarno ima ona poruka:

3.5Nando
06/16
3:13pm
The Bag's still got THE BAG. He's in Panama City. At the Fin Del Camino Hotel. If you're there and want to help put that bird back in a cage - let me know. Sucre

Fish40
06/16
6:23pm
I'm in. Let me know when you get there.

3.5Nando
06/16
6:48pm
I'll be there tomorrow. See you then. Sucre

hacker
19-06-2007, 21:54
2 sezona ima 22 epizode i sve su prikazane....

Systematic Rewerse 3 sezona počinje na jesen u SAD-u......


Jopax reci šta znaš mi se nećemo ljutit!!!!!! zaboravi na spoilere.....

Znaci kod nas ne prije 2008

Lord AngelRI
19-06-2007, 21:55
Baš sam to hti i predložit.

za naslov e da to me počelo nervirati....

da piše pogledao sam i ja poruka... fora....

THUNDER_DINIX
19-06-2007, 21:55
zakon :pray:
BTW, vidio sam da u jednoj poruci na kraju pise "Many thanks". koji q? ko da je Albanac to pisao, a ne Amer

Lord AngelRI
19-06-2007, 21:57
2 sezona ima 22 epizode i sve su prikazane....

Systematic Rewerse 3 sezona počinje na jesen u SAD-u......


Jopax reci šta znaš mi se nećemo ljutit!!!!!! zaboravi na spoilere.....

Znaci kod nas ne prije 2008

a čuj čisto sumljam možda 12 mjesec ove godine ali biti će najvjerojetnije po meni početak 2008 godine negdje 2 - 3 mjesec.....

to je realinije za očekivati.....

to sigurno puno košta pa će sigurno malo pričekati da pojeftini.....

nije RTL HBO.....



zakon :pray:
BTW, vidio sam da u jednoj poruci na kraju pise "Many thanks". koji q? ko da je Albanac to pisao, a ne Amer

a čuj engleski pisat nije baš lako očito ni amerima..... :)

e sada mi je odmah lakše.... heheee

Jopax
19-06-2007, 22:03
na kraju kad michale ode u zatvor (mislim gledo sam prije mjesec dana)
kellerman sa nekim dedom nisam siguran kako se zove ali je bio sa onim iritantnim japancem ulazi u neku sobu i ovaj mu govori
hes going to escape again
a ovaj kaze
-i know we are counting on it
nesto tako nisam siguran

Lord AngelRI
19-06-2007, 22:05
na kraju kad michale ode u zatvor (mislim gledo sam prije mjesec dana)
kellerman sa nekim dedom nisam siguran kako se zove ali je bio sa onim iritantnim japancem ulazi u neku sobu i ovaj mu govori
hes going to escape again
a ovaj kaze
-i know we are counting on it
nesto tako nisam siguran

kellerman ulazi ne nego neki drugi to nije on!!!!1 barem tako mislim ček sad ću pogledati.....

NE TO NIJE ON

Jopax
19-06-2007, 22:18
na kraju kad michale ode u zatvor (mislim gledo sam prije mjesec dana)
kellerman sa nekim dedom nisam siguran kako se zove ali je bio sa onim iritantnim japancem ulazi u neku sobu i ovaj mu govori
hes going to escape again
a ovaj kaze
-i know we are counting on it
nesto tako nisam siguran

kellerman ulazi ne nego neki drugi to nije on!!!!1 barem tako mislim ček sad ću pogledati.....

NE TO NIJE ON

onda sam se nesto zahebo
a nista sad samo cekat jesen i da rodjak sa flatom skine i trecu sezonu :(

Lord AngelRI
19-06-2007, 22:26
onda sam se nesto zahebo
a nista sad samo cekat jesen i da rodjak sa flatom skine i trecu sezonu :(

a da nema nam druge čekat i čekat znate kako kažu tko čeka taj dočeka!!!! :D


p.s. bilo bi super da je Kellerman živ....

Shadowhell
19-06-2007, 22:49
Kellerman je vjerojatno mrtav, u slučaju da nije nema šanse da će odigrati veliku ulogu u 3. sezoni iz jednostavnog razloga što je (glumac) dobio ulogu u Grey's Anatomy.

Gaas
19-06-2007, 22:59
je da spasio ga onaj smjesak, da prezivi nekim cudom onda bi ih poslo u kurac rofl nije ovo star wars i điđemiđe da prezivi, il jos bolje zamisli da ona odvjetnica..odjednom onako pocne se nanovo spajat iz djelova i ozivi ^^ i ode se karat sa lincom

Systematic Reverse
20-06-2007, 02:54
Sil jos bolje zamisli da ona odvjetnica..odjednom onako pocne se nanovo spajat iz djelova i ozivi ^^ i ode se karat sa lincom

:rotfl:



Systematic Rewerse 3 sezona počinje na jesen u SAD-u......


Tnx

Gaas
20-06-2007, 10:44
e izgleda da sam dobio onu nagradu putovanje na snimanje 3 sezone!
w1k1ng mi je sredio :rotfl:

THUNDER_DINIX
20-06-2007, 10:50
al zamalo...

EDIT: Daniel, sta to!?!

Daniel666
20-06-2007, 10:58
Ima li to za skinut negdje... hehehe

Death By Sexy
20-06-2007, 19:03
zna možda tko što će biti umjesto zakona?

hacker
20-06-2007, 19:05
Invazija???

Death By Sexy
20-06-2007, 19:08
ne to ne postoji druga sezona...

Lord AngelRI
20-06-2007, 20:08
Invazija???

na žalost ne barem ne za sada......

nezna se...

sada sam pogledao na programu i nedjeljom se vri po 2 epizode zakona braće 2 sezone a ponedjeljkom neki film.....

znači da za sada nema nove ˝sapunice˝...... :D


i to je zadnji moj post u narednih 7 dana zbog odlaska u daleke krajeve....
no ne brinite se vraćam se.... :D uživaj te.....

Daniel666
20-06-2007, 20:26
Invazija???

Ne samo to ne....

Jopax
20-06-2007, 21:55
Koji šit od serije gledao sam nekoliko epizoda i nisam skužio 6 stvari
ko tu koga sa čim i kim te zašto i kako :?

Shadowhell
20-06-2007, 23:50
Koji šit od serije gledao sam nekoliko epizodaSi nisam skužio 6 stvari
ko tu koga sa čim i kim te zašto i kako :?

/cough

Jopax
20-06-2007, 23:53
mislim na Invaziju ne na PB on mi je odličan

Death By Sexy
21-06-2007, 09:12
kao što sam rekao druga sezona invazije ne postoji.. i ne znam što nisi shvatio :| .. serija je bila baš zanimljiva...

Shadowhell
21-06-2007, 10:25
mislim na Invaziju ne na PB on mi je odličan

To već da :)

hacker
21-06-2007, 15:02
Koji šit od serije gledao sam nekoliko epizoda i nisam skužio 6 stvari
ko tu koga sa čim i kim te zašto i kako :?

Postoji frajer A i frajer B te zenska A i zenska B (neznam kako se zovu). Frajer A je bio ozenjen sa zenskom A, a B sa B. Onda su se obadva para rastali te se tip A ozenio sa zenskom B, a tip B sa zenskom A. Svi zajedno imaju 542 djece. Zatim su na zemlju pomocu uragana dosli alieni. I sad oni prezivljavaju, itd itd

Shvatio? :rotfl:

Dreamer Deceiver
21-06-2007, 17:04
je razmišljao tko da je kellermana spasila ona "korporacija" za koju je radio majkolov Stari ?

Armachus
21-06-2007, 18:01
je razmišljao tko da je kellermana spasila ona "korporacija" za koju je radio majkolov Stari ?

I. ja sam 100% uvjeren da on nije mrtav...

Jopax
21-06-2007, 20:05
Ja sam mislio da su oni sto su pucali u kombi da su ubili strazare a ne njega
i zato se on smjesio i zato sam ja mislio da sam ga vidjeo na kraju sa onim cikom

THUNDER_DINIX
23-06-2007, 18:03
ja sam isto konto da su pucali u strazare. BTW, koje se to 2 epizode prikazuju sutra?

KR1ST1J@N
23-06-2007, 18:30
brijem da je zadnja ova epizoda stza je vec bila kad su majkla uvatili il sve ide ispocetka

Aerial
23-06-2007, 18:39
E, jel inače Michael ikad promjeni izraz lica tjekom serije ? :)

Ili, općenito, inače, IKAD... svaki put kad ga vidim (u nekoj seriji, u filmu, u spotu, na tv, na posteru...) uvijek ima onaj "jebačko-namrgođeni-povučeni" izraz lica :o

Armachus
23-06-2007, 20:25
A nije se ni Burows nasmijao, niti je Bagwel ikada uvukao jezik usta (možda ste primjetili, uvijek vrti jezikom)

M@T3J
23-06-2007, 20:46
A nije se ni Burows nasmijao, niti je Bagwel ikada uvukao jezik usta (možda ste primjetili, uvijek vrti jezikom)

ja sam primjetio da bagwel uvijek vrti jezikom kad namjerava ubit nekog.

Aerial
23-06-2007, 21:06
... therefore, uvijek namjerava ubiti nekog :)

KR1ST1J@N
23-06-2007, 21:13
... therefore, uvijek namjerava ubiti nekog :)
da dobro receno :rotfl: :rotfl:

Pudli
23-06-2007, 22:09
Ma zakon brace je zakon

THUNDER_DINIX
24-06-2007, 08:57
brijem da je zadnja ova epizoda stza je vec bila kad su majkla uvatili il sve ide ispocetka

rekli su nesto 2 epizode. mozda ce pocet 1. sezonu ponovno. bas bi bilo zakon, jer je nisam ni gledao

THUNDER_DINIX
24-06-2007, 21:33
gledao sad ove 2 epizode, predobro je. bas su pogodili pustat 1. sezonu jer je nisam gledao...

Dreadlock
24-06-2007, 21:34
Sad sam pogledao.Ponavljaju 1. sezonu....TOOOO!!!!

Sad cu ubuduce sve shvacati dok budem gledao! :D
Serija je fakat zakon (brace):D

Armachus
24-06-2007, 21:37
Sad sam pogledao.Ponavljaju 1. sezonu....TOOOO!!!!

Sad cu ubuduce sve shvacati dok budem gledao! :D
Serija je fakat zakon (brace):D

Meni još nije jasno zašto su oni smjestili Burowsu i što će biti s Malcovim malim nožnim prstom? :)

Dreadlock
24-06-2007, 21:38
Sad sam pogledao.Ponavljaju 1. sezonu....TOOOO!!!!

Sad cu ubuduce sve shvacati dok budem gledao! :D
Serija je fakat zakon (brace):D

Meni još nije jasno zašto su oni smjestili Burowsu i što će biti s Malcovim malim nožnim prstom? :)

strpljenja,strpljenja....:D


imam samo pitanje; postoji li stranica s koje mogu skinut prvu sezonu,il se to nesmije (nisam upucen u te stvari,jer ne skidam previse :D),a ak moze i drugu?

THUNDER_DINIX
24-06-2007, 22:57
meni isto treba 1., moze link na PP ako netko ima. BTW, i ja ne kontam zasto su smjestili Lincu

Toxic
24-06-2007, 23:00
Ja nisam gledao gotovo pola prve sezone (i sramim se).
Mislim da su Lincu smjestili zato što su nešto htjeli da urade sa njegovim ocem jer je on bio u onoj šunjskoj kompaniji ili kako se već zove.
Eto..to je koliko sam ja skontao. Nisam gledao taj dio prve sezone pa nemojte zamjeriti.

hacker
24-06-2007, 23:57
Lincu su namjestili zato jer je njegov otac izasao iz kompanije, a trebala im je zrtva za Terrencevo ubojstvo, kako bi se obogatili.

emoutofthevee
27-06-2007, 18:33
Da, s time da im je bilo lako njemu smjestiti jer je bio sitni kriminalac!

Lord AngelRI
27-06-2007, 20:28
je razmišljao tko da je kellermana spasila ona "korporacija" za koju je radio majkolov Stari ?

I. ja sam 100% uvjeren da on nije mrtav...

veoma moguće ali koji bi bio razlog da ga kompanija spasi ipak ih je izdao??




meni isto treba 1., moze link na PP ako netko ima. BTW, i ja ne kontam zasto su smjestili Lincu

nemojmo biti uvjereni da je to radi osvete 100% ima tu još nešto jer 2 sezona završi dio onaj koji ne priča u onom laboratoriju i prije reče da ih trebaju žive.....

Armachus
27-06-2007, 22:50
A ne znam... nekako mi se to ćini pre glupo da je mrtav! :(

THUNDER_DINIX
27-06-2007, 23:26
e a ko je ta mumija sto glumi nekog generala?

hacker
28-06-2007, 09:46
e a ko je ta mumija sto glumi nekog generala?

On ne prica zato jer se boji da je ozvucen.

THUNDER_DINIX
28-06-2007, 18:06
lol, sta se taj ne tusira? pa neka promijeni odijelo

Frky
28-06-2007, 20:19
Nije samo problem u njemu, može mic. biti bilo gdje drugdje u prostoriji!

THUNDER_DINIX
28-06-2007, 21:38
slazem se, ali nece ga valjda ovi njegovi pijuni snimat?

Dreamer Deceiver
28-06-2007, 21:40
slazem se, ali nece ga valjda ovi njegovi pijuni snimat?

pa zato bi ga i htjeli snimati, ko znaš ko je na vrhu te korporacije

THUNDER_DINIX
28-06-2007, 21:46
sta taj general nije glavni tamo? mislim, bilo bi cudno da šefa snimaju

Jopax
29-06-2007, 11:42
Znam one fore da ne čuju šta priča kad u autu piše na papir pa na onome čamcu malom pričaju i te fore :pray:

Lord AngelRI
30-06-2007, 23:01
sta taj general nije glavni tamo? mislim, bilo bi cudno da šefa snimaju

nije glavni sigurno tu se nezna još tko je glavni ipak je to kompanija...

Dreadlock
01-07-2007, 20:16
sto je ovo :o ?

danas nema serije???? :? :?

M@T3J
01-07-2007, 23:55
Izgleda da će bit u utorak.

http://www.rtl.hr/program/serije/

THUNDER_DINIX
02-07-2007, 06:17
opa, dobra vijest, jucer ionako nisam bio ko kuce

Dreadlock
02-07-2007, 10:14
Covjece u 23 sata! :o ...glupav termin

dobro da su praznici :D !

Lord AngelRI
04-07-2007, 18:49
Covjece u 23 sata! :o ...glupav termin

dobro da su praznici :D !


ma to su i onako reprize tako da mi je čisto sve jedno kada ih stave.....

ja čekam 3 sezonu......

THUNDER_DINIX
04-07-2007, 20:50
ja ceko jucer navecer, ono nije ni bilo, vidim u pregledu kao pon, ma glupost, vise ni ne znam kad se prikazuje

v4MP1r3
05-07-2007, 08:46
miller je priznao da je gayS(kao, nismo znali) i sto ce te sada fanovi ha?!

STO CE SADA BITI HA?!
...meni je oduvijke serija bil pomalo naivna :P
a lik mi je antipatican od pocetka >.>

Armachus
05-07-2007, 08:59
Neka je gej, meni je serija i dalje dobra... a hoće li ga Sara više htjeti poljubit? :|

m777
05-07-2007, 09:27
a lik mi je antipatican od pocetka >.>
Da, to je prirodna reakcija prema nekome koga pojedinac vidi kao konkurenciju...

Btw, Armachus, userbar ti je prevelik...

v4MP1r3
05-07-2007, 10:06
a lik mi je antipatican od pocetka >.>
Da, to je prirodna reakcija prema nekome koga pojedinac vidi kao konkurenciju...


konkurencija u cemu? ne volim ja decke
a ni ne zelim glumiti u nekim mega-hit-uber-velikim-popularnim serijama niti zelim biti celeb...

tvoj je dobar komentar, no opet, ja iskreno, nemam zasto biti ljubomoran

m777
05-07-2007, 10:31
Izgleda da ću morati posuditi Sajmonov <zajebancija> tag... :)

Dreamer Deceiver
05-07-2007, 13:33
ali ste primjetili kako je bio malo "mračniji" u početku serije, nije bio pizda kao kasnije

Lord AngelRI
06-07-2007, 21:33
miller je priznao da je gayS(kao, nismo znali) i sto ce te sada fanovi ha?!

priznao je da je gay pa????? što se mene tiče može biti i muhamed ali je serija zakon on odlično glumi i mene čisto zaboli.....

u stvari njegov privatni život se nas niti bilo koga ne tiču.....



ali ste primjetili kako je bio malo "mračniji" u početku serije, nije bio pizda kao kasnije

objasni????

Armachus
06-07-2007, 21:47
miller je priznao da je gayS(kao, nismo znali) i sto ce te sada fanovi ha?!

STO CE SADA BITI HA?!
...meni je oduvijke serija bil pomalo naivna :P
a lik mi je antipatican od pocetka >.>

Jedno pitanje... gdje si to pročitao da je Miller priznao?

Lord AngelRI
06-07-2007, 21:51
miller je priznao da je gayS(kao, nismo znali) i sto ce te sada fanovi ha?!

STO CE SADA BITI HA?!
...meni je oduvijke serija bil pomalo naivna :P
a lik mi je antipatican od pocetka >.>

Jedno pitanje... gdje si to pročitao da je Miller priznao?

ja sam to isto čuo mislim da je u nekom američkom časopisu neznam točno ali priznao je.....

joj koda da je to bitno....

Armachus
06-07-2007, 22:11
Pa je bitno je... želim biti siguran da jest... Da kažem jednoj tvrdoglavoj ženskoj da je peder!

Zato je meni Purcel najbolji! :pray:

Lord AngelRI
06-07-2007, 22:13
Pa je bitno je... želim biti siguran da jest... Da kažem jednoj tvrdoglavoj ženskoj da je peder!

Zato je meni Purcel najbolji! :pray:

da imam ih i ja..... :)

siguran sam 85% jer nisam vidio svojim očima....

THUNDER_DINIX
07-07-2007, 12:44
evo da na vrijeme pitam, kad se sada uopce prikazuje PB? prosli puta sam ga prozujio...

Armachus
07-07-2007, 12:52
Pa je bitno je... želim biti siguran da jest... Da kažem jednoj tvrdoglavoj ženskoj da je peder!

Zato je meni Purcel najbolji! :pray:

da imam ih i ja..... :)

siguran sam 85% jer nisam vidio svojim očima....

Što imaš ti...? :?

Simon the Dreamer
07-07-2007, 12:58
Jesam reko ja da su sve to pederčine, i da je to pederska serija...

MIller makes me sick.

Fenrir
07-07-2007, 13:03
Jesam reko ja da su sve to pederčine, i da je to pederska serija...

MIller makes me sick.

Al tak je slatki, uuu... :oops:

Čisto sumnjam da je peder, a i može bit baš, to je sve biznis i promocija, kao što pročitah na netu, baš mene briga kaj vi mislite, sve mi paše dok god gledate seriju...

Lord AngelRI
07-07-2007, 19:26
Jesam reko ja da su sve to pederčine, i da je to pederska serija...

MIller makes me sick.

Al tak je slatki, uuu... :oops:

Čisto sumnjam da je peder, a i može bit baš, to je sve biznis i promocija, kao što pročitah na netu, baš mene briga kaj vi mislite, sve mi paše dok god gledate seriju...

slažem se da može biti promocija ali sad takvu stvar izjavit ono.....


znaš kako ljudi pričaju da su oni najzgodniji pripadaju gay populaciji e sada.....

kako god bilo da bilo dali je on ili nije to ne treba biti neki razlog da se prestane gledati serija.....


Armachus pa htio sam reć da im ja iz razreda 2 frendice koje su zaluđene ono stvarno zaluđene....

Paran0a
07-07-2007, 19:36
Jesam reko ja da su sve to pederčine, i da je to pederska serija...

MIller makes me sick.

Lord AngelRI
07-07-2007, 19:42
[quote="Sajmon Drimr":1edl58df]Jesam reko ja da su sve to pederčine, i da je to pederska serija...

MIller makes me sick.[/quote:1edl58df]

ma ljudi mislim stavrno svi se zalažu da budemo demokrativni zato evo prije par dana ulaz 1 gay para u sabor (išli na romantičnu šetnju...).....

ma pustite me.....


hoću reć meni je serija super i dali je on gay ili je ona doktorica lejzba..... meni je čisto sve jedno....

Paran0a
07-07-2007, 19:45
ma gledaj ju..ak je tebi dobra nemam ja nista protiv al meni se ne svidja.. :roll:

Lord AngelRI
07-07-2007, 19:47
ma gledaj ju..ak je tebi dobra nemam ja nista protiv al meni se ne svidja.. :roll:

ma ok svatko ima pravo na svoje mišljenje.... :)

no samo govorim da ako je netko izjavio da je gay ne treba o sada značit da više se ne gleda serija.... samo to govorim to nebi trebao biti kriterij....

SharafCiger
23-07-2007, 13:04
ma dobar je zakon braće samo kažu da je kopija Oza a pošto oza negledam neman pojma. :wink: :wink: :wink:

Lord AngelRI
23-07-2007, 20:33
ma dobar je zakon braće samo kažu da je kopija Oza a pošto oza negledam neman pojma. :wink: :wink: :wink:

ma da ali nije kopija OZ-a baš oz je ˝okrutniji˝ nazovimo tako a zakon je zanimljiviji (meni...) i zabaviniji......

a to varira od osobe do osobe....

Xenon Demon
23-07-2007, 20:47
Miller je gay..."baš čudno".
Pa šta i Teletabisi su pa ih dijeca sve jedno gledaju.Ja imam nešto drugo protiv serije a to je naivna priča....mislim da likovi nakon što pobignu iz zatvora nemogu uteč policiji.....policija nemože nač ni serijske ubojice ,a njih bez problema nađu...pih
(0$1m to64 n1sU m()gL1 n4ć n1 60tOv1nU !)

raven5
23-07-2007, 20:50
Seriske uboice i gotovinu nije trazio onaj ruzni detektiv Mahunar...

Xenon Demon
23-07-2007, 20:53
Da njih nije nitko tražio! :rotfl:
Malo mi je glupo ali kako se taj lik u seriji ponaša ..pari da je jedan od X-men-a
pa ih samo nanjuši.....
Ispričajte me ako sam nešto krivo reka jer nisam baš pratio seriju!

Lord AngelRI
23-07-2007, 20:55
Miller je gay..."baš čudno".
Pa šta i Teletabisi su pa ih dijeca sve jedno gledaju.Ja imam nešto drugo protiv serije a to je naivna priča....mislim da likovi nakon što pobignu iz zatvora nemogu uteč policiji.....policija nemože nač ni serijske ubojice ,a njih bez problema nađu...pih
(0$1m to64 n1sU m()gL1 n4ć n1 60tOv1nU !)

pa ne mogu jer ih ne traži sama policija nego kompanija koja upravlja mahonom koji je iz FBI-a ma da si gledao skužio bi......

i naravno da ne mogu pobiječ kada ih policija lovi kada je 1 bio mafijaš 2 silovatelj ubojica ono sve kulturni ljudi.....

raven5
23-07-2007, 21:02
ma taj mahunar ima neki Norton Anti Fugitive ili sta vec kad ih sve tak lako nalazi xD

Lord AngelRI
23-07-2007, 21:05
ma taj mahunar ima neki Norton Anti Fugitive ili sta vec kad ih sve tak lako nalazi xD

ma da osim scenarija :) ima i neki poremećaj pa zato on to tako nalazi.....

djubrex
23-07-2007, 21:17
serija je jadna

da gledam pedera
(i da, imam predrasude)

i daj molim te
on je tako pametan, brižan voli svog brata (bolesno-pederstvo na djelu)
gledo sam 6-7 dijelova

Lord AngelRI
23-07-2007, 21:20
serija je jadna

da gledam pedera
(i da, imam predrasude)

i daj molim te
on je tako pametan, brižan voli svog brata (bolesno-pederstvo na djelu)
gledo sam 6-7 dijelova

vidiš neznam dali ti imaš brata (iskreno ne zanima ma) no u slučaju da imaš ili ako nemaš zamisli da on tako zapne znaš da nije kriv samo mu ti možeš pomoć i to na takav način.... e sada ako je to kako ti nazivaš bolesno pederstvo onda stvarno nemam više ništa za dodat.... razmisli malo o svojim riječima.....

djubrex
23-07-2007, 21:23
jebi se
fala Bogu neam brata
i fala bogu niko mi nije u zatvoru
a ti bi kao išao po njega (svog brata)
uff
kakve li hrabrosti
svaka čast
MUHUAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
vic godine

Lord AngelRI
23-07-2007, 21:24
jebi se
fala Bogu neam brata
i fala bogu niko mi nije u zatvoru
a ti bi kao išao po njega (svog brata)
uff
kakve li hrabrosti
svaka čast
MUHUAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
vic godine

ne kužiš žalim te.......

djubrex
23-07-2007, 21:25
i ja tebe
jesi ženso ili transvestit?

Lord AngelRI
23-07-2007, 21:29
i ja tebe
jesi ženso ili transvestit?

niti jedno niti drugo ja sam marsovac..... :)

zanimlji si ti lik eto tu se ne slažemo a na drugoj temi da zanimljivo.....

uglavnom smatram da tu nije tema gay i ostala kompanija nego zakon braće tako da stvarno ne treba svoja mišljenja tako izražavat ti imaš protiv njih ok ne kažem da ja nemam ali pogledaj moj potpis piše DEMOKRACIJA nastojim se toga držati ko i toleracije....

Eddie9
23-07-2007, 21:30
i ja tebe
jesi ženso ili transvestit?

niti jedno niti drugo ja sam marsovac..... :)

zanimlji si ti lik eto tu se ne slažemo a na drugoj temi da zanimljivo.....

uglavnom smatram da tu nije tema gay i ostala kompanija nego zakon braće tako da stvarno ne traba svoja mišljenja tako izražavat ti imaš protiv njih ok ne kažem da ja nemam ali pogledaj moj potpis piše DEMOKRACIJA nastojim se toga držati ko i toleracije....

a reci mi lord anđele...znaš li ti što je demokracija? :D

Lord AngelRI
23-07-2007, 21:32
a reci mi lord anđele...znaš li ti što je demokracija? :D

joj neznam mi možeš ti reći??? prosvijetli me.....

Eddie9
23-07-2007, 21:34
a reci mi lord anđele...znaš li ti što je demokracija? :D

joj neznam mi možeš ti reći??? prosvijetli me.....

pa reci ajd...ja sam taj koji ne zna što je demokracija a ti koristiš tu riječ ali ne vidim puno smisla di ju stavljaš... :D

Lord AngelRI
23-07-2007, 21:38
a reci mi lord anđele...znaš li ti što je demokracija? :D

joj neznam mi možeš ti reći??? prosvijetli me.....

pa reci ajd...ja sam taj koji ne zna što je demokracija a ti koristiš tu riječ ali ne vidim puno smisla di ju stavljaš... :D

to nije moj problem što ti ne vidiš :) možda posjet okulisti pomogne?? :)

uglavnom demokracija = pravo izražavanja mišljenja stavova......


šta je djubrex i napravio..... ma ako imaš 2 letve va mozgu skužit ćeš....


OK DOSTA O DEMOKRACIJI I OSTALIM BUDALAŠTINAMA TEMA JE ZAKON BRAĆE!!!!

Eddie9
23-07-2007, 21:38
joj hellboy uzimaš mi osnovna životna zadovoljstva kad mi ovako upropastiš potencijalno dobro prcanje...

ajd ontopic...nisam pratio baš Prison Break ali kažu ljudi ok je serija pa ko voli nek izvoli...

Eddie9
23-07-2007, 21:39
[quote=Dahmer]a reci mi lord anđele...znaš li ti što je demokracija? :D

joj neznam mi možeš ti reći??? prosvijetli me.....

pa reci ajd...ja sam taj koji ne zna što je demokracija a ti koristiš tu riječ ali ne vidim puno smisla di ju stavljaš... :D

to nije moj problem što ti ne vidiš :) možda posjet okulisti pomogne?? :)

uglavnom demokravijaS= pravo izražavanja mišljenja stavova......


šta je djubrex i napravio..... ma ako imaš 2 letve va mozgu skužit ćeš....


OK DOSTA O DEMOKRACIJI I OSTALIM BUDALAŠTINAMA TEMA JE ZAKON BRAĆE!!!![/quote:151gc00j]

ja te pito što je demokracija a ti mi ideš pričat o demokraviji :|

Lord AngelRI
23-07-2007, 21:43
za tebe stvarno treba ubinut demokraciju i upotrijebit paljenje na lomači....

uglavnom Laku Noć uživaj....

Helena
23-07-2007, 22:21
Dobro jel može sad na temu natrag? Ne da mi se brista sav onaj offtopic, pa ću reć samo ovo: za svaki sljedeći offtopic ide opomena. Ljudi me na msn-u mole da vas opomenem, jer im idete na živce...

Dreamer Deceiver
26-07-2007, 18:17
Sad ce trecasezona biti bijeg iz zatvora a četvrta ponovno bježanje u SAD

djubrex
26-07-2007, 18:59
Sad ce trecasezona biti bijeg iz zatvora a četvrta ponovno bježanje u SAD
kak misliš?
ne kužim
a kad počinje 3 sezona?

Dreamer Deceiver
26-07-2007, 19:28
Sad ce trecasezona biti bijeg iz zatvora a četvrta ponovno bježanje u SAD
kak misliš?
ne kužim
a kad počinje 3 sezona?

treća sezona - naš majklic je opet u zzatvoru, cijela sezona ce biti na principu : napravi plan i pobjegni iz zatvora. Kad pobjegne iz zatvora, završit ce sezona i započeti 4. sezona kad ce bježati u SAD, pošto su tamo sada nevini

Raskoljnjikov
26-07-2007, 19:34
Sad ce trecasezona biti bijeg iz zatvora a četvrta ponovno bježanje u SAD
kak misliš?
ne kužim
a kad počinje 3 sezona?

treća sezona - naš majklic je opet u zzatvoru, cijela sezona ce biti na principu : napravi plan i pobjegni iz zatvora. Kad pobjegne iz zatvora, završit ce sezona i započeti 4. sezona kad ce bježati u SAD, pošto su tamo sada nevini


A čekaj treća sezona je već snimljena ili?

Dreamer Deceiver
26-07-2007, 19:37
Sad ce trecasezona biti bijeg iz zatvora a četvrta ponovno bježanje u SAD
kak misliš?
ne kužim
a kad počinje 3 sezona?

treća sezona - naš majklic je opet u zzatvoru, cijela sezona ce biti na principu : napravi plan i pobjegni iz zatvora. Kad pobjegne iz zatvora, završit ce sezona i započeti 4. sezona kad ce bježati u SAD, pošto su tamo sada nevini


A čekaj treća sezona je već snimljena ili?

snima se, ali mučni malo glavom sta se dešavalo u prijašnje dvije sezone ?
bijeg iz zatvora -> bijeg iz države -> opet u zatvoru i opet bijeg iz njega -> opet bijeg iz države

djubrex
26-07-2007, 20:14
jebiga
bilo je popularno i sad se ponavljaju
tak je sa svim serijama...
boooring

Lord AngelRI
27-07-2007, 09:55
ma nitko ne može reći da je dosadna ako još nije niti počelo s prikazivanjem tako da pričekajmo 3 sezonu..... moje je mišljenje da bi mogla biti najbolja do sada.....

vezano za srbine pa neću svoje mišljenje reć jer bi bilo opomena pa ban i ostale gluposti..... reć ću samo ovo rane iz rata su još ovdje i ni meni nije lako ali ako ćemo biti imalo civilizirani i razlikovati se od njih budimo tolerantni šta oni nisu bili.....


ja predlažem da se otvori podforum koji će se zvati PROBLEMI te tamo bi se takve stvari rješavale o srbinima o gay populaciji i bilo bi zanimljivo.....

naravno taško da bi to odobrili jer bi bilo i vrijeđanje spammera aspuha hauba i ostali gluposti.....

a to šta je ona miss je stvarno budalaština to ni na jednom forumu do sada nisam vidio..... ali ajde mogu kužit jedina cura (koja je aktivno) pa ono fore radi.....

e sada bi mogla reć helena vi ste ljubomorni!!!!! i da jesam!!!! :D

uglavnom ljudi nasmijte se i bavite se temom Zakon Braće ako već želite raspravljat o manjinama ili drugim državama i ostalim poremećenim ljudima kako seksualno tako i u glavi predložite podforum za tako neć....

pease....

CaDzA
05-08-2007, 01:00
GYwTHDOr5VkS :rotfl:

Lord AngelRI
06-08-2007, 21:05
^^ moćno..... šta sve nemožeš nać na youtubu....

buzybizyboz8
21-08-2007, 13:07
Serija mi je sasvim OK :wink:

buzybizyboz8
23-08-2007, 13:53
pogledao sam sve epizode i mogu reći da je serija OK :roll:

THUNDER_DINIX
23-08-2007, 14:34
nije ok, nego je predobra. Majk je genijalac

Scuderia
23-08-2007, 14:43
nego dali su prvu epizode 1 sezone al šta je sam ostalim

Thrall
23-08-2007, 14:44
Bile su već 2 sezone i respect for the name..Ferari rulezz...

Dreamer Deceiver
24-08-2007, 08:01
nije ok, nego je predobra. Majk je genijalac

ali razumiješ ti da nisu svi poremećeni za njom kao ti? Tebi je serija super ok, nekome je ok pomiri se stim, to definitvno nije najbolja serija na svijetu postoji pun kurac serija koje su bolje od PB

Thrall
24-08-2007, 10:17
Ja znam puno ljudi kojima je najbolja serija i meni je jedna od najboljih,a ako je nekom sranje neka je,nemamo svi isti ukus...

THUNDER_DINIX
24-08-2007, 10:47
nije ok, nego je predobra. Majk je genijalac

ali razumiješ ti da nisu svi poremećeni za njom kao ti? Tebi je serija super ok, nekome je ok pomiri se stim, to definitvno nije najbolja serija na svijetu postoji pun ***** serija koje su bolje od PB

de napisi neki primjer...

Dreamer Deceiver
24-08-2007, 11:05
Bračne vode - serije koju može gledati kolik oces a da ti en dosadi ( barem meni ), angel mi je bolji od prison breaka, izgubljeni, još ih ima ali mi se neda sad nabrojati

THUNDER_DINIX
24-08-2007, 11:34
e gledaj... ne mo's usporedjivat 2 potpuno razlicita zanra. komediju i triler. to je ko da npr. usporedjujes LOTR i Svemoguci Bruce...

Armachus
24-08-2007, 15:39
Bračne vode - serije koju može gledati kolik oces a da ti en dosadi ( barem meni ), angel mi je bolji od prison breaka, izgubljeni, još ih ima ali mi se neda sad nabrojati

To je jadno, kao i sve serije u kojima se čuje smjeh! :yuck:

Dreamer Deceiver
24-08-2007, 16:54
ako je tebi jadno, ne znači da je svima jadno. I tebi znači serija u kojim se čuje smijeh su jadne ? :rotfl:
Ajme majko kakvih sve ljudi na ovom svijetu ima. Znači Monty PYthon je jadan ? Znači legenedarna Crna Guja je jadna ? Serije 100 % bolje od većine današnjih humorističnih serija su jadne :rotfl:

Shadowhell
24-08-2007, 19:02
ako je tebi jadno, ne znači da je svima jadno. I tebi znači serija u kojim se čuje smijeh su jadne ? :rotfl:
Ajme majko kakvih sve ljudi na ovom svijetu ima. Znači Monty PYthon je jadan ? Znači legenedarna Crna Guja je jadna ? Serije 100 % bolje od većine današnjih humorističnih serija su jadne :rotfl:

Zašto se trudiš? :roll:

Lord AngelRI
24-08-2007, 20:47
nije ok, nego je predobra. Majk je genijalac

A kako i biva običaj da te ja podržavam tako moram intervenirati i ovaj put serija je predobra!!!!!


što se tiče nekima da je ok nekima sranje..... svatko ima pravo na svoje mišljenje tako da pease.....


i da jedva čekam 3 sezonu šta će bit zanimljivoga i moju mahunu vidjeti kako će se sada snači.....

Dreamer Deceiver
25-08-2007, 09:43
za one koje nisu vidjeli trailer :

http://www.net.hr/film-glazba/page/2007 ... 53006.html (http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/08/17/0153006.html)

THUNDER_DINIX
25-08-2007, 11:23
omg, Morgoth, nisi me skonto... ali mislim da smo vec raspravljali o tome. nisam rekao da su humoristicne serije sranje, dobre su. ali, nemozes usporedjivat kruske i jabuke, kak ne kontas?!?

Dreamer Deceiver
25-08-2007, 11:29
omg, Morgoth, nisi me skonto... ali mislim da smo vec raspravljali o tome. nisam rekao da su humoristicne serije sranje, dobre su. ali, nemozes usporedjivat kruske i jabuke, kak ne kontas?!?

OMG, pinixu govorio sam armachusu, jer je rekao da su sve serije ( humoristične ) koje imaju u sebi onaj smijeh publike glupe. Čitaj malo bolje.

Armachus
25-08-2007, 11:48
omg, Morgoth, nisi me skonto... ali mislim da smo vec raspravljali o tome. nisam rekao da su humoristicne serije sranje, dobre su. ali, nemozes usporedjivat kruske i jabuke, kak ne kontas?!?

OMG, pinixu govorio sam armachusu, jer je rekao da su sve serije ( humoristične ) koje imaju u sebi onaj smijeh publike glupe. Čitaj malo bolje.


Nisu sve glupe... Ali me to jako nervira kod serija i kad vidim neku serijhu koju nisam prije gledao, neću je gledat... baš zbog tog smjeha koji me odbija!

Ali i dalje mi je PB najbolja serija! :pray:

THUNDER_DINIX
25-08-2007, 11:49
aha, sry onda... ugl, vec smo bili o tome raspravljali o tome, mozda cak i u ovoj temi

Dreamer Deceiver
25-08-2007, 11:50
a nitko nije komentirao trailer :(

Armachus
25-08-2007, 12:00
Ja ga ne vidim!

Dreamer Deceiver
25-08-2007, 12:37
za one koje nisu vidjeli trailer :

http://www.net.hr/film-glazba/page/2007 ... 53006.html (http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/08/17/0153006.html)

a u 3 pm, ga vidiš sad ?

Armachus
25-08-2007, 13:01
za one koje nisu vidjeli trailer :

http://www.net.hr/film-glazba/page/2007 ... 53006.html (http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/08/17/0153006.html)

a u 3 pm, ga vidiš sad ?

Ne!

THUNDER_DINIX
25-08-2007, 13:09
zakon trailer... vidim da ce bit dosta picnjave

Dreamer Deceiver
25-08-2007, 13:11
jebiga ko ti je kriv kad si glup ko stup

Armachus
25-08-2007, 13:19
JEbote ja ovdje ne vidim trailer... samo jebeni text i sliku Scofielda!

http://img509.imageshack.us/img509/8941 ... ikaez1.png (http://img509.imageshack.us/img509/8941/jpegslikaez1.png)

Dreamer Deceiver
25-08-2007, 13:31
-ZgFAlTtF3k

si sad sretan ?

Silventus
25-08-2007, 13:31
http://img95.imageshack.us/img95/6638/sshot1kb6.jpg

Armachus
25-08-2007, 13:38
Shttp://img95.imageshack.us/img95/6638/sshot1kb6.jpgS

Na tom mjesu gdje je tebi meni nema ništa!

http://img509.imageshack.us/img509/3725 ... a24kh1.jpg (http://img509.imageshack.us/img509/3725/jpegslika24kh1.jpg)

Dreamer Deceiver
25-08-2007, 13:43
Shttp://img95.imageshack.us/img95/6638/sshot1kb6.jpgS

Na tom mjesu gdje je tebi meni nema ništa!

http://img509.imageshack.us/img509/3725 ... a24kh1.jpg (http://img509.imageshack.us/img509/3725/jpegslika24kh1.jpg)

gore sam ti stavio youtube lik za trailer

Armachus
25-08-2007, 14:03
Shttp://img95.imageshack.us/img95/6638/sshot1kb6.jpgS

Na tom mjesu gdje je tebi meni nema ništa!

http://img509.imageshack.us/img509/3725 ... a24kh1.jpg (http://img509.imageshack.us/img509/3725/jpegslika24kh1.jpg)

gore sam ti stavio youtube lik za trailer

Dobro to sam i sam pogledao i prije no što si stavio... ali nema mi ga na net.hr... ne znam zašto?

THUNDER_DINIX
25-08-2007, 14:36
ma kak nema? ja gledo tamo

Armachus
25-08-2007, 14:45
ma kak nema? ja gledo tamo

Tako mi bogova... zante kaj je bilo? imam instaliran addon za mozillu "adblock" za blokiranje reklama i on mi je blokirao i video... sada sam stisnuo na disable block i onda F5 i eto videa! :wink:

THUNDER_DINIX
25-08-2007, 14:58
fora... mislio sam da je nesto u tom stilu

Lord AngelRI
25-08-2007, 19:56
odličan trailer upravo sam ga pogledao!!!

jedva čekam!!!

znači da će kod nas biti početak iduće godine!!!

Lord AngelRI
04-09-2007, 19:26
serija počinje se prikazivati 17 rujna na Fox TV-u što znači još da za 13 dana kreće 3 sezona!!!!!

također zanimljivost vezana za seriju pošto još nisu poznati svi detalji no 3 sezona će imati 'međunarodni' zaplet (to je izjavio izvršni direktor serije Paul Scheuring) šta god da to značilo vidjet ćemo no svaki čovjek može shvatit da se biti i SAD upleten u radnju no ispočetka kako meni tako i drugima činilo se da će radnja biti u Panami no očito ni SAD neće zanemarit tko zna možda prvu polovicu 3 sezone bježe iz zatvora a drugu polovicu bježe u SAD!!!! koja ironija bježali su iz SAD-a u Panamu a sada je obrnuto.....

također pojavljuju se 4 nava lika što nije ni čudo s obzirom kolko ih je pomrlo u 2 sezoni vezano za te likove još se nezna tj. tajna je no zna se da su 2 muškarci a 2 žene i da nisu ameri što isto ima logike....

no također postoji neki podatak da bi se trebala pojaviti nova FBI agentica...

ma sve je puno misterije još ništa nije sigurno i taji se....

eto to su neki podaci vidjet ćemo još malo i počinje no dok stigne kod nas eeeeee.....