PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomozite!!!!!



hrco18
07-02-2006, 07:07
Ovako ja sam jednom dugo drzo shift i dole u desnom kutu mi se kad palim komp pojavljuje tipkovnica i ne radi mi.Da bi proradila trebam srzati shift 15 sekundi i nakon zvuka na maticnoj radi.Kako da to rijesim??
Jel zna mozda neko?

demetrius
07-02-2006, 14:19
si probo zamjeniti tipkovnicu da vidiš ako isto javlja.

08-02-2006, 00:32
Najjednostavnije - reinstalacija windoza

M4mut
08-02-2006, 00:34
Najjednostavnije - reinstalacija windoza

da...jako jednostavno...pogotovo ako čovijek ima bitnih stvari na particiji etc.

jesi probo reinslatirat drivere od tipkovnice?

DrunkyDuck
08-02-2006, 00:51
Ako koristis windowse XP imas neke kombinacije tipki koji se zovu hotkeys il nekaj. Zgasi sve programe i prozore. Pocni brzo stiskat SHIFT. Nakon par sekundi bi ti trebao iskociti prozor sa tim hotkeys opcijama pa ih lijepo sve iskljuci. Zapravo ti nije prestala tastatura radit nego se jednostavno prebacilo na te hotkeyse sve dok nisi napravio isto.

Sad, tko zna dal je to to... Probaj pa javi.

EDIT:
Cek, evo ti bolji postupak. Odi u control panel i pokreni accessibility options. Sad imas 3 sekcije u keyboard tabu: use sticky keys, use filter i keys use toggle. Sve ih pogasi. Sad jos za svaki od ta tri odi na settings i ugasi "use shortcut"

Jos nesto, sticky keys su ti po defaultu upaljeni cim instaliras windowse tak da reinstaliranje ne bi puno pomoglo.