PDA

Pogledaj cijelu verziju : Metal GearSolid 2: Substance problem sa zvukom!



donmarko
02-04-2007, 17:13
U igri mi zvuk veoma krci i pucketa,imam sound max karticu integrisanu i 5.1 creative t5400 zvucnike.Sa drugim igrama nisam imao problema sa zvukom!!Pomagajte!!!!! Igra mi se igra mnogo,ali zvuk mi mnogo smeta!!!!!!
Ima li neki patch za to????
Hvala unapred!!

W3DR4N
02-04-2007, 17:49
start>control panel>sound and audio devices>dolje na speaker settings uzmi advanced>performance>spusti hardware acceleration na none

Zvuk neće biti lošiji, a pucketanje bi trebalo nestati. Kad završiš s igranjem metal geara, slobodno vrati na full.


P.S. Ako misliš pitati jer se tako kvari zvučna ili zvučnici, odgovor je ne.

donmarko
02-04-2007, 18:11
To sam vec probao i nece, ima li neko drugo reshenje.

C
02-04-2007, 19:12
Isključi "Enviorment Enable" u programu za zvuk i problem riješen. :wink:
Inače ti se to pojavljuje u samo nekim igrama (zbog "Enviorment Enable"-a), a iznimka je kada ti treba "OpenAll", a to ti je malo komplicirano...
Za sada pokušaj "Enviorment Enable" isključiti. 8)

donmarko
03-04-2007, 09:01
Mozes li malo da budes precizniji sa tim enviorment enable,ja sam u programu za zvuk prebacio to i na room,i na generic i na sve ostalo,sve sam probao,bilo mi je enviorment model none pa sam ja to menjao na room,generic,ali je problem isti.Da li ima neka opcija u igri koju treba podesiti za zvuk!!Da li je bitno da mi u igri stoji primary driver ili sound max na 22 ili 44khc????Hvala za pomoc svima,ali problem je i dalje isti molim vas pomagajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:kill:

C
03-04-2007, 11:28
NE znam ja koji ti program koristiš! :?
Namjesti ovako:
Equalizer:
Equalizer Enabled (upali)
Presents --> Flat

Enviorment:
Enviorment Enabled (ugasi)
Presents --> Custom
Material --> Custom
--> 0.1 ms dealy
--> 100% Overall

P.S. Si namjestio možda zvuk na CineSorround?
-Ako jesi, moguće je do toga, jer ti se onda zvukovi mješaju, pa samo to prebaci na normalno. :wink:

donmarko
03-04-2007, 14:31
Ja koristim soundmax control panel,na koji si ti program mislio,reci mi kako se zove taj tvoj program ,odakle da ga skinem ili?????Na sta mislis kad kazes
program za zvuk???? U windowsu ili... budi precizniji???????

C
03-04-2007, 19:19
Gle, imaš onaj normalan programčić za zvuk, koji je s Windowsom, a ove druge ti sebi instaliraš. :wink:
Ja koristim sve od nVidia. NvMixer, NvDVD Player, NvCG,...itd...
Zavisi od tvojih komponenata, koji ti komp program za zvuk može koristiti. :)
P.S. Jesi li imao te probleme s zvukom i prije u baš toj igri, ili je to još od prije? Probaj otvoriti file u kojem se nalazi ta igra, i ako ti tamo ima jedna žuta ikona, i ako još piše Openall...klikni na nju, i sve sredi... :)

Prince-Artas
04-04-2007, 21:12
imaš li patch
http://files.filefront.com/patch+02/;92 ... einfo.html (http://files.filefront.com/patch+02/;929416;/fileinfo.html)