PDA

Pogledaj cijelu verziju : Titlovi



NiX4tHeG@M3R
01-04-2007, 11:00
Ewo imam film na kompu u DVD formatu zanči imam get carter_aud (audio)

i get carter_vid(video) i sada kojim i kako programom staviti titlove znači imam samo ta dva filea :pray:

Frky
02-04-2007, 00:29
Neznam , ali evo jedno riješenje koje mi je palo na pamet !

Konvertiraj film u avi format i skini titlove s neta !

Bishop_45_(2)
02-04-2007, 00:47
Neznam , ali evo jedno riješenje koje mi je palo na pamet !

Konvertiraj film u avi format i skini titlove s neta !

ti si tako prost; to je tako divlje, neobuzdano i nekulturno, sram te bilo !!!

MOLIM LJUDE DA SE SUZDRZE OVAKVIH PROSTIH I UVRIJEDLJIVIH POSTOVA, AKO NE ZBOG NAS OBICNIH LJUDI, ONDA BAREM ZBOG ONIH SA SLABIM SRCE, MOLIM VAS PLZ, PLZ, PLZ, PLZ !!!

Valnjes 666
02-04-2007, 01:24
@ Bishop_45_(2) - koji je tebi ku***???

NiX4tHeG@M3R
02-04-2007, 09:45
LOl to trebam gledati na dvdu a ne podržava mi avi

Frky
02-04-2007, 11:15
LOl to trebam gledati na dvdu a ne podržava mi avi

Convertiraj u vcd ili svcd format i zaljepi titlove na film pa ćeš ga moći gledati na dvd playeru !

NiX4tHeG@M3R
02-04-2007, 11:33
[quote="NiX4tHeG@M3R":qucmzv4h]LOl to trebam gledati na dvdu a ne podržava mi avi

Convertiraj u vcd ili svcd format i zaljepi titlove na film pa ćeš ga moći gledati na dvd playeru ![/quote:qucmzv4h]


ok al sa čime da zalijepim

Frky
02-04-2007, 20:51
E to ti nebih znao , ali Valnjes zna ! Jednom mi je rekao jer je i meni trebalo , ali sad sam zaboravio !

Valnjes 666
02-04-2007, 21:13
E to ti nebih znao , ali Valnjes zna ! Jednom mi je rekao jer je i meni trebalo , ali sad sam zaboravio !

naravno da zna! :)

http://balkan-titlovi.tk/

:)

EDIT:

nixiću,pogledaj pod:

TMPGenc i pod

Programi


naći ćeš sve šta trebaš. :)

a ako ne znaš kako dalje,piši,ja sam tu :)

DrunkyDuck
02-04-2007, 22:30
Ako je film... ...backupiran pomocu nekog shrink DVD alata je vjerojatno izbacen glavni meni i s njim meni za odabir titlova.

Prva stvar, ako je na disku sprzi obadvije datoteke (direktorija?) na DVD.

Probaj ovako, ubaci film u player (linijski) i na daljinskom potrazi tipku "subtitles" ili slicno da bi rucno mijenjao titlove. Ako upali ce ti se pojaviti samo pritisci dalje sve dok ne naletis na hrvatski.

Slicno mozes i na racunalu pogledati, pokreni jednu od VOB datoteka (film) i trazi titlove. Uglavnom je na vecini programa ista procedura, desni klik na prozor pa u padajucem meniju trazis "subtitles". Mozda bi bilo pametnije prvo ovako pokusati, tek toliko da ne trosis medij bezveze.

Takodjer, ako vec nemas program za dekodiranje DVDova (trebat ce ti da bi gledao DVD - .vob datoteke koje sam ranije spomenuo) na racunalu, preporucam K-Lite Codec Pack (http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Codec-Packs-Video-Codecs/KLite-Codec-Pack.shtml). U sebi sadrzi DVD dekoder + DivX, Xvid i jos mnogo drugih.

Mr.G4m3r
02-04-2007, 22:46
[quote="st.frky_":2ulptdxb]Neznam , ali evo jedno riješenje koje mi je palo na pamet !

Konvertiraj film u avi format i skini titlove s neta !

ti si tako prost; to je tako divlje, neobuzdano i nekulturno, sram te bilo !!!

MOLIM LJUDE DA SE SUZDRZE OVAKVIH PROSTIH I UVRIJEDLJIVIH POSTOVA, AKO NE ZBOG NAS OBICNIH LJUDI, ONDA BAREM ZBOG ONIH SA SLABIM SRCE, MOLIM VAS PLZ, PLZ, PLZ, PLZ !!![/quote:2ulptdxb]

Uzmi ubij, pa se pištolj

C
02-04-2007, 23:50
Ewo imam film na kompu u DVD formatu zanči imam get carter_aud (audio)

i get carter_vid(video) i sada kojim i kako programom staviti titlove znači imam samo ta dva filea :pray:
Koliko sam shvatio, ti hoćeš staviti titlove u dvd filmić. Pa, ovako, ne pokušavaj ovo što ovi govore, u avi, pa titlove, pa u dvd natrag, jer titlovi neće pratiti dvd film, ako je iz avi formata. Frame speed titlova i dvd filma su različiti, i ne prate jedan drugog, tj. titlovi vrte za sebe, a film za sebe. Prvih par minuta su u skladu, kasnije se razdvajaju sve više i više. Inače, ima jedan program za to, ali sam zaboravio kako se zove. XD

Valnjes 666
03-04-2007, 00:27
1.pa ako imaš DVD "spremljen" na HDD (tj cijeli DVD bez menija),onda koristi Nero Recorde! :)

to je idealan program za takvo nešto! :)

2.ako želiš da prebaciš DVD u DivX (bolje XviD),onda koristi DVDDecrypter + AutoGK! :)

http://www.autogk.me.uk/index.php?name= ... ails&lid=1 (http://www.autogk.me.uk/index.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1)

http://www.mrbass.org/dvdrip/


E sad,da napišem kako ćeš to izvesti! :)

__________________________________________________ ___________________


Kako sripati film?

Instalirajte dvd decrypter , zatim auto GK.

Sa dvd decrypterom spremite glavni dio filma na hard drive.
Pokrenite auto Gk i učitajte film koji ste snimili na hard.
Odaberite postavke za ripanje fima.
Preporuka: Engleska sironizacija,hrvatski titlovi,zvuk 160 kb var,codec Xvid,
veličina slike auto,titlove obavezno ostavite interne jer u protivnom neće dobro ispasti.
Film koji traje do sat i pol stavite na 1 cd, a film koji traje dva sata tj. više sati
stavite na 2,ili ako film traje 3 i pol sati,na tri cda.


Uživajte! :) Uputsvo by JA! :P