PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vidi me mama - idem na interneta preko PS3!!



IgGy
30-03-2007, 13:00
Dakle, uvazena citateljska i forumaska komuno, obavjestavamo kako smo upravo ovaj post napisali preko PlayStation 3 konzole (da, tipkovnicom), te vas shodno tome pitamo, sto vi mislite o tome?

Felix
30-03-2007, 13:14
Ako ce pretvarat ps3 u kompjuter onda u cemu ce biti razlika?

Burek_fr0m_SPACE
30-03-2007, 13:21
Mislim da nemate pametnija posla :D Nemate ŠĐČĆŽ na PS3? Shame... Najbliže što sam ja bio jednom PS3 je cca 1 metar, a sumnjam da ću prilaziti išta bliže u skorijoj budućnosti.

Kostolomac
30-03-2007, 13:32
kako? pa koji os vrti na ps3?

NiX4tHeG@M3R
30-03-2007, 13:53
Igrao sam ga u konikomu predivna grafika

igrao sam nneke aute ko treence koje voziš po planini ma svagdje

off road :pray: :pray: :pray:

PS3 = PC to je istina a na to ja mislim :

:twisted: :twisted: :kill: :kill: :-x :-x :yuck: :yuck:

Burek_fr0m_SPACE
30-03-2007, 13:59
kako? pa koji os vrti na ps3?
Omfg, pa zar je važno? Vrti PS3 OS. I s moba možeš ići na net, a da on ne radi ni na Windozima, ni na Linuxu ili ičemu sličnom...

Om3G@
30-03-2007, 14:01
Vidio sam PS3 uzivo i mogu reci da je mrga na kvadrat. Bas je ogroman! Iako to nije faktor koji utjece na kupce, ali mogu reci da je velik kao neko prosjecno midi-tower kuciste.

Kostolomac
30-03-2007, 14:05
kako? pa koji os vrti na ps3?
Omfg, pa zar je važno? Vrti PS3 OS. I s moba možeš ići na net, a da on ne radi ni na Windozima, ni na Linuxu ili ičemu sličnom...

o hebo te, nisam ni razmišljao... ma zanemari onaj post :wink:

flander
30-03-2007, 14:23
koje sranje,od igrače konzole se pretvara računalo,shame...

streetrace777
30-03-2007, 14:26
Negdje vidio da na PS3 moze linux ic

McPingvin_v2.0
30-03-2007, 14:28
kozole= nenadogradivi pc



k thnx bye





P.S. PS3 U PCP REDAKCIJI?!

Silventus
30-03-2007, 14:37
meh

ako pokušavaju pretvarati i kopirati računalo onda su zbilja budale

ovo je igraća konzola,trebao bi biti internet samo za online igranja.

mravojed20
30-03-2007, 14:42
kozole= nenadogradivi pc



k thnx bye





P.S. PS3 U PCP REDAKCIJI?!

istina nije nadogradiv ali zato se na njima s vremenom iskoristi svaki atom snage,zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.

McPingvin_v2.0
30-03-2007, 14:47
zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.
:pray: :pray: :pray:

Kostolomac
30-03-2007, 15:10
Negdje vidio da na PS3 moze linux ic

digli su dečki fedoru ako se ne varam
http://www.engadget.com/2006/11/19/fedo ... ith-video/ (http://www.engadget.com/2006/11/19/fedora-linux-up-and-running-on-playstation-3-with-video/)

King tiger
30-03-2007, 15:12
zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.S :rotfl: :rotfl: :rotfl:

W1k1n6
30-03-2007, 16:22
Evo i ja pisem preko PS3. Kada bi znali koji gust bi bio za svakog dobrog spamera pisati postove na dijagonali od 107 cm, uh, uh :)
Do nedavno sam bio jako skeptican, ali sada moram reci da je ovo najbolja konzola koja je ikada hodala planetom. I da, istina je, ovo se slobodno moze okarakterizirati racunalom, necete pogrijesiti. Hard 60GB, net, visoka reza, USB, BR, podrska za misa i tipkovnicu... Ljudi pomalo me strah, pogotovo kad tek dodju prave 1080 igre.
Respect Kutaragi, Respect!

Edit: Ovo po defaultu ne spada u serijsku opremu za plejku, ali moram istaci. Najludja mi je stvar Logitechov joypad ChillStream. Odozdola ima ventilator koji vam puse u rucice dok se igrate, hladi i sprecava znojenje. Ako vam se i nesto drugo uznoji, mozete si ga spustiti u krilo :)

Burek_fr0m_SPACE
30-03-2007, 16:24
Evo i ja pisem preko PS3. Kada bi znali koji gust bi bio za svakog dobrog spamera pisati postove na dijagonali od 107 cm, uh, uh :)
Ah, prodane duše... :D Može neka fotka, skrinšot, ili šta već, da vidimo kako izgleda browser i PCP forum u njemu?

IgGy
30-03-2007, 16:26
Istina, zgodna je ta plejka, i bilo bi doista interesantno usporedit pravu PS3 1080p igru i DX10 Crysis na PC-ju u 1080p

Burek_fr0m_SPACE
30-03-2007, 16:28
na PC-ju u 1080p
Slika na PC-u je uvijek p(rogressive) :P Hoće biti šta od one fotke?

W1k1n6
30-03-2007, 16:31
na PC-ju u 1080p
Slika na PC-u je uvijek p(rogressive) :P Hoće biti šta od one fotke?
Hoce. IgGy ajd pliz okini jednu fotku, posjedni Barbaru nek sjedi ispred ekrana radi ljepse kompozicije :)

Durin
30-03-2007, 16:37
Istina, zgodna je ta plejka, i bilo bi doista interesantno usporedit pravu PS3 1080p igru i DX10 Crysis na PC-ju u 1080p
Ah,heretici jedni.A za godinu-dvije ćete nam govoriti kako to ništa nevalja,kao Lux svojedobno za PS2.Playstation nije niti do koljena PC-ju,osim u igrama (a za što drugo služi,ali čini se da želi postati i nešto više).Igre su sada na razini dx9.0c igara,pa i niže,a kada dođe dx10 grafika,i jeftinije dx10 grafičke opet će biti "joj što ću sada s tom kutijom,mogu se samo nadati novom nastavku gta".

McPingvin_v2.0
30-03-2007, 16:40
ma ja radije čekam svoju osobnu 8800 sa hdmi-em pa to na 37" telku... samo me zanima od kud mi 1500€ za 15m hdmi kabla :)


izgleda da ću ipak komp morati nosit po stanu...

dugi
30-03-2007, 16:43
Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.

kulamasta
30-03-2007, 16:43
Jeste probali odigrat kakvu pucaljku ali u kombinaciji mis - tastatura, bez gamepada?

Kada smo kod spajanja, ja bi ga spojio na 22 inchni LCD

Ps1ho
30-03-2007, 16:44
Šta ja mislim o tome? Pa nista, osim sto znam da ce se IgGy preselit u redakciju da malo rula PES :)

Nista, gg, decki, sad nam dajte screenshot, fotku...

mravojed20
30-03-2007, 16:57
zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.
:pray: :pray: :pray:

Šta ti stvarno misliš da su Sony I Microsoft toliko nesposobne i naivne korporacije da će uloziti stotine milijuna dolara na razvoj jedne konzole koja ima zivotni vijek 4-5 godina,i dopustiti da za dvije godine nakon njihova izlaska nemaju top of the line grafiku i time ostanu konkurentne i višestruko isplate novac ulozen u samu konzolu?

Ja ne znam zasto vi sebi uopće dopuštate da vam ta neka odbojnost prema konzolama i ljubav za PCom mazu oči i zbog toga ne vidite ili ne zelite vidjeti pravo stanje stvari.

Svakoj konzoli treba vremena da programeri otkriju njene mogućnosti,a budući da su konzole nove,i da imaju zavidnu snagu koja ce biti iskorištena do kraja,za razliku od PCa gdje je optimizacija kurac,ja i dalje stojim iza onog što sam napisao. Uostalm xbox vam je dokaz.

Ali javim vam se s ovom temom za 2 godine bez brige.

IgGy
30-03-2007, 17:00
na PC-ju u 1080p
Slika na PC-u je uvijek p(rogressive) :P Hoće biti šta od one fotke?
Hoce. IgGy ajd pliz okini jednu fotku, posjedni Barbaru nek sjedi ispred ekrana radi ljepse kompozicije :)

eto ih nekoliko

http://img259.imageshack.us/img259/4109/ps31lk0.th.jpg (http://img259.imageshack.us/my.php?image=ps31lk0.jpg)

http://img459.imageshack.us/img459/8674/ps32py3.th.jpg (http://img459.imageshack.us/my.php?image=ps32py3.jpg)

http://img113.imageshack.us/img113/5954/ps33rw9.th.jpg (http://img113.imageshack.us/my.php?image=ps33rw9.jpg)

http://img110.imageshack.us/img110/9451/ps34ct5.th.jpg (http://img110.imageshack.us/my.php?image=ps34ct5.jpg)

W3DR4N
30-03-2007, 17:03
Kirby u prvom redu. Bila je to ljubav na prvi pogled.

NiX4tHeG@M3R
30-03-2007, 17:22
E tu sam igrao igru !!!

Odite (ako ste u zgu ili u mogučnosti) u city centar one u dućan konikom možete free igrati ps3 i owu igru a i kupiti ga po 4999 kna :)

ssalG
30-03-2007, 17:50
Kao što je rekao kolega Durin: heretici :(
Nego mislim da bi neki ljudi ovdje (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=11396)Smogli malo zamisliti

Lord Jambrek
30-03-2007, 17:53
E frend mi ima ps3, sviđa mi se više manje, ali ne živcira to kaj je PS3 više PC neg konzola, zato sam ja još uvijek vjeran PSX-u i Nintendu, jedina prava konzola.

The Boz
30-03-2007, 17:58
Bah!
Ono-što-se-trudi-glumit-PC-a-da-to-nije je doista lijepo, ali ako stvarno...
Pazi, za X-Box su pljuvali kako je golem, kako to nije konzola itd. i onda se klanjate jednom nenadogradivom barebone PCu sa stylish kučištem, to nije ništa drugo do licemjerje i dvostruka mjerila.
Play3 mi ide na jetra.

kulamasta
30-03-2007, 18:06
E frend mi ima ps3, sviđa mi se više manje, ali ne živcira to kaj je PS3 više PC neg konzola, zato sam ja još uvijek vjeran PSX-u i Nintendu, jedina prava konzola.

Sto te tu ima zivcirat? Kupis, ubacis disk i igras kao na svakoj drugoj konzoli... Mogucnosti koje te ne zanimaju, ne koristis ih...

Lord Jambrek
30-03-2007, 18:08
Zato su neki ljudi bili pametni i skužili čemu ps3 može služit, suite yoursef! :D


Playstation 3 Roštilj (http://www.engadget.com/2006/11/20/the-real-ps3-grill-cooks-food-delivers-lousy-gameplay/)

Tu imate čak i instrukcije kak složit grill

http://www.therealps3grill.com/ps3insides.htm

Sova
30-03-2007, 18:21
Ljudi Crysis ne izlazi na konzole a to je dokaz da su konzole slabe PC uvijek nadogradis :D PC rulez!!!!!!!!Nema nad dobar dual core procesor GF 8800 GTX i 2 GB Ram.

Arbiter of Change
30-03-2007, 18:30
Sto te tu ima zivcirat? Kupis, ubacis disk i igras kao na svakoj drugoj konzoli... Mogucnosti koje te ne zanimaju, ne koristis ih...

Ali ih svejedno za ništa platiš. ;)

Burek_fr0m_SPACE
30-03-2007, 18:51
/cut
Kewl, vidim, svi su u elementu... čak su vam i fotke u widescreen formatu :D Baš bih volio malo taj Motorstorm zaigrati, nisam odavno igrao dobru igru takve tematike. Jeste probali kakav shooter igrati? Može se na WASD + pacov? (kao što je neko već pitao)

kulamasta
30-03-2007, 19:24
Sto te tu ima zivcirat? Kupis, ubacis disk i igras kao na svakoj drugoj konzoli... Mogucnosti koje te ne zanimaju, ne koristis ih...

Ali ih svejedno za ništa platiš. ;)

Ne utjece to bitno na cijenu... Da se ne moze instalirat Linux i da se nemoze pristupit netu mislis da bi bila jeftinija konzola?

mravojed20
30-03-2007, 19:35
A blu ray?

kulamasta
30-03-2007, 19:56
Što sa njim?

mravojed20
30-03-2007, 20:01
Pa je ti znas koliko dođe blu ray čitač za kompjuter? To je samo jedna od stvari koja je digla cijenu PS3.

kulamasta
30-03-2007, 20:09
I di je tu problem? Za 5000 kn dobijes najjeftiniji Ble Ray pogon + odlicnu konzolu, pristup internetu, Linux... Po meni vrlo isplativo.

Rocchiro
30-03-2007, 20:11
ma ok,votevr.drzim se one stare:konzole burn in hell

mravojed20
30-03-2007, 20:12
Pa da nemaSsvih tih stvari cijena bi mu bila bitno manja,ti si gore napisao da nebi.

Neven <R>
30-03-2007, 21:11
Ne vidim neku posebnost, wii mi se čini puno boljom konzolom, a isto tako ima web browser.

Arbiter of Change
30-03-2007, 21:17
Sto te tu ima zivcirat? Kupis, ubacis disk i igras kao na svakoj drugoj konzoli... Mogucnosti koje te ne zanimaju, ne koristis ih...

Ali ih svejedno za ništa platiš. ;)

Ne utjece to bitno na cijenu... Da se ne moze instalirat Linux i da se nemoze pristupit netu mislis da bi bila jeftinija konzola?

To je stvar principa; neki ga kupe, a onda ne koriste pola od tih uber Sstvari.

Meni je svejedno, jer dati 5k za konzolu je (za mene) ludost.

kulamasta
30-03-2007, 21:28
Pa da nemaSsvih tih stvari cijena bi mu bila bitno manja,ti si gore napisao da nebi.

A sto da ti kazem? PS2 nema svih tih stvari i kosta 1000 kn. One koji zele sve te stvari imaju PS3 za 5000 kn i svi sretni i zadovoljni.

NITROS
30-03-2007, 21:47
kozole= nenadogradivi pc



k thnx bye





P.S. PS3 U PCP REDAKCIJI?!

istina nije nadogradiv ali zato se na njima s vremenom iskoristi svaki atom snage,zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.

HAHAHAHAHAHA ovo nisam procitao. :)))))))))))))))))))))))))))))))

PS3 vec sada ima losiju grafiku od 8800GTX SLI a u skorijoj buducnosti za 2000kn ces moci kupiti graficku koja ce ubijati graficki procesor PS3. Isto je bilo sa PS2 spektakularna grafika, a grafika je bila za par mjeseci sranje prema kompovima. I za dvije godine. Ti fakat neznas sta pricas :)))

mravojed20
30-03-2007, 21:50
zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.
:pray: :pray: :pray:

Šta ti stvarno misliš da su Sony I Microsoft toliko nesposobne i naivne korporacije da će uloziti stotine milijuna dolara na razvoj jedne konzole koja ima zivotni vijek 4-5 godina,i dopustiti da za dvije godine nakon njihova izlaska nemaju top of the line grafiku i time ostanu konkurentne i višestruko isplate novac ulozen u samu konzolu?

Ja ne znam zasto vi sebi uopće dopuštate da vam ta neka odbojnost prema konzolama i ljubav za PCom mazu oči i zbog toga ne vidite ili ne zelite vidjeti pravo stanje stvari.

Svakoj konzoli treba vremena da programeri otkriju njene mogućnosti,a budući da su konzole nove,i da imaju zavidnu snagu koja ce biti iskorištena do kraja,za razliku od PCa gdje je optimizacija *****,ja i dalje stojim iza onog što sam napisao. Uostalm xbox vam je dokaz.

Ali javim vam se s ovom temom za 2 godine bez brige.

ne volim ljude koji se prave pametni,i mrzim ponavljati jednu te istu stvar.pročitaj si malo.

NITROS
30-03-2007, 21:54
zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.
:pray: :pray: :pray:

Šta ti stvarno misliš da su Sony I Microsoft toliko nesposobne i naivne korporacije da će uloziti stotine milijuna dolara na razvoj jedne konzole koja ima zivotni vijek 4-5 godina,i dopustiti da za dvije godine nakon njihova izlaska nemaju top of the line grafiku i time ostanu konkurentne i višestruko isplate novac ulozen u samu konzolu?

Ja ne znam zasto vi sebi uopće dopuštate da vam ta neka odbojnost prema konzolama i ljubav za PCom mazu oči i zbog toga ne vidite ili ne zelite vidjeti pravo stanje stvari.

Svakoj konzoli treba vremena da programeri otkriju njene mogućnosti,a budući da su konzole nove,i da imaju zavidnu snagu koja ce biti iskorištena do kraja,za razliku od PCa gdje je optimizacija *****,ja i dalje stojim iza onog što sam napisao. Uostalm xbox vam je dokaz.

Ali javim vam se s ovom temom za 2 godine bez brige.

ne volim ljude koji se prave pametni,i mrzim ponavljati jednu te istu stvar.pročitaj si malo.

Sam sebe si skrsio s ovim :))))

Nego ovako. Reci cu ti samo jedno. Evo okladim se u 1000kn da za godinu dana ce komp za 8000kn ubijati PS3 toliko jako da to nece biti moguce. Inace i dan danas su kompovi dovoljno jaki da unistavaju PS3 u bilo kojem pogledu. Nemaju te korporacije nista si dopustati. One su same sa nintentom na trzistu i njima nije niti nakraj pameti napasti PC jer znaju da nemaju sanse. Bore se samo PS3, Xbox i Wii. PC tu ne spada jer je on klasa za sebe. Btw. razvoj konzole je 3 godine otprilike i to radi par tvrtka. Kod pc je razvoj konstantan i na tome rade stotine tvrtka. Pa si ti misli.

mravojed20
30-03-2007, 22:13
Ja sam sebe skršio s čim?objasni.

Jesi ti vidio kako izgleda prva generacija xbox igara a kako zadnja?

Nisam ni misli0 na konkurenciju s PCem nego na konkurenciju među sobom,grafički prikaz mora ići naprijed i kod xboxa i kod ps3,wii ne računam jer brije na mlađe igrače,inovativniji gemplej,sve one spike s gamepadom šta radiš i to.

Normalno da će komp sa pazi sadSDVE 8800 GTX u SLI moduSbit brze od PS3,s tim da će ti taj kompjuter koštati ohoho jer moraš još imat hladnjake,napajanje koji će to sve nahraniti a di je još ostatak konfe.samo grafičke dođu 9000-10 000,kakva je to usporedba molim te? Koliko ih znas da ima takvu konfu? 0.5?

Xbox 360 bez problema pokreće Unreal 3 engineom pogonjeni Gears of War, pazi nije vani ni godinu dana.

Si ti vidio na šta liči Killzone 2 za PS3? a to je tek prva generacija igara,a sa sigurnošću mogu reći da je prvi xbox bio ukorak s PCem duze od 2 godine jer je to činjenica.

Opet moram reći,PC na papiru zvuči moćno i sve to,on i je moćan,on se konstantno nadogađuje i evoluira ali konzole su neusporedivo više prilagođene da vrte igre,OPTIMIZACIJASčini čuda,a programeri koji rade igre za konzole istisnu iz njih svaki djelić snage. A potencijal ovih konzola nije ni priblizno iskorišten do kraja.

Ti pričaj šta zeliš,ali činjenice su ovakve kako sam rekao.

*Fila*
30-03-2007, 22:15
Ne vidim neku posebnost, wii mi se čini puno boljom konzolom, a isto tako ima web browser.
signed

flander
30-03-2007, 23:01
[quote="Neven <R>":hwf23i0h]Ne vidim neku posebnost, wii mi se čini puno boljom konzolom, a isto tako ima web browser.
signed[/quote:hwf23i0h]


da al se sa Wii-om razmašeš i na neki način umoriš,znam da je veči gušt u igri al kaj nisu valda konzole napravljene da se opustiš uz neku dobru igru a ne sad da mašem ko neki luđak pred ekranom ili neznam kaj
zamisli WoW da igraš sa Wii-om,di bi nam bio kraj :wink: :D

Aerial
30-03-2007, 23:07
Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.

??

u kojoj ti državi živiš?

igre kod nas koštaju 20 kuna, d'oh!
:rotfl:

NITROS
30-03-2007, 23:10
Ja sam sebe skršio s čim?objasni.

Jesi ti vidio kako izgleda prva generacija xbox igara a kako zadnja?

Nisam ni misli0 na konkurenciju s PCem nego na konkurenciju među sobom,grafički prikaz mora ići naprijed i kod xboxa i kod ps3,wii ne računam jer brije na mlađe igrače,inovativniji gemplej,sve one spike s gamepadom šta radiš i to.

Normalno da će komp sa pazi sadSDVE 8800 GTX u SLI moduSbit brze od PS3,s tim da će ti taj kompjuter koštati ohoho jer moraš još imat hladnjake,napajanje koji će to sve nahraniti a di je još ostatak konfe.samo grafičke dođu 9000-10 000,kakva je to usporedba molim te? Koliko ih znas da ima takvu konfu? 0.5?

Xbox 360 bez problema pokreće Unreal 3 engineom pogonjeni Gears of War, pazi nije vani ni godinu dana.

Si ti vidio na šta liči Killzone 2 za PS3? a to je tek prva generacija igara,a sa sigurnošću mogu reći da je prvi xbox bio ukorak s PCem duze od 2 godine jer je to činjenica.

Opet moram reći,PC na papiru zvuči moćno i sve to,on i je moćan,on se konstantno nadogađuje i evoluira ali konzole su neusporedivo više prilagođene da vrte igre,OPTIMIZACIJASčini čuda,a programeri koji rade igre za konzole istisnu iz njih svaki djelić snage. A potencijal ovih konzola nije ni priblizno iskorišten do kraja.

Ti pričaj šta zeliš,ali činjenice su ovakve kako sam rekao.

Covjece bozji. Xbox nije bio ukorak sa PC vise od 1 godinu !!!!!!!!!! Pa mozes ti meni govoriti o optimizaciji koliko hoces, ali jedna stvar je tu jasna. Konzola je za igru, i ima jednu namjenu, pc je SVE u jednome. A moze se specijalizirati samo za igre. Gledaj. Xbox 360 ima vec sada slabiju grafiku od 8800GTX jedne !!!! PS3 kolko god ti njega branio on nece moci parirati novim grafickim procesorima, a da ne govorim o samom CPU. Uskoro dolazi DDR3 na komp, sve u svemu PC ce opet ubijati konzole. Gledaj ja znam jednu vrstu igra koje konzole nikada nece moci pogoniti. FPS !!!!! eto. Konzole su tu spore i neprecizne do boli. Gle reci cu ti samo jedno. Ti usporedujes kruske i jabuke !!!!

PC je odlican za igre, jer kontroler od konzole nemoze zamjenit misa i tipkovnicu u vecini igra. PC ima puno vecu snagu od konzola. PC moze raditi i s drugim programima osim s igrama. PC ima jeftnije orginale.

Sve u svemu netko ce sigurno rade kupiti PC ako povremeno igra i treba mu i za ostale stvari. Netko tko hoce samo igrati PES ili tako nesto kupit ce konzolu i gotovo. Ove gluposti FPS na konzolama, to je toliko usporeno da boli. A da ne govorim o preciznosti. Tak da konzole su po meni za one koji samo igraju neke sportske igre i ne zanima ih nista drugo, vec samo zabava, za to PS3 je odlican. I kraj price.



Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.

??

u kojoj ti državi živiš?

igre kod nas koštaju 20 kuna, d'oh!
:rotfl:

1 Blu Ray disk kosta 130kn 25GB, pa si ti misli tko ce ti s gubitkom poslovati. Btw. tebe bi trebalo i malo banati jer ne postujes pravila.

Aerial
30-03-2007, 23:12
Ljudi, mravodjed je u pravu...
što se se svi zakačili za tu jefenu grafiku ???

Ako vam je samo do grafike, "igrajte" 3DMarkove...

Aerial
30-03-2007, 23:14
Btw. tebe bi trebalo i malo banati jer ne postujes pravila.

Nažalost, i moderatorima sjedi jedan mali p1rat na lijevom ramenu koji ih odgovara od toga :wink:

Joco
30-03-2007, 23:55
Ljudi, mravodjed je u pravu...

slazem se 8)

McPingvin_v2.0
31-03-2007, 01:31
Mravojed, idem ti probati ukratko objasniti.

Igre se mogu optimizirati, do jedne granice. No ti ne možeš ugurati 3 litre vode u bocu od 2 litre, jelda?

Svakih x mjeseci izađe neke nova glavna komponenta za pc, a starijima cijene polako padaju. Konzoli cijena isto pada, ali do neke krajnje granice. A za PS3 Predviđam da je to 500€. E sad, problem je u tome što ti konzolu ne možeš nadograditi, i kada igre dosegnu grafički peak, moći će prikazivati samo takvu grafiku i točka. Evo ti primjer: Oblivion.


Iz igre je maknuto 25% sjena samo zato jer ih Xbox nije mogao upogoniti.


Dvije godine kažeš? Na ljeto izlaze novi AMDovi procesori, ATI u 68nm tehnologji (po smiješno niskim cijenama btw), DDR3 kuca na vrata... PC ide dalje.

A PS3? Ne, on stoji. I stajati će još 4 ili 5 godina.




A ja za toliko vremena očekujem igru kojoj su minimum req. 3.5 gHz proc, 2 GB rama, video card with 1024mb, physics card and at least 20gb free space on hard drive.

daklem, crysis ne izlazi za konzole, oblivion su morali skresati po pitanju sjena, pitaj boga kako će ut 2k7 izgledati... Trebaš još toga?
Niti jedna konzola nema dovoljno RAMa. Ja imam 2GB i Oblivion mi je znao cuclati po 660 mb. A PS3 ima 512 MB ako se ne varam.

O konkurentnosti konzola ćemo moći pričati kada 3D igre postanu savršeno realne i više se neće moći ništa izumiti. Dakle, po ovom 2. pitanju, nikada.


Sony i Microsoft si to ne mogu dozvoltiti?
Dozvoliti što? Uvjek ima lude ekipe i techno freakova koji će neke stvari kupovati. Za konzolu 5k kuna? No way Hose. Za igru 450kn? Hvala lijepa, ja se držim svojih orginala za 350kn. Osim toga, reptili vole PC.

W3DR4N
31-03-2007, 06:51
Igre se mogu optimizirati, do jedne granice. No ti ne možeš ugurati 3 litre vode u bocu od 2 litre, jelda?

Playstation 2 sa svojih 300 megaherca, 32 rama i 4MB grafičkom brže i ljepše vrti Double Agent od kompjutera s 3 gigaherca, gigom rama i 256MB grafičkom, koliko je minimalno za pokretanje igre. Toliko o optimizaciji.

dugi
31-03-2007, 08:23
Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.

??

u kojoj ti državi živiš?

igre kod nas koštaju 20 kuna, d'oh!
:rotfl:

Onda ti mora da zivis na Marsu jer kod nas u Hrvatskoj igre za PS3 koje izlaze jedino na Blu-ray diskovima kostaju 450 kuna a 20 kuna ce kostati mozda za jedno 3-4 godine.

McPingvin_v2.0
31-03-2007, 08:30
Playstation 2 sa svojih 300 megaherca, 32 rama i 4MB grafičkom brže i ljepše vrti Double Agent od kompjutera s 3 gigaherca, gigom rama i 256MB grafičkom, koliko je minimalno za pokretanje igre. Toliko o optimizaciji.
CS se bolje vrtio na 9500 nego na 9700.

Dakle, tu su neke tajne sile umješane.

REPTILI!!!11

dugi
31-03-2007, 08:37
Sto se optimalizacije i grafike na PS3 u odnosu na PC tice reci su samo da Oblivion izgleda losije na PS3 od PC verzije i jednako ako ne i jace trza na toj konzoli.Pogledao sam gameplaj filmoive na

link (http://www.gamespot.com/ps3/rpg/theelderscrollsivoblivion/media.html?sid=6168017&autoplay=6168017&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;videos;title;2)

Da konzola ima svoje prednosti ali bogami ima i ogromnih mana.Govorite kako konzole ne treba nadogradjivati ,istina ali ja neznam nikoga kome je konzola idrzala 4-5 godina ako se malo intezivnije igra.I sam sam promjenio dve ps2-ojke unutar tri godine.Ako je tako kvalitetna zasto onda ne dolazi sa jamstvom od tri godine sto je postao standard za pc.Kvarljiva je to roba.Igre su deeeeeeebelo preskupe za ono sto nude.450 kuna za igru po meni je smo za totalne frikove.Da to je najjeftiniji Blu-ray player ali kada blu-ray postane nekakav standard ,ako uopce postane ,playeri ce morati kostati neku sicu slicno kao sto je bilo sa dvd standardom.

dugi
31-03-2007, 08:42
Igre se mogu optimizirati, do jedne granice. No ti ne možeš ugurati 3 litre vode u bocu od 2 litre, jelda?

Playstation 2 sa svojih 300 megaherca, 32 rama i 4MB grafičkom brže i ljepše vrti Double Agent od kompjutera s 3 gigaherca, gigom rama i 256MB grafičkom, koliko je minimalno za pokretanje igre. Toliko o optimizaciji.

Spusti pc verziju igre na rezoluciju 640x480 i na neke srednje detalje sto bi bilo otprilike jednako postavkama na ps2 pa onda uporedi broj fps-ova.Rezem ljevo jaje ako na pc verziji nema barem dva puta vise fps-ova.

NITROS
31-03-2007, 09:11
Mravojed, idem ti probati ukratko objasniti.

Igre se mogu optimizirati, do jedne granice. No ti ne možeš ugurati 3 litre vode u bocu od 2 litre, jelda?

Svakih x mjeseci izađe neke nova glavna komponenta za pc, a starijima cijene polako padaju. Konzoli cijena isto pada, ali do neke krajnje granice. A za PS3 Predviđam da je to 500€. E sad, problem je u tome što ti konzolu ne možeš nadograditi, i kada igre dosegnu grafički peak, moći će prikazivati samo takvu grafiku i točka. Evo ti primjer: Oblivion.


Iz igre je maknuto 25% sjena samo zato jer ih Xbox nije mogao upogoniti.


Dvije godine kažeš? Na ljeto izlaze novi AMDovi procesori, ATI u 68nm tehnologji (po smiješno niskim cijenama btw), DDR3 kuca na vrata... PC ide dalje.

A PS3? Ne, on stoji. I stajati će još 4 ili 5 godina.




A ja za toliko vremena očekujem igru kojoj su minimum req. 3.5 gHz proc, 2 GB rama, video card with 1024mb, physics card and at least 20gb free space on hard drive.

daklem, crysis ne izlazi za konzole, oblivion su morali skresati po pitanju sjena, pitaj boga kako će ut 2k7 izgledati... Trebaš još toga?
Niti jedna konzola nema dovoljno RAMa. Ja imam 2GB i Oblivion mi je znao cuclati po 660 mb. A PS3 ima 512 MB ako se ne varam.

O konkurentnosti konzola ćemo moći pričati kada 3D igre postanu savršeno realne i više se neće moći ništa izumiti. Dakle, po ovom 2. pitanju, nikada.


Sony i Microsoft si to ne mogu dozvoltiti?
Dozvoliti što? Uvjek ima lude ekipe i techno freakova koji će neke stvari kupovati. Za konzolu 5k kuna? No way Hose. Za igru 450kn? Hvala lijepa, ja se držim svojih orginala za 350kn. Osim toga, reptili vole PC.

FEAR combat ti cucla inace 1.1GB bar meni

McPingvin_v2.0
31-03-2007, 09:13
kewl. baš me zanima što će onda biti sa igrama baziranima na unreal3 enginu. pogotvo na ps3-u xD

NITROS
31-03-2007, 09:15
Ja znam, da sljedece sta ide na red je promjena socketa. Idem na Opterona, 4GB RAM i grafa ostaje ista. Jer se sve manje igram, a sve mi vise treba snaga i brzina radi obrade.

mravojed20
31-03-2007, 09:19
Ja sam sebe skršio s čim?objasni.

Jesi ti vidio kako izgleda prva generacija xbox igara a kako zadnja?

Nisam ni misli0 na konkurenciju s PCem nego na konkurenciju među sobom,grafički prikaz mora ići naprijed i kod xboxa i kod ps3,wii ne računam jer brije na mlađe igrače,inovativniji gemplej,sve one spike s gamepadom šta radiš i to.

Normalno da će komp sa pazi sadSDVE 8800 GTX u SLI moduSbit brze od PS3,s tim da će ti taj kompjuter koštati ohoho jer moraš još imat hladnjake,napajanje koji će to sve nahraniti a di je još ostatak konfe.samo grafičke dođu 9000-10 000,kakva je to usporedba molim te? Koliko ih znas da ima takvu konfu? 0.5?

Xbox 360 bez problema pokreće Unreal 3 engineom pogonjeni Gears of War, pazi nije vani ni godinu dana.

Si ti vidio na šta liči Killzone 2 za PS3? a to je tek prva generacija igara,a sa sigurnošću mogu reći da je prvi xbox bio ukorak s PCem duze od 2 godine jer je to činjenica.

Opet moram reći,PC na papiru zvuči moćno i sve to,on i je moćan,on se konstantno nadogađuje i evoluira ali konzole su neusporedivo više prilagođene da vrte igre,OPTIMIZACIJASčini čuda,a programeri koji rade igre za konzole istisnu iz njih svaki djelić snage. A potencijal ovih konzola nije ni priblizno iskorišten do kraja.

Ti pričaj šta zeliš,ali činjenice su ovakve kako sam rekao.

Covjece bozji. Xbox nije bio ukorak sa PC vise od 1 godinu !!!!!!!!!! Pa mozes ti meni govoriti o optimizaciji koliko hoces, ali jedna stvar je tu jasna. Konzola je za igru, i ima jednu namjenu, pc je SVE u jednome. A moze se specijalizirati samo za igre. Gledaj. Xbox 360 ima vec sada slabiju grafiku od 8800GTX jedne !!!! PS3 kolko god ti njega branio on nece moci parirati novim grafickim procesorima, a da ne govorim o samom CPU. Uskoro dolazi DDR3 na komp, sve u svemu PC ce opet ubijati konzole. Gledaj ja znam jednu vrstu igra koje konzole nikada nece moci pogoniti. FPS !!!!! eto. Konzole su tu spore i neprecizne do boli. Gle reci cu ti samo jedno. Ti usporedujes kruske i jabuke !!!!

PC je odlican za igre, jer kontroler od konzole nemoze zamjenit misa i tipkovnicu u vecini igra. PC ima puno vecu snagu od konzola. PC moze raditi i s drugim programima osim s igrama. PC ima jeftnije orginale.

Sve u svemu netko ce sigurno rade kupiti PC ako povremeno igra i treba mu i za ostale stvari. Netko tko hoce samo igrati PES ili tako nesto kupit ce konzolu i gotovo. Ove gluposti FPS na konzolama, to je toliko usporeno da boli. A da ne govorim o preciznosti. Tak da konzole su po meni za one koji samo igraju neke sportske igre i ne zanima ih nista drugo, vec samo zabava, za to PS3 je odlican. I kraj price.



Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.

??

u kojoj ti državi živiš?

igre kod nas koštaju 20 kuna, d'oh!
:rotfl:

1 Blu Ray disk kosta 130kn 25GB, pa si ti misli tko ce ti s gubitkom poslovati. Btw. tebe bi trebalo i malo banati jer ne postujes pravila.

1.dokazi mi da je bio ukorak jednu godinu.
2. što to znači "ima slabiju grafiku od 8800GTX"?pokreće iste igre koje pokreće ta kartica.
3. ono što sam podebljao..totalno offtopic,uopće ne pričamo o tome,to nema veze s ovom raspravom.
4.nisi mi dao nikakav argument. Dolazi ddr3 memorija,dolaze novi procesori,a programeri za igre na konzolama otkrivaju nove mogućnosti s vremenom,tako da i tu imaš jednu evoluciju,istina ograničenu,ali ja i nisam nigdje tvrdio da će sadašnje konzole imat istu grafiku ko PC za 5 godina nego do 2-3.

Prva generacija igara-Gears of War, Mass Effect,Oblivion,GRAW 2,Bioshock,Vegas..sve grafički vrhunske igre.

I ne,nemam PS3 ni xbox360,a kako stojim s novcem i necu ih imati,tako da ne biste mislili..ajme vidi ga konzolaš buuuhuuu.

Nightyx
31-03-2007, 09:26
Sony play station 3, 5000 kn, HD tv (ma nek je i 6000 kn) = 11000 + original igre ne nema još chipa

Otprilike nekih 13000 kn za neki pošteni ugođaj pri igranju, ali mislim da bi i takav komp bio dobra mrcina.

Alan Ford
31-03-2007, 09:38
cijena PS3 je preskupa,ali kad sam vidio recenziju na PCE forumu stvarno mi se čini super konzola,sa dosta širokim mogućnostima a ima i blu-ray čitač- a prije sam ga čak i pljuvao ali nije za pljuvanje

Uskoro će se ovaj forum zvat PS3 forum a ne PCplay forum s obzirom da se ova konzola može nositi sa kompom u svrhu igranja i to ravnopravno, a osobitost konzole je i bolja zabava igranjem simulacija a i FPS-ovi idu bez nekih većih problema

Iako je ovo forum za PC,vidim da se konzola nemože izbjegavat...a PS3 je uistinu najbolja konzola

NITROS
31-03-2007, 10:36
cijena PS3 je preskupa,ali kad sam vidio recenziju na PCE forumu stvarno mi se čini super konzola,sa dosta širokim mogućnostima a ima i blu-ray čitač- a prije sam ga čak i pljuvao ali nije za pljuvanje

Uskoro će se ovaj forum zvat PS3 forum a ne PCplay forum s obzirom da se ova konzola može nositi sa kompom u svrhu igranja i to ravnopravno, a osobitost konzole je i bolja zabava igranjem simulacija a i FPS-ovi idu bez nekih većih problema

Iako je ovo forum za PC,vidim da se konzola nemože izbjegavat...a PS3 je uistinu najbolja konzola

E daj molim te nemoj mi govoriti da FPS ide cist normalno. Ajde idemo ovako. Da ti dodes sa joystickom a sa misom igrati neku igru na PS2 dam se kladiti da bi te ownao. Jer je sa misem puno lakse naciljati. Simulacije nogometa, kosarke i opcenito sportske simulacije su bolje. Auti su na kompu bolji. Sve u svemu neznam zast svi branite konzole.

Aerial
31-03-2007, 10:38
E daj molim te nemoj mi govoriti da FPS ide cist normalno. Ajde idemo ovako. Da ti dodes sa joystickom a sa misom igrati neku igru na PS2 dam se kladiti da bi te ownao. Jer je sa misem puno lakse naciljati.

Zar PS3 nema "add-on" tastaturu i miša?...

NITROS
31-03-2007, 10:42
E daj molim te nemoj mi govoriti da FPS ide cist normalno. Ajde idemo ovako. Da ti dodes sa joystickom a sa misom igrati neku igru na PS2 dam se kladiti da bi te ownao. Jer je sa misem puno lakse naciljati.

Zar PS3 nema "uadd-on" tastaturu i miša?...

Pa ima, al to onda vise nije PS3. Konzole su pocele previse ulaziti u svijet racunala, gdje nece moci nista jer se PC previse brzo razvija. Uskoro mozda i Media Center racunala preuzmu i to malo sto imaju konzole, jer lijepo stavis mrcinu od kompa ispod tv u fancy kucistu stavis joysticke i imas PS3 samo par puta vise mogucnosti i puno vecu snagu.

Pa rekao sam ti sad tu gore. Da igramo sad ti i ja, ja sa misom i tastaturom ti sa joystickom ownal bi te, jer je lakse igrati sa misom i tastaturom. govorim fkors da se to spoji na PS2

IgGy
31-03-2007, 10:48
/cut
Kewl, vidim, svi su u elementu... čak su vam i fotke u widescreen formatu :D Baš bih volio malo taj Motorstorm zaigrati, nisam odavno igrao dobru igru takve tematike. Jeste probali kakav shooter igrati? Može se na WASD + pacov? (kao što je neko već pitao)

Jesmo, probali smo onaj resistance fall of man na kojeg Secen svrsava, no ja osobno ne vidim u cem je point :)

Tipkovnicom nazalost ne mozes upravljat u tom FPS-u, no navodno ces moc u Unreal Tournament 3.

Anyway, ja sam grafickim izgledom igara bio uzasno razocaran; ocekivao sam mnogo vise od stroja s osmerojezgrenim procesorom i nvidijinim RSX cipom... dok nismo pokrenuli Gran Turismo HD. Igra vozi u full HD (1080p) za razliku od svih ostalih igara, i ukratko receno, izgleda fakin anbilivibl. I da, bolje od svih utrka koje trenutno mozete nac na PC-ju.
Da ima podrzan AntiAliasing, mnogi bi se zabunili i igru zamijenili s televizijskim prijenosom utrke.

Sto se tice buduceg potencijala konzole, RSX je baziran na OpenGL-u, sto znaci da, kao ni Xbox 360 (koji je navodno baziran na DX 9.0L) ne podrzava DX10, i u tom sam smislu prilicno uvjeren da nakon Crysisa sigurno nece izici konzolni naslov koji bi ga graficki uspio nadmasiti.

Moze sustav imat CPU od 75 jezgri, ali RAM je uzasno bitan faktor, i upravo on najvise koci obje konzole.

Necu se sad previse izlajat da ne bi ispalo kako nemamo sta stavit u recenziju...

Iggy sad ceka novi MGS, Mortal Kombat i PES 7 :P

McPingvin_v2.0
31-03-2007, 11:04
recenzija?

o isuse.
NE U SVIBANJSKI BROJ, NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

mravojed20
31-03-2007, 11:11
Da PC igrači bolje upoznaju neprijatelja,neš u tom smislu..

evo vam kako izgleda gran turismo na ps3, drugi dio filmića je pravi ingame.

VbX_Y3PYMTI

McPingvin_v2.0
31-03-2007, 11:18
ma ok, ALI NE U SVIBANJSKOM BROJU!!!!!!11

NITROS
31-03-2007, 11:23
Da PC igrači bolje upoznaju neprijatelja,neš u tom smislu..

evo vam kako izgleda gran turismo na ps3, drugi dio filmića je pravi ingame.

VbX_Y3PYMTI

Kad vec idemo na filmice evo ti jednog

axRN7ITzOwo

mravojed20
31-03-2007, 11:27
Vidio već sto puta. I? Zbunio si se malo,ja ne tvrdim da PC ne moze povući,nego da konzola moze.

D.E.M.O.
31-03-2007, 11:28
Da PC igrači bolje upoznaju neprijatelja,neš u tom smislu..

evo vam kako izgleda gran turismo na ps3, drugi dio filmića je pravi ingame.

VbX_Y3PYMTI

Kad vec idemo na filmice evo ti jednog

axRN7ITzOwo

ta igra je napravljena na pcu :|

Helena
31-03-2007, 11:34
Sve je to super, lijepo, divno, krasno, ali ostajem pri PC-u. Čak i nakon što sam jučer čula od starog da će mi kupit PS3 nakon šta završi školska godina. :o Rekla sam mu da mi to ne treba.

McPingvin_v2.0
31-03-2007, 11:37
da mi to stari kaže (a znam da neće) rekao bi mu "daj mi rađi tih 5k kuna, postoji puno bolji način da se to potroši."

ane, nebi si uopće kupio glazbenu opremu+ počastio frendove.
kakav ps3, pff.

Sova
31-03-2007, 11:37
Svi PC-ovci pustite ovaj topic nek si konzolasi misle sta hocu ali mi znamo svoje.A smijat cem se na kraju kad ce izac Crysis a oni ga na tom konzolaskom s..nju nece moci igrati. :D

Maloki
31-03-2007, 11:40
ajd ti konzolas napusti svoj pc onda

Helena
31-03-2007, 11:41
da mi to stari kaže (a znam da neće) rekao bi mu "daj mi rađi tih 5k kuna, postoji puno bolji način da se to potroši."

ane, nebi si uopće kupio glazbenu opremu+ počastio frendove.
kakav ps3, pff.

Baš to. On meni dođe: samo nek ocjene budu ok, a znam da će bit, i dobiš PS3. A ja ono: ma ne treba mi to. A on mene pita jesam normalna. Reko jesam. Fakat, nemam ništa protiv konzola, imam doma PS2, sestra ga dobila za rođendan i ona više visi na tome. Onako, zaigram ponekad nešto, ali jednostavno preferiram više PC. Odmalena sam na njemu igrala sve igre, pa možda i zato.

M4mut
31-03-2007, 11:50
onda nek ti kupi 8800gtx :)

Helena
31-03-2007, 11:53
Ma gle, imam doma komp koji je još uvijek dovoljno dobar da pokrećem novije igre na visokim postavkama. I šta će mi više? Radije ću čekat još godinu dana pa nabrijat ovaj komp još malo. Dvojezgreni Athlon pod obavezno, fkors. :P Kužiš, moj stari je lud. Troši lovu bezveze. Onak, nije da to ne iskoristim ponekad, al ono, nije normalan više puta. :o A mogli bi mi natrag na temu, jel da?

M4mut
31-03-2007, 11:55
lova je da se troši

aj sad topic ^ˇ

McPingvin_v2.0
31-03-2007, 11:57
Kužiš, moj stari je lud. Troši lovu bezveze. Onak, nije da to ne iskoristim ponekad, al ono, nije normalan više puta. :o
oh da, kao i moj.
ono, opet smo u fazi nabavka novog kompa... samo se cekaju athlonovi procovi koji izlaze na ljeto itd.

kozola doma? možda bi uzeo ps2. ako ekipa navrati pa nabacit pes ili fifu street.
ali ps3... nema šanse.

W1k1n6
31-03-2007, 12:23
Ne znam kako vi, ali ja sam oduvijek imao neku konzolu uz PC, pa će vjerojatno tako biti i dalje. Gaming je gaming, nema tu bolje-lošije platforme, da imam mogućnosti, uz PC bih se igrao na svim konzolama koje postoje na tržištu, jer na svakoj ima krasnih naslova koji neće nikada doći na PC, ili će doći s godinom dvije odgode. Naravno, vrijedi i obrnuto. Stoga nas od pravog multigaminga dijeli samo izvjesna svota love koju treba istočiti, a ne DX10 grafika. Dakle, pitanje koje si trebamo postaviti nije da li trebamo izabrati između PC-a ili konzole, već koju konzolu izabrati uz PC. Za sada moj glas definitivno dobiva PS3.

Nightyx
31-03-2007, 12:28
Igrao sam sada PS3, grafika je dobra čak štoviše odlična, ali ništa što do sada nismo mogli vidjeti i vrijeme kupi svoje u svakom slučaju osim na PC-u kojeg nikada neće nadmašiti niti jedna konzola jer on je gospodar vremena u kojem živimo i naravno otac svih konzola 8)

Tuco [o]_[O]
31-03-2007, 13:13
Ma ja ću pričekati još koju godinu pa možda i kupim PS3.
Nije mi toliko do grafike, neka je solidna i meni je to dovoljno, zatim internet, ako mi zatreba uvijek ću poći na kompjuter, na konzoli cu ga koristiti samo za online igranje. Najviše mi je važna zabava, pozoveš prijatelje malo fuzbala, kečera... Dati 5000 kn za konzolu ne namjeravam(bacati toliki novac na zabavu...) nego ću pričekati 1-2 godine dok se ne snizi cijena. Kompjuter stalno dobiva nove grafičke, procesore i ostalo te ako nemaš dovoljno jak kom. ne možeš igrati najnovije igre dok za ps3 ili bilo koju drugu konzolu ti mogu sve igre raditi bez štopanja.

W3DR4N
31-03-2007, 13:14
Da PC igrači bolje upoznaju neprijatelja,neš u tom smislu..

evo vam kako izgleda gran turismo na ps3, drugi dio filmića je pravi ingame.

VbX_Y3PYMTI

To je besplatni gt hd concept i najveća odlika mu je hd grafika. Najgore je to što igra nema uključenu podršku za FF efekte. Svojevrsna je priprema za GT5.

Kad dođe GT5, grafika će biti još bolja, sadržaja će biti više nego u bilo kojem GTu dosad (bolje rečeno u svakoj autosimulaciji dosad), a volani će reagirati savršeno.
Još nije sigurno hoće li G25 biti službeni GT5 volan, ili će Logitech izbaciti novi zajedno s igrom. Koji god bio, volan će se ovisno o automobilu automatski kalibrirati i reagirati savršeno.

Ali Gran Turismo... samo bi radi toga kupovao novu konzolu. Tako bi nekako moglo biti kad izađe i ako ispuni očekivanja.
.............klik - weky puko. Diže kredu na 36 mjeseci i kupuje PS3 + 1080p HDTV + GT5 + G25 + playseat.
Još ako srede dobar online play s ladderima. Jao.... strah me.



Kad vec idemo na filmice evo ti jednog

axRN7ITzOwo

Alan Wake izlazi na xboxu.

IgGy
31-03-2007, 13:36
Ako cemo o grafici, Alan Wake doista izlazi i na Xboxu, no igra ce biti tehnoloski demonstrator Intelovih quad-core procesora, odnosno nvidijinog/atijevog DX10 hardvera. Stoga ukoliko zelite najbolji eye-candy, stick with PC.

Samo da rijesimo onaj stereotip "you need teh $4000 PC for high-profile titles!!!11oneoneone"... trebamo li napomenuti kako AMD uskoro ponovno rusi cijene AM2 dual-core procesora, te kako nVidia nakon R600 launcha izbacuje financijski vrlo isplative mainstream DX10 graficke kartice?

Sto se PS3-ja tice, bit ce to vrlo dobar stroj, a GT HD je cisti dokaz. Launch igre (prema mom misljenju) izgledaju prilicno prosjecno, no s vremenom zasigurno mozemo ocekivati jako, jako dobre naslove.

Om3G@
31-03-2007, 14:20
Ako cemo o grafici, Alan Wake doista izlazi i na Xboxu, no igra ce biti tehnoloski demonstrator Intelovih quad-core procesora, odnosno nvidijinog/atijevog DX10 hardvera. Stoga ukoliko zelite najbolji eye-candy, stick with PC.

Samo da rijesimo onaj stereotip "you need teh $4000 PC for high-profile titles!!!11oneoneone"... trebamo li napomenuti kako AMD uskoro ponovno rusi cijene AM2 dual-core procesora, te kako nVidia nakon R600 launcha izbacuje financijski vrlo isplative mainstream DX10 graficke kartice?

Sto se PS3-ja tice, bit ce to vrlo dobar stroj, a GT HD je cisti dokaz. Launch igre (prema mom misljenju) izgledaju prilicno prosjecno, no s vremenom zasigurno mozemo ocekivati jako, jako dobre naslove.

I ja mislim isto. Ja sam gledao GT HD, i meni se grafika ne svidja nimalo. One sjene su totlano u yayima, mnogo toga je jos staticno. Istina da je to priprema za GT5, ali ovaj mi se ne svidja nimalo.

BTW, ja sam i dalje za igranje na PC-u. Ionako ne volim Final Fantasyje i te naslove, kad ce jednog dana doci KotOR, a imamo i Oblivion te hrpu raznih naslova. Silent Hill svakako dolazi za PC, kao i PES... Glupo mi je sto je PS3 svojim hitovima vise orijentiran na japanski stih nego na globalni i opcenito PS3 smatram nezrelim, ne po pitanju hardvera, vec po namjeni. A pucacine da ne spominjemo i jos to da oni nikad nece imati WoW, kao niti jednu Blizzardovu igru koja ce izaci u narednim godinama. Po meni XB360 ima najbolje zacrtane ciljeve, dok PS3 jos ceka svoj red. PC je uvijek u toku.

ROCCO_GRANDE
31-03-2007, 14:25
Nemam ništa takvo u planu, ali da kupujem konzolu kupio bih Nintendo Wii, i to prvenstveno zbog inovativnog kontrolera budući da predstavja jedan sasvim novi pristup igranju, a kontrolaa preko gamepada me rijetko oduševljava. Naravno, ako u međuvremenu izađe takav kontroler i igre koje ga dobro iskorištavaju i za PC, preispitao bih tu odluku. U svakom slučaju, više me privlači Xbox 360 no PS3.

W3DR4N
31-03-2007, 14:55
Ne znam. Sve je to okej s wiiem kao inovativnom konzolom, ali mislim da bi ti takva kontrola dosadila nakon dva tjedna. Dođeš umoran s posla i želiš se opustiti uz igru, kad ono moraš mahati pred televizorom.

Šta se tiče konzoli, draži mi je xbox radi sljedećih stvari:
-puno bolji kontroler (veći, teži, ergonomičniji, moderniji)
-bolji izbor dostupnih i najavljenih ekskluziva
-blue ray će još neko vrijeme biti potpuno zapostavljen standard, barem u hrvatskoj (cijena filmova je previsoka za videoteke, a i distribiteri se ne trgaju za nabavom i prevođenjem), na kraju, sony ne želi njavu na blue rayu, a ona donose milijarde
-xbox live

Šta se tiče gran turisma, xbox ga nema, a project gotham i nije nešto, tako da su sva očekivanja uperena u forzu 2, koja iako izgleda lošije čak i od gt concepta, može itekako iznenaditi.

King tiger
31-03-2007, 14:58
Taj kont. za wii , to oni da im ne mogu prigovarat kako jadna đeca nemaju dovoljno tjelovjezbe :D

The Boz
31-03-2007, 15:04
Šta se tiče konzoli, draži mi je xbox radi sljedećih stvari:
-puno bolji kontroler (veći, teži, ergonomičniji, moderniji)
-bolji izbor dostupnih i najavljenih ekskluziva
-blue ray će još neko vrijeme biti potpuno zapostavljen standard, barem u hrvatskoj (cijena filmova je previsoka za videoteke, a i distribiteri se ne trgaju za nabavom i prevođenjem), na kraju, sony ne želi njavu na blue rayu, a ona donose milijarde
-xbox live

Wii se može kontrolirati sa samo zglobovima, uopće nije potrebno ruku micat.
I da, oko njave, ne samo da donosi milijarde, nego je do sada neprikosnoveni pionir u području multimedialne zabave(DVD, DivX, XviD, .avi, sve je to popularno zahvaljujući njava industriji).

Om3G@
31-03-2007, 16:37
Ne znam. Sve je to okej s wiiem kao inovativnom konzolom, ali mislim da bi ti takva kontrola dosadila nakon dva tjedna. Dođeš umoran s posla i želiš se opustiti uz igru, kad ono moraš mahati pred televizorom.

Šta se tiče konzoli, draži mi je xbox radi sljedećih stvari:
-puno bolji kontroler (veći, teži, ergonomičniji, moderniji)
-bolji izbor dostupnih i najavljenih ekskluziva
-blue ray će još neko vrijeme biti potpuno zapostavljen standard, barem u hrvatskoj (cijena filmova je previsoka za videoteke, a i distribiteri se ne trgaju za nabavom i prevođenjem), na kraju, sony ne želi njavu na blue rayu, a ona donose milijarde
-xbox live

Šta se tiče gran turisma, xbox ga nema, a project gotham i nije nešto, tako da su sva očekivanja uperena u forzu 2, koja iako izgleda lošije čak i od gt concepta, može itekako iznenaditi.

Otprilike imamo iste razloge. A zamislite da jos imate XB360 i Win Vistu pa mozete tim kontrolerom na obje platforme!

Aerial
31-03-2007, 17:20
Kad vec idemo na filmice evo ti jednog

axRN7ITzOwo

E, brate, jesu ga za'ebali - priroda i okolina izgledaju fotorealistično, a Alan trči ko' Super Mario :rotfl: mogli su koju stotinu dolara baciti na motion capture :)

mravojed20
31-03-2007, 17:23
to sam i ja rekao prvi put kad sam to vidio,stvarno su se trebali malo više potruditi oko pokreta. trči ko retard.

Empe Tri
31-03-2007, 21:56
Mislim da nemate pametnija posla :D Nemate ŠĐČĆŽ na PS3? Shame... Najbliže što sam ja bio jednom PS3 je cca 1 metar, a sumnjam da ću prilaziti išta bliže u skorijoj budućnosti.

mi tu :D

ja si kupujem uskoro nitendo wii koji je 10x bolji i zabavniji za igranje od PSTrojke :yuck: i uz to je 3x jeftiniji od PSTrojke i da jos ne nabrajam jednostavno pogledajte ovaj kratki filmich :D

vi odlucite :D
PSTrojka vs. Nitendo Wii
fuAHcGVr8qI

NITROS
31-03-2007, 22:04
Gledajte nisam ja protiv konzola. I sam imam PSP i Nintendo DS, i planiram kupi ps3 kad bude jeftiniji. Ali me zivcira kada mi netko tvrdi da je 2 godine PS2 bio bok uz bok PC kaj se tice grafike. To je notorna glupost.

Ja sam za konzole, al konzole godinu uz godinu sve vise postaju blize kompovima sto mi se ne svida.

GODSKILLER
31-03-2007, 22:16
imam kuči x-box prvi kojeg jednostavno ne igram jer mi je počelo iči na živce previše lagano ciljanje u FPS-ovima...tako da na jesen kupujem komp.Može svatko reči što god hoče ali istina je:prije su konzole bile isplativije..kupiš,utikaš,platiš igru 20 kn i igraš,ali sad hebiga glupo je platiti igru 450-500kn a igrati na crt-u,znači triba kupiti hdtv i to prve hd reze 1366*768,zajeb jer za par godina če pravi hd 1920*1080 biti dostupan za iste novce ka sad 1366*768.Zašto moram oblivion platiti 500kn kad ista igra za pc dođe 300 i manje ku

Uzeja bi ja odma playstation 3 kad bi na njega moga utikati pržu,instalirati :pray: DVD SHRINK :pray: ....................................

NITROS
31-03-2007, 23:08
imam kuči x-box prvi kojeg jednostavno ne igram jer mi je počelo iči na živce previše lagano ciljanje u FPS-ovima...tako da na jesen kupujem komp.Može svatko reči što god hoče ali istina je:prije su konzole bile isplativije..kupiš,utikaš,platiš igru 20 kn i igraš,ali sad hebiga glupo je platiti igru 450-500kn a igrati na crt-u,znači triba kupiti hdtv i to prve hd reze 1366*768,zajeb jer za par godina če pravi hd 1920*1080 biti dostupan za iste novce ka sad 1366*768.Zašto moram oblivion platiti 500kn kad ista igra za pc dođe 300 i manje ku

Uzeja bi ja odma playstation 3 kad bi na njega moga utikati pržu,instalirati :pray: DVD SHRINK :pray: ....................................

Ajd se nauci prvo pravilno pisati, pa se onda vrati i pricaj

Ps1ho
31-03-2007, 23:53
a zake sve nove morate konstantno flejmati, pa daj pustite ih

Om3G@
01-04-2007, 03:34
imam kuči x-box prvi kojeg jednostavno ne igram jer mi je počelo iči na živce previše lagano ciljanje u FPS-ovima...tako da na jesen kupujem komp.Može svatko reči što god hoče ali istina je:prije su konzole bile isplativije..kupiš,utikaš,platiš igru 20 kn i igraš,ali sad hebiga glupo je platiti igru 450-500kn a igrati na crt-u,znači triba kupiti hdtv i to prve hd reze 1366*768,zajeb jer za par godina če pravi hd 1920*1080 biti dostupan za iste novce ka sad 1366*768.Zašto moram oblivion platiti 500kn kad ista igra za pc dođe 300 i manje ku

Uzeja bi ja odma playstation 3 kad bi na njega moga utikati pržu,instalirati :pray: DVD SHRINK :pray: ....................................

Ajd se nauci prvo pravilno pisati, pa se onda vrati i pricaj

E kak mrzim kad netko ne zna gramatiku!

hacker
01-04-2007, 11:39
PS3 nikada, ali nikada nece biti rame uz rame kompu... mozda oni to sve razvijaju, ali razvija se i PC industrija... i uvijek ce biti naprednija od PS3. Ovo je jedan neuspjeli pokusaj pretvaranja igrace konzole u PC... a PS treba i ostati igraca konzola

dugi
01-04-2007, 11:56
Mozda ce se vlasnici PS 3 konzole uvrjediti ali po meni na toj konzoli samo dve igre zasluzuju respekt jer nisu najavljene za pc:MGS i GT.To su i jedine dve igre koje ce prodati najveci broj konzola i prevaga kod onih koji se dvoume izmedju x360 i ps3.Kada bi ove igre izasle nekim cudom na x360 ps3 bi postao treca konzola.

Aerial
01-04-2007, 13:30
Mozda ce se vlasnici PS 3 konzole uvrjediti ali po meni na toj konzoli samo dve igre zasluzuju respekt jer nisu najavljene za pc:MGS i GT.

A Finaru Fantaji ? :(

Lord Jambrek
01-04-2007, 13:36
Mozda ce se vlasnici PS 3 konzole uvrjediti ali po meni na toj konzoli samo dve igre zasluzuju respekt jer nisu najavljene za pc:MGS i GT.

A Finaru Fantaji ? :(

Pitaj boga kakav će biti dalji Final Fantasy? U XII su čak otpustili Nobuo Uematsu-a i neki drugi kreten je radil mjuzu. Nekak mi poslije 10-ke nije izašao dobar FF, onaj X-2 nije ni FF, to je katastrofa i sramota za serijal.

Aerial
01-04-2007, 13:56
Nisam igrao XII, ali nakupio se dobrih kritika...

list of games for which Nobuo Uematsu has composed music
...
# Final Fantasy XII (2006) - With Hitoshi Sakimoto
# Final Fantasy XIII (TBD) — With Masashi Hamauzu

čini se da ga ipak nisu otpustili :)

mravojed20
01-04-2007, 14:03
Gledajte nisam ja protiv konzola. I sam imam PSP i Nintendo DS, i planiram kupi ps3 kad bude jeftiniji. Ali me zivcira kada mi netko tvrdi da je 2 godine PS2 bio bok uz bok PC kaj se tice grafike. To je notorna glupost.

Ja sam za konzole, al konzole godinu uz godinu sve vise postaju blize kompovima sto mi se ne svida.

Nema tebe tu šta zivcirati,nemaš NIKAKVE argumente,ideš stalno u off topic u većini postova gdje si se prepirao samnom i to si koristio kao neke argumente, ja nisam ni rekao ništa za PS2 nego za prvi xbox i ove sadašnje konzole,omjer snaga je puno drukčiji nego prije,čitaj tekst na koji odgovaraš.

Lord Jambrek
01-04-2007, 14:30
Nisam igrao XII, ali nakupio se dobrih kritika...

list of games for which Nobuo Uematsu has composed music
...
# Final Fantasy XII (2006) - With Hitoshi Sakimoto
# Final Fantasy XIII (TBD) — With Masashi Hamauzu

čini se da ga ipak nisu otpustili :)

Onda sam krivo pročitao/čuo, no nema veze, XII je solidna igra, ali je nekak postala pederkasta.


X-2 ak nisi igrao, ni nemoj, ne zaslužuje ime Final Fantasy, borba je u real time-u, ne stigneš spell bacit, a ovaj te već šest puta napadne. Užas, čak su i napravili da možeš Yunu, Rikku i Paine odjevat u razne odjeće, a one su jedina 3 lika s kojima prolaziš igru, nema drugih.

Ja sam X-2 igrao sam zbog priče i zbog tog kaj se nastavlja na fenomenalnu 10-ku.

Aerial
01-04-2007, 15:24
Nisam igrao ni jedan FF na PS, zato i mislim o kupnji PS 3, kužiš... :)

jedino sam igrao 6, 7 i 8 na kompu.

Tako da, ako bi kupovao PS 3, onda bi to napravio samo zbog FF, MGS, Tekkena, Devil May Cry i sličnih stvari...

Lord Jambrek
01-04-2007, 15:27
Nisam igrao ni jedan FF na PS, zato i mislim o kupnji PS 3, kužiš... :)

jedino sam igrao 6, 7 i 8 na kompu.

Tako da, ako bi kupovao PS 3, onda bi to napravio samo zbog FF, MGS, Tekkena, Devil May Cry i sličnih stvari...

Onda nisi ni puno fulao, ja sam igrao sve FF igre osim FF XI, jer je to online igra za PC.

05-04-2007, 21:48
Nisam igrao XII, ali nakupio se dobrih kritika...

list of games for which Nobuo Uematsu has composed music
...
# Final Fantasy XII (2006) - With Hitoshi Sakimoto
# Final Fantasy XIII (TBD) — With Masashi Hamauzu

čini se da ga ipak nisu otpustili :)

cudno... evo ja dosad nisam u ff 12 cuo ni jednu skladbu koja uopce slici na nobuoeve skladbe jedino na pocetku editirana verzija prelude.
i da ja cu kupiti ps3 kad pojeftini samo zbog MGS i FFa

str33t6l0w
05-04-2007, 23:16
jebo konzole kad imamo pc....

M@T3J
05-04-2007, 23:20
jebo konzole kad imamo pc....

:pray:

W1k1n6
05-04-2007, 23:30
Inače, mislim kako je PS3 odlična stvar koja se dogodila i za PC. Nadam se kako će osim DX10 grafike, proizvođači hardvera i igara misliti malo i na optimiziranje igara za računala koja nisu ninjutsu klase. Zatim bi se trebali pobrinuti da hdmi postane standard za sve grafičke kartice, kako bi i pisijaši mogli uživati na +100 inča ekrana, onda bi trebali početi uvoditi BR diskove i BR pržilice po defaultu, a nebi na odmet bio i jedan pojednostavljeni Windows operativni sistem koji se neće rušiti i zahtjevati stalne zakrpe. Naravno, takve bi trebale biti i same igre, a nadogradnja računala bi se trebala drastično smanjiti, kroz samo optimiziranje softvera. Ako PC industrija ne krene u tom smjeru, možda ćete i vas nekoliko koji se izrugujete konzolama, kroz par godina vaše strojeve izbaciti pred kuću za odvoz krupnog otpada. Nadam se da su toga svjesni svi, od gospode u Intelu, AMD-u, nVidiji, Microsoftu, pa sve do glavonja u velikim izdavačkim kućama igara.

McPingvin_v2.0
06-04-2007, 01:07
a nebi na odmet bio i jedan pojednostavljeni Windows operativni sistem koji se neće rušiti i zahtjevati stalne zakrpe
jebote al ga ti znaš zabrazdit...

Burek_fr0m_SPACE
06-04-2007, 01:53
Inače, mislim kako je PS3 odlična stvar koja se dogodila i za PC. Nadam se kako će osim DX10 grafike, proizvođači hardvera i igara misliti malo i na optimiziranje igara za računala koja nisu ninjutsu klase. Zatim bi se trebali pobrinuti da hdmi postane standard za sve grafičke kartice, kako bi i pisijaši mogli uživati na +100 inča ekrana, onda bi trebali početi uvoditi BR diskove i BR pržilice po defaultu, a nebi na odmet bio i jedan pojednostavljeni Windows operativni sistem koji se neće rušiti i zahtjevati stalne zakrpe. Naravno, takve bi trebale biti i same igre, a nadogradnja računala bi se trebala drastično smanjiti, kroz samo optimiziranje softvera. Ako PC industrija ne krene u tom smjeru, možda ćete i vas nekoliko koji se izrugujete konzolama, kroz par godina vaše strojeve izbaciti pred kuću za odvoz krupnog otpada. Nadam se da su toga svjesni svi, od gospode u Intelu, AMD-u, nVidiji, Microsoftu, pa sve do glavonja u velikim izdavačkim kućama igara.
Sve u svemu, W1k1n6, ti bi napravio konzolu od PC-a... pa gdje bi onda bio gušt formatiranja HDD i svježe instalacije Windoza? Pa nema ljepšeg od toga...

Lord Jambrek
06-04-2007, 09:23
Inače, mislim kako je PS3 odlična stvar koja se dogodila i za PC. Nadam se kako će osim DX10 grafike, proizvođači hardvera i igara misliti malo i na optimiziranje igara za računala koja nisu ninjutsu klase. Zatim bi se trebali pobrinuti da hdmi postane standard za sve grafičke kartice, kako bi i pisijaši mogli uživati na +100 inča ekrana, onda bi trebali početi uvoditi BR diskove i BR pržilice po defaultu, a nebi na odmet bio i jedan pojednostavljeni Windows operativni sistem koji se neće rušiti i zahtjevati stalne zakrpe. Naravno, takve bi trebale biti i same igre, a nadogradnja računala bi se trebala drastično smanjiti, kroz samo optimiziranje softvera. Ako PC industrija ne krene u tom smjeru, možda ćete i vas nekoliko koji se izrugujete konzolama, kroz par godina vaše strojeve izbaciti pred kuću za odvoz krupnog otpada. Nadam se da su toga svjesni svi, od gospode u Intelu, AMD-u, nVidiji, Microsoftu, pa sve do glavonja u velikim izdavačkim kućama igara.
Sve u svemu, W1k1n6, ti bi napravio konzolu od PC-a... pa gdje bi onda bio gušt formatiranja HDD i svježe instalacije Windoza? Pa nema ljepšeg od toga...


E birek, slažem se s tobom.

Btw. Wikinže, pročitaj moj veliki post par stranica iza.

IgGy
06-04-2007, 12:09
Ne brinite se, Sečen je malko zabrazdio u svijet konzola... BUT HE'LL BE BAK

McPingvin_v2.0
06-04-2007, 12:11
malo u vidu višesatnog igranja na poslu i doma?

W1k1n6
06-04-2007, 12:18
Sve u svemu, W1k1n6, ti bi napravio konzolu od PC-a... pa gdje bi onda bio gušt formatiranja HDD i svježe instalacije Windoza? Pa nema ljepšeg od toga...
Recite da bi se bunili kada bi vam rok strojeva bio "samo" duplo duži, a nadogradnja duplo rjeđa. Plakali biste od očaja kada bi se proizvođače igara malo stislo da novi efekt odbljeska suze u oku rješavaju pisanjem kodova a ne dodavanjem gigaherca i gigabajta? Izvršili samoubojstvo da vam novi operativni sustav bude stabilan, besplatan i da stane na USB stick? :wink:

BTW, ja nisam zabrazdio na konzole, već vi na PC industriju. Možda bi pomoglo da pročitate neki moj post s razumijevanjem pa ćete dobiti pet iz lektire :)

Lord Jambrek
06-04-2007, 12:25
Sve u svemu, W1k1n6, ti bi napravio konzolu od PC-a... pa gdje bi onda bio gušt formatiranja HDD i svježe instalacije Windoza? Pa nema ljepšeg od toga...
Recite da bi se bunili kada bi vam rok strojeva bio "samo" duplo duži, a nadogradnja duplo rjeđa. Plakali biste od očaja kada bi se proizvođače igara malo stislo da novi efekt odbljeska suze u oku rješavaju pisanjem kodova a ne dodavanjem gigaherca i gigabajta? Izvršili samoubojstvo da vam novi operativni sustav bude stabilan, besplatan i da stane na USB stick? :wink:

BTW, ja nisam zabrazdio na konzole, već vi na PC industriju. Možda bi pomoglo da pročitate neki moj post s razumijevanjem pa ćete dobiti pet iz lektire :)

Ma ko bi plako od očaja, čovječe, pa kaj ti imaš para da danas kupiš 8800GTX, a sutra da kupiš 1000000000GTXnakvadrathipotenute.?

Ja bi bio sretan kad bi to stalo već jednom.

W1k1n6
06-04-2007, 12:34
Naravno. Meni ne može nikakva konzola zamijeniti PC, ali bih želio da taj PC postane malo više "user friendly" :)

Helena
06-04-2007, 12:37
Wik, ja se slažem s tobom. Mogu sad dobit 5? :)

W3DR4N
06-04-2007, 12:41
Naravno. Meni ne može nikakva konzola zamijeniti PC, ali bih želio da taj PC postane malo više "user friendly" :)

Vista + Live?

Dvaput može.

McPingvin_v2.0
06-04-2007, 12:42
aha, moram se držati pravila foruma (http://img72.imageshack.us/my.php?image=dsc03258gj9.jpg)




da wik, u pravu si.

W1k1n6
06-04-2007, 13:01
Wik, ja se slažem s tobom. Mogu sad dobit 5? :)
Evo, u imenik, tebi i Pingvinu - mada još nije savladao osnove Photoshopa :)

McPingvin_v2.0
06-04-2007, 13:22
pingvin u svemu, pa i ps-u radi samo na temelju inspiracije. polako, doći će to s vremenom.

Burek_fr0m_SPACE
06-04-2007, 15:31
Ne volim ja to "user friendly", jer to "user friendly" obično nije "power-user friendly". Tj. tim uprošćavanjem i pojednostavljivanjem se često izbacuju ili sakrivaju neke sitnice kojima ja volim imati pristup. Navikao sam držati sve konce u rukama na PC-u i mrzio bih da imam neki PC kojime ću upravljati s 3 tipke na daljinskom gledajući na ekranu neke velike šarene dugmiće. Nije to PC.

str33t6l0w
06-04-2007, 15:35
Naravno. Meni ne može nikakva konzola zamijeniti PC, ali bih želio da taj PC postane malo više "user friendly" :)

eh da je tako... onda bi i ja volio konzole.. iako nista nemoze zamjenit pc.. barem zasad... i da je sistem igara jednak i na pc-u i na konzolama.. dakle ubacis i igraj... a ne ono dosadno instaliranje :?

Lord Jambrek
06-04-2007, 15:44
Ne volim ja to "user friendly", jer to "user friendly" obično nije "power-user friendly". Tj. tim uprošćavanjem i pojednostavljivanjem se često izbacuju ili sakrivaju neke sitnice kojima ja volim imati pristup. Navikao sam držati sve konce u rukama na PC-u i mrzio bih da imam neki PC kojime ću upravljati s 3 tipke na daljinskom gledajući na ekranu neke velike šarene dugmiće. Nije to PC.

E sa ovim se u potpunosti slažem, a ja nekak u zadnje vrijeme volim onaj veličanstveni moto

Zakaj bi jednostavno kad može komplicirano.


User friendly je za noobčine, debilno je, ja ne podnosim takve debilane.

Wikinže, zar ti želiš da nikad više ne vidiš BSOD? BSOD Owna.

Munjeni jarac
06-04-2007, 15:53
kul se chini :D

W1k1n6
06-04-2007, 20:53
[quote="Burek_fr0m_SPACE":zomb1qol]Ne volim ja to "user friendly", jer to "user friendly" obično nije "power-user friendly". Tj. tim uprošćavanjem i pojednostavljivanjem se često izbacuju ili sakrivaju neke sitnice kojima ja volim imati pristup. Navikao sam držati sve konce u rukama na PC-u i mrzio bih da imam neki PC kojime ću upravljati s 3 tipke na daljinskom gledajući na ekranu neke velike šarene dugmiće. Nije to PC.

E sa ovim se u potpunosti slažem, a ja nekak u zadnje vrijeme volim onaj veličanstveni moto

Zakaj bi jednostavno kad može komplicirano.


User friendly je za noobčine, debilno je, ja ne podnosim takve debilane.

Wikinže, zar ti želiš da nikad više ne vidiš BSOD? BSOD Owna.[/quote:zomb1qol]
Da, baš si pogodio, to mi je najdraži ekran :)

Burek, mislim da još iza Windowsa 3.11 više nitko ne drži konce u Windowsima, uključujući i one koji ih rade :)

Burek_fr0m_SPACE
06-04-2007, 22:27
Burek, mislim da još iza Windowsa 3.11 više nitko ne drži konce u Windowsima, uključujući i one koji ih rade :)
A dobro, text je pisan subjektivno... vjerovatno ih ne držim, ali se bar na trenutke tako osjećam :D Sa onim šarenim dugmićima se osjećam kao malo dijete koje besmisleno mlati zvečkom po drvenim rešetkama svog kreveca.

1van
01-05-2007, 17:28
Evo i ja pisem preko PS3. Kada bi znali koji gust bi bio za svakog dobrog spamera pisati postove na dijagonali od 107 cm, uh, uh :)
Do nedavno sam bio jako skeptican, ali sada moram reci da je ovo najbolja konzola koja je ikada hodala planetom. I da, istina je, ovo se slobodno moze okarakterizirati racunalom, necete pogrijesiti. Hard 60GB, net, visoka reza, USB, BR, podrska za misa i tipkovnicu... Ljudi pomalo me strah, pogotovo kad tek dodju prave 1080 igre.
Respect Kutaragi, Respect!

Edit: Ovo po defaultu ne spada u serijsku opremu za plejku, ali moram istaci. Najludja mi je stvar Logitechov joypad ChillStream. Odozdola ima ventilator koji vam puse u rucice dok se igrate, hladi i sprecava znojenje. Ako vam se i nesto drugo uznoji, mozete si ga spustiti u krilo :)

Ako je sve tako kao sto si reko, onda je to isto sto i kucise,tlevizor je moitor... :-x :twisted: :kill: Gadovi , mora da su shvatili da su popusili bitku sa PC-jem pa onda idu napraviti svoj :kill: :kill:

Mjutant
11-05-2007, 22:11
kul se chini :D

Tako je,ja ga imam i uopče nije loš(osim veličine i težine)

Skymaster
26-07-2007, 19:53
Šta su ljudi glupi kaj ne razumiju da nemaju svi komp od 14000 kn da pokrenu Crysis onak kak izgleda na trailerima i slikama ja imam 9550 graf tak da se mogu jeb.t ,kaj se tog tiče.

Hvalim Blizard kaj se trudi sa optimizacijom SC2.

Igre koje če izlazit za PS3 negdje za 4 godine će izgledat ko da su rađene na nekoj jačoj konzoli upravo radi iskorištavanja svakog dijela snage hardvera.
Sjećam se govorenja za Red Faction 2(2002) Primal (2003) Jak 2 (2004) MGS3 GT4(2004) kako je svaki od njih iskoristio 100% snage ps2 a vidimo da je to dalekio od istine GOW2 FF12(Bio je i FF13 u planu sa novim enginom koji bi iskoristio 100%hardver).
Lair pokazuje što se može u buduće oćekivati na PS3

http://www.gametrailers.com/player/21939.html
http://www.gametrailers.com/player/10798.html
http://www.gametrailers.com/player/18647.html


i KILLZONE


http://www.gametrailers.com/player/21504.htmlSHD vid
mBGMFLhbvvw


http://media.ps3.ign.com/media/748/7484 ... 97783.html (http://media.ps3.ign.com/media/748/748475/img_4697783.html)
http://media.ps3.ign.com/media/748/7484 ... 97784.html (http://media.ps3.ign.com/media/748/748475/img_4697784.html)
http://media.ps3.ign.com/media/748/7484 ... 97785.html (http://media.ps3.ign.com/media/748/748475/img_4697785.html)

djubrex
26-07-2007, 20:15
Ako ce pretvarat ps3 u kompjuter onda u cemu ce biti razlika?
agreed

Black Hawk Down
26-07-2007, 22:22
Ako ce pretvarat ps3 u kompjuter onda u cemu ce biti razlika?
agreed


ps3 će biti skupa verzija jeftinog PC-a

djubrex
26-07-2007, 22:25
ne jeftinog nego jeftinijeg

Skymaster
27-07-2007, 22:49
Ako ce pretvarat ps3 u kompjuter onda u cemu ce biti razlika?
agreed


ps3 će biti skupa verzija jeftinog PC-a


nekak mislim da na ps3-u surfanje i pisanje nije primarna stvar ,bar ja tak mislim , neznam za vas :roll:

ak već može se stavit linux Yellowdog 5.0 ond zašt ne

Fenrir
28-07-2007, 01:04
Da, onda stvarno ispada da izmšljaju toplu vodu. I Linux će se moći staviti, dakle, sad će doći do stupnja na kojem je PC već preko 10 godina, za to se stvarno isplati platiti 5K kuna...

Prince-Artas
28-07-2007, 01:09
Šta su ljudi glupi kaj ne razumiju da nemaju svi komp od 14000 kn da pokrenu Crysis onak kak izgleda na trailerima i slikama ja imam 9550 graf tak da se mogu jeb.t ,kaj se tog tiče.



kužiš ti čovječe da bez lcd ili plasma tva nema dobre grafike na PS3
nađi cjenik i izračunaj to sve na digitronu pa se vrati pisat malo gluplje postove

Skymaster
28-07-2007, 23:47
Šta su ljudi glupi kaj ne razumiju da nemaju svi komp od 14000 kn da pokrenu Crysis onak kak izgleda na trailerima i slikama ja imam 9550 graf tak da se mogu jeb.t ,kaj se tog tiče.



kužiš ti čovječe da bez lcd ili plasma tva nema dobre grafike na PS3
nađi cjenik i izračunaj to sve na digitronu pa se vrati pisat malo gluplje postove


Čuj "prince :? arture" ne mislim igrat PS3 na obićnom tv-u,a i bogami me neče koštat 14k.
Imaš li ti 14k za komp za Crysis "homeboy"
Zanima me kolko če ljudi MOŽDA moći pokrenut na medium u DX9 modu.
U svakom slućaju UT3 na ps3 igleda ko i na pc-u.
Idi i napravi trajnu si 8) ...i ne vraćaj se

Black Hawk Down
28-07-2007, 23:50
MOLIM DA NETKO USPOREDI GRAFIKU OBLIVIONA NA PS3 I PC
A ONDA MOLIM SKYMASTERA DA ZAŠUTI JER KONZLA JE KONZOLA,PC JE PC,a pc je bolji,stalno je o grafici,pa bože nisu igre samo grafika,kaj se nitko nije sjetio da ps igre same po kvalititeti su lošije


SHUT THE FUK UP AND GO TO YOUR BED

Skymaster
28-07-2007, 23:54
MOLIM DA NETKO USPOREDI GRAFIKU OBLIVIONA NA PS3 I PC
A ONDA MOLIM SKYMASTERA DA ZAŠUTI JER KONZLA JE KONZOLA,PC JE PC,a pc je bolji,stalno je o grafici,pa bože nisu igre samo grafika,kaj se nitko nije sjetio da ps igre same po kvalititeti su lošije


SHUT THE FUK UP AND GO TO YOUR BED

koju konfu imaš

Jopax
28-07-2007, 23:56
MOLIM DA NETKO USPOREDI GRAFIKU OBLIVIONA NA PS3 I PC
A ONDA MOLIM SKYMASTERA DA ZAŠUTI JER KONZLA JE KONZOLA,PC JE PC,a pc je bolji,stalno je o grafici,pa bože nisu igre samo grafika,kaj se nitko nije sjetio da ps igre same po kvalititeti su lošije


SHUT THE FUK UP AND GO TO YOUR BED

kao sto rece cijenjeni gospodin ako usporedimo gameplay igara na obe igrace platforme tada uvidjamo porast gamplaya u igara radjenih exkluzivno za PC za 300% u odnosu na igre za toliko hvaljenu a opet toliko losu konzolu proizvodjaca Sony. Nadalje te narodski zvane next-gen konzole imaju jako ogranicen pristup internetu te imaju jako ogranicenu multifunkcionalnost od PC-a i time dolazimo do zakljucka da su konzole narodski receno losi wannabe PC-evi. (zavrsava govor u ucenjackom i predavackom tonu)

Skymaster
29-07-2007, 00:08
MOLIM DA NETKO USPOREDI GRAFIKU OBLIVIONA NA PS3 I PC
A ONDA MOLIM SKYMASTERA DA ZAŠUTI JER KONZLA JE KONZOLA,PC JE PC,a pc je bolji,stalno je o grafici,pa bože nisu igre samo grafika,kaj se nitko nije sjetio da ps igre same po kvalititeti su lošije


SHUT THE FUK UP AND GO TO YOUR BED

kao sto rece cijenjeni gospodin ako usporedimo gameplay igara na obe igrace platforme tada uvidjamo porast gamplaya u igara radjenih exkluzivno za PC za 300%Su odnosu na igre za toliko hvaljenu a opet toliko losu konzolu proizvodjaca Sony. Nadalje te narodski zvane next-gen konzole imaju jako ogranicen pristup internetu te imaju jako ogranicenu multifunkcionalnost od PC-a i time dolazimo do zakljucka da su konzole narodski receno losi wannabe PC-evi. (zavrsava govor u ucenjackom i predavackom tonu)


Zašto je konzola proizvođaća sony loša ,aj objasni.
Što se tiće surfanja porn je dovoljan.

Čim netko spomene Konzolu i pc u istoj rećenici odma je rasturaj po konzoli lol jeste zajeba.i i tko veli da je konzola zamjena za pc što se tiće
multifunkcionalnosti.
Konzola je primarno igrača platforma i takva je oduvijek i zauvjek če bit.
Neznam o čem brijete , nitko nije govorio protiv pc uostalom na njem pišem ovaj post

Jopax
29-07-2007, 00:12
cek cek cek malo
zar nije sony tvrdio da ce ps3 biti poput Pc-a
i onda kazes da je ona trebala biti samo igraca platforma dok se sony razbcivao PC-ijastim osobinama ps3-ce

Skymaster
29-07-2007, 00:13
cek cek cek malo
zar nije sony tvrdio da ce ps3 biti poput Pc-a
i onda kazes da je ona trebala biti samo igraca platforma dok se sony razbcivao PC-ijastim osobinama ps3-ce


Marketing si ču za to :roll:

Jopax
29-07-2007, 00:15
cek cek cek malo
zar nije sony tvrdio da ce ps3 biti poput Pc-a
i onda kazes da je ona trebala biti samo igraca platforma dok se sony razbcivao PC-ijastim osobinama ps3-ce


Marketing si ču za to :roll:

to je onaj "seri seri dok se ne udusis u govnima marketing"

Skymaster
29-07-2007, 00:19
cek cek cek malo
zar nije sony tvrdio da ce ps3 biti poput Pc-a
i onda kazes da je ona trebala biti samo igraca platforma dok se sony razbcivao PC-ijastim osobinama ps3-ce


Marketing si ču za to :roll:

to je onaj "seri seri dok se ne udusis u govnima marketing"

je ,joža imaš praf al moš na ps3 det linux jelodog petnula,
jebaga vrag kaj ne razmeš da sony nemre sad reć odite na windows i tam surfajte pišite itd(i tak dalj)

Jopax
29-07-2007, 00:34
Pa ako ne mogu rec istinu da im konzola suxa big time nek onda
1. Ne glume politicare
2. Nek sute i jedu govna koja su posrali

Skymaster
29-07-2007, 00:39
Pa ako ne mogu rec istinu da im konzola suxa big time nek onda
1. Ne glume politicare
2. Nek sute i jedu govna koja su posrali

Joža nemoj se ti dečec nervirat oko PS3 kad ga ne ljubiš.
zakaj ti ps3 suck ,kam mečeš taj svoj čvarak u disc tray uzmi usisavać al ti je malo rupa preveć velika

princeNightmare
07-07-2008, 11:28
Pa ako ne mogu rec istinu da im konzola suxa big time nek onda
1. Ne glume politicare
2. Nek sute i jedu govna koja su posrali


Tvoj zatucani stav suxa big time. PS3 ima 3,2 Gzh-a. Vjerojatno više nego tvoj kompjuter zato šuti. Ako i imaš nedao bog neki hardwerski jači, on će ti za 2 godine bit slab dok ću ja na PS3 vrtiti igre i za 5 godina istog izgleda kao na PC-u. Nemamo o čemu pričati. Kao što kolega kaže, na PS3 možeš instalirati Linuxe.

Gravestone_bluz
08-07-2008, 21:27
Sto se mene tice pc je za managere,FPS,RTS i RPG-ove dok su konzole bolje za simulacije ,TPSove,tabačine i igre tipa crash bandicoot i slično. Osobno na PCu igram kompleksne igre za koje je potrebno vremena (total war igre najcesce, obozavam ih), dok na mom ps3u uvijek volim opalit malo uncharteda ili recimo GTA, ali sto se tice tezine igara mislim da je vise manje jednaka. Sto se tice PS3 ... ps3 je po mom misljenju najbolja konzola ove generacije iako je xbox jedno vrijeme bio bolji sony ga je vise manje sustigao sa dobrim ekskluzivama koje su dosle ili tek dolaze, sto se tice isplativosti ps3 je također bolji.

W1k1n6
09-07-2008, 11:14
Sto se mene tice pc je za managere,FPS,RTS i RPG-ove dok su konzole bolje za simulacije ,TPSove,tabačine i igre tipa crash bandicoot i slično. Osobno na PCu igram kompleksne igre za koje je potrebno vremena (total war igre najcesce, obozavam ih), dok na mom ps3u uvijek volim opalit malo uncharteda ili recimo GTA, ali sto se tice tezine igara mislim da je vise manje jednaka. Sto se tice PS3 ... ps3 je po mom misljenju najbolja konzola ove generacije iako je xbox jedno vrijeme bio bolji sony ga je vise manje sustigao sa dobrim ekskluzivama koje su dosle ili tek dolaze, sto se tice isplativosti ps3 je također bolji.
Što više pratim ove rasprave sve je očitija besmislica uspoređivanja bilo koje konzole s PC-om. Bilo kakve usporedbe tog tipa moguće su samo ako netko doista koristi PC isključivo kao igraću platformu, a to ne rade ni oni koji ovdje zastupaju tvrdi konzolaški stav, budući je očito kako i postove na forumu pišu na PC-u, inače ne bi imali hrvatske znakove na fontovima :)
Za ljude koji ostavljaju PC u firmi, ili ga zbog bilo kojeg razloga kod kuće uopće ne žele imati (a igrali bi se), preporučuju se konzole. Potpuno razumijem "pure" konzolaša koji ne želi niti pomisliti da bi mu instaliranje i pokretanje igara zahtjevalo više radnji od pritiska prsta i to je potpuno razumljivo. S druge strane mi koji smo pisijaši ili pak "multiplatformeri", želimo u sebe upijati puno širi svijet elektronskog entertainmenta zajedno s tehnologijom koja nam se nudi i interesi su nam daleko širi - gamerski, multimedijalni, edukacijski, komunikacijski, tehnološki... itd, a to PC nudi na daleko kvalitetniji način nego bilo koja konzola. Istina je, mi smo se doista oduševili nekim novim fićrsima konzola, recimo Internetom na PS3, no i taj Internet ima strahovitih ograničenja, jer su svi sadržaji rađeni za pluginove PC-a koji se razvijaju desetljećima, pa masu toga na konzolama nikada nećete imati osim ako ih doista ne pretvore u prava računala, no onda vam više pritisak prsta ne bi bio dovoljan za mirnu i udobnu "vožnju".

princeNightmare
09-07-2008, 12:51
Vikinže, tko kaže da se mi ne igramo na PC-u. Igramo se itekako. Ja imam pretplatu na PCPlay, a ne na gameplay koji je za konzole i kojeg ponekad kupim. Smeta mi takav glupi stav o konzolama(ovdje pojedinih ljudi) kojima je ipak prva namjena igranje, iako je sad s konzolama moguće 1000 čuda izvesti. Koliko bi vi voljeli igara s neke od konzola vidjeti na PC-u. Mogu svi pljuvati po konzolama, ali one polako preuzimaju gaming. Doći će doba kad ćemo konzolama upravljati mišem,tipkovnicom i joystickom. Moći ćemo birati. Već sad postoje naznake o tome.

W1k1n6
09-07-2008, 13:32
Kužim to, ja sam isto uvijek uz PC imao neku (neke) konzole zbog igara koje su bile ekskluzive ili su portane na PC jako kasno. No s druge strane, kada bi me netko pitao da moram birati ili-ili, alternative PC-u za mene nema. Uopće se ne zamaram što će biti u budućnosti, hoće li se konzole doista toliko približiti standardnim računalima. Možda se računala približe konzolama, postoje i takve opcije. Multimedijalni centar u kojem nakon stiskanja tipke ON možeš birati hoćeš li bootati stroj u PC ili u konzolu, garant to već odavno ima Microsoft na radnom stolu za neku verziju XPCboxa. Zanimljivije su mi puno rasprave Xbox vs PS3 vs Wii i slično, PC mi u ovim raspravama dođe kao lubenica među kruškama :)

Rang€r
09-07-2008, 21:52
Vikinže, tko kaže da se mi ne igramo na PC-u. Igramo se itekako. Ja imam pretplatu na PCPlay, a ne na gameplay koji je za konzole i kojeg ponekad kupim. Smeta mi takav glupi stav o konzolama(ovdje pojedinih ljudi) kojima je ipak prva namjena igranje, iako je sad s konzolama moguće 1000 čuda izvesti. Koliko bi vi voljeli igara s neke od konzola vidjeti na PC-u. Mogu svi pljuvati po konzolama, ali one polako preuzimaju gaming. Doći će doba kad ćemo konzolama upravljati mišem,tipkovnicom i joystickom. Moći ćemo birati. Već sad postoje naznake o tome.

po ovom šta si reko konzole će postat kompovi, gg

a osim toga, niko ti ne brani da imaš PS joystick na PCu i možeš igrat simulacije, TPSove, crash bandicote isto ko na PS...

dalje kažeš da si igrate na PCu, pa onda bi znao da crysisa, kojeg tu spominjete da treba 14k dat da izgleda ko na trailerima... a crysisa na konzolama uopče nema... šta misliš zaš? i nema uopče igre koja ima grafiku poput crysisa...

Luka
09-07-2008, 22:09
hmm.. ja bih više volio kad bi konzole i bile kompovi.. sve u jednom

xbox sam kupio samo zato da ne moram nadograđivati komp kako bih igrao neki noviji naslov

princeNightmare
10-07-2008, 00:05
po ovom šta si reko konzole će postat kompovi, gg

a osim toga, niko ti ne brani da imaš PS joystick na PCu i možeš igrat simulacije, TPSove, crash bandicote isto ko na PS...

dalje kažeš da si igrate na PCu, pa onda bi znao da crysisa, kojeg tu spominjete da treba 14k dat da izgleda ko na trailerima... a crysisa na konzolama uopče nema... šta misliš zaš? i nema uopče igre koja ima grafiku poput crysisa...

Pa postaju kao kompovi, ali sumnjam da će u neko dogledno vrijeme imati OS kao od računala. Znam da možeš joypad imati na PC-u, tko kaže da ga nemam?

A sad mi reci otkad je grafika najbitniji dio igre? Nabijem ja najljepšu grafiku na svijetu ako je igra očajna(ne mislim na Crysis u ovom slučaju)

Meni su najbitnije igre, a ja kao zagriženi fan Metal Gear Solid, Gran Turismo i Final Fantasy serijala ne mogu te igre igrati na PC-u. Većina sad umire za GTA IV (hint. pisma čitatelja, PCP n°111) dok je meni ta igra već dosadila. Pitanje je kad će doći na PC. To vam je realnost i naučite se nositi s time. Ima PC svojih dragulja, to nitko ne može osporiti, ali mene više privlače igre sa PS3-a.

A Crysis da dođe na konzole mislim da bi ti bio jako iznenađen(ugodno) izgledom igre pogotovo na Full HD televizoru.

T.N.T.
11-07-2008, 20:20
Može li mi netko ukratko opisati kako se spojiti na internet preko ps3, te koja mi je sve oprema potebna?
Hvala...

olio
11-07-2008, 22:58
Može li mi netko ukratko opisati kako se spojiti na internet preko ps3, te koja mi je sve oprema potebna?
Hvala...
ako imaš wireless internet onda samo odeš među opcije network i connect a ako nemaš onda samo kabel od interneta u ps3 staviš i connect

ako ide preko routera il modema i ako ti je postavljen password onda ćeš trebat upisat pass

T.N.T.
12-07-2008, 10:28
Ja imam samo onaj T-Comov modem (Siemens A-100, da znam, smeće je :( ), da li trebam kupiti i router?

olio
12-07-2008, 11:06
da treba router jer je taj modem shit

T.N.T.
12-07-2008, 16:41
Možeš li mi negdje iskopati neki povoljni router(links, ve-mil...)?

Obećajem da više neću gnjaviti :)

princeNightmare
13-07-2008, 19:09
Ako u PC-u imaš ethernet port, onda ti ne treba router. Zašto dati 400-500. Kuna. To prvo provjeri pa ćemo vidjeti dalje. Ako to imaš, nije problem namjestiti.

james
03-10-2008, 20:12
ja imam taj modem i ethernet ulaz od iza, moze li pomoc?

GeForce
03-10-2008, 23:15
nakraju će konzole završiti kao i mobiteli..moći će sve ali neće moći samo telefonirati kako treba i slati poruke.

T.N.T.
07-10-2008, 18:15
Hmmm...NE.

W1k1n6
08-10-2008, 21:39
Prvo pokušaj isključiti net-žicu (ethernet konektor) iz kompa i uštekaj u konzolu. Internet bi trebao odmah proraditi.
Ako misliš surfati preko PS3 onda si u nj obavezno spoji tipkovnicu i miša (oba USB fkors) jer ćeš s joypadom ispizditi :)

Lenkota
27-10-2008, 21:38
ne sine ne vidim lol :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cthulhu
27-10-2008, 21:53
o,jes,nazovi admina pcp foruma svojim sinom,o jes,jako pametno...

RA7R
12-11-2008, 21:00
tko sve ima ps3 ovdje?

Gravestone_bluz
14-11-2008, 22:52
puno nas

RA7R
15-11-2008, 14:17
jeli moguce skinut neku igru za ps3 sa neta, i staviti je na hard disk od ps3 i igrat preko harda?

olio
15-11-2008, 18:36
ne bez plaćanja ako si to mislia

crowap
19-11-2008, 07:12
hmm super nešto...mada se meni neda spajat sve to....komp je još uvjek meni bolji za internet...no dobra stvar da se pristupi ps networku...mada to mogu odnedavno i s pc.....USKORO PS NETWORK NA HRVATSKOM.....

olio
19-11-2008, 10:41
jel to sigurno za hrvatski psn ? :pray: :pray:

RA7R
19-11-2008, 22:43
ali mislio sam ono da skinem igru preko limewirea ili slično i onda samo stavim je na hard disk od ps 3 i igram je sa hard diska

W1k1n6
20-11-2008, 02:43
ali mislio sam ono da skinem igru preko limewirea ili slično i onda samo stavim je na hard disk od ps 3 i igram je sa hard diska
Znamo mi što si mislio, ali to je:
a) ovdje zabranjeno raspravljati jer se odnosi na piratiju.
b) za ps3 nije tehnički moguće napraviti.

marko1997
20-11-2008, 08:37
RA7R jesi pročito pravila??

RA7R
22-11-2008, 11:38
RA7R jesi pročito pravila??
pa naravno da jesam. ali ovo sam stvarno morao pitat :D

Tuheljski-gamer
09-12-2008, 22:32
Pa ako ne mogu rec istinu da im konzola suxa big time nek onda
1. Ne glume politicare
2. Nek sute i jedu govna koja su posrali


Baš sam se zbog takvih postova regal ovdi...

Lol...

Uspoređivat konzole i PC nema smisla...

Konzole su i dalje primarno namjenjene za igranje, a to kaj im se proširuju mogućnosti ne znači da postaju poput PC-a...

PS3 saka jer možeš s njim na net, imat linux, gledat slike/filmove/slušat mjuzu, blablabla, da ne nabrajam...

U tom smislu, na ovaj kvotani post se mogu samo sažalno nasmijat

Carp
16-12-2008, 11:06
err imam 1 prob kodd namjestanja networka na PS3. daklem ne znam koji je ono PPPoE sto me trazi, tj. ne znam sta je to uopce...
da li je to onaj username i password sto ti ttreba na korisnickim stranicama tcoma da bi vidio promet ili nesta drugo... stvarno ne znam. ajd ako neko zna neka pomaze!
hvala unaprijed!

JERBA 888
04-01-2009, 14:51
ali mislio sam ono da skinem igru preko limewirea ili slično i onda samo stavim je na hard disk od ps 3 i igram je sa hard diska


Ne možeš piratske igrice stavljati na ps 3 jer nema ćip mogu samo originalke.

Nee Joe
04-01-2009, 14:57
ali mislio sam ono da skinem igru preko limewirea ili slično i onda samo stavim je na hard disk od ps 3 i igram je sa hard diska


Ne možeš skrivene u čudesnoj šumi pod čarobnim hrastom igrice stavljati na ps 3 jer nema ćip mogu samo originalke.

Da, istina... da li će ikad izaći ćip i za PS3? Ili ćemo dugo čekati kao za PS2....

Ixy
04-01-2009, 17:43
Konzole su i dalje primarno namjenjene za igranje, a to kaj im se proširuju mogućnosti ne znači da postaju poput PC-a...

PS3 saka jer možeš s njim na net, imat linux, gledat slike/filmove/slušat mjuzu, blablabla, da ne nabrajam...


Čudna neka logika. Dakle, ako ima dodatneSmogućnosti osim onog za što je primarno namijenjena, konzola saka?





jel to sigurno za hrvatski psn ?

Ovo i mene zanima. Već dugo najavljuju hrvatski PS Network, ali nikako da dođe. Okej, možete se registrirati na britanski PSN i pristupiti njihovom Store-u, al opet... nije isto.

RA7R
04-01-2009, 19:29
a šta je sa xbox-om 360
jeli može kod njega se skinut na hard igra pa igrat, i ima li neki čip za njega, ja sma čuo da se on nešto flasha

red_blaze
04-01-2009, 20:36
kozole= nenadogradivi pc



k thnx bye





P.S. PS3 U PCP REDAKCIJI?!

Da, ali s konzolom si miran jednom kad ju kupiš, jer ne treba ti nadogradnja kad će sve igre koje kupiš radit 100%

Ryd3R
04-01-2009, 20:40
Da, ali s konzolom si miran jednom kad ju kupiš, jer ne treba ti nadogradnja kad će sve igre koje kupiš radit 100%

S ovim se slažem, ali i dalje sam poklonik PC-a.
btw. Dobrodošao na forum :thumbs2: