PDA

Pogledaj cijelu verziju : Min. konfiguracija za windows vista home premium



groveboy
30-03-2007, 08:10
Kako ce mi raditi vista home premium na ovoj konfiguraciji:


intel pentium 4 1.8 ghz , 512 mb ram , hard disk 80 giga , ati radeon 9500 sa 256 mb i 128 bita


Dobro ili loše ?

str33t6l0w
30-03-2007, 08:55
loše... imas premalo rama i grafa ti je preslaba kao i proc...

Kostolomac
30-03-2007, 09:54
nebi ja na tvom mjestu stavljao vistu

Quiet Riot
30-03-2007, 11:35
bez aero sučelja dobro

Prince-Artas
30-03-2007, 18:29
imaš onaj program od microsfta šta ti analizira komp i vidi koja ti verzija viste najviše odgovara

groveboy
30-03-2007, 19:28
Nabavio sam si taj program i kaze mi da mi kompu paše vista home basic a za jače verzije mi piše da bi trebao 1g rama šta vi mislito o tome i da si instaliram vista home basic??????????? :( :( :(

Đeri
30-03-2007, 19:30
ne................ :( :(

The Plague
30-03-2007, 19:31
ma nemoj neces bit zadovoljan

ko sto ni ja nebih bio sa svojim kompom

Fenrir
30-03-2007, 19:32
Nabavio sam si taj program i kaze mi da mi kompu paše vista home basic a za jače verzije mi piše da bi trebao 1g rama šta vi mislito o tome i da si instaliram vista home basic??????????? :( :( :(

Nije za gamere Home Basic, ne troši novce, nećeš biti zadovoljan.

groveboy
30-03-2007, 19:37
Znam ali jel bi mi dobro radio home basic mislim jel bi mi komp bio spor??? tamo piše da sve odgovara mojoj konfiguraciji!!!

spidEY
30-03-2007, 19:38
Nabavio sam si taj program i kaze mi da mi kompu paše vista home basic a za jače verzije mi piše da bi trebao 1g rama šta vi mislito o tome i da si instaliram vista home basic??????????? :( :( :(

Nije za gamere Home Basic, ne troši novce, nećeš biti zadovoljan.

Za gamere ti je Home Premium ili Ultimate

Bez 2 GB rama i nekom dobrom grafom nemoj ni pomišljati da staviš Vistu.

Fenrir
30-03-2007, 19:48
Znam ali jel bi mi dobro radio home basic mislim jel bi mi komp bio spor??? tamo piše da sve odgovara mojoj konfiguraciji!!!



Bez 2 GB rama i nekom dobrom grafom nemoj ni pomišljati da staviš Vistu.

Home Basic po meni nije isplativ, pogotovo kad ćeš se na kompu igrat.

groveboy
30-03-2007, 19:49
Ni ne zelim premium ili ultimate nego home basic najslabiju verziju koja odgovara mojoj konfiguraciji a ni ne treba mi premium a pogotvo ultimate
nisam neki gamer , ta me vista jednostavno privlači pa se nemogu odlučiti iako mi program govori da je sve uredu da će home basic savršeno funkcionirati na mom kompu trazim vase misljenje !!!!!!! :o

Fenrir
30-03-2007, 19:51
Ni ne zelim premium ili ultimate nego home basic najslabiju verziju koja odgovara mojoj konfiguraciji a ni ne treba mi premium a pogotvo ultimate
nisam neki gamer , ta me vista jednostavno privlači pa se nemogu odlučiti iako mi program govori da je sve uredu da će home basic savršeno funkcionirati na mom kompu trazim vase misljenje !!!!!!! :o

Bez Aera, Basic će radit pristojno na tvom kompu, ali ako kupuješ Vistu zato kaj lijepo izgleda, rađe nabavi WindowBlinds.

groveboy
30-03-2007, 19:58
ok nema veze to je ko da ste rekli dobro instaliraj vistu home basic ali na njoj neces moci instalirati ni tetris ni wormse :-x

Fenrir
30-03-2007, 20:03
ok nema veze to je ko da ste rekli dobro instaliraj vistu home basic ali na njoj neces moci instalirati ni tetris ni wormse :-x

Ne, nismo to rekli, već sam rekao da ne uzimaj Vistu jer lijepo izgleda, i zato jer te "privlači", no Home će radit na tvojoj konfi, pa slobodno kupi Vistu.

groveboy
30-03-2007, 20:07
a ostale igrice bi trebale raditi nesto slabije nego na xp-u ili??? :(

Fenrir
30-03-2007, 20:08
a ostale igrice bi trebale raditi nesto slabije nego na xp-u ili??? :(

Pa da...kad sam OS uzima više sistemskih resursa.

groveboy
30-03-2007, 20:15
Kolko slabije __________MNOGO ili nesto manje osjetno????

groveboy
31-03-2007, 08:03
jel se moze iskljuciti to aero sučelje na premiumu i ultimatu i što bobivam tim isključenjem?

Fenrir
31-03-2007, 10:09
jel se moze iskljuciti to aero sučelje na premiumu i ultimatu i što bobivam tim isključenjem?

Sa tim isključenjem dobivaš veliko olakšanje na system resursima, i uz to naravno brži rad, još isključiš i Flip 3D, i trebalo bi puno brže raditi.

NITROS
31-03-2007, 10:27
Ni ne zelim premium ili ultimate nego home basic najslabiju verziju koja odgovara mojoj konfiguraciji a ni ne treba mi premium a pogotvo ultimate
nisam neki gamer , ta me vista jednostavno privlači pa se nemogu odlučiti iako mi program govori da je sve uredu da će home basic savršeno funkcionirati na mom kompu trazim vase misljenje !!!!!!! :o

Bez Aera, Basic će radit pristojno na tvom kompu, ali ako kupuješ Vistu zato kaj lijepo izgleda, rađe nabavi WindowBlinds.

Basic nema Aero sucelje.

Ultimate i premium imaju aero, ali ultimate je vec za jake kompove

Fenrir
31-03-2007, 10:37
Ni ne zelim premium ili ultimate nego home basic najslabiju verziju koja odgovara mojoj konfiguraciji a ni ne treba mi premium a pogotvo ultimate
nisam neki gamer , ta me vista jednostavno privlači pa se nemogu odlučiti iako mi program govori da je sve uredu da će home basic savršeno funkcionirati na mom kompu trazim vase misljenje !!!!!!! :o

Bez Aera, Basic će radit pristojno na tvom kompu, ali ako kupuješ Vistu zato kaj lijepo izgleda, rađe nabavi WindowBlinds.

Basic nema Aero sucelje.

Ultimate i premium imaju aero, ali ultimate je vec za jake kompove

Jbg, my bad, tek sam danas skužil koju sam glupost napisal :P
Sa konfom koju groveboy ima sigurno ne cilja na Ultimate...
tak da će mu i slabija verzija biti sasvim OK.

groveboy
31-03-2007, 17:43
e to vas ja pitam ali jos nesto________ recimo vista business i vista premium ali bez aero sučelja i flip 3d-a jel ce mi onda premium radit mnogo sporije od business-a ili?_______ (znaci premium bez efekata)

Fenrir
31-03-2007, 17:51
e to vas ja pitam ali jos nesto________ recimo vista business i vista premium ali bez aero sučelja i flip 3d-a jel ce mi onda premium radit mnogo sporije od business-a ili?_______ (znaci premium bez efekata)

Prvo, stvarno ne znam što bi radio sa Business verzijom, a za Aero, mislim da si krivo shvatio, kad to isključiš, onda ti brže radi komp, a ne sporije.

groveboy
31-03-2007, 18:05
ne pitam jel bi mi premium radio istom brzinom kao business ako iskljucim aero i 3d flip efekte!!! ???

groveboy
31-03-2007, 18:39
Ako bi mi radio premium kao business ako iskljucim (aero i 3d flip i glass efekte) onda cu njega nabavit ! pa zato pitam jel bi mi radio normalno ako iskljucim sve te efekte (aero 3d flip glass efect)??? :(

groveboy
31-03-2007, 20:09
Molim da mi neko odgovori HITNO JE !!!

Fenrir
31-03-2007, 20:58
TRIPLE POST, opomena, daj se smiri i čekaj odgovor!