PDA

Pogledaj cijelu verziju : S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl



Stranica : 1 [2]

Lord Jambrek
24-05-2010, 12:32
neko kaze da je igra sranje a igro samo 2 sata nemoze to tako!!!!!!!!!!!!


Točno to, stalker je igra koja tek nakon dužeg vremena dobije svoju čar, početci su jako teški dok se ne dobiju prave puške (Fast shooting AK47 - uff kako je to dobar gun). Priča mi je bila jako dobra, vidio sam 3 moguća kraja (slijepost, cconscioussnes i onaj kad bježiš po elektrani po teleporterima). Meni je igra fenomenalna, počeo sam ju negdje 10x i svaki put stao jer mi se nije dalo igrat, ali eto pred 2 mjeseca se odlučio na potpuni prolazak i oduševljen sam. Trenutno igram Clear Sky, samo što je nekak zahtjevniji pa ga ne igram često.

MoD
25-07-2010, 19:02
Zašto ova tema još nije pobrisana?!
Prvo, najveći je FAILSod teme, upravo zato što je u pljuvačnici, na cijelom forumu...
Drugo, tema se 80% svela na štovanje, hvaljenje i pljuvanje po njubarama koji su stavili ovu temu, odnosno božanstvenu igru, u pljuvačnicu...

Moderatori, može lock i/ili brisanje ove besmislene teme?

Deadwalker
25-07-2010, 22:19
Ja bih volio da nemam pametnijeg posla u zivotu nego ozivljavati stare teme i zamarati se s time sto je neki poznati troler prije x mjeseci isao pljuvati po dobroj igri.
:(

MoD
25-07-2010, 22:27
Mene uopće ne dira... Ne zamaram se time nego me samo čudi kako lockate sve ostale teme, na kojima se piše i nisu neaktivne "x mjeseci" kako ti kažeš... Sve lockate za najmanji spam ili neku, jedino vama jasnu, nepravilnost... Najtužnije je to što onda ne "vodite brigu" o temama koje treba brisat i lock-at... Ja sam samo naletio na tu temu pod svojim postovima, te dobio potrebu da to napišem... Kao što možeš vidjeti, itekako imam pametnijeg posla jer nemam 7000(+) postova u zadnje dvije, do tri, godine... Ali sve 5; ti sigurno znaš što je "pametan posao". :thumbs2:

Mirko L
25-07-2010, 22:29
Pa, ne vodimo brigu. Očito je, jer je tema bila potopljena među morem drugih.
Vidiš, sad si ti opet skrenio pažnju na nju.

Ne vidim razlog za brisanjem teme ako je već neaktivna i nitko ne zalazi u nju.

K4ciga
25-07-2010, 22:46
Hmpf,pa ako ti ne vidiš razloga zašto bi tema bila obrisana onda je to konačno.

Mirko L
25-07-2010, 22:50
Što ti sada pokušavaš reć?

Tema je trunula, ikakvi pokušaji da je se zaborave su kontraproduktivni ako postaš u njoj.
Tema kao tema...neki random lik je prije nekog vremena zatrolao, pa što?

K4ciga
25-07-2010, 23:02
Zrak se savijao od sarkazma u mom prošlom postu.

Raz
25-07-2010, 23:10
Mene uopće ne dira... Ne zamaram se time nego me samo čudi kako lockate sve ostale teme, na kojima se piše i nisu neaktivne "x mjeseci" kako ti kažeš... Sve lockate za najmanji spam ili neku, jedino vama jasnu, nepravilnost... Najtužnije je to što onda ne "vodite brigu" o temama koje treba brisat i lock-at... Ja sam samo naletio na tu temu pod svojim postovima, te dobio potrebu da to napišem... Kao što možeš vidjeti, itekako imam pametnijeg posla jer nemam 7000(+) postova u zadnje dvije, do tri, godine... Ali sve 5; ti sigurno znaš što je "pametan posao". :thumbs2:

Znači po tvome bi Deadwalker trebao listati svih 2000+ tema iz ovoga podforuma i čitati svaki post da pronađe i najmanji pokušaj trolanja i spamanja, samo zato jer postoje dušebrižnici koji moraju oživljavat mrtve teme i upozoravati da iste trebaju biti lockane... stvarno? Ne, već si ti očito samo još jedan fanboy koji ne dopušta da mu omiljena igra bude u pljuvačnici.

I ne kužim što se svi lovite za taj postcount kada baš ništa ne predstavlja, osim da je osoba spremna na rasprave na forumu.

Mirko L
25-07-2010, 23:13
Pa znam da je, zato i govorim.
Ako netko vidi razlog, nek slobodno posta, zato sam, uostalom, i upotrijebio ''JA ne vidim''.

Babitz
25-07-2010, 23:17
Zrak se savijao od sarkazma u mom prošlom postu.
Postaješ ono što najviše mrziš. :(

MoD
25-07-2010, 23:51
Znači po tvome bi Deadwalker trebao listati svih 2000+ tema iz ovoga podforuma i čitati svaki post da pronađe i najmanji pokušaj trolanja i spamanja, samo zato jer postoje dušebrižnici koji moraju oživljavat mrtve teme i upozoravati da iste trebaju biti lockane... stvarno? Ne, već si ti očito samo još jedan fanboy koji ne dopušta da mu omiljena igra bude u pljuvačnici.

I ne kužim što se svi lovite za taj postcount kada baš ništa ne predstavlja, osim da je osoba spremna na rasprave na forumu.

Za tvoju informaciju; napisao sam VI, nisam aplicirao samo na Deadwalker-a... Nego na sve moderatore, kojih ima, a ne nemaju nikakav učinak... Ajde, molim te, pročitaj post prije nego ga citiraš u svojem; tamo se nalaze svi odgovori na ono za što me optužuješ...
I ta spika oko "dušebrižnika" i to da sam ja fanboy, stvarno ne drži vodu...
Ovo je izrazito kvalitetna igra koja zaslužuje mnoge pohvale (svaki iskusni igrač to zna), te je odavno poznato da ne zaslužuje svoje mjesto u ovom podforumu, isto kao što je tada davno i trebala biti lockana... No, bitno da je "Facebook i slično" tema lockana jer je, citiram: "...tema već odavno izgubila smisao...".

croat1gamer
26-07-2010, 01:07
Ajde da ti je post bio konstruktivan, a ne samo ponavljanje utvrdenih cinjenica te aktualiziranje stare i zaboravljene teme.

Onak, doza common sensa nebi bila losa.
Moderatori su dobri u poslu koji rade, inace nebi bili modovi. Ako te smeta kako oni rade pisi tuzbe McPingvinu, dobit ces kvalitetan odgovor.

Raz
26-07-2010, 10:56
Za tvoju informaciju; napisao sam VI, nisam aplicirao samo na Deadwalker-a... Nego na sve moderatore, kojih ima, a ne nemaju nikakav učinak... Ajde, molim te, pročitaj post prije nego ga citiraš u svojem; tamo se nalaze svi odgovori na ono za što me optužuješ...

Dobro čitam, a to što si rekao je potpuno nebitno. OK, neka bude po tvome... (svi) moderatori bi trebali prelistavati teme u podforumima nad kojima imaju ovlasti i lockati/čistiti čak i one prastare, samo zato jer bi se mogao naći necromancer koji će oživjeti temu?


I ta spika oko "dušebrižnika" i to da sam ja fanboy, stvarno ne drži vodu...

Orly? Zato jer ja mislim da...


Ovo je izrazito kvalitetna igra koja zaslužuje mnoge pohvale (svaki iskusni igrač to zna), te je odavno poznato da ne zaslužuje svoje mjesto u ovom podforumu, isto kao što je tada davno i trebala biti lockana... No, bitno da je "Facebook i slično" tema lockana jer je, citiram: "...tema već odavno izgubila smisao...".

... ovaj dio posta pobija quote iznad.

Zašto nebi zaslužila mjesto u ovome podforumu? Niti jedna igra nije savršena pa tako i S.T.A.L.K.E.R. ima svojih mana i samim će time naći publiku kojoj će igra biti loša. Sickmanno1-u je na primjer loša, iako je iskusan gamer... on nema pravo na vlastito mišljenje i mora ju štovat kao i ostatak (ili barem veći dio) foruma?

Facebook i slično je bila prilično aktivna tema koja je izgubila smisla, dok je ova s druge strane zamrla. Ljudi su rekli što su mislili i zaboravili na nju... simple as that.

ot: da sad i ja ne spamam, u igri su mi smetala povremena smrzavanja. Nema ništa goreg od toga dok konačno uspiješ proći teži dio igre i onda te izbaci na desktop ili se sve smrzne tako da moraš restartat računalo. Bugovi su mi bili manji problem, no to je vjerojatno jer sam stavio najnoviji patch.

Deadwalker
26-07-2010, 12:08
@MoD
sve ti rekose Raz. Ne pada mi napamet, a ni bilo kojem drugom modu, prelistavati cijeli (pod)forum za starim temama i lockati one nepotrebne. Jer ako ti smatras da modovi ne rade dobro svoj posao i da je forum prepun prema tvojem misljenju tema koje treba lockat, brisat, selit, odmah ti prepustim svoje mjesto pa ti se zabavljaj danima time. Zasigurno ces bolje iskoristiti vrijeme nego li da se nades nama pametovat kako lose radimo svoj posao. Kako rekose Raz, ova tema ima sva prava da bude u ovom podforumu. Nema savrsene igre i svaka ima odredene mane koju odredena skupina ljudi moze "pljuvat".

A sad natrag na temu topica.

Mirko L
26-07-2010, 13:16
Yup, igra ima apsolutno svako pravo završiti u ovom forumu, kao, uostalom, i svaka druga igra.
Ne radi se tu o ''iskustvu'' gejmera, nego ukusu...ako je netko hardcore gamer, to nema nikakve veze s njegovim ukusom o igrama.

MoD
26-07-2010, 14:31
Ovo što je nekolicina vas ovdje napisala se svodi na subjektivan dojam... Istina je, u neku ruku ima veze sa ukusom, ali objektivno gledajući S.T.A.L.K.E.R. je izrazito kvalitetna igra... To je ono što bi trebao vidjeti svaki iskusan gamer, nemojte mi molim vas za primjere navodit neke CoD fanboy-eve kojima se ne sviđa ova igra... Samo zbog nekolicine bugova koje igra ima, a to je ono na što se vaši komentari svode, igra ne zaslužuje biti tu... Svaka igra ima bugove, stvarno nemate nekakve argumente... Daleko od toga da sam nekakav fanboy kakvim me je netko ovdje postavio, navodim činjenice, neki to ne kontaju... To što sam oživio ovu temu itekako ima smisla jer se vode nekakve rasprave. Ne svodi se sve na spam kao većina vaših postova... Raz je reko' da baš zbog post counta je određena osoba spremna na rasprave, nažalost, to nije istina... Spremna je na spam, itekakav spam, nije me briga iskreno, jer ako vas to veseli sve super...
Koliko sam primjetio, to radite zbog nekakve vaše vizije da je svako sa većim post count-om veća faca...
Mirko, napisao si "hardcore" gaming, nisi definirao na što misliš... Svejedno ima puno veze sa ukusom o igrama...

Mirko L
26-07-2010, 15:02
Gledaj, ne bih rekao da postoji nešto što se zove ''objektivan pogled'' na bilo šta, bile to igre, filmovi ili muzika.
Ali, ako gledaš objektivno, onda je logično da je najbolje nešto što je najpoznatije i što najviše ljudi igra, zar ne?

COD serijal je definitivno (''objektivno'' gledajući) popularniji od stalkera. Čini li ga to boljom igrom od stalkera, ili dobrom igrom općenito? Vidiš li poantu?

Ti piši o stalkeru u gaming općenito ako ti se ne sviđa pljuvanje po igri. Koliko sam puta vidio meni dragu igru u pljuvačnici, i samo preskočio temu.
Kad sam rekao ''hardcore gejmeri'', mislio sam na one koje provode sate dnevno igrajući igre i koji su odigrali masivan broj igara u svom životu. TO im daje više iskustva nego tebi, zar ne?

MoD
26-07-2010, 15:14
Razlog zašto je CoD serijal poznatiji od S.T.A.L.K.E.R.-a je marketing...
Osim toga, CoD je zabavan i zarazan na svoj način, do određene mjere... Te je samim time namjenjen širem krugu publike. Daleko od toga da je kompleksan, a kamoli realan, kao što mnogi CoD fanovi vole uzdizati i hvaliti realnost iste igre ( :rotfl: ), kao S.T.A.L.K.E.R.
I sam bi trebao znati da popularnost ne garantira kvalitetu... Pogotovo ne kod današnjih igara.

MoD
26-07-2010, 15:15
Dva puta mi se izbacio isti post...
:o ... :rotfl:
Pa sam ovaj preuredio, budući da ga ne mogu obrisat...

Raz
26-07-2010, 18:27
Gle, može Stalker biti miljama kvalitetniji od Call of Duty-a, ali dokle god ima ljudi kojima se ne sviđa, tema ima pravo biti u pljuvačnici. :)

Sickmanno1
26-07-2010, 18:28
Meni se Stalker prvo nije svidao pa sam mu onda dao drugu sansu, pa mi se svidao, pa onda sto sam ga duze igrao me vise umarala atmosfera tako da sam se vratio na prvobitno razmisljanje...

Arbiter of Change
26-07-2010, 20:38
Sick... STALKER, recenzija. :)

Mirko L
26-07-2010, 21:46
SDaleko od toga da je kompleksan, a kamoli realan, kao što mnogi CoD fanovi vole uzdizati i hvaliti realnost iste igre ( :rotfl: ), kao S.T.A.L.K.E.R.
Da, svakojako undead kreature koje trče prema tebi i kriče su mnogo realne.
Nije stvar realnosti.
Da, znam i sam da ne garantira kvalitetu, ali i ti bi trebao shvatit da to varira od osobe do osobe. Nekome je bolji STALKER, nekome je bolji COD, kako netko može tvrdit objektivno?

Sick, naprimjer, ne voli nešto STALKER, znači li to da nema ukusa u igrama? Jer tako to ispada. Sve je subjektivno.

Sickmanno1
27-07-2010, 07:42
Sick... STALKER, recenzija. :)

Os da mi bezimeni dode doma :D

Grim
27-07-2010, 14:54
Koliko god Stalker bio dobra igra, daleko je od savršenstva. Zaslužuje ovu temu samo zbog ogromne količine bugova. :)

bezimeni
27-07-2010, 15:07
Ja se ne mogu sjetiti ni jednog buga a prošao sva tri dijela po dva tri puta tj. 8-9 prohoda sve skupa .Valjda zato jer uvijek igram na ATI karticama .

MoD
27-07-2010, 15:22
Uvijek sam imao nVidia-u i opet nisam nailazio na bugove... Niti grafičke, niti AI bugove... Ne znam zašto ste svi tako zapeli za te bugove.
I da, Mirko, što se tiče realnosti... S.T.A.L.K.E.R. je svjetlosnim miljama ispred bilo koje drugog FPS-a (iako, naravo, nije samo FPS), osim ArmA-e koja je čista simulacija... Balistika, specifikacije, zvuk, osječaj... Ma sve vezano uz sama oružja je daleko naprednije ako ga kompariraš sa, primjerice, CoD-om u kojem metak ne putuje (nema putanju, niti bili kakvu fiziku), nego pogađa smjer i metu u trenutku kada si stisnuo lijevu tipku miša... Nema felšanja niti bilo čega sličnog realnosti, nema nikakve potrebe za sniperom budući da metu možeš pogodit sa Desert Eagle-om na 200 metara direkt u glavu... :D

bezimeni
27-07-2010, 15:35
Evo tu se sve fino vidi

yj2KBZENtwI&feature=related

Bartuc
27-07-2010, 15:46
Uff, Vintar :pray:

Igra je genijalna, nebi bezimeni jedini došao sickou na vrata da ga popljuje u video recenziji :D Još uvijek nema konkurencije na FPS tržištu. Metro je lijep pokušaj, naglasak na pokušaj...

bezimeni
27-07-2010, 16:12
he , he

MjrWlind57M
10t5s7ViyO4&feature=related

MoD
27-07-2010, 16:13
Evo tu se sve fino vidi

yj2KBZENtwI&feature=related


Vintar je ko' jeb*** mortar u nekim slučajevima, ne koristim ga uopće, SVD FTW... Odavno sam vidio taj video, ali moram priznat da frajer odlično gađa, ima onaj S.T.A.L.K.E.R. PRO feeling... :D
Sick-u će pred vrata doći cijela rulja na kraju, uključite i mene naravno...
:ekipa:

bezimeni
27-07-2010, 16:20
Uf...ja bez Vintoreza ne bih ovu igru igrao više od dva puta .Ta puška meni diže ovu igru barem za 20% .Osjećam se ko bog i batina kada mi dođe pod ruke .Prvi metak mi je za trasiranje putanje a drugi ide u glavu ako je meta malo dalje .Niti me vide niti me čuju a šaljem ih na vječni počinak sa smješkom na ustima .Najviše volim dobro oklopljene protivnike i pancirna zrna :pray: .

Sickmanno1
27-07-2010, 16:43
Onda cu morati Stalker recenzirati i kupiti par gajbi piva :D

dampu
22-08-2010, 17:22
uuu jbt sick gotov si kad te bezimeni i :ekipa: dohvate....