PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koji je najbolji program za ANTI SPYWARE, MALWARE...



The Plague
25-03-2007, 22:51
dajte recite koji je najbolji otprilike i nadam se da cete naci neku top listu tih najboljih antispywarea jer ja ne mogu

pls fast

edit: ne mora biti free

The Plague
25-03-2007, 23:01
skidam spywae doctor jel to dobar program

flander
25-03-2007, 23:22
da dobar je sam kaj je trail.pa moraš....ma znaš...ali dela svrsi evo ja ga koristim godinu dana i čist solidno briše gamad

The Plague
26-03-2007, 00:00
evo vidim dobar je nije los i to u kombinaciji sa regystry mechanicom te bitdefenderom, sta kazete :)

edit: e ali ta kombinacija mi jako sjebava komparu presporo pri startupu - da nadje neku drugu kombinaciju ili samo trebam nesta iskljuciti na startupu

inace radi besprijekorno samo sto se komp presporo pali

The Plague
26-03-2007, 10:55
mislim da me jebe spyware doctor sjecam se to me je nesta i prije bilo jebalo

edit: odgovorite mi bilo sta da radim do navecer, jer kad se vratim iz skole onda idem windowse instalirat nanovo - i nezelim na fresh windowse instalirat nesto sto ce me shebat (sry na izrazu)

Prince-Artas
26-03-2007, 19:31
instaliraj ad aware, spybot i spyware blaster.
ps registry mechanic nema veze s zaštitom od spyware-a

hacker
26-03-2007, 19:39
Neznam, koristim AVG, zasad je dobar, svaki dan update i scan, i to je to... probaj

Karzah
26-03-2007, 19:58
instaliraj ad aware, spybot i spyware blaster.
ps registry mechanic nema veze s zaštitom od spyware-a

Dovoljan mu je samo Ad-Aware ...

Prince-Artas
26-03-2007, 20:16
instaliraj ad aware, spybot i spyware blaster.
ps registry mechanic nema veze s zaštitom od spyware-a

Dovoljan mu je samo Ad-Aware ...

nebih se složio. nedavno sam imao slučaj sa jedinim opasnijim spywareom koji mi ad aware za razliku od spybota nije moga pronać

Karzah
26-03-2007, 20:20
Ja koristim Ad-Aware već duže vrijeme i nisam ništa pokupio . Naravno , ne smeta još i Spybot ali Spyware blaster je definitivno nepotreban . Previše ih je .

Prince-Artas
26-03-2007, 20:27
spyware blaster služi za prevenciju i preporučam ga svakome

GrannyKiller
26-03-2007, 20:57
najbolji je PrevX (http://www.prevx.com/), naravno u kombinaciji sa ostalima. otkrije sve što ni jedan A-V ni A-S ne otkriju...i brzo i efikasno riješi.

Karzah
26-03-2007, 20:57
spyware blaster služi za prevenciju i preporučam ga svakome

Nisam mislio da Spyware Blaster ne valja nego da može ići ili Ad-Aware+Spybot ili Ad-Aware+Spyware Blaster .Ne trebaju sva tri istodobno biti instalirana na kompu . Jedan ili dva su dovoljna .

The Plague
26-03-2007, 22:10
ja zelim jedan najbolji anti spyware, jedan naj antivirus i jedan registry cleaner

JEDINI problem je sto nitko ne zna koji su najbolji, tj. svatko kaze nesta drugo....

flander
26-03-2007, 22:22
ja zelim jedan najbolji anti spyware, jedan naj antivirus i jedan registry cleaner

JEDINI problem je sto nitko ne zna koji su najbolji, tj. svatko kaze nesta drugo....

pa nema najboljeg svi su jednaki,svaki ti nađe nešto,zato uvik treba kombinirat,ja imam NOD32 a bilo je na onoj listi zadnji,meni služi svrsi,sve ti ovisi kak ti komp prihvati,recimo imao samo onaj Northon,sve mi uhebe,usporio mi komp i ta sranja,isto ko onaj ZoneAlarma a jedan od najboljih tako kažu Firewallova. Tak da baš nemaš NAJ NAJ :wink:

dugi
26-03-2007, 22:29
Najbolji su redovito updeitani windwsi.

Karzah
26-03-2007, 22:30
ja zelim jedan najbolji anti spyware, jedan naj antivirus i jedan registry cleaner




Ad-Aware + NOD32 (može i ZoneAlarm koji je sada antivirus) .

flander
26-03-2007, 22:46
A i sve ti ovisi na kakve stranice ideš,ak si stalno na XXX onda ti ni 10 antivirusa nebu pomoglo

Frky
26-03-2007, 22:51
A i sve ti ovisi na kakve stranice ideš,ak si stalno na XXX onda ti ni 10 antivirusa nebu pomoglo

Zavisi na koje xxx stranice ideš ! :D

groveboy
30-03-2007, 08:21
gle ad-aware sam po sebi je dobar program , ja sam imao neki dan problem s opasnijim stvarima ad-aware je bio bespomoćan pa sam skinuo neki drugi pa oni isto tako nest uhvati ali ne sve pa sam skinuo ashampoo antispyware,
melware antimel i spyware doctora sve ih zajedno zapalio došao kasnije kad ono sve cisto!

omfgnoob1
20-04-2007, 20:16
Ja iman AVG free, Ad-Aware i spyware blaster pa me zanima je li koji od njih visak ili da ih sve ostavim?

spidEY
20-04-2007, 21:07
Ja iman AVG free, Ad-Aware i spyware blaster pa me zanima je li koji od njih visak ili da ih sve ostavim?

Pa čuj:

AVG Free ti je antivirus

Ad-Aware ti je za spyware, adware, i tracking cookies

SpywareBlaster ti je za ActiveX kontrole u IE

flander
20-04-2007, 21:29
moja kombinacija, NOD32,spyware doctor,ad-aware i spyware blaster :wink:

omfgnoob1
20-04-2007, 22:49
Ja iman AVG free, Ad-Aware i spyware blaster pa me zanima je li koji od njih visak ili da ih sve ostavim?

Pa čuj:

AVG Free ti je antivirus

Ad-Aware ti je za spyware, adware, i tracking cookies

SpywareBlaster ti je za ActiveX kontrole u IE

Znaci mogu svakog od njih, nece mi usporavat rad kompa?

spidEY
21-04-2007, 07:36
Ja iman AVG free, Ad-Aware i spyware blaster pa me zanima je li koji od njih visak ili da ih sve ostavim?

Pa čuj:

AVG Free ti je antivirus

Ad-Aware ti je za spyware, adware, i tracking cookies

SpywareBlaster ti je za ActiveX kontrole u IE

Znaci mogu svakog od njih, nece mi usporavat rad kompa?

Mozes sve to koristiti. Nece ti usporavati komp. :wink:

Karzah
21-04-2007, 16:04
Čudim se da ovo prije nisam vidio ... :roll:


Ja iman AVG free, Ad-Aware i spyware blaster pa me zanima je li koji od njih visak ili da ih sve ostavim?

Ovdje su višak AVG i Spyware Blaster , ostavi Ad-aware i umjesto AVG-a stavi ili ZoneAlarm ili NOD32 . I usput , puno toga ti usporava rad kompa .


moja kombinacija, NOD32,spyware doctor,ad-aware i spyware blaster :wink:

Koma ti je kombinacija stari :roll: . Daj mi molim te reci tko ti je rekao da sve to staviš na komp ? Ostavi NOD32 i Ad-aware , a Spyware doctora i blastera briši . Uz NOD32 i Ad-aware možeš staviti još i Spybot jer on toliko ne smeta ali ni to nije potrebno previše .

Daj zapamtite da nije dobro stavljati puno tih programa na komp .

Bartuc
21-04-2007, 19:33
Koji je po vašem mišljenju "najlakši" (po zauzeću resursa) AntiVirusni program, a da ima odličan Real Time Protection sa ogromnom bazom virusa?

spidEY
21-04-2007, 20:32
Koji je po vašem mišljenju "najlakši" (po zauzeću resursa) AntiVirusni program, a da ima odličan Real Time Protection sa ogromnom bazom virusa?

avast!

RTP mu izvrsno radi. (Skidam neki prank fakeformat.exe i omah javi prije nego što počne skidati da je trojanac i cancel download.)

Bartuc
21-04-2007, 20:44
Koji je po vašem mišljenju "najlakši" (po zauzeću resursa) AntiVirusni program, a da ima odličan Real Time Protection sa ogromnom bazom virusa?

avast!

RTP mu izvrsno radi. (Skidam neki prank fakeformat.exe i omah javi prije nego što počne skidati da je trojanac i cancel download.)

Hvala lijepa na odgovoru... Pitam jer me Kaspersky ugodno razočarao, a BitDefender mi je počeo kenjkati (šteta jer je program zvjer i pol)! Budem si skinuo Avast!

Matilda Mother
21-04-2007, 21:42
Pitam jer me Kaspersky ugodno razočarao!

jel to moguće uopće?!?! meni je kaspersky najbolje rješenje ikada, šteta da mi nešto nije bilo u redu s dozvolom( nisam mogla updejtat) pa sad moram koristiti avg :(

Bartuc
21-04-2007, 22:04
Pitam jer me Kaspersky ugodno razočarao!

jel to moguće uopće?!?! meni je kaspersky najbolje rješenje ikada, šteta da mi nešto nije bilo u redu s dozvolom( nisam mogla updejtat) pa sad moram koristiti avg :(

Na žalost je, i mene je to iznenadilo :shock:

Gledam, svaki dan mi je komp sve više i više u rasulu a Kaspersky nikaj ne pronalazi... Stavim nazad BitDefender v10 i nađe mi 7 trojanaca i preko 20 spyware-a! Odmah sam nakon toga maknuo Kasperskog jerbo mi nemre to raditi, ps. bio je full update-an i sve, tak da nebi bilo da sam noob :D

Kaj je najtužnije od svega, na listi najboljih, Kaspersky je na 2. mjestu, odmah iza BitDefendera... Ne kužim :o

Bum si isprobao Avast i možda Nod32, Nod32 sam imao i OK je ali meni treba jaki Real Time Protection, a firewall ne dolazi u obzir! Mada kad razmislim, možda bi trebao dati još koju šansu ZoneAlarmu da se dokaže :?

Matilda Mother
21-04-2007, 22:12
Gledam, svaki dan mi je komp sve više i više u rasulu a Kaspersky nikaj ne pronalazi... Stavim nazad BitDefender v10 i nađe mi 7 trojanaca i preko 20 spyware-a! Odmah sam nakon toga maknuo Kasperskog jerbo mi nemre to raditi, ps. bio je full update-an i sve, tak da nebi bilo da sam noob :D
:?

ne znam, meni je kaspersky sve nalazio i sprječavao tako da fakat ne znam što nije u redu kod tebe... ja mislim da ću se sa avg-a vratit na dobri, stari ad-aware :( avg je shit

zašto firewall ne dolazi u obzir? meni zone alarm uredno radi i uglavnom ne propušta ništa :roll:

Bartuc
21-04-2007, 22:14
Možda zato jer ja imam verziju Kasperskog kojega dobiješ kao poklon uz matičnu... znaći nije ona full prava verzija ali opet mora obavljati svoju dužnost!

Dobio sam ga uz matičnu Gigabyte 965P-DS3!

Šteta kaj mi je BitDefender "izgubio" licencu :cry:

EDIT: Zašto ne FireWall? Zato jer me opako živciraju njegovi pop-upovi :cry: Ali vjerujem kada se dobro poštima da je super program!

Karzah
22-04-2007, 09:50
Bartuc ja imam ZoneAlarm oko godinu dana i više i dosad nisam pokupio ni jedan virus . Samo ti daj njemu priliku .

Bartuc
22-04-2007, 10:01
Bartuc ja imam ZoneAlarm oko godinu dana i više i dosad nisam pokupio ni jedan virus . Samo ti daj njemu priliku .

Budem, hvala na preporuci...

Nego daj reci jel imaš česte PopUp-ove (ono kad te traži potvrdi ovaj prjenos podataka, pa sad ovaj itd.)? Zbog toga me odbio prvi puta kada sam ga koristio jer sam svako malo morao odobravati bilo koju akciju na kompu!

PS: Jel jako uspori komp?

Karzah
22-04-2007, 10:27
Tu i tamo me pita u vezi nekih programa ali meni to baš i ne smeta . Možeš narediti da te više ne pita jedno te isto pitanje ali to ti baš ne preporučam .

Što se tiče usporavanja kompa , malo za vrijeme skeniranja .

Luka
07-07-2007, 11:38
EDIT: Zašto ne FireWall? Zato jer me opako živciraju njegovi pop-upovi :cry: Ali vjerujem kada se dobro poštima da je super program!

poruke se mogu isključiti, a programima možeš odrediti dozvole pa ti se neće pojavljivati pitanja ...

HalF-DeaD
12-07-2007, 22:36
Moja kombinacija: NOD32, ZoneAlarm, Spybot i Ad-Aware, predobri su programi.

NOD32 i ZoneAlarm su mi na startupu, a u idlu koriste oko 100MB rama

flander
12-07-2007, 22:41
NOD32+Spyware Doctor, samo to dvoj plus firewall od windowsa, onaj random valja, i za sad sve štima i dela ko vurica :wink:


e da Bartuc jel koristiš Spyware Doctor ? :D

Lord Jambrek
12-07-2007, 22:45
Pitam jer me Kaspersky ugodno razočarao!

jel to moguće uopće?!?! meni je kaspersky najbolje rješenje ikada, šteta da mi nešto nije bilo u redu s dozvolom( nisam mogla updejtat) pa sad moram koristiti avg :(

Na žalost je, i mene je to iznenadilo :shock:

Gledam, svaki dan mi je komp sve više i više u rasulu a Kaspersky nikaj ne pronalazi... Stavim nazad BitDefender v10 i nađe mi 7 trojanaca i preko 20 spyware-a! Odmah sam nakon toga maknuo Kasperskog jerbo mi nemre to raditi, ps. bio je full update-an i sve, tak da nebi bilo da sam noob :D

Kaj je najtužnije od svega, na listi najboljih, Kaspersky je na 2. mjestu, odmah iza BitDefendera... Ne kužim :o

Bum si isprobao Avast i možda Nod32, Nod32 sam imao i OK je ali meni treba jaki Real Time Protection, a firewall ne dolazi u obzir! Mada kad razmislim, možda bi trebao dati još koju šansu ZoneAlarmu da se dokaže :?

Meni kaspersky radi ko suza, uspjeo sam nać key koji nije blacklistan i update-a se svaki dan, češlja ko suza, uz KAV imam i ZA i komp mi radi ko bog, osim faking registry-a kojeg moram očistit, odnsono moram formatirat hard jer idem na Vistu.

Bartuc
12-07-2007, 22:47
NOD32+Spyware Doctor, samo to dvoj plus firewall od windowsa, onaj random valja, i za sad sve štima i dela ko vurica :wink:


e da Bartuc jel koristiš Spyware Doctor ? :D

Ajme već dugo apsolutno nikaj ne koristim! Imam Flat Rate već mjesec i pol dana i komp mi je pun virusa i spyware-a i svega! Ne da mi ga se čisiti jerbo ga ovu subotu formatiram i spremam za maratonsko uživanje u svim igrama koje sam pribavio za ljetnu uživanciju!

PS: Od tog formata, nema više skidanja viruseka i inih điđa i baja :D

EDIT:

@Jambrek, ja sam dobio Kasperskog uz matičnu! Ali opet, znam da mi je komp pun virusa ali nikaj mi Kaspersky ne nađe :-x

Prince-Artas
13-07-2007, 23:41
prešao sam na nod32+zone alarm pro jer mi je ZA security suite previše usporio komp
i da još imam spyware blaster, spybot i novi Ad Aware 2007

D@rX
19-07-2007, 09:44
probajte F-Secure, stvarno odlično, nije napastan kao Zone alarm a po meni je bolji, koristim ga od prosle godine i stvarno sam zadovoljan a pogotovo preporucam onima sa manje memorije jer uopce ne "zdere" puno memorije. ;)

Kostolomac
19-07-2007, 23:39
koristim avira antivir i vista firewall i nikakva gamad ne prolazi :wink:

Joco
20-07-2007, 03:28
Ni spyware terminator nije los 8)

spidEY
20-07-2007, 06:37
Sad sam prešao na Eset Smart Security i mogu reči da nije loš. Sadrži NOD32 3.0, Firewall, Anti-Spyware, Anti-Spam. Dosad nisam imao nikakvih problema i uopče ne gnjavi sa svakakvim upozorenjima.