PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bendovi u usponu



Helena
25-03-2007, 21:50
Ajde, da ne otvarate novu temu za svaki bend...

Valnjes 666
25-03-2007, 21:55
Bend iz Đakova,nastao slučajno i bez pretjerane muke.

Do sad imaju službeno izdana 5 demo albuma,u svakom slučaju prvi i drugi su jedinstveni,a sve ih preporučam da ih poslušate! :)

Anal Mandica je i službeno "raspala" 2005/6.,zapravo su promjenili jednog člana i ime banda u "JebigA".

Ipak,Anal Mandica je Analno dobra! :D

A ovdje imate par pjesama koje sam uploadao! :P

http://rapidshare.com/files/22760451/A.rar

"Službena" stranica
http://www.analmandica.cjb.net
Malo glazbe
http://www.last.fm/music/Anal+Mandica

I spotovi:
fvKIvz-I8e4
lhMR9_sHg-c
5zAdhs2L_zc
dGsoNBixNf8

I Anal Mandica Bljuzgare! :P

http://users.cjb.net/analmandica/SS11-Cigarettes.jpg

Ps1ho
25-03-2007, 22:03
http://www.myspace.com/wc1pzS
carevi, poslušajte im sve pjesme na myspaceu, prejebeni su :pray:

MasaKrisT
25-03-2007, 22:17
evo jednog clana wc1(ja jelte khm) thx psiho za promociju,jos kad instaliram fear pa ih pobijemXD ..btw:javljeno nam danas,krece nam turneja uskoro po hrv,prvi grad je Osijek,svaki vikend jedan grad..

Ps1ho
25-03-2007, 22:19
evo jednog clana wc1(ja jelte khm) thx psiho za promociju,jos kad instaliram fear pa ih pobijemXD ..btw:javljeno nam danas,krece nam turneja uskoro po hrv,prvi grad je Osijek,svaki vikend jedan grad..

...biceee sexaaaahttp://img473.imageshack.us/img473/6867/naughtyub1.gif (http://imageshack.us)

MasaKrisT
25-03-2007, 22:24
Upravo dobijena informacija: 6.4 ,Osijek,pada MINI TEATAR,wc1 krece haracit po hrv:)

McPingvin_v2.0
25-03-2007, 22:36
masa, jebote irud, ti u wc1?

:pray: :pray: :pray:

Rocchiro
25-03-2007, 22:45
http://www.myspace.com/wc1pz
carevi, poslušajte im sve pjesme na myspaceu, prejebeni su :pray:

haha,predobro :pray:

olio
25-03-2007, 22:45

Rocchiro
25-03-2007, 22:59
ASHES YOU LEAVE (http://www.myspace.com/ashesyouleaveband)

CORPSE GRINDER (http://www.myspace.com/blessthesin)

Đeri
26-03-2007, 09:16
isuse ova anal mandica je predobra :pray: :pray:

MindReader
26-03-2007, 11:09
massa, smem ja basa oko pasa svirat kad tin ode na fax?? :rotfl:

Booby
26-03-2007, 14:19
Ljudi poslušajte father(cro),prejebeni su!!

Valnjes 666
26-03-2007, 17:14
Ljudi poslušajte father(cro),prejebeni su!!

Father nije demo band,ali su ok.

Ps1ho
26-03-2007, 17:20
Ljudi poslušajte father(cro),prejebeni su!!
nemoj jebat, mislim da to vec i drvo zna (ptice su lejm postale) :)

Arbiter of Change
26-03-2007, 21:01
Kulj, ideja mi je prihvaćena. :D

btw. ovo je samo za metal bendove ili za globalu?

Helena
26-03-2007, 21:02
Bilo koji novi bend u usponu. Mlade nade, da se tako izrazim. Svejedno je koju vrstu glazbe sviraju, može i blues ili jazz šta se mene tiče.

MasaKrisT
26-03-2007, 21:19
masa, jebote irud, ti u wc1?

:pray: :pray: :pray:

je care,sredis nam neki koncert?:)
B0mfXo9szeM
tu smo bili pijani prije god dana:)

McPingvin_v2.0
26-03-2007, 22:21
koncert?

a ono, možda bi se moglo nešto u saxu :)





javitese kad ste u zg-u da vas vidim malo live :D
eda, iam svih vaših 6 pjesama na kompu :D

Booby
26-03-2007, 22:37
masa, jebote irud, ti u wc1?

:pray: :pray: :pray:

je care,sredis nam neki koncert?:)
B0mfXo9szeM
tu smo bili pijani prije god dana:)

Ruska fantazija rulzzz!! wc1 ftw!!! :killyou:

MasaKrisT
26-03-2007, 22:58
gameri rulz:) :pray:
8.5 je sax ak se ne varam pa se vidimo: )

McPingvin_v2.0
26-03-2007, 23:02
ma možemo mi i zasvirati što se mene tiče :)

Maze
27-03-2007, 09:57
Evo jedan našički. :D

Gjur7fUZpa0

Metal bend. Odlični su.

Valnjes 666
27-03-2007, 14:35
Anal Mandica je Analno dobra! :D

A ovdje imate par pjesama koje sam uploadao! :P

http://rapidshare.com/files/22760451/A.rar


I Anal Mandica Bljuzgare! :P



Heh,kojih 7 ljudi je do sad skinulo ovo? :D

Znam za Jerrija i Axe_Wilda,pa me zanima tko su ostalih 5 :)

I kakvi su komentari? :D

Silventus
27-03-2007, 15:40
Ja sam isto skinuo. :wink:

Gothmog
29-03-2007, 11:14
Grupa Tvog Života,Any1?

29.03. Rijeka - Booka...

Oni koji vole punk rock,i koji zive u Rijeci i okolici,neka dodju...

Upad? Sitnica...15kn...a za neke i besplatno :wink: ...

Vidimo se tamo...

Booby
29-03-2007, 13:19
Zakon su! Nisu baš previše poznati ali su dobri!

Lord of Darkness
29-03-2007, 21:31
E sad nisam siguran jesu li Defiant demo band, iz Požege su melodeath mislim odlični su. Nema ih na demobandsu i nisam našao nigdje njihovih pjesama. Čuo sam ih uživo super su.

Booby
30-03-2007, 12:52
Bloody roses ftw!!

MasaKrisT
31-03-2007, 13:17
E sad nisam siguran jesu li Defiant demo band, iz Požege su melodeath mislim odlični su. Nema ih na demobandsu i nisam našao nigdje njihovih pjesama. Čuo sam ih uživo super su.

je ekipa iz Pozege,sad ce izdati spot,krajem 4 mjeseca,album je vec izasao samo traze jaceg izdavaca,pjevac(Berec) kod nas uvijek gostuje na 1 stvari(Te Quiero puta) ,,ma legende...kad su svirali sa Vaderom...uf...
jedva cekam 6.4 ,tko je iz Osijeka nek se zaleti do mini teatra....

MasaKrisT
06-04-2007, 09:30
osijek prebacen za 2-3 tjedna...

Ps1ho
06-04-2007, 10:26
Daj smanji sig, W1k1n6 ce ti pocepat trubu :)

MasaKrisT
07-04-2007, 14:10
Defiant snimio spot pa pogledajte i komentirajte,meni osobno predobar
FIeCRW_M7R4

bloody roses...

Booby
10-04-2007, 06:33
u jebate... novi in flames!!!

Rocchiro
10-04-2007, 11:04
vrlo kvalitetno napravljen spot moram priznati

MasaKrisT
10-04-2007, 22:59
truth in flames skroz:) i like it ..e da znate sa koliko je malo novaca taj spot snimljen i sa cime..al covjek zna posao.

Dreamer Deceiver
11-04-2007, 07:26
Abraksas

O bandu :

Bend Abrakas kakav danas postoji nastao je iz pepela hrpe naših prijašnjih bendova (E.V.I.L. , Undermind, Insanity, Mora …) prije nekoliko mjeseci na labinskom punk festivalu. Naime odlučili smo da je vrijeme da i mi nešto ozbiljnije napravimo nakon što smo se godinu dana zezali u raznim bendovima s izmiješanom postavom nas petorice. U Abraksasu na
gitare su stali David i Deni pošto su bili najbolji gitaristi u grupi, Vuk je kao jedini bubnjar preuzeo bubnjeve, Palin bass a Leon vokale. Nekako prirodno počeli smo svirati neku mješavinu black/ death metala preuzevši nekoliko pjesama iz E.V.I.L.-a (Pain, nedovršena Drak'ula), Insanitya (Darklord (hand of lino gobo), Gates of Insanity, Dance of blood) te Undermind (Dying alone, nedovršeni screams of our tormented souls, Painful death).
Danas nekih tri ili četiri mjeseca kasnije imamo nekih 16-najstak pjesama (par ih je poludovršeno al bit će) koje smo podijelili u 2 demo cd-a (koje vjerojatno nećemo ni snimit osim loših snimka u konobi) All worship dagon i Tormented souls.

To je više-manje sve ALL WORSHIP DAGON

http://www.box.net/public/65s9328mb7S - calling the end
http://www.box.net/public/8nsy27frd6S - dance of shadows

Moj komentar o bandu :
-ne valja, muzika te taman uspava na početku, a ako cu slušat kreštanje rađe cu slušat CoF


Ashes of Defeat :

Ashes Of Defeat je nastao raspadom prethodnog benda Miasme, negdje u 10. mjesecu 2005 godine. Pino i Edo su imali želju i dalje svirati grindcore, pa su oformili novi bend u kojeg su pozvali Piceka da pruži usluge deranja, a Mirzu da svira bas gitaru nakon čega nastaje bend A.O.D. u sljedećoj postavi. Pino-bubnjevi, Edo-gitara, Mirza-bas gitara i Picek-vokal. Najveća inspiracija benda je u švedskoj školi grindcora (NASUM, REGURGITATE, GADGET, SAYYADINA…..)

Moj komentar o banduS- iako su nestale sve pesme s neta jer su dobili novi vokal, ovo je jedan od najkvalitetrnijih bandova na labinštini

http://www.labinhardcore.com/artists/img/ashes.jpg

Ashes Of Defeat je nastao raspadom prethodnog benda Miasme, negdje u 10. mjesecu 2005 godine. Pino i Edo su imali želju i dalje svirati grindcore, pa su oformili novi bend u kojeg su pozvali Piceka da pruži usluge deranja, a Mirzu da svira bas gitaru nakon čega nastaje bend A.O.D. u sljedećoj postavi. Pino-bubnjevi, Edo-gitara, Mirza-bas gitara i Picek-vokal. Najveća inspiracija benda je u švedskoj školi grindcora (NASUM, REGURGITATE, GADGET, SAYYADINA…..)

HOlivud Ribe :

Za download pejsma odite ovdje - http://www.holivudribe.com/pjesme.asp

Nakon pauze od 2. godine Max i Elvis koji su svirali u bandu Shock treatment od 1995 dolaze do zamisli osnivanja novog banda, počela je «potražnja» za ostalim članovima banda gdje se u studenome 2002 g. oformio band HOLIVUD RIBE. Iz dosade dolazi Danijel iz banda Diletanti koji je prestao sa djelovanjem nešto prije osnivanja HOLIVUD RIBA i prijatelj Davor koji je na nagovor Maxa postao član banda. Tako sada RIBE broje 4 člana.S obzirom da članovi imaju različite ukuse stilova muzike dolazi do spajanja punka, rocka, metala uz lagane primjese gotice kao nadopuna depresivnih tekstova na hrvatskom jeziku i žestokih čvrstih rifova koji ostaju kao prepoznatljiv stil HOLIVUD RIBA.

Počele su probe i stvaranje pjesama,zatvoreni u prostoriji u Nedešćini (mjesto kraj Labina), Max na gitari (textovi,muzika,prateći vokal), Elvis na bubnjevima, Danijel( vokal,textovi), Davor na bas gitari tako da su napravljene i kompletirane pjesme za prvi demo.Band je u srpnju 2003 u improviziranom studiju KUC Lamparni sa Širolom (protest mozga) napravio demo sa sedam pjesama. Demo nazvan «…d best of…» relativno je dobro prošao kod publike i prijatelja. Pjesme na Demu: umorna jutra, dobrodošao, umovi, crno i daleko, dobar početak, sedma i holivud ribe.

I prije snimanja demo cd-a band počinje sa sviranjem na koncertima po lokalnim mjestima Istre, gdje bi posebno izdvojili X bar (na Dubrovi-Labin) i ovim putem se zahvalili šefu i osoblju na podršci i pomoći, kao i svim prijateljima koji nas prate vole i trpe :). Sredinom travnja band organizira memorijalni koncert za preminulog prijatelja Morena Kiršića (Shock Treatment) gdje je četvrti po redu održan u X baru.

HOLIVUD RIBE trenutno imaju u planu ponovno posjetit studio i snimiti novi materijal sa otprilike sedam pjesama, tako da bi do prosinca bio gotov i drugi demo. Moguće je da se prošire s još jednim članom na klavijaturama s kojim još experimentiraju u prostoriji za probe ali o tome bit ćete na vrijeme obavješteni!!!

Novi demo kao i drukčije mentalno stanje banda bit će do jaja.:)

Impact

Noviji metal bend sa naših prostora i na Labin Undergroundu su imali prvi koncert! Prvi koncert su stvarno poderali i bit će jebeni!
Muzika im je slična starijim In Flamesima, uglavnom, švedski riff. Postava:

Goreta - vokal
Deni - Gitara (Abraksas, Grief Charisma)
Marko - gitara
Palin - bass (Abraksas)
Lari - bubnjevi

O bandu - nisam ih čuo pa neću komentirat

M-U-R

Mors Ultima Ratio je davna i velika želja svih nas koji unutar banda sviramo. Kao ekipa slušamo metal, a i ostale vrste muzike pa slušajuci takvu muziku rodila se želja da napravimo band. U početku smo imali band koji se zvao Endless Grief (R.I.P.) kamo su bili svi isti clanovi osim Robi – a G. i svirali smo tada melodični hardcore, ali nakon 5 mjeseci sviranja se taj band raspao i nastao je Mors Ultima Ratio. Pri osnivanju tog banda nam se pridružio Robi G na još jednoj gitari. Mors Ultima Ratio je band čiji tekstovi nisu produkt nikakve mašte vec su povezani sa našim životima, a i životima mnogih drugih. Muzicki smo najbliže metalcore muzici, ali ima dosta utjecaja i melodicnog death metala pa tako i ponešto black metala. Postava se još od osnivanja banda nije mijenjala.

moj komentar - jeedan od najkavlitetnijih bandova na labinštin.
pjesme :
http://www.box.net/public/gdjhqrrvteS- phrase of dismay
http://www.box.net/public/hg00sg8gcuS- what about us
Više informacija na http://www.myspace.com/labinmetalS

NEX

a u kurac nema ništa o njemu pa moram sam psiat. E ljudi dragi to je reper/hiphoper iz labina. Prilično ok tip,tralala. Nema pejsma za download ali možete ovdje naručiti demo : Labinski Život - goco_loop@yahoo.com

THE ORANGE STRIPS

The Orange Strips osnovali su u proljece 2002. Valdet Luboteni i Renato Zic, tijekom studija Rijeci, a vec nekoliko tjedana nakon stvaranja prvih pjesama, pridruzuju im se Vedran Gergoric i Goran Brezac iz Labina, te Borjan Batagelj iz Opatije. Spojila ih je zajednicka ljubav prema britanskoj gitarskoj sceni i bendovima kao sto su The Smiths, Radiohead, Suede, R.E.M., Coldplay i Nirvana.
Zbog nedostatka opreme, prostora i stalnog bubnjara, prvih nekoliko mjeseci bend radi na komponiranju pjesama i snimanja prvih demo-snimki u improviziranom kucnom lo-fi studiju, od kojih su neke, unatoc losoj kvaliteti snimke, vrlo brzo bile prezentirane na lokalnim radio-stanicama, pa cak se i pojavile na top-listama.
Krajem 2002. The Orange Strips zapocinju sa prvim probama, a u sijecnju 2003. odrzavaju svoj prvi nastup u labinskom klubu "Baza", na kojem bubnjeve svira Marijan Galovic iz labinskog punk-benda "Protest Mozga" .Na svom prvom nastupu bend je svirao iskljucivo autorske pjesme, nastup je bio samostalan, a u klubu se okupilo preko 300 posjetitelja. Koncert je dobio odlicne kritike u dnevnim novinama "Glas Istre". Sljedeci nastup, takodjer u labinskoj "Bazi", jos je uspjesniji. Bend svira 14 autorskih pjesama pred gotovo 400 ljudi.
U proljece 2003. zgotovljen je i prvi sluzbeni demo CD The Orange Stripsa, snimljen takodjer u improviziranom kucnom studiju i u vlastitoj produkciji. Na njemu se nalazi cak 15 autorskih pjesama. Pjesme s tog CD-a dosle su do radio stanica diljem Hrvatske, a najbolje su ih primile lokalne radio stanice u Istri i Rijeci. Nekoliko pjesama naslo se na raznim top listama, a najveci uspjeh zabiljezila je pjesma "Naked" koja je u listopadu 2003. dosegla 1. mjesto domace ljestvice na Radio Istri. Pjesme su bile uspjesne i na top-listama glazbenog web portala music.vip.hr, gdje su najprije "Pieces", a zatim i "Lemon Sister" bile gotovo pola godine pri samom vrhu ljestvice, drzeci prvo mjesto i po 4 tjedna zaredom.
U rujnu 2003. u bend dolazi stalni bubnjar Goran Nalic iz Rase, s kojim vec pocetkom listopada Stripsi sviraju prvi koncert.
Krajem 2003. umjesto Renata na mjesto lead gitarista dolazi Tedi Mirkovic iz Rase, cime je postava benda napokon kompletirana.
Iducih nekoliko mjeseci Stripsi se uvjezbavaju u novoj postavi, rade na novim pjesmama i doradjuju stare, te pocinju sa snimanjem novog demo CD-a, ovaj put u malo boljim uvjetima.
Nova pjesma "The Fire" pojavljuje se pocetkom ozujka na Demo Top 5 listi HRT-ove emisije za mlade "Briljanteen", te uskoro u dva navrata doseze 1. mjesto.
Bend je kroz cijelo proljece i ljeto koncertno aktivan, odrzava u tom razdoblju 15tak nastupa po Istri i Hrvatskoj, ukljucujuci i nastup na Rabac Summer Festivalu, jednoj od najvecih manifestacija suvremene glazbe u Hrvatskoj.
Novi demo CD, koji ce sadrzavati 13 pjesama, je u fazi snimanja i njegovo dovrsenje je planirano do kraja godine. Prvi singl s tog CD-a, "Shower Song", predstavljen je pocetkom studenog u HRT-ovom "Briljanteenu", te je nakon dva tjedna dosao na 1. mjesto Demo Top 20 ljestvice.

Pjesme - stranica im je ošla u kruac, a tako i linkovi za downloadanje pjesma
Komentar o bandu - prelagano zua mene, ali dečki su se probili, krajem 2006. imali su turneju po V. Britaniji

Protest MozgaS:

Bend protest mozga postoji vec neko vrijeme, tocnije od 1998. godine ali nebih to previse povezivao sa ovime sto danas predstavljamo, bili smo mladi i nismo previse istrazivali scenu i svirali smo nekakav punk. Tada smo se zvali «Potres mozga» i pod takvim imenom smo odsvirali oko 20 koncerata sto u Labinu sto po istri. Tamo negdje 2000te godine pocela se formirati postava u kojoj i danas djelujemo (doduse bilo je i tu nekih izmjena no otprilike je to to). Do sada smo odsvirali preko 100 koncerata (iako ih nitko ne broji vec par godina). Trenutnu postavu cine: Picek - vokal, Edo - gitara, Sirol - Gitara, Max - bubanj i Pipi Bass. Audio materijali kronoloski poredani:


Garaza - 1998g. (7 stvari)
Pravo po ciroki - 2000 (razne snimke iz tog razdoblja)
LABIN punk UTD. 2001g. (12 stvari na kompilaciji)
Protest moza / another one - 2002g. (8 stvari studijski snimak)
Benefit za lamparnu v/a - 2002g. (1 pjesma)
Brzo, zestoko jako - 2004g. (12 live stvari iz Buja)


Josh imamo snimljeno 2 x 15 min. materijala ali izdavanje ce pricekati neka bolja vremena. U planu su split sa theysuck, Album za Mamma rec., sudjelovanje na BNP kopilaciji, 7inch I slichno.

http://www.myspace.com/protestmozga

USELESS

USELESS kao bend nastao je negdje početkom 8. mjeseca 2003. godine. Tada se oblikovala njegova konačna postava koja je gore navedena. Prije toga nekoliko se mjeseci sviralo uglavnom na Jašketovom tavanu i sličnim mjestima, te je bilo puno eksperimentiranja i izmjenjivanja ljudi na instrumentima. Svemu tomu uglavnom je uzrok bio nedostatak opreme i adekvatnog prostora za svirku. No, negdje u ljeto 2004. godine, skupila se veća ekipa ljudi i uz pomoć starije ekipe iz Lamparne, mi (mlađa ekipa) smo se konačno preselili i počeli imati svirke u Lamparni na kako-tako adekvatnoj muzičkoj opremi. Od onda u Lamparani redovno ima probe nekoliko bendova-prijatelja, pa tako i Useless. Ali počeci svirke u Lamparni za Useless nisu bili laki. Bilo je dosta nesuglasica unutar benda, tvrdoglavosti, a stvari su se radile poprilično sporo i nisu bile ono što smo htjeli da budu. Te je zbog sličnih problema negdje od 6.-8. mjeseca 2005. godine bend bio u stagnaciji, tj. u nekakvom raspadu. No jedne pijane večeri u Rapcu u augustu 2005., članovi su se dogovorili da bi mogli još jednom pokušat s tim bendom i prihvatili stvari s ozbiljnije razine. I od onda možemo govoriti o boljim vremenima za Useless. Od starih stvari bile su zadržane samo 2 pjesme: "Panker" i "Bolji od njega". I tako, opet su krenule probe, krenule su nove stvari s kojima smo zadovoljni i počelo je biti više tolerancije u bendu. Sada svi sudjeluju u stvaranju stvari, bilo tekstualno, bilo glazbeno, bilo davajući savjete i sugestije. I tako smo, na našu veliku radost, imali i svoj prvi koncert 29.10.2005. u clubu "X" u Labinu. Taj nam koncert ostaje u jebeno dobrom sjećanju. Stvarno, nismo očekivali da bi prvi gig mogao biti tako dobar i pun energije i dobre atmosfere. Uslijedila su još dva koncerta u 12. mjesecu 2005. u Lamparni. Jedan je bio na "Učinimo Nešto" festivalu, a drugi na "Labinunderground" koncertu. Mi smo zadovoljni i nastavljamo sa svirkom i dalje. Rade se nove stvari, a snimanje nekakvog dema planira se za kasno proljeće-ljeto 2006. Radujemo se svakoj svirci, i nadamo se ubrzo nekom koncertu izvan Labina. I to bi za sada bilo to. Pozdrav (siječanj 2006.)

Komentar - prejebeni su, još jedan od kvalitetnijih bandova

Pjesme skinite ovdje - http://www.labinhardcore.com/useless/media.html

Lord of Darkness
13-04-2007, 12:49
Defiant snimio spot pa pogledajte i komentirajte,meni osobno predobar
FIeCRW_M7R4

bloody roses...

Jebeno :pray: :pray:

E a gdje je to snimano? Čini mi se poznato, a nemogu se sjetit gdje.

Lord Jambrek
13-04-2007, 13:02
Defiant snimio spot pa pogledajte i komentirajte,meni osobno predobar
FIeCRW_M7R4

bloody roses...

Spot, jako dobro snimljeno, čak mi vuče po stilu malo na Trashed Lost & Strungout od CoB. Dost dobra stvar, no moram ju iskritizirat.

Da nema one solaže, bila bi puno bolja, jer uopće ne paše onak gdje je ubačena, pre naglo počne, trebo je bubnjar nabit neki dobar prijelaz i onda da se ovaj polako ubaci sa solažom, ali nekakvom drugačijom jer ona (meni osobno) ne zvuči dobro. Zašto? Zato jer ide bend-->shred-->nekoliko jačih bendova-->shred.

E sad, onaj prvi shred je sve zajebo, dobro krene, trebao je odma ić shredat od višeg tona prema nižem, a onda krenut sa onda dva jača benda.


No to je moje osobno mišljenje, svako ima drugačiji stil o muzici.

Spot i pjesma su dobre, ali ta solaža me ubije.

Inače, good work, keep on.

Booby
13-04-2007, 13:09
Spot je dobar iako je onaj probni spot u kazalištu 100000 puta bolji,a pogotovo početak!!!

MasaKrisT
13-04-2007, 21:19
da da jer je roby u njemu...nemoze.ovaj je bolji..to je snimano u staroj elektrani u Kuzmici.meni je solo cist ok to je stvar ukusa,al drago mi je cut nekoga da daje savjete takve .pis:)

Booby
13-04-2007, 22:42
ma onaj probni spot je prejak!! u onom pravom spotu je ružna ženska!

MasaKrisT
13-04-2007, 23:31
zenska je super

olio
15-04-2007, 11:41
Ima'l tko bloody roses u mp3 formatu i još koju njihovu pjesmu ??



Eh da jebenica od bendda http://www.downfallsite.com/
Downfall

http://www.downfallsite.com/mp3/Downfall-Second.mp3
http://www.downfallsite.com/mp3/Downfall-B.l.e.a.k.mp3

MasaKrisT
16-04-2007, 06:39
imam ja svih 8 studijskih snimljenih u mp3 formatu na kompu

Edit: sto se linka tice pingvin nemam.al mozes me addat na msn: marija6666@hotmail.comSpa ti sendam :)

McPingvin_v2.0
16-04-2007, 07:05
8?!


linkz plz :)

Dreamer Deceiver
17-04-2007, 10:03
EVO LABUINSKI BAND IMPACT.

http://www.myspace.com/impactkills

str33t6l0w
18-04-2007, 22:39
http://www.myspace.com/wc1pz
carevi, poslušajte im sve pjesme na myspaceu, prejebeni su :pray:

haha,predobro :pray:

predobro :pray:

dodao sam vas kao prijatelje ;)

uglavnom

mi nismo bend :D.. mi smo tim ;)

Dyslexia ft. Fake ID

frend i ja :D elektronska glazba.. spoj house-a sa trance-om.. zasad nemamo rijeci u pjesmama ali bit ce uskoro ;).. moramo sredit opremu :D... kombinacija svega i svacega.. temeljena na osobnim dozivljajima odredenih stvari.... pjesme posvecene osobama koje nas inspiriraju na nesto (psiho bi uskoro mogo dobit svoju pjesmu :D).... demo album jos uvijek ne postoji ali bi mogo doc u blizoj buducnosti ;).... zasad imamo oko 30-ak zavrsenih pjesama (od toga 90% su testiranja i stare stvari koje nisu vrijedne slusanja)... tako da smo dosli na broj od 7 pjesama koje su u neku ruku bolje od ostalih.... trenutno su 2 pjesme u razvoju ;)... napredujemo brzo i sigurno (valjda :D) ali brzo ucimo nove stvari i pokusavamo sve sto postoji na svijetu pretvorit u glazbu.... glazba je nas zivot... i btw.. ovu glazbu smo poceli radit sebi za dusu... kao i svi.. al mi cemo je i dalje radit... uzivamo u ovome i nadam se da ce nesto bit od ovog "projekta"... uzivajte ;)

link:

http://www.myspace.com/dyslexiaftfakeid

komentirajte

btw. stranica jos uvijek nije gotova... moram ju sredit iz temelja... al to jednom drugom prilikom kad mi se bude dalo :D

Simon the Dreamer
18-04-2007, 23:03
Zagnojena Cijev u Guzici

Bend koji sam osnovao s par prijatelja, ali još nismo napravili nijednu pjesmu. U biti još nismo ni počeli vježbat zajedno. U biti još ni nemamo svi instrumente ni garažu.

Dobro, još nismo osnovali bend, ali namjeravamo. Jednom.

Ma samo sam se htio malo preseravati.

MasaKrisT
19-04-2007, 08:30
street idem vas sad poslusati...btw: iduci mjesec sviramo(wc1) najvjerojatnije u saxu...moram provjerit: )

Dreamer Deceiver
19-04-2007, 08:40
Zagnojena Cijev u Guzici

Bend koji sam osnovao s par prijatelja, ali još nismo napravili nijednu pjesmu. U biti još nismo ni počeli vježbat zajedno. U biti još ni nemamo svi instrumente ni garažu.

Dobro, još nismo osnovali bend, ali namjeravamo. Jednom.

Ma samo sam se htio malo preseravati.

:pray: care :pray:

Booby
19-04-2007, 08:43
/cut

Nije loše!!
Poslušao sam Trance Anthem,odlična pjesma!!

McPingvin_v2.0
19-04-2007, 10:10
street idem vas sad poslusati...btw: iduci mjesec sviramo(wc1) najvjerojatnije u saxu...moram provjerit: )
ja(h)vi se :)

Ps1ho
21-04-2007, 14:17
da nebi mislili da su wc1 jedini kvalitetni požeški bend...

http://www.slijepiputnici.com/

...dakle, vuku na Prljavce, Crvenu Jabuku i taj đir...

Đeri
24-04-2007, 17:04
ma anl amandica najbolja
smoke on the water = smoke on the mandica
od maidena fear of the dark = mandica se boji mraka,e lycrisi su za pokidat se.. :rotfl:

Booby
24-04-2007, 19:32
E ljudi jestel' čuli za grupu portman?? Kad nađem link,postat ću, sad mi se neda tražit

MasaKrisT
24-04-2007, 23:03
3.5(cetvrtak)we come one,mini theatar

znam portmane svirali smo snjima..jebeno:)

FujiLim
08-05-2007, 20:46
Splitski punk, novi bend
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =170834990 (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=170834990)

Lord Jambrek
08-05-2007, 21:10
Zagnojena Cijev u Guzici



Isuse, ovo je najbolje ime benda koje sam ikad čuo u životu.

MindReader
08-05-2007, 22:29
evo.. ovo nije bend.. al je osoba.. preluda :rotfl:
neki lik, mance, navodno išo na mioc.. sam pjeva i svira gitaru.. a tekstovi su za crknit :rotfl: :rotfl:

http://www.last.fm/music/mance

imate tu dosta cijelih pjesama..
MORATESposlušat Dva, Rajka i Javorova grana.. DVA POGOTOVO :rotfl: :rotfl:

uživajte.. ja sam se trgo kad sam slušo pjesme

Rocchiro
09-05-2007, 06:37
evo.. ovo nije bend.. al je osoba.. preluda :rotfl:
neki lik, mance, navodno išo na mioc.. sam pjeva i svira gitaru.. a tekstovi su za crknit :rotfl: :rotfl:

http://www.last.fm/music/mance

imate tu dosta cijelih pjesama..
MORATESposlušat Dva, Rajka i Javorova grana.. DVA POGOTOVO :rotfl: :rotfl:

uživajte.. ja sam se trgo kad sam slušo pjesme

"Kako si pogodio?Pa ja najvise volim sok od visnje!"

mance legenda...upoznat sam s njegovim genijalnim stvaralstvom vec neko vrijeme,kod mene i frenda vec ima kultni status.od nekih stvari znamo lyricse od pocetka do kraja

Na stolu je kutija,na stolu je kutija
I mala pepeljarica,i mala pepeljarica
:boohoo:

MindReader
09-05-2007, 08:38
ima jedan broj.. a djeljiv je sa 6.. u nizu brojeva.. djeljivih sa 5.. (a radi se o 2) :rotfl:

ma ne znam.. kažem,kad sam prvi put čuo pjesme-trgo sam seeeeee :rotfl: :rotfl:
i ona Sedmi milicajac :pray: :rotfl:

BlackDCRO
09-05-2007, 09:00
Evo da vam predstavim jedan death metal bend iz Našica.

Ime benda je Ritual i decki odlicno sviraju, evo iskopo sam na jutubu jedan spot:

http://www.youtube.com/results?search_query=ritual+sjena&search=Search

Rocchiro
09-05-2007, 16:18
ako vam se sviđa KuЯuza,novija Sepultura,Soulfly i ini bendovi,mogli bi vam se svidjeti ovi momci.obavezno poslusati stvar Insurrection

http://www.myspace.com/coldsnaprocks

http://www.cold-snap.com/

bounce
21-05-2007, 18:37
Eto, da malo promoviram ekipu iz Slatine, koji su mi predobri... Klub igraca aka K.L.U.B. .. .Tu su redom Markedani, Kiddara, GUN, Da Mental, Sis, Kila Breske itd... Eto dvije meni najjače stvari od njih.

http://rapidshare.com/files/32583794/06._Da_Mental_Feat._KID_-_Sanjam_Da_Bjezim.mp3.html

http://rapidshare.com/files/32581682/04._DJ_Alex_Feat._Kid___Smile_-_Zidar_Zna.mp3.html

Voldemort
21-05-2007, 21:03
E,da i ja promoviram jedan bend iz Dbk-a F.E.B.R.A
Spot njihov: TI2kgWcpDY0
:D

str33t6l0w
03-06-2007, 23:01
http://www.myspace.com/wc1pz
carevi, poslušajte im sve pjesme na myspaceu, prejebeni su :pray:

haha,predobro :pray:

predobro :pray:

dodao sam vas kao prijatelje ;)

uglavnom

mi nismo bend :D.. mi smo tim ;)

Dyslexia ft. Fake ID

frend i ja :D elektronska glazba.. spoj house-a sa trance-om.. zasad nemamo rijeci u pjesmama ali bit ce uskoro ;).. moramo sredit opremu :D... kombinacija svega i svacega.. temeljena na osobnim dozivljajima odredenih stvari.... pjesme posvecene osobama koje nas inspiriraju na nesto (psiho bi uskoro mogo dobit svoju pjesmu :D).... demo album jos uvijek ne postoji ali bi mogo doc u blizoj buducnosti ;).... zasad imamo oko 30-ak zavrsenih pjesama (od toga 90% su testiranja i stare stvari koje nisu vrijedne slusanja)... tako da smo dosli na broj od 7 pjesama koje su u neku ruku bolje od ostalih.... trenutno su 2 pjesme u razvoju ;)... napredujemo brzo i sigurno (valjda :D) ali brzo ucimo nove stvari i pokusavamo sve sto postoji na svijetu pretvorit u glazbu.... glazba je nas zivot... i btw.. ovu glazbu smo poceli radit sebi za dusu... kao i svi.. al mi cemo je i dalje radit... uzivamo u ovome i nadam se da ce nesto bit od ovog "projekta"... uzivajte ;)

link:

http://www.myspace.com/dyslexiaftfakeid

komentirajte

btw. stranica jos uvijek nije gotova... moram ju sredit iz temelja... al to jednom drugom prilikom kad mi se bude dalo :D

nova pjesma!!!!!

ponovno link

http://www.myspace.com/dyslexiaftfakeid

brzo posjetite i koemntirajte!!!!!!

Hellraiser
08-06-2007, 15:14
bendovi u usponu: Three Days Grace i Yellowcard... Linkin Park je vec slavan al cu ga ipak spomenut da je u usponu jer su presli na rock a ne vise nu metal

MasaKrisT
24-06-2007, 20:36
We Come One zasjenili Pipse

Prvi je dan Urban Festa Osijek (četvrtak, 21. lipnja) protekao prema očekivanju velikog broja posjetitelja: izvrsni demo bendovi te uobičajeni kasni početak svirke glavnih aktera večeri Pips Chips & Videoclipsa. Ove je godine UFO podijeljen na više pozornica - čak četiri. Na prvoj, tzv. main stageu, nastupaju većinom bendovi rock-izričaja, u intimnom su prostoru katakombi DJ-evi, dok pozornica kod Barutane okuplja svojevrsni mix spomenutih dviju. Četvrta će biti postavljena zadnjeg dana, za natjecanje u break danceu.
Među mnogo neafirmiranih mladih bendova koji su nastupili u četvrtak, dva su se posebice istaknula svojom energičnom svirkom. Osječani Wasted Generation i We Come One iz Požege uspjeli su najviše od svih pogoditi “u žicu” publiku, omogućivši joj pravi užitak. Wasted Generation je miješajući na repertoaru svoje pjesme i “covere” stranih hitova uspio podići publiku na noge i natjerati gotovo sve prisutne da se okupe baš oko glavne pozornice. We Come One, s druge strane, nakon kratke, ali slatke svirke, izmamili su potpuno opravdano burno odobravanje publike. Njihove trubačke/gitarističke obrade pjesama poput teme iz “Pink Pantera” ili “Final Countdowna” imaju pravu dozu energije, koju su svi prepoznali. No, tijekom njihove svirke mogao se zapaziti i poveći problem UFO-a. Naime, WCO-u je trebalo gotovo dvadeset minuta da se “uštimaju” do prave mjere, a budući da svi bendovi sviraju po tridesetak minuta, na kraju im je ostalo desetak minuta da izvedu svoje pjesme. Oni koji su ih čuli prije ili koji su poslušali neke njihove CD-ove, kažu kako imaju i mnogo boljih pjesama nego što su ih uspjeli izvesti. ....

http://www.glas-slavonije.hr/mozaik.asp ... JESTI=2582 (http://www.glas-slavonije.hr/mozaik.asp?rub=1&ID_VIJESTI=2582)

Neven <R>
24-06-2007, 20:42
Vgg dečki!

MasaKrisT
24-06-2007, 20:52
thx:)

Rocchiro
24-06-2007, 21:27
cestitke,trooper mi od obrada rula inace :pray:

D.E.M.O.
19-07-2007, 23:49
najace blekerica plava i sayana od mandice :pray:

streetrace777
19-07-2007, 23:52
Vinly Addicts i DBP

Samael
08-08-2007, 18:31
Jel slušao tko Thy Flesh Consumed?

Armachus
09-08-2007, 18:57
Jel slušao tko Thy Flesh Consumed?

Ma što slušao... igrao! :D

v4MP1r3
09-08-2007, 21:15
ima dosta dobrih domacih punk bendova...
a za strano, hm, e znam, nisusam siguran, ma oni vise demo bandovi poput Richarda ChristaSili The Birthday MassacreS(oni su vec poznati u "svojim" krugovima pa ne znam koliko se ovdje ubrajaju)

MoNDi
18-09-2007, 21:16
Volim par pjesma od divljih jagoda i hladnog piva. :-)

MasaKrisT
27-09-2007, 22:40
cemu ovo?

Kron
28-09-2007, 07:30
ima dosta dobrih domacih punk bendova...
a za strano, hm, e znam, nisusam siguran, ma oni vise demo bandovi poput Richarda ChristaSili The Birthday MassacreS(oni su vec poznati u "svojim" krugovima pa ne znam koliko se ovdje ubrajaju)
crasso de odio poslusaj

omfgnoob1
28-09-2007, 07:45
Zagrebacki pank bend Fraktura mozga (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=95704283)Smeni su :pray:

Samael
28-09-2007, 08:06
A Hangover pills?

omfgnoob1
28-09-2007, 08:14
Oni su mi onako.... nisu losi ali bolja mi je fraktura np, ili mikrofonija :pray:

Samael
28-09-2007, 08:17
Oni su mi onako.... nisu losi ali bolja mi je fraktura np, ili mikrofonija :pray:

Mamurluk tableta sam slušao kod frenda...nisam ih apsolutno ništa skužio, a i čini mi se da im je engleski očajan.

omfgnoob1
28-09-2007, 10:38
Pa da... hrvatski pank bend piva na engleskom... sto reci :wink:

Booby
28-09-2007, 21:05
Portman

Preporučujem SVIM ljubiteljima dobre glazbe...
Hrvatski bend - Indie / Rock / Alternative - nešto neopisivo...

http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =193017792 (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=193017792)

MasaKrisT
27-10-2007, 12:31
wc1 u srijedu u mmc Slavija

Jerry
27-10-2007, 14:43
meni je bolji domaći pank od stranog...
btw http://www.myspace.com/analmandica

Samael
02-11-2007, 18:47
Ja bi predstavio zadarski death/black metal bend Nocturnal Crown.
Evo vam link, tu saznajte više...

http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... D=68504934 (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=68504934)

Meni su genijalni, mjuzik je savršen.

gray fox1415
13-11-2007, 12:48
mladi zagrebacki band u usponu

http://searchresults.myspace.com/index.cfm?fuseaction=music.search&searchtarget=tmusic&search_term=0&searchBoxID=HeaderWebResults&keywords=spremiste
P.S.- snimke uskoro

MasaKrisT
18-11-2007, 11:31
wc1 sutra u slaviji,Osijek,upad besplatan.

mamlaz
20-11-2007, 23:32
Novi album Anal Mandice "Igor", ekskluzivno u mom sigu! :D

Čux
30-11-2007, 11:02
pjesme imaju presmješna imena: Čoban Mirko, Čoravo mlijeko....

al zato su Tri Tepsije bez konkurencije :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jerry
30-11-2007, 11:25
Tri tepsije početak ko neka cajka :D
btw,Čoravo Mljeko inaće je jedan bend iz osijeka kojije svirao s mandicom par puta,imam frenda u mljeku,zapravo izašao je :(

Korpse
05-12-2007, 12:07
Tiny Masters Of Today
2-člani bend iz amerike, brat i sestra 13 i 11 godina :shock:
je li itko čuo išta o njima

Nik51
17-12-2007, 16:52
Ja bi spomenia band iz Splita Epitaf.Momci imaju oko 17-18 god.,imaju demo album iza sebe i dosta koncerata.Mogu rec da su dosta profesionalni i da vrhunski sviraju.

Korpse
18-12-2007, 13:38
jel imaš neku pjesmu pa da staviš link za rapidshare?

Nik51
19-12-2007, 01:42
Evo ti link http://www.myspace.com/epitafmetal

Demon Hunter
04-01-2008, 05:11
Mislim da Nightwis kad je Tarja otisla da je puno pao...ali tako se i digao poput Phoenixa sa novom Pjevacicom!

Definitivno je u usponu!

Korpse
04-01-2008, 16:29
nightwish nazivam opera metal-om... :D
kak se zove ta nova?

Kid A
24-10-2010, 10:02
Tiny Masters Of Today
2-člani bend iz amerike, brat i sestra 13 i 11 godina :shock:
je li itko čuo išta o njima
E malo kasnim al' cuo sam ja, odlicni su

McPingvin_v2.0
24-10-2010, 11:49
Sestra 11, you say?

Kid A
24-10-2010, 11:57
Uzmi u obzir datum posta pa sad ponovo izracunaj ^^

McPingvin_v2.0
24-10-2010, 12:01
http://pcplay.hr/forum/download/file.php?avatar=5935_1286416039.png