PDA

Pogledaj cijelu verziju : Podforum Web programiranje



Mr.G4m3r
25-03-2007, 21:18
Mislim da to fali... Podesavanje raznih MySQL baza itd... ima mnogih podforuma koji su inaktivni, a mislim da bi taj dobro dosao

str33t6l0w
25-03-2007, 21:24
mislim da to moze i pod Programiranje i izrada igara... barem sto se mene tice....

FaTaL_mRkvA
26-03-2007, 06:16
programiranje i izrada igara bi se trebalo zvat PROGRAMIRANJE

Lord Jambrek
26-03-2007, 07:36
programiranje i izrada igara bi se trebalo zvat PROGRAMIRANJE

slažem se, i TES pod forum bi se trebao zvat The Elder Scroll, a ne The Elder Scrolls Oblivon, Morrowind...



Programiranje bi bio puno bolji naziv za topic.

Burek_fr0m_SPACE
26-03-2007, 07:37
programiranje i izrada igara bi se trebalo zvat PROGRAMIRANJE
Ne baš, jer u tom podforumu ima dosta govora i o modeliranju i izradi levela, recimo, ni jedno ni drugo se ne može nazvati programiranjem, ali ipak spada u izradu igara. A web programiranje bi moglo tamo ići, spidEY je već pisao o javascript-u.

Đeri
26-03-2007, 09:07
Mislim da to fali... Podesavanje raznih MySQL baza itd... ima mnogih podforuma koji su inaktivni, a mislim da bi taj dobro dosaosigned,i ja bi web programiranje!!

Armachus
26-03-2007, 10:14
TES pod forum bi se trebao zvat The Elder Scroll, a ne The Elder Scrolls Oblivon, Morrowind...

To svakako !!!


mislim da to moze i pod Programiranje i izrada igara... barem sto se mene tice....
Signed

Arbiter of Change
26-03-2007, 10:30
slažem se, i TES pod forum bi se trebao zvat The Elder Scroll, a ne The Elder Scrolls Oblivon, Morrowind...


Ovako je bolje jer većina ljudi ionako nema pojma šta je to TES; oni igre poznaju samo po Oblivion ili Morrowind. :roll:

Armachus
26-03-2007, 11:29
[quote="Lord Jambrek":xwoqduxb]
slažem se, i TES pod forum bi se trebao zvat The Elder Scroll, a ne The Elder Scrolls Oblivon, Morrowind...


Ovako je bolje jer većina ljudi ionako nema pojma šta je to TES; oni igre poznaju samo po Oblivion ili Morrowind. :roll:[/quote:xwoqduxb]

Za takve ljude nije mjesto na ovom forumu...

W1k1n6
26-03-2007, 11:34
Mislim da to fali... Podesavanje raznih MySQL baza itd... ima mnogih podforuma koji su inaktivni, a mislim da bi taj dobro dosao
Trebalo bi prvo vidjeti da li i koliko ima dovoljno zainteresiranih stručnih osoba za to, a potom napravite anketu da saznamo koliko to ljude uopće zanima.

Mr.G4m3r
26-03-2007, 19:18
Mislim da to fali... Podesavanje raznih MySQL baza itd... ima mnogih podforuma koji su inaktivni, a mislim da bi taj dobro dosao
Trebalo bi prvo vidjeti da li i koliko ima dovoljno zainteresiranih stručnih osoba za to, a potom napravite anketu da saznamo koliko to ljude uopće zanima.

a di da napravimo anketu, tu? ja cu je napravit......... Evo ja imam nesto iskustva s instalacijom joomle, webspella, instalacija foruma, nesto sitno programiranja itd. Ne znam ako se mozem nazvati strucnom osobom - takvih na forumu ima jaaako malo jer kad postavis neko malo zesce pitanje, nemas bas odgovora :| ali mogao bi biti mod jer ipak imam nekakva iskustva, i sve sta pokusam napravit ne prestajem dok ne skuzim kako to radi.

Đeri
26-03-2007, 19:25
ija se javljam za moda! :D
a ono,znam instalirat joomlu,phpBB,SMF,editirat kodove,modocve instalirat,sql nešta,php također nešta,html mi ide...

hacker
26-03-2007, 19:36
Mislim da to fali... Podesavanje raznih MySQL baza itd... ima mnogih podforuma koji su inaktivni, a mislim da bi taj dobro dosao
Trebalo bi prvo vidjeti da li i koliko ima dovoljno zainteresiranih stručnih osoba za to, a potom napravite anketu da saznamo koliko to ljude uopće zanima.

To bi trajalo mjesecima...


mislim da to moze i pod Programiranje i izrada igara... barem sto se mene tice....

podrzavam :thumbs2:

Y0$$1p
26-03-2007, 19:50
ja sam za iako ne znam puno ali bi zelio nauciti

Mr.G4m3r
26-03-2007, 20:32
ja sam za iako ne znam puno ali bi zelio nauciti

e pa upravo zbog takvih bi nam trebao podforum, pravili bi tutoriale itd...

THUNDER_DINIX
26-03-2007, 21:33
mene zanima, volio bih nauciti. glasam za DA

Y0$$1p
26-03-2007, 21:53
[quote="Y0$$1p":r2dm1zr3]ja sam za iako ne znam puno ali bi zelio nauciti

e pa upravo zbog takvih bi nam trebao podforum, pravili bi tutoriale itd...[/quote:r2dm1zr3]



e upravo sam zato ja glasao za DA

M@T3J
26-03-2007, 22:26
definitivno da.

Berax0r
26-03-2007, 23:11
ovako ako ste zainteresirani recite mi kako bi se zvao Topic.
Nakon toga poslati ću PM kolegi sa podforuma Programiranje... i zamliti ga da napravi sticky temu.
Ako se slazete,postajte ovdje i onda mi posaljite na PM ime Topica :wink:

THUNDER_DINIX
27-03-2007, 08:58
pa neka bude naziv Web programiranje

Systematic Reverse
27-03-2007, 09:52
Ja sam za!

Letva
27-03-2007, 09:54
Da,treba.

Armachus
27-03-2007, 10:26
to sve može u Izradu Igara i programiranje, dakle, protiv

Baš tako, idakle sxamo proširite Programiranje i izrada igra u web programiranje !

Silventus
27-03-2007, 13:05
A da taj podforum jednostavno preimenujemo u "Programiranje/Dizajn"

Berax0r
27-03-2007, 20:00
pa neka bude naziv Web programiranje

pitao sam bureka sada cemo vidjet :wink:

EDIT:evo rekao je da napravim topic pa da ce staviti sticky :wink:

Burek_fr0m_SPACE
27-03-2007, 22:56
Sticky je postavljen u Izradi igara i programiranju. Tu pišite opšte stvari, ali nemojte taj sticky smatrati nekom izoliranom sredinom ili tako nešto, slobodno otvarajte i druge topice o web programiranju. Moje skromno mišljenje je da to sve može biti u tom podforumu jer je to ipak programiranje na kraju. Ako se pokaže mnogo interesa za to, možda se onda jednom i odvoji kao zaseban podforum, jer sumnjam da će ga uskoro biti s obzirom na to da sam jedva zapazio ikakvu priču o web programiranju na cijelom forumu. Mislim da je moj prijedlog razuman, pa ako se i vi slažete, onda ćemo završiti ovu raspravu, bar za sada.

Đeri
27-03-2007, 23:06
i da se forum preimenuje u Web programiranje i izrada igara

Burek_fr0m_SPACE
27-03-2007, 23:09
i da se forum preimenuje u Web programiranje i izrada igara
I web programiranje je programiranje, nećeš vjerovati... Nikako nam ne treba sada neki specijalizovani naziv podforuma.

Chace
27-03-2007, 23:24
može i tako...uglavnom, ne vidim potrebu za još jednim podforumom kad već postoji jedan za te namjene

Valnjes 666
28-03-2007, 01:09
mislim da to moze i pod Programiranje i izrada igara... barem sto se mene tice....

Đeri
28-03-2007, 07:02
[quote="Đeri":7xkjbaex]i da se forum preimenuje u Web programiranje i izrada igara
I web programiranje je programiranje, nećeš vjerovati... Nikako nam ne treba sada neki specijalizovani naziv podforuma.[/quote:7xkjbaex]da,ali mislim ako ljudi vide programiranje,a traže nešto o webu,ne vjerujem da će upast u taj podforum..

Mr.G4m3r
28-03-2007, 10:28
da,ali mislim ako ljudi vide programiranje,a traže nešto o webu,ne vjerujem da će upast u taj podforum..

Signed...

I jednostavno je preglednije... OGame podforum jos uvijek postoji, a mrtav je desetljecima...

Ili npr. OGame PcPlay alliance... to je mrtvo...

FaTaL_mRkvA
28-03-2007, 12:35
fakat ne kužim, inaktivnih foruma ima pun k, a web programing ima svoju temu! :rotfl:

str33t6l0w
28-03-2007, 15:43
[quote="Đeri":ogscew4o]da,ali mislim ako ljudi vide programiranje,a traže nešto o webu,ne vjerujem da će upast u taj podforum..

Signed...

I jednostavno je preglednije... OGame podforum jos uvijek postoji, a mrtav je desetljecima...

Ili npr. OGame PcPlay alliance... to je mrtvo...[/quote:ogscew4o]

kako ne kontas???

ogame pcplay alliance je mrtvo.. ali ti nemoras vidjet taj forum.. jednostavno posalji pp winikgu i to je to... ovako ga vidis i prigovaras u vezi njega.... i fear podforum je bio mrtav pa su ga sakrili od ociju javnosti...

ogame podforum opet lagano dolazi k zivotu....

Mr.G4m3r
28-03-2007, 19:57
[quote="Đeri":3qf8bn4k]da,ali mislim ako ljudi vide programiranje,a traže nešto o webu,ne vjerujem da će upast u taj podforum..

Signed...

I jednostavno je preglednije... OGame podforum jos uvijek postoji, a mrtav je desetljecima...

Ili npr. OGame PcPlay alliance... to je mrtvo...

kako ne kontas???

ogame pcplay alliance je mrtvo.. ali ti nemoras vidjet taj forum.. jednostavno posalji pp winikgu i to je to... ovako ga vidis i prigovaras u vezi njega.... i fear podforum je bio mrtav pa su ga sakrili od ociju javnosti...

ogame podforum opet lagano dolazi k zivotu....[/quote:3qf8bn4k]

Gle, nek admini odluce... Ali moje je misljenje da bi ovaj podforum dobro zivio i da ne mozes jednostavno sve teme o tome stavit u jedan sticky ;)

To je moje misljenje, ako ti se ne svidja nisam ti ja kriv. Inace, web designer je danas jedno od najtrazenijih posla. Mnogi zele postati web dizajneri ili podijeliti iskustva s drugima(ako vec jesu web designeri). Nemoj me sada jos optuzit da sam demagog

Ali kao sta sam reko: to je moje misljenje i nek admini odluce!

UPDATE: Ako je problem preglednost foruma - po meni time jos dobivamo preglednost. A ako je nekom problem 1 scroll vise napravit s misem, onda stvaaarno :roll:

Đeri
02-04-2007, 14:08
eo više je glasova za DA,ajmo podofrum! :D

Mr.G4m3r
04-04-2007, 18:18
eo više je glasova za DA,ajmo podofrum! :D

signed 8)

btw. lol kako spammas, 600 postova u 2 mjeseca :D

Nightyx
04-04-2007, 19:57
ne treba muka mi je programiranja i u školi :yuck:

Burek_fr0m_SPACE
04-04-2007, 20:39
ne treba muka mi je programiranja i u školi :yuck:
Ali ti nije muka koristiti komp, OS, browser i ovaj forum koji su svi produkti programiranja?

Sonic_Moronic
04-04-2007, 21:03
ne treba muka mi je programiranja i u školi :yuck:

"Možda ovo nećeš shvatiti", teškim glasom je rekao, "ali moraš naučiti tešku lekcije života."

"Neki ljudi programiraju samovoljno."
Pogledao ga je suznim očima, i poviknuo: "Sada idi, mladi naučniče, i nauči o svijetu. Vjerujem u tebe!"
Okrenuo se. Pogled mu je dokazivao suprotno.

Mr.G4m3r
05-04-2007, 22:01
LOLZ! btw. svi ste zasutjeli...

Sam Fisher the king
19-06-2007, 14:10
TES pod forum bi se trebao zvat The Elder Scroll, a ne The Elder Scrolls Oblivon, Morrowind...

To svakako !!!


mislim da to moze i pod Programiranje i izrada igara... barem sto se mene tice....
Signed

signed