PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pucacina?



BlackDCRO
25-03-2007, 14:02
Jel mi mozete preporuciti neku dobru novu pucacinu tipa Painkiller ili Serious sam2, ono tipa ides i koljes bez nekog prevelikog mudrovanja...
Nisam dugo vremena igrao takvo sto, zadnje sto sam igrao tog tipa jest doom3 koji mi se nije bas nesto svidio, a Painkiller i Serious sam2 sam vec presao pa mi se neda igrati ponovno...
Hvala!

Aerial
25-03-2007, 14:09
Paaaa... hm... Serious Sam 1 ? :)

flander
25-03-2007, 14:14
UT 2k4

Rocchiro
25-03-2007, 14:17
ovak,znam da nije FPS,ali ako hoces ugodno zapakirano bezbrizno napucavanje,preporucam Infernal

m777
25-03-2007, 14:21
ovak,znam da nije FPS,ali ako hoces ugodno zapakirano bezbrizno napucavanje,preporucam Infernal
Signed.

Ako hoćeš nešto bez mudrovanja, probaj Far Cry. Meni se ne sviđa previše, ali ima dobru grafiku ako ništa drugo...
Probaj i Half-Life 2 i F.E.A.R. - maloSviše mudrovanja, ali su odlične igre...

M4mut
25-03-2007, 14:36
ako nisi, zaigraj Far Cry

mrs.croft
25-03-2007, 14:45
Doom

naravno,ako podnosiš takvu grafiku...

Joco
25-03-2007, 15:03
ili pak Quake 4 :|

MarkaN
25-03-2007, 15:26
hmmm... ovaj podforum užasno trpi zbog ovakvih "prolaznih" tema, zašto ne biste otvorili temu PREPORUKE i tamo naći sve što vam treba!?

Prince-Artas
25-03-2007, 19:08
will rock - bezdušna kopija ss1

LeftY
25-03-2007, 23:20
far cry
fear

Rocchiro
25-03-2007, 23:24
will rock - bezdušna kopija ss1

ok,sad ocekujem pljuvacke sa svih strana...ali...trrrrrr-meni je will rock bolji od ss-a

flander
25-03-2007, 23:25
Crismonland,ona pucačina kaj je pogled odozgo,cca 50 lvl-a,samo ideš i pucaš,zarazno

ylem
26-03-2007, 07:05
Switchfire ? ("konverzija" sa Amige, naravno poboljšano sve, dušu dalo za 2 igrača )

MarkaN
26-03-2007, 11:43
will rock - bezdušna kopija ss1

ok,sad ocekujem pljuvacke sa svih strana...ali...trrrrrr-meni je will rock bolji od ss-a

puj! Kako to možeš uopće reći!? Da nisi ti iz Saber Interactive-a?!? :)

Meni nije bolji, ali nije loš - dobro je razrađena i uklopljena grčka mitologija u hardcore FPS koncept, uistinu jedna zabavna igra :rambo:

Prince-Artas
26-03-2007, 19:25
will rock - bezdušna kopija ss1

ok,sad ocekujem pljuvacke sa svih strana...ali...trrrrrr-meni je will rock bolji od ss-a

igra jest ok ali previše liči na ss

Adaroth
12-04-2007, 11:56
Ništa nema jednostavnije misije tipa hodaj i kolji od Unreal Tournamenta...pa ak nisi igrao...

12-04-2007, 12:04
Quake 3....Quake 4.....Painkiller nastavak......doom3 nastavak....Far cry....Half Life 2....half life 2 episode one....Cod1...nastavci..cod2...Stalker....Return of castle wolf....FarCry - Matto4....Battlefield 2142.....IZABERI!!!


Uglavnom šta te brine ovo "mudrovanje"...90%fps-ti ide na uzmi gun i pucaj.....

Adaroth
12-04-2007, 12:12
....Half Life 2....half life 2 episode one....Uglavnom šta te brine ovo "mudrovanje"...90%fps-ti ide na uzmi gun i pucaj.....

Uou...ne vrijeđaj, HL ti definitivno nije samo uzmeš gun i dereš bez razmišljanja...upravo si ga stavio u isti koš sa Quake 4 i Doom 3...
Pazi malo...

12-04-2007, 12:25
....Half Life 2....half life 2 episode one....Uglavnom šta te brine ovo "mudrovanje"...90%fps-ti ide na uzmi gun i pucaj.....

Uou...ne vrijeđaj, HL ti definitivno nije samo uzmeš gun i dereš bez razmišljanja...upravo si ga stavio u isti koš sa Quake 4 i Doom 3...
Pazi malo...

Joj e točno sam znao da če se nać neki pametnjaković poput tebe....Ovakvih topica je već bilo previše....odgovora poput tvojeg isto tolko....zar ne vidiš ovih 90% ili šta.....hl spada u to inaće!!!!

I lijepo sam mu napisao izaberi..jer su te jedne od boljih....a ako ne razmišljaš dok igraš onda si imbecil..jer mozak radi dok ti gledaš enemija i želiš ga naciljat-upucat!

Adaroth
14-04-2007, 21:23
Vrlo jednostavno...

Nema veze što si ti rekao da su 90 % pucačina samo uzmi gun i pucaj jer to je i istina...ali ti si HL nabrojio kao jednu od onih koji ne spadaju u onih 10 % (u koji btw spada i STALKER)...ako ti skupiš hrpu cigli i staviš ih na dasci kako bi držala ravnotežu spram tvog tijela da bi ti tu dasku jednostavno mogao koristiti za preskočiti ili napraviti umjetni most tako da staru sušilici za rublje baciš u lift...e onda...to je druga stvar...a bome igrajući Serious Sam ili Unreal Tournament stvarno nisam puno razmišljao...a to ne kažem samo je...jednostavno je igra takva...

Bishop_45_(2)
14-04-2007, 23:42
Vrlo jednostavno...

Nema veze što si ti rekao da su 90 % pucačina samo uzmi gun i pucaj jer to je i istina...ali ti si HL nabrojio kao jednu od onih koji ne spadaju u onih 10 % (u koji btw spada i STALKER)...ako ti skupiš hrpu cigli i staviš ih na dasci kako bi držala ravnotežu spram tvog tijela da bi ti tu dasku jednostavno mogao koristiti za preskočiti ili napraviti umjetni most tako da staru sušilici za rublje baciš u lift...e onda...to je druga stvar...a bome igrajući Serious Sam ili Unreal Tournament stvarno nisam puno razmišljao...a to ne kažem samo je...jednostavno je igra takva...

eh, sada to ovisi o levelu poznavanja igre i gaminga opcenito; ali u svakom slucaju ovdje jako grijesis !!!, UT se mozda cini jednostavan i lagan (sto i jest ako igras protiv btova ili ljudi sa randomly odabranog servera), ali ono sto je istina jest da su se jako potrudili da UT zakompliciraju koliko je to moguce !!!; kada steknes malo iskustva primjecujes sitnice poput VELIKIH razlika u oruzjima koja su u UT-u jako lijepo razradjena, da ti dam primjer::> rocket louncher je definitivno snazno oruzje, tu nema dvojbe, ali sa samo maloiskustva primjetit ces kako je jednostavno blesavo i beskorisno napadati nekoga to se nalazi iznad tebe s njim, za takvu situaciju uzeti ces flack (n00b) cannon, znaci jedna od stvari jesu fizicka svojjstva svakog oruzja, to je otprilike nesto sto moras sam razraditi; sljedeća strasno vazna stavka jest kretanje, vjreujuci da ćes sve izbjeci poskakujuci lijevo-desno neces, naravno, nista pametnoga postici, mozda ti se posreci tu i tamo, ali ce iskusniji igraci redovito prati pod s tobom; u kretanju vazne su mogucnosti jednog lika, tako da uvijek moras razmisljati prije nego li poduzmes nekakav extreman skok, ako taj skok ne uspije, ili je izveden presporo, vec imas 90% shanse za umiranje; sada tu jos postoje sitnice i analize mapa i jos mnogo stvari koje imaju mali trik, tebe igra mora zanimati i ti u njoj moras uzivati da bis ih mogao otkriti, inace, eeee, inace si samo jos jedan vikend igrac koji FPS dozivljava kao samo jos jednu pucacinu !!!

Nightyx
15-04-2007, 08:21
far cry
fear

Sonic_Moronic
15-04-2007, 10:58
Wolfenstain, Doom, Cube, SS1, Unreal 1...

Adaroth
15-04-2007, 11:09
Vrlo jednostavno...

Nema veze što si ti rekao da su 90 % pucačina samo uzmi gun i pucaj jer to je i istina...ali ti si HL nabrojio kao jednu od onih koji ne spadaju u onih 10 % (u koji btw spada i STALKER)...ako ti skupiš hrpu cigli i staviš ih na dasci kako bi držala ravnotežu spram tvog tijela da bi ti tu dasku jednostavno mogao koristiti za preskočiti ili napraviti umjetni most tako da staru sušilici za rublje baciš u lift...e onda...to je druga stvar...a bome igrajući Serious Sam ili Unreal Tournament stvarno nisam puno razmišljao...a to ne kažem samo je...jednostavno je igra takva...

eh, sada to ovisi o levelu poznavanja igre i gaminga opcenito; ali u svakom slucaju ovdje jako grijesis !!!, UT se mozda cini jednostavan i lagan (sto i jest ako igras protiv btova ili ljudi sa randomly odabranog servera), ali ono sto je istina jest da su se jako potrudili da UT zakompliciraju koliko je to moguce !!!; kada steknes malo iskustva primjecujes sitnice poput VELIKIH razlika u oruzjima koja su u UT-u jako lijepo razradjena, da ti dam primjer::> rocket louncher je definitivno snazno oruzje, tu nema dvojbe, ali sa samo maloiskustva primjetit ces kako je jednostavno blesavo i beskorisno napadati nekoga to se nalazi iznad tebe s njim, za takvu situaciju uzeti ces flack (n00b) cannon, znaci jedna od stvari jesu fizicka svojjstva svakog oruzja, to je otprilike nesto sto moras sam razraditi; sljedeća strasno vazna stavka jest kretanje, vjreujuci da ćes sve izbjeci poskakujuci lijevo-desno neces, naravno, nista pametnoga postici, mozda ti se posreci tu i tamo, ali ce iskusniji igraci redovito prati pod s tobom; u kretanju vazne su mogucnosti jednog lika, tako da uvijek moras razmisljati prije nego li poduzmes nekakav extreman skok, ako taj skok ne uspije, ili je izveden presporo, vec imas 90% shanse za umiranje; sada tu jos postoje sitnice i analize mapa i jos mnogo stvari koje imaju mali trik, tebe igra mora zanimati i ti u njoj moras uzivati da bis ih mogao otkriti, inace, eeee, inace si samo jos jedan vikend igrac koji FPS dozivljava kao samo jos jednu pucacinu !!!

Dobro sad ti si to malo dublje prostudirao, ali ja sam više mislio na neke prepreke tijekom igre koje zapravo FPS više pretvaraju u avanturu nego u FPS, gdje moraš malo mozgat...inače se slažem s tobom...tako isto možemo gledati Call of Duty na Lanu isto tako kako bi bio fleksibilniji i brže se moraš kretat prebaciš na pištolj, a ne npr. thompsonicu, i pregršt takvih sličnih stvar... sve u svemu skužio sam šta si htio reć nego smo samo oboje mislili na drugačije stvari... ;)

Outmind
15-04-2007, 11:10
Dobri stari quake 2, postal2 i ona igra gdje kolješ zmmbije, road to fiddler's green il tak neš...

BlackDCRO
15-04-2007, 11:38
Ok ja sam u svakom slucaju zadovoljan s vasim prijedlozima. Malo cu se jos raspitat koja je od ovih najzaraznija itd...

mravojed20
15-04-2007, 11:41
Sad sam se sjetio jedne igre, Firestarter se zove. koristiš 0.01 posto mozga dok igraš.

Bishop_45_(2)
15-04-2007, 14:40
Dobro sad ti si to malo dublje prostudirao, ali ja sam više mislio na neke prepreke tijekom igre koje zapravo FPS više pretvaraju u avanturu nego u FPS, gdje moraš malo mozgat...inače se slažem s tobom...tako isto možemo gledati Call of Duty na Lanu isto tako kako bi bio fleksibilniji i brže se moraš kretat prebaciš na pištolj, a ne npr. thompsonicu, i pregršt takvih sličnih stvar... sve u svemu skužio sam šta si htio reć nego smo samo oboje mislili na drugačije stvari... ;)

ok, sada CoD funkcionira na malo drugaciji nacin, nebih ga bas stavio zajedno s UT-om, ali necemo sada o tome; ono sto sam htio reci, u H-L2 ja sam se osijecao blagim debilom kada sam naisao na one prepreke, imas 2-3 takve prepreke, koje su, NHF, ali debilno jednostavne, kao da netko pokusava ismijati moju inteligenciju; lol, pa takve su prepreke jasne same po sebi, ali H-L2, ne u njemu to stoji odvojeno, kao ono 'ajde sada ti rijesi ovu foru', mdaj, jednako prema Oblivionu, ima polje kamenih ploca 4*4 i papir sa 4*4 znakovima, lol, neee, to je jako tesko, a za slucaj da si skuzio, onda dobijes jos jednu 8*8 i jednu 16*16 plocu, mislim WTF, koliki debil mozes biti da to ne skuzis, pa to bi oni Ameri iz Harlema bili sposobni skuziti u 2 sec; ja iskreno moram reci da bi iz igre radije izbacio takve (ako uopce zasluzuju naziv) 'zagonetke' nego li vrijedjao ljude necim takvim; pa ako zelite ubaciti nekakvu interaktivnu zahebanciju, dajte da barem pol ure razmisljamo i namjestamo se !!!

Adaroth
15-04-2007, 14:58
Istina, istina...mada one fore ipak više služe kao kurčenje Havoc fizikom...kao kada imaš Gravity Gun na čemu se temelji praktički cijela igra... :thumbs2: :thumbs2:

Bishop_45_(2)
15-04-2007, 15:04
Istina, istina...mada one fore ipak više služe kao kurčenje Havoc fizikom...kao kada imaš Gravity Gun na čemu se temelji praktički cijela igra... :thumbs2: :thumbs2:

da, reklama za engine; to jest jos jedan razlog moje skepticnosti prema Crysisu !!!

Adaroth
15-04-2007, 15:15
da, reklama za engine; to jest jos jedan razlog moje skepticnosti prema Crysisu !!!

A dobro sada pa ljudi moraju nekako zarađivat za život...a sama implementacija Havocka u igri nije toliko nametljiva da nam ide na jetra već taman...kao i sama grafika sa spektakularnim pogledima...

Bishop_45_(2)
15-04-2007, 19:25
da, reklama za engine; to jest jos jedan razlog moje skepticnosti prema Crysisu !!!

A dobro sada pa ljudi moraju nekako zarađivat za život...a sama implementacija Havocka u igri nije toliko nametljiva da nam ide na jetra već taman...kao i sama grafika sa spektakularnim pogledima...


svejedno, znas kako Rambo kaze :> 'And I tought tht mind was the biggest weapon' ! :rotfl: !!